ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samubojstvo u Rijeci

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 3 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Yehudi 28/11/2016, 06:23

RayMabus wrote:
kaja wrote:kakave veze ima emancipacija sa mladom ženom koja se ubila?
Iste one s kojom ima to da ideš na karijeru magistar ekonomije i onda se ubiješ ...gušenjem s wrečićom na glawi u tridesetoj.

Ubila se zbog nemaštine: Dobri ljudi omogućili sahranu devojke iz Mostara
Večernji list | 26. 11. 2016 - 18:00h

Nakon što je objavljeno da usamljena majka Senka Merdžo iz Mostara nema sredstava za pokop kćeri Silvije (30), javili su se brojni dobri ljudi.

Samubojstvo u Rijeci - Page 3 TsVktkqTURBXy8yYzgyNTkxMTg3YjdiNjIxYWU1MzQ0MGY1YjliOTc3Yy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Faktor.ba / Promo  Senka Merdžo
Samubojstvo u Rijeci - Page 3 Share_v1_pintrest_gray_icoSamubojstvo u Rijeci - Page 3 Share_v1_facebook_gray_ico
Podsećamo, Silvija je bila nezaposleni magistar ekonomije koja se, kao što je potvrdila i obdukcija, u sredu ujutro zbog besperspektivnosti i neimaštine ugušila vrećicom u sobi stana koji koriste kao alternativni smeštaj u mostarskoj Splitskoj ulici broj 76.
Pa su tako iz mrtvačnice na Bijelom brijegu odlučili osigurati pogrebnu opremu i sve ostalo što je potrebno za dostojanstven pokop, a u akciju se uključilo i Hrvatsko narodno kazalište (HNK), gde je Senka, inače narušenog zdravlja, zaposlena, kao i Gradska uprava Mostara.


  A za cigare se ima ......a

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 3 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Regoč 28/11/2016, 12:16

RayMabus wrote:
Regoč wrote:Samoubojstvo je iskaz krajnjega očaja, nikakve emancipacije, dete više oladite s glupostima.
Pa ego : ja ja ja ja ja ja ja i samo ja.

Egoizam je u bazi i jednog i drugog.

Očajni ja.
Ray, misliš li ti stvarno da je egoizam jedini razlog za samoubojstvo? Toliko sam si važan da ću sviet lišiti svoga prisuća? Nije li to kontradiktorno?

_________________
Samubojstvo u Rijeci - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 3 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Regoč 28/11/2016, 12:29

Yehudi wrote:A za cigare se ima ......a
Viš, nisam to uočio. Gade mi se pušači općenito, a osobito ovi kojima je to "jedini užitak". Jebo vas takav užitak, a onda "nemam za kruh". Pa pocrkali svi od gladi, dabogda. Na početku braka smo Kosjenka i ja sračunali da to što ne pušimo pokrije nam polovicu ljetovanja.

_________________
Samubojstvo u Rijeci - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 3 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by RayMabus 28/11/2016, 12:31

Razlog može biti swašta a egoizam je baza tj gleda i žali samo sebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176432
2014-04-11


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 3 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum