ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prekrasna Zenska Stvorenja

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:17

Legendovich wrote:iz iskustva cijenim odlican tvrdji madrac i vleiki krevet...tu puni kapaciteti dolaze do izrazaja...naguljena i izmucena koljena,nisu bash poticaj za nesh veliko,cisto onako slatko na brzinu..mada ni to nije za potcjeniti.. :tu :tu :tu
U kakvim sam sve uvjetima vodila ljubav dok nismo imali stan...

Cijenim ovaj krevet kao svetinju

Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:18

Atlana wrote:Ja ne znam kako je moj uvijek spreman.
Mazimo se... Osjetim nesto :D
Umoran, moze, bolestan, moze... Jedino 5 dana za redom ne moze.

Ne znam da li je po prirodi tako "radisan" ili je do toga sto je dosta mladahan... Ili me stvarno voli
il isi stvarno poticajan koomaaaaad....mi muskarci smo prije svega vizualni tipovi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:19

Atlana wrote:
Legendovich wrote:iz iskustva cijenim odlican tvrdji madrac i vleiki krevet...tu puni kapaciteti dolaze do izrazaja...naguljena i izmucena koljena,nisu bash poticaj za nesh veliko,cisto onako slatko na brzinu..mada ni to nije za potcjeniti.. :tu :tu :tu
U kakvim sam sve uvjetima vodila ljubav dok nismo imali stan...

Cijenim ovaj krevet kao svetinju
pametna cura,pametna cura.. king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:21

cura mi kuffa čorbuljak,neki slican čobancu,odo joj prasiti u kujnu,ajte cure svako dobro i puno zekza vam zelim.. :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:21

Legendovich wrote:
Atlana wrote:Ja ne znam kako je moj uvijek spreman.
Mazimo se... Osjetim nesto :D
Umoran, moze, bolestan, moze... Jedino 5 dana za redom ne moze.

Ne znam da li je po prirodi tako "radisan" ili je do toga sto je dosta mladahan... Ili me stvarno voli
il isi stvarno poticajan koomaaaaad....mi muskarci smo prije svega vizualni tipovi.. :cleanteeth
Ma vraga komad...



Jesi ikada zamisljao drugu dok si vodio ljubav svetac?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:24

Atlana wrote:
Legendovich wrote:
Atlana wrote:Ja ne znam kako je moj uvijek spreman.
Mazimo se... Osjetim nesto :D
Umoran, moze, bolestan, moze... Jedino 5 dana za redom ne moze.

Ne znam da li je po prirodi tako "radisan" ili je do toga sto je dosta mladahan... Ili me stvarno voli
il isi stvarno poticajan koomaaaaad....mi muskarci smo prije svega vizualni tipovi.. :cleanteeth
Ma vraga komad...



Jesi ikada zamisljao drugu dok si vodio ljubav svetac?
Pa ne bash..ono,ufuram se 200% s osobom koja je samnom u seksu..ako sam je vec odabrao i ona mene,onda bi bilo nesh kao oksimoron misliti na drugu..jel..logika..gledam je cijelo vrijeme,cijelu,u oci,u svaki detalj tijela..tO me pali i odrzava...nema mi smisla vodjari ljubav sa curom,a mislita na neku drugu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:25

Iz mog iskustva, to je kod muških sklop u mozgu i oni uvijek mogu, to im je i potvrda da se u voljeni i željeni....


Ja postajem asexualna, nećete vjerovati, ubija me kolotečina uvjerena sam....


Sveče, na takvim mjestima gdje netko može naići sam ja za 5 min gotova jer je adrenalin na svom mjestu.... 😀


Sjećam se brda iznad Omiša i kanjona Cetine,na kamenu hahaha, to ti dodaje ko brza vožnja karuselom, nije svakidašnje i mozak to nagradi.... 😅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:26

Legendovich wrote:cura mi kuffa čorbuljak,neki slican čobancu,odo joj prasiti u kujnu,ajte cure svako dobro i puno zekza vam zelim.. :kuku


Na palile smo sveca 😅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:27

Legendovich wrote:
Atlana wrote:
Legendovich wrote:
Atlana wrote:Ja ne znam kako je moj uvijek spreman.
Mazimo se... Osjetim nesto :D
Umoran, moze, bolestan, moze... Jedino 5 dana za redom ne moze.

Ne znam da li je po prirodi tako "radisan" ili je do toga sto je dosta mladahan... Ili me stvarno voli
il isi stvarno poticajan koomaaaaad....mi muskarci smo prije svega vizualni tipovi.. :cleanteeth
Ma vraga komad...



Jesi ikada zamisljao drugu dok si vodio ljubav svetac?
Pa ne bash..ono,ufuram se 200% s osobom koja je samnom u seksu..ako sam je vec odabrao i ona mene,onda bi bilo nesh kao oksimoron misliti na drugu..jel..logika..gledam je cijelo vrijeme,cijelu,u oci,u svaki detalj tijela..tO me pali i odrzava...nema mi smisla vodjari ljubav sa curom,a mislita na neku drugu..


Evo, ovo je privilegija slobodne i otvorene veze


Samo nisu svi spremni na to
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:33

Moxy wrote:Iz mog iskustva, to je kod muških sklop u mozgu i oni uvijek mogu, to im je i potvrda da se u voljeni i željeni....


Ja postajem asexualna, nećete vjerovati, ubija me kolotečina uvjerena sam....


Sveče, na takvim mjestima gdje netko može naići sam ja za 5 min gotova jer je adrenalin na svom mjestu.... 😀


Sjećam se brda iznad Omiša i kanjona Cetine,na kamenu hahaha, to ti dodaje ko brza vožnja karuselom, nije svakidašnje i mozak to nagradi.... 😅
:tu :tu :tu kolotecina je opasnost..sto napraviti?? ja ne mogu bash uvijek,narocito kad sam pod stresom..velikim,na normalni nivo sam navikao...kad je normala,cura se samo cudi kako uvijek "mogu"..

ja ne dopustam da kolotecina prevlada..cesto zviznemo vamo tamo,mjenjamo mjesto..mada nekad se ne mosh oduprijeti tome,pa seks ispadne uzas mehanicki,nis povr organa ne osjetis neko uzbudjenje..uzas..
e sad,ne kakam curi previse o osjecajima ovom eonome,pa ako se neki izlet dogodi,nisam ispao bar hipokrat..
cinjenica jest,da izleti,kolikogod neki ne htjeli to priznati spasavaju vezu,brak..
e sad,hocel covjek ili cura,kao nasa Venus,insistriati na emocijama,i nakon 2-3 godine se opet naci sa guzicom na betonu,sama,i opet pocinjati scenari ispocetka,ili vako kao ja..na dugo,neobavezno,sa povremenim,ne cestim izletima,covjek mora sam odabrati..kakogod,ne treba sanjati o nekoj ljubavi Zauvijek..nije realno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:34

Moxy wrote:
Legendovich wrote:cura mi kuffa čorbuljak,neki slican čobancu,odo joj prasiti u kujnu,ajte cure svako dobro i puno zekza vam zelim.. :kuku


Na palile smo sveca 😅
da smo na okupu,prijetila bi vam opasnost da vas nasmijem do suza... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:35

Haha svetac spreman za zekzanje :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:36

eto,pusa svim curama vodje,odo ja...Čorbuljak je delikatno jelo i ovisi o muskom dotiru...tako da se odo motati oko stednjaka.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:48

Prava ljubav postoji, samo nisu svi dovoljno zreli za nju


Nemojmo generalizirati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 14:04

Cekam i kicinjin utisak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 14:55

Moxy wrote:Prava ljubav postoji, samo nisu svi dovoljno zreli za nju


Nemojmo generalizirati

Cuj,govorim iz pozicije prosjecnog muskarca..onog koji se nece uvlaciti komplimentima,podrzavanjem misljenja cura,mastovito krijuci svoje,e da bi se dodvorio ili curi zavukao u gaćice..posto poto..

Osjecaji,ljubav,kako hosh,postoji,ali to se gradi jako dugo kroz zajednicko rjesavanje problema,probijajuci se kroz zivot..ako na prvim preprekama to padne,nikakva ljubav nije bila u pitanju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 14:58

Atlana wrote:Cekam i kicinjin utisak
trenutno je Kic na ovim spoznajama..

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 089dc111

ne daviti decka ozbiljnim stvarima nas matoraca..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 14:59

Moxy wrote:Mlade cure se lako upuštaju u sex i to štima 


I mahom slomljene ili nezrele mlade duše pa su laka lovina 


Zavedi zrelo žensko sveče ako možeš hahaha ha 😜



Oficijelna veza znači simbioza 🙌


E. To!  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:01

Legendovich wrote:
Moxy wrote:Prava ljubav postoji, samo nisu svi dovoljno zreli za nju


Nemojmo generalizirati

Osjecaji,ljubav,kako hosh,postoji,ali to se gradi jako dugo kroz zajednicko rjesavanje problema,probijajuci se kroz zivot..ako na prvim preprekama to padne,nikakva ljubav nije bila u pitanju..

E da...

A i zivot je pun prepreka.
Svima nama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:02

Legendovich wrote:Pa naravno da burno reagiram,jer svi vi samo nalazite za shodno da sudite drugima i uvijek spika pocinje TI,ovako,TI onako,i uglavnom se imputiraju neke ideje koje mi nisu domace..koriste se rijeci ,da se naglasi necija "kriva usmjerenos" i slicno CURICC..mosh misliti...nekad su 18-19 godisnjakinje se u tim godinama udavale i radjale djecu,nisu palamudanile o samosvojnojsti,rifljacile se po klubovima,natezale vako i nako,i onda pocele prodavati na kraju pamet o cednosti i cistoci,kad su morale uloviti majmuna za zenidbu..dakle,odbijam bilo kakvu primisao i pokusaj demonizacije muskaraca poput menea..jerbo meni savjest mirno spava,a podrzava je sam Zakon...
Druga stvar,u sustini nikad ne idem u lov,i nikad me toliko ne svrbi,da bih MORAO nesto posto poto uloviti..

Ne pisem ja o osvajanju mladih cura aKTIVNO,nego iz pozicije lika ,koji ima "žicu" za kontakt,no to svi imamo manje vise...Napisem pola iz zajeancije,pola ozbiljno,i etoc,u tren ispadnem netko koji hoce sve mlade cure pohebati..otvorim temu o lijepim curama,uffff zlo..
dajte se malo opustite i ne gledajte na svijet oko sebe sumnjicavo...ovo moje je u biti cista normala,kakve se stvari inace u svabiji dogadjaju..a cure od 18-19 godina u svabiji su itekako zrele u glavi,a li i u tijelu...pocinju ranije one neke aktivnosti..Sa 18-19 su sposobne odrzavati sveki vid odnosa sa muskarcima od 18-88 godina...tako da...


Niko te ne napada, pa se ne moraš ni braniti, nije ti ovo vip...

Stavovi ti mogu bit totalno opozit od bilo čijih, tvoji su. Šta ja imam od toga da pojebeš pol bayerna, bokte, bitno da je tebi dobro  :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 15:04

Legendovich wrote:
:tu :tu :tu kolotecina je opasnost..sto napraviti?? ja ne mogu bash uvijek,narocito kad sam pod stresom..velikim,na normalni nivo sam navikao...kad je normala,cura se samo cudi kako uvijek "mogu"..

ja ne dopustam da kolotecina prevlada..cesto zviznemo vamo tamo,mjenjamo mjesto..mada nekad se ne mosh oduprijeti tome,pa seks ispadne uzas mehanicki,nis povr organa ne osjetis neko uzbudjenje..uzas..
e sad,ne kakam curi previse o osjecajima ovom eonome,pa ako se neki izlet dogodi,nisam ispao bar hipokrat..
cinjenica jest,da izleti,kolikogod neki ne htjeli to priznati spasavaju vezu,brak..
e sad,hocel covjek ili cura,kao nasa Venus,insistriati na emocijama,i nakon 2-3 godine se opet naci sa guzicom na betonu,sama,i opet pocinjati scenari ispocetka,ili vako kao ja..na dugo,neobavezno,sa povremenim,ne cestim izletima,covjek mora sam odabrati..kakogod,ne treba sanjati o nekoj ljubavi Zauvijek..nije realno..


:facepalm

ti isto svašta znaš napisat

pa emocije su u prisutne u svakom odnosu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 47 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum