ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prekrasna Zenska Stvorenja

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:04

Legendovich wrote:
:tu :tu :tu kolotecina je opasnost..sto napraviti?? ja ne mogu bash uvijek,narocito kad sam pod stresom..velikim,na normalni nivo sam navikao...kad je normala,cura se samo cudi kako uvijek "mogu"..

ja ne dopustam da kolotecina prevlada..cesto zviznemo vamo tamo,mjenjamo mjesto..mada nekad se ne mosh oduprijeti tome,pa seks ispadne uzas mehanicki,nis povr organa ne osjetis neko uzbudjenje..uzas..
e sad,ne kakam curi previse o osjecajima ovom eonome,pa ako se neki izlet dogodi,nisam ispao bar hipokrat..
cinjenica jest,da izleti,kolikogod neki ne htjeli to priznati spasavaju vezu,brak..
e sad,hocel covjek ili cura,kao nasa Venus,insistriati na emocijama,i nakon 2-3 godine se opet naci sa guzicom na betonu,sama,i opet pocinjati scenari ispocetka,ili vako kao ja..na dugo,neobavezno,sa povremenim,ne cestim izletima,covjek mora sam odabrati..kakogod,ne treba sanjati o nekoj ljubavi Zauvijek..nije realno..


:facepalm

ti isto svašta znaš napisat

pa emocije su u prisutne u svakom odnosu..

Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:06

Moxy wrote:Prava ljubav postoji, samo nisu svi dovoljno zreli za nju


Nemojmo generalizirati



Jesam li rekla da te obožavam... :hearts
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:11

venus wrote:
Legendovich wrote:
:tu :tu :tu kolotecina je opasnost..sto napraviti?? ja ne mogu bash uvijek,narocito kad sam pod stresom..velikim,na normalni nivo sam navikao...kad je normala,cura se samo cudi kako uvijek "mogu"..

ja ne dopustam da kolotecina prevlada..cesto zviznemo vamo tamo,mjenjamo mjesto..mada nekad se ne mosh oduprijeti tome,pa seks ispadne uzas mehanicki,nis povr organa ne osjetis neko uzbudjenje..uzas..
e sad,ne kakam curi previse o osjecajima ovom eonome,pa ako se neki izlet dogodi,nisam ispao bar hipokrat..
cinjenica jest,da izleti,kolikogod neki ne htjeli to priznati spasavaju vezu,brak..
e sad,hocel covjek ili cura,kao nasa Venus,insistriati na emocijama,i nakon 2-3 godine se opet naci sa guzicom na betonu,sama,i opet pocinjati scenari ispocetka,ili vako kao ja..na dugo,neobavezno,sa povremenim,ne cestim izletima,covjek mora sam odabrati..kakogod,ne treba sanjati o nekoj ljubavi Zauvijek..nije realno..


:facepalm

ti isto svašta znaš napisat

pa emocije su u prisutne u svakom odnosu..
pa cek..ti pricas o velikim filinzima,nema te par godina,prije toga rekla da je neka u pocetku velika i ozbiljna veza u pitanju,yat pozelio srece,i pojo mrak nashu venus..JEL TO JOSH KONKRETNO traje?
emocija ima puno vrsta,ne samo pozitivnih.. :starac
sad si tod,ponovno spika kao i prije...kako volis st ovolis i sto te ispunjava..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:14

Poanta jest mojeg trtljanja,dA SVAKA VEZA IMA ROK TRAJANJa...drugi je par rukava sto josh drzi ljude skupa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:15

ili ne drzi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:17

Legendovich wrote:
pa cek..ti pricas o velikim filinzima,nema te par godina,prije toga rekla da je neka u pocetku velika i ozbiljna veza u pitanju,yat pozelio srece,i pojo mrak nashu venus..JEL TO JOSH KONKRETNO traje?
emocija ima puno vrsta,ne samo pozitivnih.. :starac
sad si tod,ponovno spika kao i prije...kako volis st ovolis i sto te ispunjava..


Mili, ti si mene opasno zamijenio s nekom drugom forumašicom. Fkt nemam pojma o čemu pričaš..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:18

mmmm,zrelo zensko..plodovi na sve strane nabujali..ne mouze biti zrelije... :rasta :rasta :rasta

https://i.servimg.com/u/f12/19/62/15/65/f6391110.jpg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:20

venus wrote:
Legendovich wrote:
pa cek..ti pricas o velikim filinzima,nema te par godina,prije toga rekla da je neka u pocetku velika i ozbiljna veza u pitanju,yat pozelio srece,i pojo mrak nashu venus..JEL TO JOSH KONKRETNO traje?
emocija ima puno vrsta,ne samo pozitivnih.. :starac
sad si tod,ponovno spika kao i prije...kako volis st ovolis i sto te ispunjava..


Mili, ti si mene opasno zamijenio s nekom drugom forumašicom. Fkt nemam pojma o čemu pričaš..
moguce,onda ne zamjeri..meja klupa.. :redface1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:23

Legendovich wrote:
venus wrote:
Legendovich wrote:
pa cek..ti pricas o velikim filinzima,nema te par godina,prije toga rekla da je neka u pocetku velika i ozbiljna veza u pitanju,yat pozelio srece,i pojo mrak nashu venus..JEL TO JOSH KONKRETNO traje?
emocija ima puno vrsta,ne samo pozitivnih.. :starac
sad si tod,ponovno spika kao i prije...kako volis st ovolis i sto te ispunjava..


Mili, ti si mene opasno zamijenio s nekom drugom forumašicom. Fkt nemam pojma o čemu pričaš..
moguce,onda ne zamjeri..meja klupa.. :redface1

naravno da ne zamjeram.. :love 


Što se tiče mog statusa, radije sam sama nego da budem nekome na listi za povremeno pozivanje.  :roll

Tu smo ti i ja potpuno različiti i slažem se potpuno s tobom da je to samo stvar izbora...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 18:05

Ja sam eto malo sazrio 😀


Težak period iza mene, bilo bi stvarno šteta da nisam malo unaprijedila razmišljanje.... Svaki rad na sebi vrijedi, ali dok si u po muke dodje ti da sjednes i places.... 😀

Lady zna sve, ja i ti se nismo dugo čule pa i ne znaš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 18:10

Moxy wrote:Ja sam eto malo sazrio 😀


Težak period iza mene, bilo bi stvarno šteta da nisam malo unaprijedila razmišljanje.... Svaki rad na sebi vrijedi, ali dok si u po muke dodje ti da sjednes i places.... 😀

Lady zna sve, ja i ti se nismo dugo čule pa i ne znaš...

Pa bravo draga  :love
Teški periodi tome i služe, ili postaneš bolji ili kriviš sve druge pa si postao gori  geek


Nisam znala da je Lady tuu!!!!!! 
:x :x :x :x :x :x :x :x :x


Nismo se duže čule, fkt, od onog koncerta  :redface1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 18:22

Ja sam ti lejdi.

Malo sam promijenila umjetnicko ime :hekla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 18:23

Atlana je lady  😉


Da upravo tako, najteže je vala radit na sebi, ne vrijedi bjezat od životnih misija, do čekaju kad tad....  


Jako cijenim tvoj savjet i mišljenje jer razmišljaš otvoreno i zrelo 🥰



Ja sam jako destruktivna kad mi dodju loši dani, onda bih promijenila život naopacke, razrusila sve, i počela otpocetka.... Trebalo mi je vremena da se naučim nosit s tom vatrom u sebi koju odnedavno osjećam, podznak djevica mi sve više prevladava i meni je trebalo dosta vremena da se naviknem na tu strast i nekakvu snagu koja može ići u oba smjera, konstruktivni i destruktivni....skoro sam razjebala brak jer me je gušila kolotečine, što je ipak urodilo promjenom na mužu da izađe iz čahure... To sve uz 3 djece i osnivanje biznisa, ono, osjećam se golo 😂
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 18:26

Atlana wrote:Ja sam ti lejdi.

Malo sam promijenila umjetnicko ime  :hekla


Što ti je intuicija..Atlana mi je odmah bila simpa  cheers

Baš mi je dragoo....

:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 18:30

Moxy wrote:Atlana je lady  😉


Da upravo tako, najteže je vala radit na sebi, ne vrijedi bjezat od životnih misija, do čekaju kad tad....  


Jako cijenim tvoj savjet i mišljenje jer razmišljaš otvoreno i zrelo 🥰



Ja sam jako destruktivna kad mi dodju loši dani, onda bih promijenila život naopacke, razrusila sve, i počela otpocetka.... Trebalo mi je vremena da se naučim nosit s tom vatrom u sebi koju odnedavno osjećam, podznak djevica mi sve više prevladava i meni je trebalo dosta vremena da se naviknem na tu strast i nekakvu snagu koja može ići u oba smjera, konstruktivni i destruktivni....skoro sam razjebala brak jer me je gušila kolotečine, što je ipak urodilo promjenom na mužu da izađe iz čahure... To sve uz 3 djece i osnivanje biznisa, ono, osjećam se golo 😂


Joj, hvala ti puno...

Ma naprosto dođe do kraja nekog perioda i onda se treba dogovarat u paru za dalje..mnogi se boje promjena i naravno da nije lako napraviti prijelaz na nešto drugo.

Drago mi je da ste uspjeli..lako je odustati, puno je teže napraviti dobar upgrade i što je najbolje od svega napraviti ga tako da se ništa ne žali što je usput polupano..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 18:50

venus wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:
Legendovich wrote:
pa cek..ti pricas o velikim filinzima,nema te par godina,prije toga rekla da je neka u pocetku velika i ozbiljna veza u pitanju,yat pozelio srece,i pojo mrak nashu venus..JEL TO JOSH KONKRETNO traje?
emocija ima puno vrsta,ne samo pozitivnih.. :starac
sad si tod,ponovno spika kao i prije...kako volis st ovolis i sto te ispunjava..


Mili, ti si mene opasno zamijenio s nekom drugom forumašicom. Fkt nemam pojma o čemu pričaš..
moguce,onda ne zamjeri..meja klupa.. :redface1

naravno da ne zamjeram.. :love 


Što se tiče mog statusa, radije sam sama nego da budem nekome na listi za povremeno pozivanje.  :roll

Tu smo ti i ja potpuno različiti i slažem se potpuno s tobom da je to samo stvar izbora...
uffff,tebe bash ubise pogrešene pretopstavke..Evo,cura doslovno kod menea visi svaki dan,izuzetno rjijetko se ne vidim najduze dvi dana..
corbuljak davno gotov,kruff ispekla savrseni,i za svoj gusht buhtle sa pekmezom od sumskog voca..moda prespava kod menea,a mozda ode u svoj stan..volje njena..ne tjeram je..cuj ti nju povremeno... :rasta :rasta :rasta
ovo funjkcijunira bolje,nego neki standardni brakovi,gdje ljudi skupa vise u jednom stanu,a ne mogu jedno drugo vise pogledati :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 18:53

yeb-yeb-yebayte..!!! ovo je ono...mmmmmmm...snazan donji trap i cvrste nogare,ostatak yummmmmiiiiieeeee...1!!!

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Scale_1200
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 18:56

Legendovich wrote:
uffff,tebe bash ubise pogrešene pretopstavke..Evo,cura doslovno kod menea visi svaki dan,izuzetno rjijetko se ne vidim najduze dvi dana..
corbuljak davno gotov,kruff ispekla savrseni,i za svoj gusht buhtle sa pekmezom od sumskog voca..moda prespava kod menea,a mozda ode u svoj stan..volje njena..ne tjeram je..cuj ti nju povremeno... :rasta :rasta :rasta
ovo funjkcijunira bolje,nego neki standardni brakovi,gdje ljudi skupa vise u jednom stanu,a ne mogu jedno drugo vise pogledati :starac

Odlično, drago mi je da se nakuhala i da će ići sita doma, možda.
Nema pogrešnih pretpostavki. Ima samo krivulja koja kad dosegne neku točku počnu preispitivanja..znam ja ženski mozak.  Basketball
I ne moram ja biti u pravu, vrijeme samo pokaže.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 19:00

Legendovich wrote:yeb-yeb-yebayte..!!! ovo je ono...mmmmmmm...snazan donji trap i cvrste nogare,ostatak yummmmmiiiiieeeee...1!!!

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Scale_1200
Jako jako lijepa zena!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 19:04

... sa dobrim donjim trapom, getribom i auspuhom..... gaah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 19:17

Atlana wrote:
Legendovich wrote:yeb-yeb-yebayte..!!! ovo je ono...mmmmmmm...snazan donji trap i cvrste nogare,ostatak yummmmmiiiiieeeee...1!!!

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Scale_1200
Jako jako lijepa zena!!!!
tijelom jako slicna mojoj curi..mmmmmm... :love :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 48 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum