ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!'

Go down

VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!' Empty VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!'

Post by genitalni_herpes 28/5/2014, 01:15

link

Totalna zbrka nastala je u srijedu u stranačkim prostorijama HDZ-a u Osijeku kada je predsjednik stranke Tomislav Karamarko trebao održati konferenciju za medije.
VEZANE VIJESTI
Vijesti
Naime, u pozivu koji je upućen novinarima pisalo je da se radi o konferenciji na kojoj će Karamarko dati izjavu za medije, ali kada je došao pred mikrofone on je samo šutio i čekao da mu se postavi pitanje.
Kako to nitko nije napravio, odlučio je poslije pola minute napustiti prostoriju.
Burno je međutim reagirala njegova glasnogovornica i bivša novinarka HRT-a, Dajana Ožić Bebek, koja je očitala lekciju novinarima.
- Ovo nije presica, ovo su izjave za medije, gdje vi dođete po izjave na pitanje koja vas zanimaju - poručila je novinarima Karamarkova glasnogovornica na što joj je jedan novinar dobacio kako nisu imali što uzeti jer im Karamarko ništa nije izjavio.
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!' Empty Re: VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!'

Post by immortal 28/5/2014, 15:57

posilio se čovjek
dobio glasove pa se posilio
igra moći
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!' Empty Re: VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!'

Post by Yehudi 28/5/2014, 16:53

Nisu mu napisali tekst -"izjave za novinstvo"- a sam nije znao sastaviti rečenicu............onako iz glave.
I to je to.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!' Empty Re: VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!'

Post by genitalni_herpes 28/5/2014, 18:39

valjda je problem što kad bilo tko daje izjavu novinaru radi to na poziv novinara koji ga nešto pita. A ovo je on sazvao presssssicu, stao i ne znam što je očekivao. - Prijatelj je bio jedan od kamermana. Izgleda da je problem što neki od novinara nisu dobili "pitanja iz Zagreba" (ne znam tko je sastavljao ta pitanja koja su rebala stić). To se čudila i Karamarkova teta teta....to i je još jedan problem zapto nije smjela bit snimana - o dobro, sve je to pod "navodno"..možda  ;)
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!' Empty Re: VIDEO: ZBRKA NA PRESICI Karamarko šutio, glasnogovornica HDZ-a napala novinare: 'Nemojte me snimati!'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum