ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/3/2017, 00:08

3 taktike:

 1. Relativizacija i floskule oko repa- glave itd.

2.Pokusaj spinat i navucu na amperisanje o necemu drugom... 

ako to ne upali taktika 3. Probaj odvuci na osobnu raspravu i vrijeđanje

The end  :D

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 13/3/2017, 00:12

a kaj mu drugo preostaje, nije bio ni na jednoj tekmi hajduka a većinu i ne gleda (sam je priznao). nije uopće mjerodavan za raspravu.  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/3/2017, 00:24

amper1950 wrote:Dakle, što bi nekom iz Dalmacije treba predstavljati jedan hrvatski nogometni sudac? Valjda savez kojem pripada (HNS), savez na čijoj je funkciji izvršni predsjednik koji se nalazi na optuženičkoj klupi zbog kriminala, a koji je svojedobno vrijeđao hrvatski grad Split, Hajduk i navijače Hajduka, predstavlja taj HNS koji je dokazano kriminalna organizacija, ako ništa bar sudački dio te organizacije (presuda sudačkim šefovima Širiću i Djedoviću), predstavlja taj HNS čiji je dojučerašnji dopredsjednik također vrijeđao hrvatski grad Split i HNK Hajduk (zajedno s navijačkom skupinom Armada), predstavlja taj HNS koji godinama ignorira regiju iz koje dolazi i ponaša se prema njoj kao da nije dio Hrvatske, predstavlja taj HNS koji više od godinu dana ne poštuje zakon donesen u saboru RH!

Vidiš demiću, isto tako je onaj milicajac koje je Boban udario predstavljao državu koja se prema Hrvatskoj odnosila kako je, predstavljao je politiku iz Beograda koja je bila kakva je bila, Boban kad je udario policajca nije udario xy iz Beograda, udario je na nešto drugo!
Itekako se može uspoređivati, no tebi takve uporedbe ne odgovaraju ;) S tim da opet ponavljam, da ovaj momak nikog nije udario ;)

tebi stvarno treba pomoc neuropsihijatra. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 13/3/2017, 08:22

amper1950 wrote:Demo, jeli tebi i ovaj:

Hajduk Split - Page 7 300px-Zvonimir_Boban_napada_milicionara

huligan? :D :D :D
Kako te nije stid uspoređivati ovo sa jednim šljamom!? Ti si stvarno pobrkao sve lončiće ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 13/3/2017, 08:23

muckodjubre wrote:Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivom
Tipično "amperisanje" ... ne daj se demo
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 13/3/2017, 08:24

Vincent Vega wrote:
muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivo.
:D :D
Dakle, ipak nećeš odgovoriti jeli huligan ili ne. Ipak teško pitanje za tebe :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Spin majstore,ne bu ti proslo. Na amperizme hvataj nekoga drugoga.

Momak s fantomkom i sipkom u ruci zabrinuti gradjanin koji je poput poput tresnjevackih performera samo ukazao na probleme u hr nogometu
Novinari prenapuhali. Lik je nosio selfie štap i htio se slikat sa Zebecom, a ovaj glumi nedodirljivog i bježi.
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 13/3/2017, 08:26

muckodjubre wrote:Nisam ni sumnjao da ces naci " argumente" za obraniti performera s fantomkom,ni najmanje  :D...

Jasno ko dan,lik je ukazivao na probleme u hnsu isto kao i oni iz satovih yotube klipova iz 2001.g jer da nema mamica,sukera i hns bande ne bi bilo ni huliganskih ispada...malo,malo ukazuju na probleme: tresnjevka,susret mladih performera po odmaralistima auto ceste itd  :D
Dok ne krenu rješavati probleme i širiti umjetnost performera u upravu Hajduka ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 13/3/2017, 08:27

jalnirajko wrote:kak se amper spušta na osobni nivo kad ga se našamara. sat je glupi profesor, ja sam alkoholičar itd. btw kad smo već kod cuge, amperu, kad već konobariš dofuraj mi jednu hladnu pivu.

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/3/2017, 08:49

...realno torcida je trenutno najorganiziranija skupina...u hrvatskoj...oni su spremni ici do kraja nemaju sto izgubiti...nesto slicno kao kod grobara....tu se ubacilo svega i svacega...od organiziranih krimosa,reketara koji se skrivaju iza toricde..naravno nisu vecina vec manjina ali odlicno povezana i organizirana manjina...kojoj se malo tko zeli usprotiviti...njima je najmanje vazno navijanje i navijacki đir..njima je glavni cilj da se stite od policije naravno u masi...jedan bivsi torcidas koji je izasao iz skupine prosle godine rekao mi je..'ne mogu vise gledati te likove...oni veze nemaju sa torcidom..to su obicni krimosi,nabildani,kojima torcida sluzi samo kao paravan..ali imaju novce i kupuju svoj status među jednim dijelom torcide financirajuci odlaske na gostovanja.navijacke rekvizite..a sto je veci problem od toga novace među pripadnicima torcide decke za svoje prljave rabote..sto mogu jer vecina njih nema novca..oni imaju...no nije tu torcida iznimka..ali svakak su najoprganiziraniji i okrutniji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/3/2017, 10:22

nowitzki wrote:Pred 15 godina se skandiralo "Rijeka Rijeka" danas 90 minuta se ori "rijecki srbi" i "pobit cu pola tvoje armade, objesit na vrbe"
Ovih 6 godina gutanja prasine za malim klubom sa kvarnera je ostavilo ozbiljne posljedice na splitsko stanje uma
Samo apsolutne neznalice ne vide razliku izmedju 99.-e i ovog danas... 
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/3/2017, 10:36

sat2 wrote:
muckodjubre wrote:Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivom
Tipično "amperisanje" ... ne daj se demo
Demo IZDRŽI  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/3/2017, 10:37

sat2 wrote:
amper1950 wrote:Demo, jeli tebi i ovaj:

Hajduk Split - Page 7 300px-Zvonimir_Boban_napada_milicionara

huligan? :D :D :D
Kako te nije stid uspoređivati ovo sa jednim šljamom!? Ti si stvarno pobrkao sve lončiće ...
Ko je u toj priči šljam? Milicajac i predstavnik HNS-a lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/3/2017, 10:38

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:Lagana čmrljica kad mu postaviš pitanje koje ne paše i suočiš ga s argumentima :D

Nego, znaš demo da su u Beogradu imali stav da je Boban huligan kojeg treba uhapsiti :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Samo amper i nitko drugi moze vuci takve paralele,tako da me uopce ne cudi.

Samo sto ti je neuspio spin i amperisanje  ;)
Đubrenisanje - kad izbjegavaš odgovor na pitanje zato jer ti ne paše pitanje lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/3/2017, 10:42

muckodjubre wrote:3 taktike:

 1. Relativizacija i floskule oko repa- glave itd.

2.Pokusaj spinat i navucu na amperisanje o necemu drugom... 

ako to ne upali taktika 3. Probaj odvuci na osobnu raspravu i vrijeđanje

The end  :D
Tvoja je taktika da, kad nemaš odgovor na pitanje koje ti ne paše, počmeš s tim da se tebi ne da amperisati :rofl I gdje sam te ja tu sad osobno uvrijedio? Lijepo sam ti postavio pitanje jeli Boban huligan zbog toga što je udario službenu osobu. Naravno, što god odgovorio za tebe je jako neugodno, pa skrećeš s teme, počineš spin i NE ODGOVARAŠ NA pitanje. To se od sad službeno zove đubrenisanje tipično za osobe koje su đubrad, što ti ime samog nicka kaže Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/3/2017, 10:56

A vidim da su alhoholičaru mjerodavni oni koji idu na utakmice i prate redovito. Ja sam cca 15 godina bio redovito na utakmicama Hajduka, pratio svaku utakmicu sigurno 7-8 godina (ako nisam na tribini, gledao bi na tv ili preko laptopa svaku, možda sam 2-3 propustija u tih 7-8 godina). Jesam li onda bio mjerodavan? :D Nebi baš rekao da jesam, za alhoholičara :D

Zadnja utakmica na kojoj sam bio (Hajduka) je prošlog prolića u Osijeku. Danas sam predaleko da idem, zauzet pretežno u popodnevim satima, pogledam koju utakmicu kad mogu, pogledam i snimku. 

Zanimljivo kako alhoholičaru jest mjerodavan demić, osoba koje ne prati puno više od Reala,Barce,Juventusa (a i to će prestati kad se Mandžukić i lukica ostave nogometa), i osoba koja je zadnji put bila na utakmici tko zna kad, vjerovatno je i Maradona još aktivno igra  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl Uz to osoba koja će na sve nepravilnosti i kriminal u našem nogometu udriti čmrljicu, ali će se PRVI javiti kad netko baci baklju u teren ili uleti u teren cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 13/3/2017, 12:33

amper1950 wrote:A ha, đubrenisanje, a gdje sam ja pričao o autocesti i sukobu dviju navijačkih skupina, nešto što je tradicija debelo prije nego smo ja i ti bili u planu? :bball: :bball: :bball:

kako se idiot nesvjesno razotkriva:

njemu je nasilje, nepoštivanje zakona, ugrožavanje drugih ljudi i igranje po njegovim pravilima kako sam želi tradicija!

kod vas je idiotizam tradicija, a naš hajduk i torcida su samo oblik organiziranja takvih idiota...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 13/3/2017, 12:53

amper1950 wrote:Dakle, što bi nekom iz Dalmacije treba predstavljati jedan hrvatski nogometni sudac? Valjda savez kojem pripada (HNS), savez na čijoj je funkciji izvršni predsjednik koji se nalazi na optuženičkoj klupi zbog kriminala, a koji je svojedobno vrijeđao hrvatski grad Split, Hajduk i navijače Hajduka, predstavlja taj HNS koji je dokazano kriminalna organizacija, ako ništa bar sudački dio te organizacije (presuda sudačkim šefovima Širiću i Djedoviću), predstavlja taj HNS čiji je dojučerašnji dopredsjednik također vrijeđao hrvatski grad Split i HNK Hajduk (zajedno s navijačkom skupinom Armada), predstavlja taj HNS koji godinama ignorira regiju iz koje dolazi i ponaša se prema njoj kao da nije dio Hrvatske, predstavlja taj HNS koji više od godinu dana ne poštuje zakon donesen u saboru RH!

Vidiš demiću, isto tako je onaj milicajac koje je Boban udario predstavljao državu koja se prema Hrvatskoj odnosila kako je, predstavljao je politiku iz Beograda koja je bila kakva je bila, Boban kad je udario policajca nije udario xy iz Beograda, udario je na nešto drugo!
Itekako se može uspoređivati, no tebi takve uporedbe ne odgovaraju ;) S tim da opet ponavljam, da ovaj momak nikog nije udario ;)
Isuse bože. Svi smo ovdje znali i znamo da si budala i idiot, ali da si baš ovoliki kreten to nisam, bar ja, pretpostavljao. Ovaj post je vrh vrhova idiotizma jednog frustriranog dalmatinca iz neke tamo pripizdine, koja si je umislila da je "popila" svu pamet ovoga svijeta. I za kraj, goni se u tri pičke materine, kretenčino maloumna.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/3/2017, 14:35

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:3 taktike:

 1. Relativizacija i floskule oko repa- glave itd.

2.Pokusaj spinat i navucu na amperisanje o necemu drugom... 

ako to ne upali taktika 3. Probaj odvuci na osobnu raspravu i vrijeđanje

The end  :D
Tvoja je taktika da, kad nemaš odgovor na pitanje koje ti ne paše, počmeš s tim da se tebi ne da amperisati :rofl I gdje sam te ja tu sad osobno uvrijedio? Lijepo sam ti postavio pitanje jeli Boban huligan zbog toga što je udario službenu osobu. Naravno, što god odgovorio za tebe je jako neugodno, pa skrećeš s teme, počineš spin i NE ODGOVARAŠ NA pitanje. To se od sad službeno zove đubrenisanje tipično za osobe koje su đubrad, što ti ime samog nicka kaže Basketball
neusporedivo...

to samo tebi može pasti na pamet i nikome drugome...svakome je jasno da je to neusporedivo,a onome kome nije ne vrijedi išta govoriti...

tako da amperiši na drugom forntu  :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 7 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 7 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 7 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/3/2017, 14:39

sitting_bull wrote:
amper1950 wrote:A ha, đubrenisanje, a gdje sam ja pričao o autocesti i sukobu dviju navijačkih skupina, nešto što je tradicija debelo prije nego smo ja i ti bili u planu? Basketball Basketball Basketball

kako se idiot nesvjesno razotkriva:

njemu je nasilje, nepoštivanje zakona, ugrožavanje drugih ljudi i igranje po njegovim pravilima kako sam želi tradicija!

kod vas je idiotizam tradicija, a naš hajduk i torcida su samo oblik organiziranja takvih idiota...
hm..ja tu ne bi kolektivno optuzivao torcidu...torcida prolazi fazu kao sto prolaze,grobari,delije,pa i bbb...problem je sto se iza torcide skriva jedna manja kriminalna grupa...koja nema veze sa navijackim svijetom..ali iskoristila je priliku ili prepoznala da bi se u torcidi mogli dobro kamuflirati i relativno nekaznjeno ciniti krivicna djela...navijanje im je samo paravan..a pravi 'posao' reketarenje po gradu,dilanje narkotika..obracunavanje sa suparnicima....vrlo su dobro organizirani,povezani i veoma nasilni..mislim obican navijac ce dva puta razmisliti oce li napraviti tezak incident i time riskirati zatvor,zabrane,kaznjavanje..ako nije imao nekih tezih prekrsaja...ovu grupu mozete povezati i sa paljevinama automobila,nasilnistvom u posljednje vrijeme u splitu..pa cak i međusobnih teskih razracunavanja za prevlast i 'poslove'..torcida ej paravan..isto kao sto su grobari,delije,bbb i neki drugi..samo sto je to recimo kod grobara,torcide,radovaca,ruskih navijaca..otislo na neki visi nivo..znam dosta torcidasa koji jednostavno u posljednje vrijeme izbjegavaju cesto odlaske na poljud...neki torcidasi kojima je samo cilj navijanje..pod udarom su tih radikalnih grupacija..nazalost vecina takvih 'navijaca' ima dosjee do lakta..i zatvorski staz..i zato se ne boje kazni i policije..jer ce ionako po n-ti put gulit nesto dana u zatvoru...love imaju od kriminala..a najgore do svega sto među mlađim clanovima vrse regrutaciju...ponajvise zbog love...izvrsno su organizirani sto dokazuju izvrsno organizirane potjere i sacekuse..i uvijek se nađu u pravo vrijeme..to obican navijac ne moze samo tako ako nije povezan i dobro uvezan....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/3/2017, 14:46

pazi malo ovaj slucaj...tko moze organizirat potjeru rijekinih navijaca pa skoro sve do rijeke..mislim ono tesko da ce to uciniti obican navijac...koji ako ce se obracunat sa suparnickim navijacima ucinit ce to u splitu ili bar u solinu..mislim ovi jednostavno znaju do detalja koja je putanja ovih drugih navijaca..to se ne moze znati ako nisi odlicno povezan i ako nemas npr..veze u policiji...a sumnjam da nekakav torcidas koji ej dosao gledat hajduka i navijati i jos ktome svorc..ima veze u policiji...ili na nekom visem nivuo ako cemo iskreno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/3/2017, 14:50

mislim da je glavni cilj takvim 'navijacima' pokazati...tko je gazda...a onaj tko se zeli tome suprostaviti moze samo skupo platiti pa i po cijenu teskog ozlijeđivanja,mozda i ubojstva a blazi oblik moze ocekivat u najmanju ruku da mu zapale auto...ili ga strpaju u gepek....kazem blazi oblik...a supci na vlasti kako u gradu pa i u drzavi evidentno da znaju tko su ti ali su im u strahu velike oci i jednostavno okrecu glavu ako ne zele batine ili paljenje automobila..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum