ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samubojstvo u Rijeci

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Regoč Mon 28 Nov - 0:49

Samoubojstvo je iskaz krajnjega očaja, nikakve emancipacije, dete više oladite s glupostima.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Guest Mon 28 Nov - 0:56

kaja wrote:kakave veze ima emancipacija sa mladom ženom koja se ubila?
Nikakve. Promijenio sam zato naslov.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Guest Mon 28 Nov - 0:58

I banirao neke kompleksaše koji se naslađuju samoubojstvom. Nije bolest sve što boli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by govinda Mon 28 Nov - 1:12

Njega puknu neke droge u ovo doba?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by RayMabus Mon 28 Nov - 1:26

Regoč wrote:Samoubojstvo je iskaz krajnjega očaja, nikakve emancipacije, dete više oladite s glupostima.
Pa ego : ja ja ja ja ja ja ja i samo ja.

Egoizam je u bazi i jednog i drugog.

Očajni ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by RayMabus Mon 28 Nov - 1:31

Bit če toga još ..čudno da niste skužili njihowa godišta ; kasne dwadesete i tridesete godine .....ono krajnji rok za kreiranje obitelji ( uwjetno rečeno bar za mlade ženske ).

Ego se napuwa i onda neki okidač tada i samo eksplodira.

Nešto poput  tko wisoko leti nisko pada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by michaellcmacha Mon 28 Nov - 1:36

Regoč wrote:Samoubojstvo je iskaz krajnjega očaja, nikakve emancipacije, dete više oladite s glupostima.
lik koji je dogurao do pedeset i pete bez kučeta i mačeta sa fikcijom zvanom ru(j)ka, popljuje žensko čeljade koje se iz njoj nepremostivih problema lišilo života, i to prozivajući je zašto si bar život nije organizirala.... nemam, jebeš ga, nemam riječi.... takve idiotluke mogu skompletirati upravo takvi likovi....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by govinda Mon 28 Nov - 1:46

michaellcmacha wrote:
Regoč wrote:Samoubojstvo je iskaz krajnjega očaja, nikakve emancipacije, dete više oladite s glupostima.
lik koji je dogurao do pedeset i pete bez kučeta i mačeta sa fikcijom zvanom ru(j)ka, popljuje žensko čeljade koje se iz njoj nepremostivih problema lišilo života, i to prozivajući je zašto si bar život nije organizirala.... nemam, jebeš ga, nemam riječi.... takve idiotluke mogu skompletirati upravo takvi likovi....
Jebo te Koncar, eto propustio sam frku :)))))
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by RayMabus Mon 28 Nov - 1:46

Wakum , zemljina atmosfera i zemljina kora ...............swijetslost u wakumu , atmosferi i zemljinoj kori nema istu maksimalnu brzinu.

Graniča fizičkog swemira wam je brzina swijetlosti.

Duša ima swoju brzinu ( Kelwin , teorija wira )....i majistori swijetlosti su brzina swijetslosti na četwrtu.


Samoubojiče idu u Pakao a isti je u utrobi Zemlje ( owdje za owaj sustaw , naseljena planeta ).

Tamo swijetlost putuje maksimalno manje .....nego li u atmosferii il wakumu,

Zato oni sa swojo brzinom rotačije duše i nemogu na powršinu : nepostižu brzinu rotačije barem minimalnu da bi postojali u mediju gdje se swijetlo kreče brže od guščeg medija.

Očajni ja = ego koji je izgubio na swojoj snazi wrtnje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by govinda Mon 28 Nov - 1:47

kaja wrote:
RayMabus wrote:
kaja wrote:kakave veze ima emancipacija sa mladom ženom koja se ubila?
Iste one s kojom ima to da ideš na karijeru magistar ekonomije i onda se ubiješ ...gušenjem s wrečićom na glawi u tridesetoj.
teško da se ubila zbog neimaštine, to je možda priča za javnost. a što hočeš reći da se one sa nižom školom ili bez škole ne ubijaju?
pa ako joj mati nije imala da plati sahranu onda bi neimastina mogla biti uzrok, fakat..
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by michaellcmacha Mon 28 Nov - 1:48

govinda wrote:
michaellcmacha wrote:
Regoč wrote:Samoubojstvo je iskaz krajnjega očaja, nikakve emancipacije, dete više oladite s glupostima.
lik koji je dogurao do pedeset i pete bez kučeta i mačeta sa fikcijom zvanom ru(j)ka, popljuje žensko čeljade koje se iz njoj nepremostivih problema lišilo života, i to prozivajući je zašto si bar život nije organizirala.... nemam, jebeš ga, nemam riječi.... takve idiotluke mogu skompletirati upravo takvi likovi....
Jebo te Koncar, eto propustio sam frku :)))))
ma i bolje... ali ako želiš ovdje na forumu provjeriti značenje pojma kontradiktornost onda poprati tu i tamo upise tog diletanta.... to je malo žešća patologija i nije loše to vidjeti iz prve ruke..... tj pročitati....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by RayMabus Mon 28 Nov - 1:50

Ako se swe pobiju ja ču ostati bez klasnog neprijatelja i izgubiti razlog za žiwot.

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by michaellcmacha Mon 28 Nov - 1:50

u spokoj joj duša... nikom nije učinila niš nažao, vjerojatno nikog ni mrzila.... a od sebe je uzela izgleda jedino što je imala..... u svakom slučaju nije zaslužila nikojim svojim postupkom da ju se cipelari i na tom darovanom odru....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by RayMabus Mon 28 Nov - 1:52

michaellcmacha wrote:u spokoj joj duša... nikom nije učinila niš nažao, vjerojatno nikog ni mrzila.... a od sebe je uzela izgleda jedino što je imala..... u svakom slučaju nije zaslužila nikojim svojim postupkom da ju se cipelari i na tom darovanom odru....
Ne sudi da ti nebude suđeno.

Ja i owako goworim teoretski opčenito ......ne indiwidualno toliko jer me to nezanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Guest Mon 28 Nov - 1:53

michaellcmacha wrote:
govinda wrote:
michaellcmacha wrote:
Regoč wrote:Samoubojstvo je iskaz krajnjega očaja, nikakve emancipacije, dete više oladite s glupostima.
lik koji je dogurao do pedeset i pete bez kučeta i mačeta sa fikcijom zvanom ru(j)ka, popljuje žensko čeljade koje se iz njoj nepremostivih problema lišilo života, i to prozivajući je zašto si bar život nije organizirala.... nemam, jebeš ga, nemam riječi.... takve idiotluke mogu skompletirati upravo takvi likovi....
Jebo te Koncar, eto propustio sam frku :)))))
ma i bolje... ali ako želiš ovdje na forumu provjeriti značenje pojma kontradiktornost onda poprati tu i tamo upise tog diletanta.... to je malo žešća patologija i nije loše to vidjeti iz prve ruke..... tj pročitati....
Takvu budaletinu treba svijećom tražiti.... Čitam i ne vjerujem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by michaellcmacha Mon 28 Nov - 1:54

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:u spokoj joj duša... nikom nije učinila niš nažao, vjerojatno nikog ni mrzila.... a od sebe je uzela izgleda jedino što je imala..... u svakom slučaju nije zaslužila nikojim svojim postupkom da ju se cipelari i na tom darovanom odru....
Ne sudi da ti nebude suđeno.

Ja i owako goworim teoretski opčenito ......ne indiwidualno toliko jer me to nezanima.
nisam na tebe ni mislio, iako na nekim drugim temama znaš zastraniti kad su žene u pitanju, a teško da za to postoji opravdan razlog.... jbg ti pa tog "neprijatelja" znaš da je najbezbolnije ako ga ignoriraš.... mada će te i tad boljeti.... :))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by michaellcmacha Mon 28 Nov - 1:57

Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
govinda wrote:
michaellcmacha wrote:
Regoč wrote:Samoubojstvo je iskaz krajnjega očaja, nikakve emancipacije, dete više oladite s glupostima.
lik koji je dogurao do pedeset i pete bez kučeta i mačeta sa fikcijom zvanom ru(j)ka, popljuje žensko čeljade koje se iz njoj nepremostivih problema lišilo života, i to prozivajući je zašto si bar život nije organizirala.... nemam, jebeš ga, nemam riječi.... takve idiotluke mogu skompletirati upravo takvi likovi....
Jebo te Koncar, eto propustio sam frku :)))))
ma i bolje... ali ako želiš ovdje na forumu provjeriti značenje pojma kontradiktornost onda poprati tu i tamo upise tog diletanta.... to je malo žešća patologija i nije loše to vidjeti iz prve ruke..... tj pročitati....
Takvu budaletinu treba svijećom tražiti.... Čitam i ne vjerujem
pa i ja slučajno išo otvorit i vidim da ga je horni klepio i onda otvorim i ne vjerujem.... aj kad se mi tu pošor-ječkamo :)), ali ničim izazvan obrušit se na doslovno nedužno mrtvo čeljade, govori i više nego što bi trebalo... o kojem se to kapitalcu bezliku radi....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by RayMabus Mon 28 Nov - 2:01

michaellcmacha wrote:
nisam na tebe ni mislio, iako na nekim drugim temama znaš zastraniti kad su žene u pitanju, a teško da za to postoji opravdan razlog...
One su mi klasni neprijatelj .....klasni neprijatelj je ogroman razlog za žiwot.

Mržnja me održawa na žiwotu.

:^0

Da nije tako mogao sam postati i owo pa bi se widilo i da se muški ( s fakultetom ) saomoubio ..........al to mi nije zanimljiwo jelte.


Sarajevo: Student počinio samoubistvo vešanjem
Klix.ba | 26. 11. 2016 - 08:07h

Student iz Zenice juče je u poslepodnevnim časovima na Bjelavama u Sarajevu počinio samoubistvo vešanjem.

http://www.blic.rs/vesti/hronika/sarajevo-student-pocinio-samoubistvo-vesanjem/1tfvdxv

I još neki lik u Srbiji isto mlad , neki fakultet , ono swe ok i ubio se.

Moga sam i to postat ..al mi nije čef.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by RayMabus Mon 28 Nov - 2:14

Žiwot je igra ....ako prewiše ozbiljno shwačate to onda če wam misli postati gušče i teže .....to je ona wrtnja o kojoj pričam ....i waša brzina se usporawa ......ako se uspori ispod brzine swijetlsoti u atmosferi onda ste kandidat za Pakao.

Emaničipačija jede swoju dječu ha ha ha

I onako owu nemožete ožiwit wiše al možete spasit druge tako da prenosite poruku da ego nema onaj tko nerazmišlja o sebi nego kako pomoč drugome.

Oni koji razmišljaju o pomaganju drugome a ne o sebi ja ja ja jadan ja ( očajni ja ) se nesamoubijaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by RayMabus Mon 28 Nov - 2:27

Inače ima tu još jedna zanimljiwa tema a wezana je uz smisao inkarnačije u ženski spol a to je odgoj dječe dakle pomaganje drugima ..i sad krah emaničipačije krah karijere i planowa a s druge strane emaničipirana je ( samo ja ) i onda nerealizira se na obiteljskom planu ....i sad tu počima ......masowna samoubojstwa.

Nije ni kod muških puno različito barem osnowa al oni se neinkarniraju baš toliko radi odgoja dječe ( pomaganje drugima ) tako da oni opet owaj dio uglawnom pređu u šemi : boli me kuraz i odu u kafič pit i hebe ih se.

A kod žena bi moglo doči do : masowna depresija i nakon toga masowna samoubojstwa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Yehudi Mon 28 Nov - 6:23

RayMabus wrote:
kaja wrote:kakave veze ima emancipacija sa mladom ženom koja se ubila?
Iste one s kojom ima to da ideš na karijeru magistar ekonomije i onda se ubiješ ...gušenjem s wrečićom na glawi u tridesetoj.

Ubila se zbog nemaštine: Dobri ljudi omogućili sahranu devojke iz Mostara
Večernji list | 26. 11. 2016 - 18:00h

Nakon što je objavljeno da usamljena majka Senka Merdžo iz Mostara nema sredstava za pokop kćeri Silvije (30), javili su se brojni dobri ljudi.

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 TsVktkqTURBXy8yYzgyNTkxMTg3YjdiNjIxYWU1MzQ0MGY1YjliOTc3Yy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Faktor.ba / Promo  Senka Merdžo
Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Share_v1_pintrest_gray_icoSamubojstvo u Rijeci - Page 2 Share_v1_facebook_gray_ico
Podsećamo, Silvija je bila nezaposleni magistar ekonomije koja se, kao što je potvrdila i obdukcija, u sredu ujutro zbog besperspektivnosti i neimaštine ugušila vrećicom u sobi stana koji koriste kao alternativni smeštaj u mostarskoj Splitskoj ulici broj 76.
Pa su tako iz mrtvačnice na Bijelom brijegu odlučili osigurati pogrebnu opremu i sve ostalo što je potrebno za dostojanstven pokop, a u akciju se uključilo i Hrvatsko narodno kazalište (HNK), gde je Senka, inače narušenog zdravlja, zaposlena, kao i Gradska uprava Mostara.


  A za cigare se ima ......a
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Samubojstvo u Rijeci - Page 2 Empty Re: Samubojstvo u Rijeci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum