ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prekrasna Zenska Stvorenja

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 4:51

Legendovich wrote:
venus wrote:
Ma pusti ti to, kažem ti, sline gutaju oni koji su gladni...kad mirisno žensko navali na tebe ujutro na zornjaku, pa ti pohlepno iscijedi sve tjelesne tekućine ziher će ti oči letit na poslu...ma je
yebate..!!! kako si samo slikovita...lajkam..!!!! :love :love :love naravno da hoce..sto mislis da je meni jedno brzinsko cijedjenje bogomdanih sokova,tako fatalno???hahahahahah...e curo draga... :D :D :D


Ti se prestrašno bojiš otvorit ženi emocionalno pa je radije u svojoj glavi doživljavaš kao objekt za pojebat..i da je držiš na distanci u uvjerenju da tamo negdje vani ima boljih od nje...

& da ona navali prpošno na tebe svaki dan dva puta doživljavajući te kao objekt, mislim da bi počeo itekako prigovarat  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 4:57

venus wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:
Ma pusti ti to, kažem ti, sline gutaju oni koji su gladni...kad mirisno žensko navali na tebe ujutro na zornjaku, pa ti pohlepno iscijedi sve tjelesne tekućine ziher će ti oči letit na poslu...ma je
yebate..!!! kako si samo slikovita...lajkam..!!!! :love :love :love naravno da hoce..sto mislis da je meni jedno brzinsko cijedjenje bogomdanih sokova,tako fatalno???hahahahahah...e curo draga... :D :D :D


Ti se prestrašno bojiš otvorit ženi emocionalno pa je radije u svojoj glavi doživljavaš kao objekt za pojebat..i da je držiš na distanci u uvjerenju da tamo negdje vani ima boljih od nje...

& da ona navali prpošno na tebe svaki dan dva puta doživljavajući te kao objekt, mislim da bi počeo itekako prigovarat  :D
tko kaze da me tak oi ne gleda..??,pa svaki dan naskace dvaput...moja savrsenost,kad ostane bez sokova potrebnih,vise niti ne pada..naravno ako je dobro motivirana,pa mozemo do beskraja.. king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 4:59

venus wrote:
Atlana wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:
Legendovich wrote:
o sreco,pa ja sam samo brutalno i neugodno iskren..mislish da druge moškije drugacije misle??...eeeeee.....no da budemo do kraja..i zene djele slicna razmisljanja,ipok balansirajuci vise logikom,sto mogu izgubiti ili dobiti ,ako budu otkrivene.. :starac


Ma pusti ti to, kažem ti, sline gutaju oni koji su gladni...kad mirisno žensko navali na tebe ujutro na zornjaku, pa ti pohlepno iscijedi sve tjelesne tekućine ziher će ti oči letit na poslu...ma je
yebate..!!! kako si samo slikovita...lajkam..!!!! :love :love :love naravno da hoce..sto mislis da je meni jedno brzinsko cijedjenje bogomdanih sokova,tako fatalno???hahahahahah...e curo draga... :D :D :D
A jbt i za vas muske zadovoljit treba ono... Uputstva duzine ruskih romana

Mah...u tantričkom seksu uopće nema razbacivanja fluidima na taj način  :D
stroga stednja,akad te zvizne u glavu,kao da te je komet u glavu spižđeo..bijeli bljesak...lajkam i to.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 5:16

bijim se otvoriti emocionalno??..NE,nego u ovim godinama ne glumim nekog Romea,vremesne cure,ne bi trebale niti Juliju glumiti...morbidno izgleda,i ne odishe iskrenoscu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 6:24

Zašto ljudi koji glume na van, da sakriju ranjivost, misle da to nitko ne konta?


Uvijek mi je to bila enigma.... Koliko energije i mira mora takvo šta uzimati....



Ja ne znam kakvi su to orgazmi kad uspije 11 puta, ono fakat.... Obični površni bit će, ne izuju iz cipela :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 6:26

Legendovich wrote:bijim se otvoriti emocionalno??..NE,nego u ovim godinama ne glumim nekog Romea,vremesne cure,ne bi trebale niti Juliju glumiti...morbidno izgleda,i ne odishe iskrenoscu..


Dragi sveče, ovakvo netko može napisati samo jako površna osoba....znači samo mlade jedre cure mogu tražiti iskrene emocije,aa mi starije se samo fukati moremo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 6:34

Ovakva površnost dodje itekako na naplatu sa godinama, muški ju kompenziraju sa novcem i materijalnim, žene plastikom, op op!



Ja osobno sam seksualna fantazija mnogim muškarcima, ja to naprosto znam, i mogla bih itekako pustiti nimfomanku u sebi van, Drndati se sa svakim muškarcem koji mi se iole svidi, mladji, stariji, bradati avaj muke kad ti muška brada zagolica klitoris :rofl, mogla bih, ali kad gledam oko sebe žene koje su to napravile, hm, ne želim hvala.... To je zadovoljstvo na kratke staze, cijena po puštanja običnim niskim strastima je itekako visoka, a ja znam da sam ja itekako više od običnih strasti u meni, sve se to da unaprijediti i upgreadati, samo se treba malo potruditi i poraditi na sebi, plodovi su itekako vrijedni, samo, to skontas kad prodješ najgori dio škole, i ja jednostavno znam da ti sad misliš da ja sad pričam gluposti, i to je OK, ako me ne razumiješ što govorim, u redu je.... Ja sam ovu spoznaju debelo platila, ali sada kada je to iza mene, mogu biti ponosna na sebe, jer nisam kicksala.... Mogu dati vrijedan savjet danas sutra nekome tko ga zatraži iskreno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 6:49

Moxy wrote:Zašto ljudi koji glume na van, da sakriju ranjivost, misle da to nitko ne konta?


Uvijek mi je to bila enigma.... Koliko energije i mira mora takvo šta uzimati....



Ja ne znam kakvi su to orgazmi kad uspije 11 puta, ono fakat.... Obični površni bit će, ne izuju iz cipela :D
Sumnjam da mu se moze uopce dignuti 11 puta, a kamoli da ista izbaci van...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 7:11

Moxy wrote:
Legendovich wrote:bijim se otvoriti emocionalno??..NE,nego u ovim godinama ne glumim nekog Romea,vremesne cure,ne bi trebale niti Juliju glumiti...morbidno izgleda,i ne odishe iskrenoscu..


Dragi sveče, ovakvo netko može napisati samo jako površna osoba....znači samo mlade jedre cure mogu tražiti iskrene emocije,aa mi starije se samo fukati moremo?
Pa ja prizmam kakav jesam u sustini..niti bolji niti gori od ostalih,a emocije u kojima plivamo potaknute mladanackim hormonima,nisu isto sto i one 30-40 godina kasnije..niti mogu biti..uglavnom govorim za sebe,kao i za dame koje su proslje puno "ljubavi" kroz zivot..svaki put sve bljedje..

ne negiram ja icije emocije,bed je sto mi u nasim godinama sve manje i manje su vjerodostojne..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 10:31

Atlana wrote:
Moxy wrote:Zašto ljudi koji glume na van, da sakriju ranjivost, misle da to nitko ne konta?


Uvijek mi je to bila enigma.... Koliko energije i mira mora takvo šta uzimati....



Ja ne znam kakvi su to orgazmi kad uspije 11 puta, ono fakat.... Obični površni bit će, ne izuju iz cipela :D
Sumnjam da mu se moze uopce dignuti 11 puta, a kamoli da ista izbaci van...
..a voljele bi ipak takve likove posjedovati zar ne??? :evilgrin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 14:09

Legendovich wrote:bijim se otvoriti emocionalno??..NE,nego u ovim godinama ne glumim nekog Romea,vremesne cure,ne bi trebale niti Juliju glumiti...morbidno izgleda,i ne odishe iskrenoscu..

Well Romeo, ako baš hoćeš možemo otvoriti temu o tome kako te doživljavaju forumaši temeljem tvojih priča..  :D

Mislim ako hoćeš...te Rujka prekrasna, te Rujka skuhala, te svršila 100 puta, te imao sam ovu ovdje i onu tamo, te kresnuo, maznuo.. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sun 31 May - 14:11

Legendovich wrote:
Atlana wrote:
Moxy wrote:Zašto ljudi koji glume na van, da sakriju ranjivost, misle da to nitko ne konta?


Uvijek mi je to bila enigma.... Koliko energije i mira mora takvo šta uzimati....



Ja ne znam kakvi su to orgazmi kad uspije 11 puta, ono fakat.... Obični površni bit će, ne izuju iz cipela :D
Sumnjam da mu se moze uopce dignuti 11 puta, a kamoli da ista izbaci van...
..a voljele bi ipak takve likove posjedovati zar ne??? :evilgrin

A što da radim s takvim...

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=40865
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 50 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum