ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snažna eksplozija u Rijeci

Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Snažna eksplozija u Rijeci

Post by Yehudim Sun 13 May - 12:09

Snažna eksplozija u Rijeci Detonacija_bankomat7-120318


SNAŽNA EKSPLOZIJA U RIJECI, LOPOVI RAZNIJELI 4 BANKOMATA I TEŠKO OŠTETILI PLODINE 
Veliki trgovački centar u Srdočima mogao bi biti zatvoren par dana


   U noći sa subote na nedjelju, oko tri sata ujutro, u naselju Srdoči u Rijeci stanovnike je probudila snažna eksplozija.


 Još uvijek nepoznate osobe tako su uništile nekoliko bankomata u sklopu trgovačkog centra Plodine, piše Novi list.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


 To rodijače, to kolega................cepaj................odjel TNTdinamit,rokaj ćikete i i plastični     Snažna eksplozija u Rijeci 1f60e 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


 https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/snazna-eksplozija-u-rijeci-lopovi-raznijeli-4-bankomata-i-tesko-ostetili-plodine-veliki-trgovacki-centar-u-srdocima-mogao-bi-biti-zatvoren-par-dana/7351581/
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by RayMabus Sun 13 May - 12:09

Privatno vlasništvo je ono kad kažeš ovo je moje i nađeš dosta budala koji u to povjeruju 

Rosseau
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by kic Sun 13 May - 12:16


wow
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by RayMabus Sun 13 May - 12:44

RayMabus wrote:Privatno vlasništvo je ono kad kažeš ovo je moje i nađeš dosta budala koji u to povjeruju 

Rosseau
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by RayMabus Sun 13 May - 13:00

Natrpali ste Evropu jadnicima beskučnicima kako bi smanjili cijenu rada i osiromašili srednji sloj da bi vi vas nekolicina vladali 

No jednu stvar ste zaboravili a ta je da dobar general neprijateljevu energiju iskoristi za svoje ciljeve



Privatno vlasništvo je ono kad kažeš Ovo je moje i nađeš dovoljno budala da u to povjeruju

Rosseau



Ratnika nečini oružje nego um
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by jastreb Sun 13 May - 16:01

Srdoči? Pa to su Srboči.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by jastreb Sun 13 May - 16:02

Majku im jeben. Dobro mi je govorio nono.

MOraš bit dobar š njima.

Ako ne unda si naJEBA.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by Guest Sun 13 May - 16:04

tutleci..para se vadi iz bankumata softwaresim rjesenjima..etoc..u prvom valu su cak i kozojebi kod mene,nekako zajebali bankumate,vadeci gurkajuci kartice u njia....nekako su mogli 10 po 10 ojra vaditi,bey da su na karticama imali ista..ovi dripci |TNT..e boodala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by jastreb Sun 13 May - 16:07

pismejker wrote:tutleci..para se vadi iz bankumata softwaresim rjesenjima..etoc..u prvom valu su cak i kozojebi kod mene,nekako zajebali bankumate,vadeci gurkajuci kartice u njia....nekako su mogli 10 po 10 ojra vaditi,bey da su na karticama imali ista..ovi dripci |TNT..e boodala...
Ne znaš ti,brale,situaciju na Rijeci.

Undje ti udaraju ciganski klanovi.

I svi ih se boje..
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by Guest Sun 13 May - 16:10

jastreb wrote:
pismejker wrote:tutleci..para se vadi iz bankumata softwaresim rjesenjima..etoc..u prvom valu su cak i kozojebi kod mene,nekako zajebali bankumate,vadeci gurkajuci kartice u njia....nekako su mogli 10 po 10 ojra vaditi,bey da su na karticama imali ista..ovi dripci |TNT..e boodala...
Ne znaš ti,brale,situaciju na Rijeci.

Undje ti udaraju ciganski klanovi.

I svi ih se boje..
azebote,sto da su im tamo copori koyojeba ili turaka..ne da bi se bojali,nego bi brzo grani;aska hrabrost isparila..inace..incognito i jedan po jedan...vremena ima..samo treba mooda pokupiti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by jastreb Sun 13 May - 16:25

pismejker wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:tutleci..para se vadi iz bankumata softwaresim rjesenjima..etoc..u prvom valu su cak i kozojebi kod mene,nekako zajebali bankumate,vadeci gurkajuci kartice u njia....nekako su mogli 10 po 10 ojra vaditi,bey da su na karticama imali ista..ovi dripci |TNT..e boodala...
Ne znaš ti,brale,situaciju na Rijeci.

Undje ti udaraju ciganski klanovi.

I svi ih se boje..
azebote,sto da su im tamo copori koyojeba ili turaka..ne da bi se bojali,nego bi brzo grani;aska hrabrost isparila..inace..incognito i jedan po jedan...vremena ima..samo treba mooda pokupiti
Cigani su ondje . Kakvi Srbi???

Pa ko se boji još glupih Krajišnika i Ličana???

Ovdje Cigani rade šta će.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Snažna eksplozija u Rijeci Empty Re: Snažna eksplozija u Rijeci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum