ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 3 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by michaellcmacha 13/12/2016, 00:17

Gnječ wrote:
kic wrote:
histeriziraš, ako te neko gnjavi prijavi, nema kog nisam upozorio ili banao skoro, u protivnom, I couldnt care less..

sve si rekao u gornjim postovima ovo sad ti je patetično prenemaganje ja te samo benevolentno upozoravam da paziš što radiš sa ovim forumom drži se pravila. ja vidim da baniraš isključivo, uz poneke iznimke, samo žrtve cyberbuliynga a provokatore trollove ne.to je vidljivo svakome. ja ti ne želim loše nemam osobno ništa protiv tebe ali ovdje ti je leglo trollova i ustaša negirao ti to koliko hoćeš ali svijet vidi gleda i čita ovaj forum može čitati i čita svatko na kugli zemaljskoj ovo nije hrvatski forum kao što neki misle.

anyway, you have made your bed now lie in it.

'nuff said.

my two cents
sad ti kmečiš, cmoljiš i patetično histeriziraš.... nema dugo je tvoj drug crvenkasti mene izmaltretirao, ja sam mu odgovorio s puno manje žestine nego što ti odgovaraš, i popio sam ban bez jebem ti... za ubuduće nemoj spominjati nikakva krvoprolića jer vrijeđaš zdrav razum s obzirom da se iz drona vidi da si pička malo žešća i da ko i ovce ili koze koristiš dreku ne bi li odagnao strah, u ovom konkretnom slučaju bezrazložan.... a ovo gore kad sam te spomenuo, kontekstualno se radi o liku koji neodoljivo podsjeća na tebe, a koji je mom starom upravo rekao da se on raspitao tko smo i što smo i da zna sve o nama aludirajući upravo kao i ti da se radi o ustašama i to koristio u diskvalifikaciji ispred pravosudnog tijela... nabijem vas na kurac i tebe i njega i sve ostale koliko god su mi likovi poput tebe nanijeli štete mi/ja i nadalje smo/sam svoj-i i ne budemo se zaradi ikakvih ucjena mjenjali

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 3 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Guest 13/12/2016, 00:33

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
histeriziraš, ako te neko gnjavi prijavi, nema kog nisam upozorio ili banao skoro, u protivnom, I couldnt care less..

sve si rekao u gornjim postovima ovo sad ti je patetično prenemaganje ja te samo benevolentno upozoravam da paziš što radiš sa ovim forumom drži se pravila. ja vidim da baniraš isključivo, uz poneke iznimke, samo žrtve cyberbuliynga a provokatore trollove ne.to je vidljivo svakome. ja ti ne želim loše nemam osobno ništa protiv tebe ali ovdje ti je leglo trollova i ustaša negirao ti to koliko hoćeš ali svijet vidi gleda i čita ovaj forum može čitati i čita svatko na kugli zemaljskoj ovo nije hrvatski forum kao što neki misle.

anyway, you have made your bed now lie in it.

'nuff said.

my two cents
sad ti kmečiš, cmoljiš i patetično histeriziraš.... nema dugo je tvoj drug crvenkasti mene izmaltretirao, ja sam mu odgovorio s puno manje žestine nego što ti odgovaraš, i popio sam ban bez jebem ti... za ubuduće nemoj spominjati nikakva krvoprolića jer vrijeđaš zdrav razum s obzirom da se iz drona vidi da si pička malo žešća i da ko i ovce ili koze koristiš dreku ne bi li odagnao strah, u ovom konkretnom slučaju bezrazložan.... a ovo gore kad sam te spomenuo, kontekstualno se radi o liku koji neodoljivo podsjeća na tebe, a koji je mom starom upravo rekao da se on raspitao tko smo i što smo i da zna sve o nama aludirajući upravo kao i ti da se radi o ustašama i to koristio u diskvalifikaciji ispred pravosudnog tijela... nabijem vas na kurac i tebe i njega i sve ostale koliko god su mi likovi poput tebe nanijeli štete mi/ja i nadalje smo/sam svoj-i i ne budemo se zaradi ikakvih ucjena mjenjali

ma super, red vrijeđanja, red omalovažavanja, red paušalnih etiketiranja, pa opet red provokacija, red vrijeđanja i tako ad nauseam.

ja pričam što se ovdje događa a ti si jedan od onih koji pod svaku cijenu želi dominirati u diskusijama pa ako ne ide argumentima onda dominiraš adhominem pljuvanjem pišanjem i sranjem po svima koji ti nisu po tvojoj borbenoj ideologiji rezonantni.
gle, majmune boli me kurac tko si jesi li branitelj imaš li iza sebe satniju ustaša ili nemaš stvarno me zaboli ti si za mene ništarija i ja te se uopće ne bojim bez obzira na tvoje konstantne prijetnje zamaskirane u hehehe zajebanciju tipa fotke atj lučko i slične svinjarije.

ajd odjebi od mene a tvoje me privatne stvari i fajtove koje si imao navodno jer dokaza nemamo nego samo tvoju riječ koja ništa ne vrijedi s nekim ljudima koje ja uopće ne poznajem niti pojma nemam o čemu se radi niti sam komentirao sve to tvoje dramatiziranje to tebe jel nije spriječilo da mene ubaciš u taj tvoj forumski igrokaz. ajd sad odjebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum