ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Ero 14/8/2015, 15:48

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Samir-596x413
Facebook/Samir Huskić
POSTAO NEPRIJATELJ?
+ AAA -
HRVATSKI KOMANDOS, SAMIR HUSKIĆ: ‘Suborac me blokirao zato što sam musliman, plakao sam cijelu noć…’
Autor: Snježana Vučković Četvrtak, 13. Kolovoz 2015. u 20:52


"Ja samo želim s javnosti podijeliti svoju bol i na neki način spriječiti trpanje muslimana i terorista u isti koš. Što se ISIL-ovaca tiče... Ja znam kako bih s njima, ali to nije za javnost. To što bih im ja sad učinio, vjerojatno bi želio učiniti svaki drugi vojnik", kazao je Samir Huskić.
Samir Huskić veliko je braniteljsko ime. Od deset godina koliko je nosio vojnu uniformu, punih pet je ta uniforma bila prljava od prašine s terena. Huskić je jedan od onih koji su za obranu Hrvatske bili dobro obučeni i koji su prošli komando obuku, vrlo zahtjevnu i tešku. Huskić je, dakle, hrvatski komandos koji, kako kaže, rijetko plače. Nije plakao ni prije četiri mjeseca kada mu je umro otac. Ipak, ovih dana je plakao:
– Na Facebooku me blokirao moj prijatelj i suborac, i to riječima “znam da smo zajedno ratovali, znam da si bio fajter, ali ti si musliman”. Ma ne, tu noć ne znam jesam li plakao zbog tuge, ljutnje ili razočaranosti. Bio sam budan do pola pet i razmišljao. Jednostavno, nisam mogao vjerovati da ću to doživjeti – kazao je Huskić iz zagrebačke Dubrave i objasnio što je prethodilo blokiranju od strane bivšeg suborca:
– Reagirao sam na status gdje se za pokojnog Salopeka zvalo na molitvu i pisalo “RIP”, počivao u miru Božjem i slično. Komentirao sam da ne bi trebalo pokapati čovjeka, ako nema tijela i ako sve još nije sigurno. Reagirao sam kao vojnik, kod nas, ako ne vidiš tijelo, smrti kao da nije ni bilo. Osim toga, bilo mi je kao čovjeku žao… Jednostavno, nekako nisam mogao vjerovati – kaže Samir Huskić, bivši pripadnik 2. gardijske brigade Gromovi koji je naknadno ratovao i u sklopu 8. brigade, a potom postao pripadnikom 1. hrvatskog gardijskog zdruga. Svoju priču Huskić je nastavio ovim riječima:
– Taj čovjek je blokirao i moju ženu i mog sina. To koliko sam ja lojalan i normalan čovjek potvrđuje i činjenica da sam oženjen za katolkinju, Hrvaticu, moja djeca nose hrvatska imena, krštena su i idu na vjeronauk, moja se kuća svake godine posvećuje. Činjenica da se ja sad moram ovako javno pravdati nakon svega što sam učinio za Hrvatsku, moju, našu domovinu, užasno je bolna – kaže hrvatski branitelj kojeg brine što nije samo za ovog, sada očigledno, bivšeg prijatelja postao “balija”:
– Pojavljuju se neki novi koji me vrijeđaju i prijete da će mi poklati cijelu obitelj, a mene razapeti. Pitaju se, zašto balije zavšavaju u Zdrugu s brojem komando značke 034, zašto balije ostaju u vojsci 12 g… Pitaju se sve ono što se nisu zapitali svih ovih godina. Ja znam da su to ljudi koji nisu vrijedni spomena i koji bi da sad zapuca prvi pobjegli. Ja samo želim s javnosti podijeliti svoju bol i na neki način spriječiti trpanje muslimana i terorista u isti koš. Što se ISIL-ovaca tiče… Ja znam kako bih s njima, ali to nije za javnost. To što bih im ja sad učinio, vjerojatno bi želio učiniti svaki drugi vojnik. Žao mi je što moja obitelj trpi, što djeca postavljaju pitanja… Nije im jasno kako smo preko noći postali hrvatski neprijatelji. Moj sin gleda sva ta ratna odličja po zidu i pokušava shvatiti. Jer zna da sam za Hrvatsku dao sve. Jedino nisam promijenio ime, ali to nikada neću. To ime dali su mi moja majka i moj pokojni otac. Pa kome se svidjelo, a kome ne – završio je Samir Huskić.
Autor: Snježana Vučković Četvrtak, 13. Kolovoz 2015. u 20:52
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Ero 14/8/2015, 15:51

Nikad ne šuti  kad se nepravda čini bilo kome...
Nisi smio šutiti kad se činila (i čini) nepravda bh Hrvatima u BiH ili prema kockoglavim 'ercegovcima u tvojoj novoj domovini. Sad nema nikoga da te brani...ustvari ima licemjera, toga nam ne nedostaje.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by jastreb 14/8/2015, 17:43

Počelo je.

Sa muslimanima se u Hrvatskoj počelo postupati kao prije 25 godina sa Srbima. Ono,svi su sumnjivi,u najmanju ruku.

Treba malo strpljenja. Teško je,ali prođe. Evo,Srbi danas u Hrvatskoj nikakvih problema nemaju,pa čak se ni onim Srbima koji su u ratu bili na drugoj strani ne predbacuje da su četnjaci.

Naravno da je tu bilo i zločinaca,ali takvi su ili po zatvorima ili van Hrvatske.

Ovo sam i predviđao,ISIL je mnoge poštene muslimane pretvorio u sumnjivce i ljudi danas na muslimane više ne gledaju onako kako su ih gledali prije samo 3-4 godine. Radikalizacijom muslimana u BIH stanje će biti još gore.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Yehudi 14/8/2015, 18:05

Ero iz Slo baca upljuvke.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by jastreb 14/8/2015, 18:08

Ero se ludo zaljubio u našu Predsjednicu,a kažu da su ta zaljubljivanja u njegovoj dobi,gora od onih pubertetskih.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Ero 14/8/2015, 19:07

albatros wrote:Počelo je.

Sa muslimanima se u Hrvatskoj počelo postupati kao prije 25 godina sa Srbima. Ono,svi su sumnjivi,u najmanju ruku.


Ovo sam i predviđao,ISIL je mnoge poštene muslimane pretvorio u sumnjivce i ljudi danas na muslimane više ne gledaju onako kako su ih gledali prije samo 3-4 godine. Radikalizacijom muslimana u BIH stanje će biti još gore.

Zato i jesam stavio ovu temu da upozorim na  moguće ponašanje  rulje, koja često simplificira  društvene anomalije. Nisam slučajno spomenuo i 10 godišnje
razapinjanje 'ercegovaca na stub srama. Kako to da je rulja(kršćani?)  nasjela na besramne simplifikacije A. Tomića, Mesića i sličnih? Je li to bilo zboh toga što smo 'ercegovci kršćani?
Rekao bih "lako moguće" ako bi se to odnosilo samo na ateiste, ali nije...Tako da mislim da Samir nije u pravu kad primitivno ponašanje njegovih poznanika pripisuje islamofobiji...
osim, kako rekoh, ako se radi zadrtim ateistima. Samiru (i bh muslimanima)  zamjerim jer je štio i šuti kad se u Sarajevu bh Hrvate generalnoi nazivaju ustašama -mediji redom, kao i neki političari i javne soobe. Ja evo osobno dižem svoj glas protiv onih koji u HR bezrazložno sumnjiče svoje sugrađane, bez obzira o kome se radilo. Često sam ovdje znao napisati: Sloboda i demokracija postoje za sve ili za nikoga. Kad je nema za mene danas, neće je biti ni za tebe sutra.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Guest 14/8/2015, 19:38

brale i ti o diranju herecegovaca.. hercegovce nitko jebeno ne dira.. smiri se. kada si zadnji put bio u RH i jeli te tko ikada napao radi toga jer si herecegovac? u ostalom ponekad se vrijeđaju dalmatinci od strane purgera, ali mi bogami lupamo po Zagrebu i purgerima, i to uglavnom tu i tamo , malo  verbalno.. postat ćete ko srbi i zhidovi pa će te i vi počet kmečat da vas non stop genocidišu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Ero 14/8/2015, 22:37

neoliberalni_placenik wrote:brale i ti o diranju herecegovaca.. hercegovce nitko jebeno ne dira.. smiri se. kada si zadnji put bio u RH i jeli te tko ikada napao radi toga jer si herecegovac?
Pa ni Samira nitko ne dira, ono...šta reći, kad ne razumijete tematiku.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by v_vlado 14/8/2015, 22:47

Mislim da zagrepčani vole hercegovce....gradonačelnik,premijer,direktori državnih tvrtki,sve hercegovci i  glavni mafijaš hercegovac...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by danni1 14/8/2015, 22:48

S ovih prostora muslimani odlaze u borbu za ISIL,koliko ih je otišlo u borbu protiv ISIL-a?
To je banda skoro gora nego srbi,skoro.
Srpčad koja nije klala po hrvatskoj je to podržavala,ovi su slični.

_________________
Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by ljubo1212 14/8/2015, 23:25

albatros wrote:Počelo je.

Sa muslimanima se u Hrvatskoj počelo postupati kao prije 25 godina sa Srbima. Ono,svi su sumnjivi,u najmanju ruku.

Treba malo strpljenja. Teško je,ali prođe. Evo,Srbi danas u Hrvatskoj nikakvih problema nemaju,pa čak se ni onim Srbima koji su u ratu bili na drugoj strani ne predbacuje da su četnjaci.

 ovo je notorna glupost za neko loše postupanje prema muslimanima, ne znam u kojem to svijetu ti živiš pinokio...
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Guest 14/8/2015, 23:42

Najebat će i nedužni, tako to ide. Otiđi u Saudijsku Arabiju s Biblijom, pa ti vidi. Samira blokirao prijatelj na Facebook-u pa pati zbog toga, a Tomislavu samo odsjekli glavu. Samire, Samire, šuti i uživaj u Hrvatskoj. Jebo te fejzbuk.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Guest 14/8/2015, 23:58

v_vlado wrote:Mislim da zagrepčani vole hercegovce....gradonačelnik,premijer,direktori državnih tvrtki,sve hercegovci i  glavni mafijaš hercegovac...
a točno to hercegovci doslovno vladaju zagrebom, ono uvalili se u sve državne firme, gradske firme, sve kancelarije, dinamo, i ovaj govori o "ugroženosti" lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Ero 15/8/2015, 00:07

neoliberalni_placenik wrote:
v_vlado wrote:Mislim da zagrepčani vole hercegovce....gradonačelnik,premijer,direktori državnih tvrtki,sve hercegovci i  glavni mafijaš hercegovac...
a točno to hercegovci doslovno vladaju zagrebom, ono uvalili se u sve državne firme, gradske firme, sve kancelarije, dinamo, i ovaj govori o "ugroženosti" lol

Nije to tema vole-ne vole, to je nebitno za ovu temu. Ne volim ni ja zmije(na pr.), ali mi ne pada na pamet uznemiravati ih ili, nedo Bog, ubijati. Ovdje se radi o nečem drugom što primjećujem u uvodnom članku, nakon čega sam se živ ukočo. Šta je Samir još trebao učiti (pored onoga što je i do sada činio)  da bi ga ti i takvi prihvatili kao sebi jednakog? Ne činite to, zaboga...
Nego, otkud ti znaš di su se sve "uvalili" Hercegovci? To ti vodiš statistiku onako, usput ti, a? :]
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Guest 15/8/2015, 00:12

iman ekipu sa faksa, uvalili se gore nakon faksa preko hercegovačke veze :D ovi jadni koji nisu imali veze nažalost se vratili u hercegovinu, čujem sa sa njima tu i tamo, u splitu skoro nitko nije ostao, jebiga split nije kao zagreb.. zagreb je najcentraliziraniji grad u europi(drugi nakon atene) i gore ima posla na državnoj sisi pa treba veze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Guest 15/8/2015, 00:16

i da nitko nije ugrožen, itd.. nije niti taj musliman ugrožen.. to što ga je jedan redikul blokirao.. i ja sam se isto jednom raziša sa frendom, za kojeg sa mislio da je frend a bio je redikul, pa oko banalne sitnice lik se nadrka..  bilo mi kao "WTF" ali kao sada razmišljan bolje da sam se makao o debila.. tako i ovaj, šta ima veze blokirao ga jedan debil, nije niti meni islam najdraži, ali bosanski musliman koji je pišao krv za hrvatsku državu 5godina na fronti, više vrijedi nego 10 000 hrvata koji su izbjegli vojnu službu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Ero 15/8/2015, 00:21

neoliberalni_placenik wrote:iman ekipu sa faksa, uvalili se gore nakon faksa preko hercegovačke veze :D ovi jadni koji nisu imali veze nažalost se vratili u hercegovinu, čujem sa sa njima tu i tamo, u splitu skoro nitko nije ostao, jebiga split nije kao zagreb.. zagreb je najcentraliziraniji grad u europi(drugi nakon atene) i gore ima posla na državnoj sisi pa treba veze
Sačuvaj me Bože, štaja'vo čitam...
Znaš što je vaš problem, tebe i takvi kao ti, ne razlikujete patriotizam i državotvornost. Biti državotvoran podrazumijeva patriotizam, a nedržavotvorni patriotizam je štetan-ne treba ti neprijatelji kad njih imaš.Štetočine par exellence. Vas treba indetificirati, uhititi i s vama na prisilni rad.geek
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Guest 15/8/2015, 00:24

o čemu ti pričaš? kakva državo tvornost, kakav patriotizam šta si ovo udrobio.. :D  pitao si me koga znam od hercegovaca.. ja sam se sa njima družio dok sam studira, masu puta smo se skupa opijali i neki su otišli za ZG radit , neki nazad u Hercegovinu, a možda 1-2 ostali u Splitu životare kao i ostali..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene... Empty Re: Samire, jbga, šutio si kad su došli po mene...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum