ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by michaellcmacha 11/12/2016, 23:41

men se čini da tu očito još uvijek ima nekih nedoumica... :))

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Brain32 11/12/2016, 23:47

michaellcmacha wrote:men se čini da tu očito još uvijek ima nekih nedoumica... :))
Ima naravno ali u željenom opsegu tumačenja prava (ne pravde) jer kod nas se pravo (ne pravda) iskrivljuje prevelikom slobodom tumačenja od strane "pravosudnog kadra" pa se tako nerijetko u potpunosti ignorira smisao zakona a pojedine odredbe čak i u potpunosti dokidaju...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by michaellcmacha 12/12/2016, 00:21

Brain32 wrote:
michaellcmacha wrote:men se čini da tu očito još uvijek ima nekih nedoumica... :))
Ima naravno ali u željenom opsegu tumačenja prava (ne pravde) jer kod nas se pravo (ne pravda) iskrivljuje prevelikom slobodom tumačenja od strane "pravosudnog kadra" pa se tako nerijetko u potpunosti ignorira smisao zakona a pojedine odredbe čak i u potpunosti dokidaju...
to je drugi par stepsica... zato su osnovane i ustrojene "pravne službe" u kojima se svi bave pravom i propisima osim pravnika...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by dijagram 12/12/2016, 08:20

asili ne "pakovati"
nije on kriv sto je takav
malo je pomaknut i to je to:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Kermit 12/12/2016, 08:35

Antijunak wrote:
michaellcmacha wrote:e jebiga sad pa to ti je kolega pravosudni...;)

Maramih, asila je jedan propali i iskompleksirani osječki odvjetnik koji "malo" voli zaviriti u čašicu. Nije ni čudno što su ga odjebale sve stranke kad vide kako psuje i koje gluposti baljezga. Baš me zanima da li se i u stvarnosti odnosi tako prema kadru u pravosuđu...
Antikurčina prvo i osnovno moraš pročitati članak da bi komentirao isti, drugo nisam ja tema nego članak treće nitko me nije odjebao (barem ne za sada) a četvrto nisam ja izmislio članak nego sam isti prenio iz novina, stoga budi ljubazan iz odpuzi u rupu iz koje si nekim čudom izašao
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by dijagram 12/12/2016, 08:42

nakon preslusanog zakljucujem da su Tadic, Hrvatin, Jurisic i Seks posteni, a Cavar, Pripuz i ostali neposteni.
ne znam sad, jesam to dobro,....
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Kermit 12/12/2016, 09:01

michaellcmacha wrote:evo ukratko ali nemoj se ljutiti ukoliko ne budeš razumio.... pravda je vaninstitucinalni ideal, a pravo institut kojeg je čovjek u okviru društva instruirao kako bi se uspostavila odgovornost u odnosu na obveze i odnose. evo npr. i ja i ti smo dužni poštivati pravni sustav koji nam je nametnut, ali pravda koju ja percipiram kao takvu, nema apsolutno veze sa pravdom koju ti kao takvu doživljavaš....
Ali ovo nema veze jednim sa drugim, to su babe i žabe, ovo je opsežna hobotnica koja seže od Mesića, sudaca svih mogućih sudova, pa do predsjednika CSRH-a koji inače mora paziti na zakonitost izbora kao predsjednik DSV-a, znači mi doslovce živimo u državi koja to nije, osim toga tewmu sam stavio jer sam od početka govorio da je Hrvatin dogovorio sve, a ne da je bio pokušak koji je odbijen od njegove strane, osim toga "curenje" je očito djelo USKOK-a tj. Cvitana kojem je vrlo izgledno dosta VSRH kao legal korupcije. Što se tiče antikurčine on je gnojnica koji koji iz nekog razloga ne komentira teme nego mene, stoga u biti on je upravo ono što govori o meni tj. frustirani što već samo što nije odvjetnik jer nije bio u mentalnim mogućnostima završiti ništa više od srednje škole već živi sa majkom koja trpi idiota jer isti nema kamo.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by michaellcmacha 12/12/2016, 10:01

asilovski wrote:
michaellcmacha wrote:evo ukratko ali nemoj se ljutiti ukoliko ne budeš razumio.... pravda je vaninstitucinalni ideal, a pravo institut kojeg je čovjek u okviru društva instruirao kako bi se uspostavila odgovornost u odnosu na obveze i odnose. evo npr. i ja i ti smo dužni poštivati pravni sustav koji nam je nametnut, ali pravda koju ja percipiram kao takvu, nema apsolutno veze sa pravdom koju ti kao takvu doživljavaš....
Ali ovo nema veze jednim sa drugim, to su babe i žabe, ovo je opsežna hobotnica koja seže od Mesića, sudaca svih mogućih sudova, pa do predsjednika CSRH-a koji inače mora paziti na zakonitost izbora kao predsjednik DSV-a, znači mi doslovce živimo u državi koja to nije, osim toga tewmu sam stavio jer sam od početka govorio da je Hrvatin dogovorio sve, a ne da je bio pokušak koji je odbijen od njegove strane, osim toga "curenje" je očito djelo USKOK-a tj. Cvitana kojem je vrlo izgledno dosta VSRH kao legal korupcije. Što se tiče antikurčine on je gnojnica koji koji iz nekog razloga ne komentira teme nego mene, stoga u biti on je upravo ono što govori o meni tj. frustirani što već samo što nije odvjetnik jer nije bio u mentalnim mogućnostima završiti ništa više od srednje škole već živi sa majkom koja trpi idiota jer isti nema kamo.
ma sve ok, nisi ti uopće skužio što sam ja napisao u vezi tebe ali nema veze, a ovo što ti sad navodiš sam ja odavno za konkretnu osobu detektirao i naveo koja je jedina medicina za cijelu tu kako ti veliš hobotnicu u kojoj se ne nalazi čovjek ili dva nego stotine ako nei tisuže ljudi na svim razinama društva, politike, vlasti.... jebo ga ti onaj gradonačelnik u dubrovniku je pravomoćno osuđen, moja gradonačelnica je sa mafijašom koji ima jebene veze po srbiji razmontirala 100 kilometara pruge i željezo prodali onom mafiozi u cios, a od šlipera natrackanih kreozotnim uljem napravili stotine tona peleta koje taj isti lik prodaje po trgovačkim centrima, nikom ništa iako ih je hž tužio i traži povrat svoje imovine, ona svodnica što je naslijedila župana svog svodnika je pak četniku čičiću ishodovala 10 milijuna maraka (govorim napamet, mislim da je duplo više u pitanju) za obnovu petrinjskog pogona a on sve komplet preselio u srbiju i nikom ništa i naravno zbrisao u srbiju potom... hns-ovci da ne spominjem ovo u vezi raznih postavljanja u hep-u i ostalo, ishoduju da se četniku milanu busiću da braniteljski stan u zagrebu, a drug zoran milanović zvani rošavi se u roku 3 godine svako malo znao podružiti sa onim savom vukelićem (mladi čejen iz Dvora) kojem je pak dao da doslovno satire hrvatske šume u Dvorskom kraju i da se bezumno i bezočno bogati i naravno da pokoju kintu proslijedi i zoletu prek sisačke podružnice sdp-a.... kineska medicina to jedino riješava i ništa i nitko drugi....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by michaellcmacha 12/12/2016, 10:07

pa mojoj obitelji osobno je zapaprio drug vidović sa svojim sucima na opć. i žup. sudu, neki skotovi iz rijeke su nam se prijetili da oni znaju kako će se obračunati, gl čuda sa ustašama, jer su eto oni provjerili s kim imaju posla... moguće im je gnječ dojavio... :)) uglavnom drugovi i drugarice delaju sve u 17... ali ok nema veze, i meni su priuštili neke neugodnosti zbog kojih sam imao i nekih "manjih" zdravstvenih tegoba....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Guest 12/12/2016, 11:18

michaellcmacha wrote:pa mojoj obitelji osobno je zapaprio drug vidović sa svojim sucima na opć. i žup. sudu, neki skotovi iz rijeke su nam se prijetili da oni znaju kako će se obračunati, gl čuda sa ustašama, jer su eto oni provjerili s kim imaju posla... moguće im je gnječ dojavio... :)) uglavnom drugovi i drugarice delaju sve u 17... ali ok nema veze, i meni su priuštili neke neugodnosti zbog kojih sam imao i nekih "manjih" zdravstvenih tegoba....

o čemu ti trkeljaš majketi? mene optužuješ za nešto o čemu pojma nemam nemoj to više nikada. imaš kica koji ti ovdje drži stražu pa si "moćan". ajde mi se skini s leđa j da ti se ne pojave neke veće zdravstvene tegobe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by kic 12/12/2016, 18:58


ne optužuje, već te trola..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by kic 12/12/2016, 19:00

michaellcmacha wrote:evo ukratko ali nemoj se ljutiti ukoliko ne budeš razumio.... pravda je vaninstitucinalni ideal, a pravo institut kojeg je čovjek u okviru društva instruirao kako bi se uspostavila odgovornost u odnosu na obveze i odnose. evo npr. i ja i ti smo dužni poštivati pravni sustav koji nam je nametnut, ali pravda koju ja percipiram kao takvu, nema apsolutno veze sa pravdom koju ti kao takvu doživljavaš....


pravda je zapravo prirodno pravo, i ono što dolazi iznutra..

i kao što kažeš, pravo s druge strane je nametnuto, ono što je nužno da bi veća skupina ljudi mogla funkcionirati skupa ipak, ali se malo pretjeralo u silnom propisivanju svega i svačega..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Guest 12/12/2016, 23:08

kic wrote:
ne optužuje, već te trola..

:D :D :D

znači ovo je službeno, ti štitiš trollove, ovaj tvoj wannabe forum je ustvari forum trollova a ti si admin troll. hvala na pojašnjenju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by kic 12/12/2016, 23:09


a ne, ovo je ozbiljno sve, i ima utjecaja na stvarni svijet..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Guest 12/12/2016, 23:30

kic wrote:
a ne, ovo je ozbiljno sve, i ima utjecaja na stvarni svijet..

ima utjecaja na stvarni svijet dečko ti si malo van toka događaja jer pustiti trollove na forum ( i ne ih sankcionirati kao što ti radiš ) da brutalno maltretiraju druge forumaše nije jako daleko od tragedije i krvoprolića u stvarnom svijetu. ili ti misliš da je sve ovo virtualna online igrica pac-man i da iza monitora nisu ljudi nego..? misliš da u slučaju nekog fajta u stvarnom svijetu a koji je započeo ovdje na forumu zbog trollova tebi policija neće pokucati na vrata? samo se ti nadaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by kic 12/12/2016, 23:39


kakvo brutalno maltretiranje, lako se slikopisno izražavati ali samo me nasmijavaš..

ako se netko misli obračunavati u stvarnom svijetu, široko mu polje, ali prije nego prstom počne optuživati okolo nek pogleda malo sam šta je radio, forum je laissez faire, ako netko nekog gnjavi interveniram, a vi kako znate nastavite..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Guest 12/12/2016, 23:45

kic wrote:
kakvo brutalno maltretiranje, lako se slikopisno izražavati ali samo me nasmijavaš..

ako se netko misli obračunavati u stvarnom svijetu, široko mu polje, ali nek prije nego prstom počne optuživati neg pogleda malo sam šta je radio, forum je laissez faire, ako netko nekog gnjavi interveniram, a vi kako znate nastavite..

cyberbuliyng nije zajebancija. trollovi isto. ti štitiš trollove i cyberbuliyng naravno vidimo iz priloženog foruma ali samo ako su po tvom ćeifu ako netko poput mene koji ti idem strašno nakurac uzvrati trollovima istom mjerom ti mene baniraš a trollove koji su započeli fight ne kažnjavaš, dapače ti ih štitiš. verrry goood. odlično. nastavi tako budeš vidio rezultate uskoro..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by kic 12/12/2016, 23:47


histeriziraš, ako te neko gnjavi prijavi, nema kog nisam upozorio ili banao skoro, u protivnom, I couldnt care less..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Guest 12/12/2016, 23:59

kic wrote:
histeriziraš, ako te neko gnjavi prijavi, nema kog nisam upozorio ili banao skoro, u protivnom, I couldnt care less..

sve si rekao u gornjim postovima ovo sad ti je patetično prenemaganje ja te samo benevolentno upozoravam da paziš što radiš sa ovim forumom drži se pravila. ja vidim da baniraš isključivo, uz poneke iznimke, samo žrtve cyberbuliynga a provokatore trollove ne.to je vidljivo svakome. ja ti ne želim loše nemam osobno ništa protiv tebe ali ovdje ti je leglo trollova i ustaša negirao ti to koliko hoćeš ali svijet vidi gleda i čita ovaj forum može čitati i čita svatko na kugli zemaljskoj ovo nije hrvatski forum kao što neki misle.

anyway, you have made your bed now lie in it.

'nuff said.

my two cents
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by kic 13/12/2016, 00:07


ok thanks, I like my bed.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by michaellcmacha 13/12/2016, 00:17

Gnječ wrote:
kic wrote:
histeriziraš, ako te neko gnjavi prijavi, nema kog nisam upozorio ili banao skoro, u protivnom, I couldnt care less..

sve si rekao u gornjim postovima ovo sad ti je patetično prenemaganje ja te samo benevolentno upozoravam da paziš što radiš sa ovim forumom drži se pravila. ja vidim da baniraš isključivo, uz poneke iznimke, samo žrtve cyberbuliynga a provokatore trollove ne.to je vidljivo svakome. ja ti ne želim loše nemam osobno ništa protiv tebe ali ovdje ti je leglo trollova i ustaša negirao ti to koliko hoćeš ali svijet vidi gleda i čita ovaj forum može čitati i čita svatko na kugli zemaljskoj ovo nije hrvatski forum kao što neki misle.

anyway, you have made your bed now lie in it.

'nuff said.

my two cents
sad ti kmečiš, cmoljiš i patetično histeriziraš.... nema dugo je tvoj drug crvenkasti mene izmaltretirao, ja sam mu odgovorio s puno manje žestine nego što ti odgovaraš, i popio sam ban bez jebem ti... za ubuduće nemoj spominjati nikakva krvoprolića jer vrijeđaš zdrav razum s obzirom da se iz drona vidi da si pička malo žešća i da ko i ovce ili koze koristiš dreku ne bi li odagnao strah, u ovom konkretnom slučaju bezrazložan.... a ovo gore kad sam te spomenuo, kontekstualno se radi o liku koji neodoljivo podsjeća na tebe, a koji je mom starom upravo rekao da se on raspitao tko smo i što smo i da zna sve o nama aludirajući upravo kao i ti da se radi o ustašama i to koristio u diskvalifikaciji ispred pravosudnog tijela... nabijem vas na kurac i tebe i njega i sve ostale koliko god su mi likovi poput tebe nanijeli štete mi/ja i nadalje smo/sam svoj-i i ne budemo se zaradi ikakvih ucjena mjenjali
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura - Page 2 Empty Re: Nove snimke dokazuju da je predsjednik Vrhovnog suda RH i DSV-a Horvatin dogovorio mito u iznosu od 700000 Eura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum