ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... - Page 2 Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Guest 15/8/2015, 00:24

o čemu ti pričaš? kakva državo tvornost, kakav patriotizam šta si ovo udrobio.. :D  pitao si me koga znam od hercegovaca.. ja sam se sa njima družio dok sam studira, masu puta smo se skupa opijali i neki su otišli za ZG radit , neki nazad u Hercegovinu, a možda 1-2 ostali u Splitu životare kao i ostali..

Guest
Guest


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... - Page 2 Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Ero 15/8/2015, 00:29

neoliberalni_placenik wrote:i da nitko nije ugrožen, itd.. nije niti taj musliman ugrožen.. 


ali bosanski musliman koji je pišao krv za hrvatsku državu 5godina na fronti, više vrijedi nego 10 000 hrvata koji su izbjegli vojnu službu
Ni neka  silovana nije baš ugrožena...po tebi, ako već mora, neka legne i uživa. :^0

PS: Ako je Samir imao potrebu objelodaniti svoju duševnu stisku onda sigurno nešto na širem planu nije kako treba.
U Americi, kakva god da je, kad je jedan crni brat bio ugrožen, izađe 100.000 braće da ga brani (i crne, a bogami i bijele).
Ne toliko zbog maltretiranog brata, koliko do sebe samih. Danas on, sutra ti...Pravde i demokracije ima za sve, ili je nema za nikoga.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... - Page 2 Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Guest 15/8/2015, 00:30

pa rekao sam ti..  samir nije ugrožen.. on je bosanski musliman koji je 5godina pišao krv na fronti da bi ja mogao imati mirnu budućnost i kao takav vrijedi mi više 10 000 hrvata koji su bili vojno sposobni a škivali su vojsku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... - Page 2 Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Guest 15/8/2015, 00:31

i da hercegovci nisu ugroženi, OK par ljudi negativno koji put komentira protiv njih, isto tako rokaju po nama dalmatincima, a bogami opalimo mi po purgerima.. i to je to. sve 5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... - Page 2 Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Ero 15/8/2015, 00:41

Iz onog što sam pročitao u uvodnom članku rekao bih da je Samir pošteno živio i radio za dobrobit sredine u kojoj je živio.
Učinio je i više od onoga što bi se od njega moglo očekivati. U mojem društvu ga nitko ne bi smio ni poprijeko pogledati, akamo li
nešto drugo, jer bi imao posla sa mnom.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... - Page 2 Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Ero 15/8/2015, 01:10

Kad smo već kod ISIL-a...
Netko je to zlo posijao i  neka ono što je izraslo i isčupa. To zlo nije ništa drugačije od onoga što smo imali u ww2 (fašizam i nacizam).
Svijet je to onda  riješio pa će riješiti i ovaj put  s ISILO-m. Ne treba praviti još veće zlo nego što je potrebno...a bit će ga, ja sam u to uvjeren.
Ima li ga i u BiH? Ima, naravno...Napisao sam nekoliko puta da ga bh muslimani neće moći sami riješiti, mada bi to bilo najbolje rješenje.
Uvjeren sam da se na tome već duže vrijeme radi...Nije jednostavno priprostim ljudima objasniti o čemu se tu zapravo radi....i da je ono što
se radi u suzbijanju toga zla ustvari u najboljem njihovom interesu. Posebno kad se svaki napor u tom smjeru medijski opredjeli kao
islamofobija. A ima toga i na pretek. ...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... - Page 2 Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum