ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by gargamel0101 Mon 17 Aug - 20:55

Već nakon 14 sati protekle subote na osječki autobusni kolodvor počeli su pristizati prvi putnici. Riječ je bila o još jednoj turi za Njemačku. Kolika je zainteresiranost za rad u nekom od tamošnjih gradova, i to posebice otkako je ta država 1. srpnja ukinula radne dozvole za građane Hrvatske, jasno pokazuje broj autobusnih linija. Konkretno, četvrtkom iz Osijeka u 15 sati ondje kreće jedan do dva puna autobusa, a ove subote u isto vrijeme puna su bila čak četiri. U brojkama to znači da je samo proteklog tjedna iz Slavonije put Njemačke krenulo između 250 i 300 ljudi, piše Glas-Slavonije.hr

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji
No, upravo je ironično da su današnji podaci osječkog Regionalnog ureda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (HZZ) da u Osječko-baranjskoj županiji krajem srpnja je evidentirano 29 793 nezaposlenih osoba, što je 1,8 posto manje nego u lipnju te 14,9 posto manje u odnosu na srpanj prošle godine.
http://narod.hr/hrvatska/trbuhom-za-kruhom-svakog-tjedna-s-osjeckog-kolodvora-u-njemacku-na-rad-odlazi-najmanje-250-ljudi
Ovi iz zavoda briju na Grčićevu optimističnost. :aw
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by Guest Mon 17 Aug - 20:57

taj zavod treba ukinuti isusami neznam čemu služi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 21:06

A neki su i umrli. 
Sve što dovodi do smanjenja nezaposlenosti, to je dobro.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 21:11

Da li nezaposleni idu u penziju?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by Guest Mon 17 Aug - 21:13

Pročitala sam danas taj članak. Samo sam tužno kimnula glavom, dok drugi veselo, s smješkom na licu javnosti prezentiraju statističke podatke i svoje "uspjehe". Zar se prave blesavi ili zbilja jesu blesavi?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 21:14

Mativka wrote:Pročitala sam danas taj članak. Samo sam tužno kimnula glavom, dok drugi veselo, s smješkom na licu javnosti prezentiraju statističke podatke i svoje "uspjehe". Zar se prave blesavi ili zbilja jesu blesavi?!

Ja sam sumnjičavo podigao lijevu obrvu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by Guest Mon 17 Aug - 21:16

crvenkasti wrote:
Mativka wrote:Pročitala sam danas taj članak. Samo sam tužno kimnula glavom, dok drugi veselo, s smješkom na licu javnosti prezentiraju statističke podatke i svoje "uspjehe". Zar se prave blesavi ili zbilja jesu blesavi?!

Ja sam sumnjičavo podigao lijevu obrvu.

Sutra desnu, a prekosutra ćeš oboliti od paralize  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 21:32

Nekad je bilo puno više konja i imao si više šanse da nađeš potkovicu koja donosi sreću.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 21:33

Djetelinu s četiri lista je jednako teško pronaći sada, kao i prije.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 21:34

Što ja ovo blebećem, jebote? Koji mi je kurac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by Trinity Mon 17 Aug - 21:37

Crveni, pa di si bio dosad ? Tratio talent na nethaer forumu?!
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 21:39

Ja, budala, radio.
Jebeš novce, život mi prolazi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 21:45

Ejte, sugovornici, gdje ste?
Šta sam ja, jedina budala ovdje?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by v_vlado Mon 17 Aug - 21:49

Slavonija se čisti ,ostaće samo pravi hrvati,a pizde željne para nek odu i nek šalju pare da šatoraši mogu prosvjedovat....imamo hrvatsku,mrzimo srbe i dvojezične ploče,ostalo nevažno...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 21:52

Srbi i jesu sve krivi. Da oni nisu otišli, mi ne bismo bili ni svjesni koliko smo glupi nesposobni.

Smradovi četnilki.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by v_vlado Mon 17 Aug - 22:00

A ne znam šta je ovom narodu,,,svi bi samo nešto radili,a uživanje,odmor,ljenčarenje,zove me frend i pita ŠTA RADIŠ? reko jebo te rad ti bi samo radio,kako žive šatoraši a ne rade ..
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 22:02

Ja sam postao Hrvat, a ništa nisam dobio.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by v_vlado Mon 17 Aug - 22:10

Ja sam dobio čir...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by crvenkasti Mon 17 Aug - 22:16

v_vlado wrote:Ja sam dobio čir...

Zašto? Pa mi smo pobijedili.
Sve što smo željeii, ostvarlo se: nezavisnost, riješavanje srpskog pitanje, ulazak u Europu.
Još samo blagostanje, i ispunili smo sve zacrtano.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by v_vlado Mon 17 Aug - 22:17

Ognojilo mi se blagostanje...još samo da pukne...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji Empty Re: Zavod za zapošljavanje: Manje nezaposlenih u Slavoniji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum