ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by debotoijusto 9/5/2020, 20:12

ZEZNUTA stvar sa slobodom govora je to da prečesto morate pokazati minimum razumijevanja čak i za one koji iz usta ispaljuju najgrozomornije gluposti. No, čak i ako se ni najmanje ne slažete s njima, podržavate njihovo pravo da vas zabavljaju svojim intelektualnim akrobacijama.  
Tony Cetinski ovih dana aktivno gnoji plodno tlo teorija zavjera svojim grumenčićima sranja o cjepivima, a to je naišlo na osudu, ali i potporu mnogih, uključujući i Ivana Pernara jer... Naravno da jest, ništa drugo ne bi imalo smisla.
I dok nije nemoguće da se prosječna osoba s vremena na vrijeme nađe u situaciji da dijeli mišljenje Ivana Pernara (svima nam se to dogodi), većini bi njegova podrška u prvom redu trebala poslužiti kao upozorenje da bismo svoj stav o određenoj temi trebali detaljnije analizirati i pokušati dokučiti kako je do tog poklapanja u stavovima došlo i što je pošlo po krivu.


Međutim, Cetinski to nije učinio, a nedugo nakon njegovih izleta u šareni svijet vakcinacije, urednik jedne radio postaje odlučio je u eteru svog radija zabraniti emitiranje njegovih pjesama. Kako to i obično biva, to je samo potvrdilo njegove stavove da svijetom upravljaju mračne sile (čitaj: Bill Gates) koje ne dopuštaju nositeljima lampaša istine (čitaj: Tony Cetinski) da zrakama svjetla slobodnog razmišljanja obasjaju tamu u kojoj obitavaju svojevoljno slijepi.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30612
2014-04-12


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by debotoijusto 9/5/2020, 20:12

I očekivano je da se mnogi neće složiti s time, ali zabrana je vjerojatno najgori način da stanete na kraj više ili manje suludim teorijama koje dolaze od pojedinaca koji u trenucima kronične dokolice zaključe da je vrijeme da sa svijetom podijele svoju istinu o temi kojom se aktivno bave posljednjih nekoliko dana. Naravno, redovito se radi o temama za čije je istraživanje potrebno više od nekoliko dana. No, dok neki temi kojom se Tony bavi posvete cijeli svoj život i rijetko kad se oglase, drugi pogledaju par YouTube videa dok seru i o njima tjedan dana priča cijela država.  
No, što mu god rekli, napisali ili zabranili, Cetinskom i njemu sličnima nećete promijeniti mišljenje. Čovjeku koji vjeruje da je cenzura na Radio Dravi dokaz da postoji "platni spisak svjetskih krojača istine" i da se na tom spisku nalazi Radio Drava, ne možete objasniti da je to što je ispalio toliko tragikomično besmisleno i smiješno pa je možda najbolje da ni ne pokušavate. Možete se našaliti na njegov račun, na sve odmahnuti rukom, prestati ga pratiti na društvenim mrežama ili mu dati do znanja da je priča o "spisku" jedna plamteća hrpa govana.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30612
2014-04-12


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by debotoijusto 9/5/2020, 20:15

Tonyja nitko nije ušutkao. Štoviše, upravo su mediji "pod kontrolom Billa Gatesa i ljudi guštera" učinili ono najgore - proširili su njegove izjave izvan okvira intervjua ili profila na Facebooku i pretvorili ih u šoubiz vijest tjedna.
Možete mu pokušati objasniti da Bill Gates vjerojatno ima pametnijeg posla nego baviti se tko zna kojim po redu pobornikom teorija zavjera koji trkelja pizdarije na društvenim mrežama, ali uzalud. Bezbroj je onih koji upravo u ovom trenutku strahuju da ih Bill Gates želi čipirati i pratiti pa se pjene u statusu koji ima jedva deset lajkova, a zaboravljaju da nemaju razloga za strah jer je očito da ih ne žele pratiti ni oni kojima su dali dopuštenje.



Ljudima poput Cetinskog treba biti jasno da je ova zabrana rezultat iste one slobode za koju se i sam zalaže. Baš kao i što on ima pravo izgovoriti i napisati sve što mu padne na pamet, netko drugi ima pravo pročitati i poslušati njegovo mišljenje i zaključiti: "Ovo je prilično glupo".
I neki ljudi su jednostavno takvi. Neki od nas čuju topot kopita i pomisle "evo konja", a drugi "evo ga, jednorog... A uzjahao ga je Bill Gates i čipira djecu 5G špricama". Stoga, možete ići maštovitim putem koji je izabrao Cetinski ili za to što se dogodilo pokušati pronaći puno jednostavnije objašnjenje, a ono se nameće samo od sebe - ljudi načelno ne žele da im sportaši, glumci i pjevači mudruju o stvarima koje nisu sport, gluma i pjevanje.


https://www.index.hr/magazin/clanak/najbolja-teorija-zavjere-ovog-tjedna-bill-gates-je-zabranio-cetinskog-na-radio-dravi/2181681.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30612
2014-04-12


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by aben 10/5/2020, 08:48

debotoijusto wrote:Stoga, možete ići maštovitim putem koji je izabrao Cetinski ili za to što se dogodilo pokušati pronaći puno jednostavnije objašnjenje, a ono se nameće samo od sebe - ljudi načelno ne žele da im sportaši, glumci i pjevači mudruju o stvarima koje nisu sport, gluma i pjevanje.


ne zun ki je ot marjanović, jel naš ili vaš,
ali ov argumenat vridi samo ka neko govori protiv vaše religije.
ka je laura inghram lebronu rekla "to shut up and dribble" jer je un govori protiv trumpa, unda su je linčovali zbog rasizma.



ipak općenito vridi; 
socijalistička zemlja puna je nejakih ljudi ki se ne moru brinuti o sebi jer ih dicon smatraju do 18 godine, jer moraju dobiti dozvole i da se popišaju, jer ih država vodi krez život ko da su retardironi, želu samo da in stručnjaci govoru jer ih želu slušati ko popa. istinitost izjave se ne miri isonin ki ju je izjovi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by AssadNaPodmornici 10/5/2020, 09:11

Izjave T Cetinskog su jednako točne kapi izjave recimo stručnjaka V. Rudana ili ekipe iz CHOa pardon WHOa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20931
2018-06-14


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by debotoijusto 10/5/2020, 09:25

Naš poznati pjevač Tony Cetinski otkrio je prije nekoliko godina za novine da je bio na liposukciji. Saznali smo da je legao na operacijski stol i dao se uspavati da bi mu dugačkim i debelim iglama izvukli masno tkivo iz bedara i bokova, cijela četiri kilograma drhtave, želatinozne tvari iz njegovog tijela završila su u čvrsto zatvorenom kontejneru s biološkim otpadom.


Nije to bilo ugodno za čitati. Jednima se činilo da je liposukcija previše osobna za novine i sami su se sebi čudili zašto su otvorili tu stranicu, a drugi su se mrštili da je netko otišao na zdravstveno beskoristan, bolan i skup zahvat tek stoga što je bio lijen trčati po maksimirskoj šumi i pržene krumpiriće s kečapom zamijeniti celerom i grčkim jogurtom.


Neobično je, međutim, kad se Tony Cetinski javi na društvenoj mreži, u izravnom prijenosu iz svoje primaće sobe, s poznatom slaboumnom pričom da će u cjepivu protiv koronavirusa biti jedan mali, golim okom nevidljiv čip, preko kojega će tajanstveni centri moći, masoni, Bilderberška grupa, vatikanski gay lobi, kineska tajna policija i Bill Gates kao takav znati sve o vama. Čak i da je to istinito, ne shvaćamo zašto uzrujava našeg poznatog pjevača. Zašto je danas za svoje privatne podatke zabrinut netko tko je jučer, bez ikakvog skanjivanja, za novine opisivao kako su mu ispumpavali salo iz guzice?



Da su liječnici i medicinske sestre plaćenici masona, Bilderberške grupe, vatikanskog gay lobija, kineske tajne policije i Billa Gatesa kao takvog, valjda bi se podmukli gadovi dosjetili nečega praktičnijeg od globalne epidemije koronavirusa i stavljanja jednog malog, golim okom nevidljivog čipa u milijarde bistrih doza budućeg cjepiva?
Da tajanstveni centri moći stvarno žele znati gdje se kreću i što rade naša estradna lica, po duši govoreći, dosta im je pretplatiti se na Gloriju i Story i pratiti ih na Instagramu. Ili, ako su baš temeljiti i inzistiraju da svaka pjevačica i pjevač moraju imati čip, mnogo je jednostavnije i jeftinije ugraditi im ga za vrijeme liposukcije, presađivanja kose ili povećanja grudi za dva broja. Dok su našem poznatom pjevaču omamljenom usisavali četiri kilograma pancete, on vjerojatno ne bi opazio ništa sumnjivo ni da su mu na trticu zašarafili tranzistorski prijemnik marke Rudi Čajavec.


https://www.jutarnji.hr/komentari/ante-tomic-nas-poznati-pjevac-i-tajanstveni-centri-moci-cetinski-se-boji-da-ce-mu-dok-ga-budu-cijepili-ugraditi-cip-a-za-tim-stvarno-nema-potrebe/10287832/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30612
2014-04-12


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by prckov 10/5/2020, 09:50

dramaticno

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by AssadNaPodmornici 10/5/2020, 09:53

znači drvlje i kamenje i cenzure za neku glupu izjavu nekog pjevača. smješno.

puno su veći problem razni stručnjaci tipa Boban, V.Rudan, Škorić, Šakričić, Bandić, P.Kalinić pa WHOo gusari, i takve koje slušamo i čije ideje provodimo i koji nam/vam kroje živote.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20931
2018-06-14


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by debotoijusto 10/5/2020, 09:56

BOJAN Horvat, urednik radija Drava koji je ukinuo emitiranje pjesama Tonyja Cetinskog, na Facebooku je objavio da dobiva brutalne uvrede od strane fanova Ivana Pernara i Tonyja Cetinskog. Horvat je u objavi naveo da je dobio i prijetnje, zbog kojih se obratio policiji.
"Zamislite tu bezidejnost vlastitog života u kojem potpunom strancu, na tebi nepoznatom radiju u nepoznatom mjestu pišeš ad hominem uvrede, samo zato što se ne slažeš s njegovom odlukom koja će na kvalitetu tvog života utjecati slabije nego hranjenje pandi u zoološkom vrtu.
Jučer sam primio nevjerojatnu količinu uvreda od potpunih neznanaca i trolova koji su k meni navratili samo da me izvrijeđaju i poruče mi kako neće slušati radio kojeg ni inače ne slušaju. Primijetio sam i neke svoje poznanike na tom festivalu.
Notorna budaletina Pernar je također nahuškala svoje psiće pa su i oni virtualno potrčali u mom smjeru, misleći me preplašiti i time dobiti na važnosti", započeo je Horvat.

"Pa da razjasnimo nešto, polupismena ruljo, imamo potpuno pravo na svom privatnom komercijalnom radiju raditi što god želimo. Ne možemo nikome zabraniti koga da sluša niti nam je to namjera. No možemo birati glazbu koju ćemo emitirati i kome da odlazi naš novac.
Svakog mjeseca na tržištu moramo zaraditi novac i platiti zaštitu autorskih i muzičkih prava. ZAMP dio tog novca isplaćuje i Cetinskom, ovisno o količini emitiranih pjesama, a ja sam se samo pobrinuo da od nas ne dobije ni kune",

"Cetinski, Pernar i njihovi psići moraju shvatiti da je ova zabrana rezultat iste one slobode za koju se zalažu. Upali su u zamku dvostrukog standarda - zalažu se za pravo na izbor, no cvile kada to pravo upotrijebi druga strana. Sve što želim jest da mi Cetinski pjeva, a liječnik da me liječi.
I još nešto, počeo sam prikupljati prijetnje koje sam dobio kako bi ih mogao dalje proslijediti policiji, neka se oni bave sa smećadi dalje", dodao je. 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30612
2014-04-12


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by prckov 10/5/2020, 09:59

bojana odma zaposlit u ministarstvo istine

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by AssadNaPodmornici 10/5/2020, 10:06

ima pravo as zabraniti , ali također mora snositi i posljedice tih zabrana pa kada mu drugi jebu mater i to je legitimno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20931
2018-06-14


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by prckov 10/5/2020, 10:14

AssadNaPodmornici wrote:ima pravo as zabraniti , ali također mora snositi i posljedice tih zabrana pa kada mu drugi jebu mater i to je legitimno
ima pravo ako je stanica zaista privatna
samo ovo je prvrnstveno kaznjavanje onoga sa cijim misljenjem se ne slaze, I kao takvo nema puno veze sa slobodom nego sa  kaznom I netolerancijom tudeg misljenja
sigurno je progresivan
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by AssadNaPodmornici 10/5/2020, 10:17

meni je iskreno daleko veća štetočina V.Rudan (koji je za sebe još tvrdio da je ljevičar) koji plasira takve pizdarije i laži, a on je kao stručnjak kojeg svi slušaju.

pratim sve te stručnjake online, i daleko najbolja osoba koja je sve pogodila točno kako stvari će izgledati i šta bi trebalo raditi je Nenad Bakić , profesor matematike sa PMFa i financijski investitor.

zanimljivo nakon Bakića, primjetio sam kod mladih doktora znanosti iz ekonomije kako su također dobro pogodili ovu pandemiju, tipa V.Šonje, Brkljača

bolje su skužili ovu pandemiju nego razni stručnjaci iz područja epidemiologije, koji ne znaju pročitati osnove matematike i statistike kod znanstvenih radova koji su izlazili online

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20931
2018-06-14


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by dijagram 10/5/2020, 10:30

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ima pravo as zabraniti , ali također mora snositi i posljedice tih zabrana pa kada mu drugi jebu mater i to je legitimno
ima pravo ako je stanica zaista privatna
samo ovo je prvrnstveno kaznjavanje onoga sa cijim misljenjem se ne slaze, I kao takvo nema puno veze sa slobodom nego sa  kaznom I netolerancijom tudeg misljenja
sigurno je progresivan
naravno, i za pretpostaviti je da mu cetinski nije jedini kojeg izostavlja iz nekih osobnih razloga
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by mutava baštarda 10/5/2020, 10:47

Da se Toni Cetinski prije po godine rugao Sjevernoj Koreji u kojoj je recimo izbila pandemija nekakvog virusa sličnoj gripi, a veliki vođa uveo karantenu, propusnice, kazne za one koji krše izolacije i sve što smo gledali ovih dana Toni bi bio vrhunski satir i kužio bi stvari. Ovako je šarlatan pa makar da je kao i ćorava kokoš ubo dikoje zrno...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by prckov 10/5/2020, 10:48

dijagram wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ima pravo as zabraniti , ali također mora snositi i posljedice tih zabrana pa kada mu drugi jebu mater i to je legitimno
ima pravo ako je stanica zaista privatna
samo ovo je prvrnstveno kaznjavanje onoga sa cijim misljenjem se ne slaze, I kao takvo nema puno veze sa slobodom nego sa  kaznom I netolerancijom tudeg misljenja
sigurno je progresivan
naravno, i za pretpostaviti je da mu cetinski nije jedini kojeg izostavlja iz nekih osobnih razloga

tip je napredan, to je

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by IL Risorto 10/5/2020, 11:38

Tony je pukao kao kokica.Pokušao se prodat,ali nikome nije bio zanimljiv,pa sad pizdi.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio Empty Re: Kad je Bill Gates došao po Tonyja Cetinskog, ja sam šutio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum