ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj za Lumia telefone

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 17:17

Piglet wrote:
Triny wrote:je
Piglet wrote:
Triny wrote:Aplikacije na WP jesu siromašnije u odnosu na android/ios uređaje , meni najviše fali Hangouts, ali sve ostalo ima kao pravi smartphone. :)
Osim toga, samo klinci skidaju svaki klinac koji koriste par puta , mi ozbiljni smo orijentirani na svega par aplikacija u stvari. :)
To ozbiljniji u pravilu znači nezahtjevniji i stariji korisnici poput mojih roditelja kojima je smartphone super za poslati mi sliku preko whatsappa i provjeriti TV raspored.

Istina je nešto drukčija, smartphone se može koristiti svakodnevno za najrazličitije svrhe koje uvelike olakšavaju život, a takve mogućnosti WP meni najčešće ne pruža jer ne postoje za njega aplikacije tipa Redomat, Tasker, AutoVoice, Arcgis, Signal, Yatse, Kore, Terminal, Perch, PhotoMath, Llama, mPošta itd. Lista je podugačka, osobito što se tiče zabave, informacija i multimedije.
Da, aplikacije koje se tiču zabave i multimedije , a kojih u stvari ima najviše baš ono olakšavaju život. :)
Nabrojao si 12-ak aplikacija i kažeš da ih ima još ohoho. Čisto sumnjam da ih sve koristiš svakodnevno.
Netko voli isprobavati nove stvari, samo ne znam koliko ima smisla naskidati aplikacija koje koristiš jednom u mjesec-dva. Bez njih možeš.
Slično k'o i s desktop app, sve ti zanimljivo, sve zgodno, pa skidaš, isprobavaš,pa vidiš da ti u stvari ne treba, a onda ti se neda to deinstalirati pa se samo gomilaju. Na kraju koristiš samo ono što ti stvarno treba jer si shvatio koliko si vremena izgubio na igranje.
Ok, netko uživa u tome, ali ako je nekome dovoljan i običan mobitel, neka ga.
Koja je brojka potrebna da bi se uspostavila kvalitativna razlika između dva sustava kad jedan postaje više koristan? Nemam ništa protiv WP, imam ga doma, samo kažem da bi Microsoft mogao ponuditi veću novčanu stimulaciju developerima da smanji razliku u broju i kvaliteti aplikacija, nije da im fali para.

Evo još 10 aplikacija koje svakodnevno koristim, a nema ih na WP, možda budu još nekome korisne. Stavit ću ti ovaj put linkove da vidiš da su to zaista aplikacije za svakodnevnu upotrebu koje sigurno klinci ne skidaju iz zabave:

- Kartice
- Zangi
- Define
- Loko vožnja
- Cogi
- Flynx
- SMS Parking
- Pushbullet
- HERE WeGo

i moram spomenuti - Rezultati (dobro, nju i klinci koriste).




a Irud te ebo..ovakvog fanboya ili hejtboya dugo ne vidjeh... lol!

Prvo,uzmi bilo koji smart imas i dobro se istzriskaj po glavi,posto ti ne koristi nicemu...a sad mala poduka argumentima i cnijenicama-.-.

Broj WP aplikacija..

jos prije gdinu dvije ih je bilo par stotisuca..tu i najzahtjevnbija dama moze pronaci sto pozeli.,.naravno ako uopce zna sto joj treba,...dakle damo,.navali na WP store..

idemo dalje...

baterija..ehmmm..ja imam Lumiju 640XL dual sim,koja ima bateriju od 3000 mAh...zahtjevan foun,velika i baterija..

ukratko seres ko grlica...

poduka gotova..ceka seusvajanje masivnog gradiva... lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Brain32 13/9/2016, 17:44

Piglet wrote:
Evo još 10 aplikacija koje svakodnevno koristim, a nema ih na WP, možda budu još nekome korisne. Stavit ću ti ovaj put linkove da vidiš da su to zaista aplikacije za svakodnevnu upotrebu koje sigurno klinci ne skidaju iz zabave:

- Kartice
- Zangi
- Define
- Loko vožnja
- Cogi
- Flynx
- SMS Parking
- Pushbullet
- HERE WeGo

i moram spomenuti - Rezultati (dobro, nju i klinci koriste).

Za svaku od ovih mogu naći zamjenu u WP storu, svaku a što se "HERE WeGo" tiče na WP imaš HERE Maps i HERE Drive koji su bili aplikacije isključivo za WP i NIJE ih bilo za Android a ne obrnuto. Zapravo HERE aplikacije nisu niti pune dvije godine dostupne za android.

Inače ja sada prelazim(vraćam se) na Android sa WP-a tako da pristranosti stvarno nema, WP mi je ODLIČAN, gade mi se jedino Apple proizvodi i kako stvari sada stoje nikakav iShit u moju kuću neće. Ovo ostalo sve može...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 17:51

Zasto natrag na android?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 18:49

bogomdani wrote:Zasto natrag na android?
npr. Samsung ima odlične OLED ekrane, a uskoro bi mogao izbaciti i telefone sa dual boot-om Androida i Windowsa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by kaya 13/9/2016, 18:52

Dread_Pirate_Roberts wrote:argument ti priznam jedino ovaj za bateriju...mogu se i stock apps maknuti s ili bez jailbreak-anja...
Jebote meni ovo ko ćirilica.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by kaya 13/9/2016, 18:55

Piglet wrote:Evo još 10 aplikacija koje svakodnevno koristim, a nema ih na WP, možda budu još nekome korisne. Stavit ću ti ovaj put linkove da vidiš da su to zaista aplikacije za svakodnevnu upotrebu koje sigurno klinci ne skidaju iz zabave:

- Kartice
- Zangi
- Define
- Loko vožnja
- Cogi
- Flynx
- SMS Parking
- Pushbullet
- HERE WeGo

i moram spomenuti - Rezultati (dobro, nju i klinci koriste).




Evo sad cu ih staviti, bas mi zanimljivo zvuče. Samo da pročitam jos jednom statističko izvješće Horvatina u izbornoj noći. Mozda i govor Plenkovića.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 18:56

kaja_333 wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:argument ti priznam jedino ovaj za bateriju...mogu se i stock apps maknuti s ili bez jailbreak-anja...
Jebote meni ovo ko ćirilica.
kaže da možeš mobitel koristiti kao zrcalo za popravak šminke ako se gledaš na ekranu dok te snima selfie kamera
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by kaya 13/9/2016, 18:57

deda ultimate nemesis wrote:
kaja_333 wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:argument ti priznam jedino ovaj za bateriju...mogu se i stock apps maknuti s ili bez jailbreak-anja...
Jebote meni ovo ko ćirilica.
kaže da možeš mobitel koristiti kao zrcalo za popravak šminke ako se gledaš na ekranu dok te snima selfie kamera
Dobro to znam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 18:59

Prije dosta godina....dok sam zivio s tadasnjom djevojkom. Upao mi mobitel bio u wc...i izvadio i procitao da se stavi u rizu. Stavio u rizu mob,bateriju izvadio sve...pokrio sa svih strana i ostavio kao u techi. Ova dosla kuci,stavila mlijeka i meda u rizu i stavila kuhati....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 19:00

svetac sigurno ima neku aplikaciju za seksi slike i filmiće :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by kaya 13/9/2016, 19:00

MaximusDecimusMiridije wrote:Prije dosta godina....dok sam zivio s tadasnjom djevojkom. Upao mi mobitel bio u wc...i izvadio i procitao da se stavi u rizu. Stavio u rizu mob,bateriju izvadio sve...pokrio sa svih strana i ostavio kao u techi. Ova dosla kuci,stavila mlijeka i meda u rizu i stavila kuhati....
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 19:03

deda ultimate nemesis wrote:svetac sigurno ima neku aplikaciju za seksi slike i filmiće :)

A zasto bi realno gledao netko ono uratke preko moba? Mislim pa nista ne vidis ne. Ja nemam opce zivaca ista raditi preko moba. Sve malo sitno nikako...nije to za mene i gotovo. Nevolim mobitele i gotovo. Pozivi,poruke,budilica....nista vise od toga mi ne treba. Ama bas nista.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 19:37

deda ultimate nemesis wrote:svetac sigurno ima neku aplikaciju za seksi slike i filmiće :)
definitivno nemam,,uglavnom navigacija,vrijeme,neki sistemski alati,ono za provjeru mreze,brzine,telefonski imenik,DB-dojče ban..nis drugo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by BB-8 13/9/2016, 19:55

deda ultimate nemesis wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:ja bi maknuo siri...
imaš i android telefona koji su tanki i izrađeni od aluminija, ako ti se ne sviđa iOS čemu onda kupovati iPhone
nis ga kupil, neg dobil kao službeni (5c)...kad bi kupovao vjerojatno bi kupio telefon s androidom...

_________________
Kraj za Lumia telefone - Page 3 Attach13 Kraj za Lumia telefone - Page 3 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 19:56

Dread_Pirate_Roberts wrote:
deda ultimate nemesis wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:ja bi maknuo siri...
imaš i android telefona koji su tanki i izrađeni od aluminija, ako ti se ne sviđa iOS čemu onda kupovati iPhone
nis ga kupil, neg dobil kao službeni (5c)...kad bi kupovao vjerojatno bi kupio telefon s androidom...
reci Quji da šuti i da te niš ne pita..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by BB-8 13/9/2016, 19:57

bogomdani wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:
deda ultimate nemesis wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:ja bi maknuo siri...
imaš i android telefona koji su tanki i izrađeni od aluminija, ako ti se ne sviđa iOS čemu onda kupovati iPhone
nis ga kupil, neg dobil kao službeni (5c)...kad bi kupovao vjerojatno bi kupio telefon s androidom...
reci Quji da šuti i da te niš ne pita..
:W

konju... :D

_________________
Kraj za Lumia telefone - Page 3 Attach13 Kraj za Lumia telefone - Page 3 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Guest 13/9/2016, 19:58

Dread_Pirate_Roberts wrote:
bogomdani wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:
deda ultimate nemesis wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:ja bi maknuo siri...
imaš i android telefona koji su tanki i izrađeni od aluminija, ako ti se ne sviđa iOS čemu onda kupovati iPhone
nis ga kupil, neg dobil kao službeni (5c)...kad bi kupovao vjerojatno bi kupio telefon s androidom...
reci Quji da šuti i da te niš ne pita..
:W

konju... :D
Paq ako je ne moš miknuti sa smurtfouna,onda nek umukne.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Piglet 13/9/2016, 20:30

Flame war :witch
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Brain32 13/9/2016, 20:51

bogomdani wrote:Zasto natrag na android?
Ne radi mi handsfree sa WP-om, niti jednim uređajem... No
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Piglet 13/9/2016, 21:19

Brain32 wrote:
Piglet wrote:
Evo još 10 aplikacija koje svakodnevno koristim, a nema ih na WP, možda budu još nekome korisne. Stavit ću ti ovaj put linkove da vidiš da su to zaista aplikacije za svakodnevnu upotrebu koje sigurno klinci ne skidaju iz zabave:

- Kartice
- Zangi
- Define
- Loko vožnja
- Cogi
- Flynx
- SMS Parking
- Pushbullet
- HERE WeGo

i moram spomenuti - Rezultati (dobro, nju i klinci koriste).

Za svaku od ovih mogu naći zamjenu u WP storu, svaku a što se "HERE WeGo" tiče na WP imaš HERE Maps i HERE Drive koji su bili aplikacije isključivo za WP i NIJE ih bilo za Android a ne obrnuto. Zapravo HERE aplikacije nisu niti pune dvije godine dostupne za android.

Inače ja sada prelazim(vraćam se) na Android sa WP-a tako da pristranosti stvarno nema, WP mi je ODLIČAN, gade mi se jedino Apple proizvodi i kako stvari sada stoje nikakav iShit u moju kuću neće. Ovo ostalo sve može...
Ajde napiši zamjene da isprobam, volio bih malo koristiti WP za promjenu. Pretražujem često "x alternative windows phone" pa nisu neki rezultati. Ne mora baš sve, ali bar da bude zamjena za:mPošta, kartice, neki remote player za kodi, llama (lokacijski profili), bilo koji skočni multitasking browser poput flynxa ili fyperlinka, ako može i takav rječnik poput define. Programa za automatizaciju znam da nema, glasovnu još manje, koji je kvalitetan mail klijent jer ovaj zadani je strava? 

Glede Here, poanta je da ih sad imaš samo na androidu jer su prekinuli razvoj za WP. Microsoft ima drukčiji GUI, navigaciju i sl na svojoj vlastitoj makar koristi iste podatke.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Piglet 13/9/2016, 22:18

deda ultimate nemesis wrote:
bogomdani wrote:Zasto natrag na android?
npr. Samsung ima odlične OLED ekrane, a uskoro bi mogao izbaciti i telefone sa dual boot-om Androida i Windowsa
Bolje onda ostati na WP jer IPS ekrani imaju znatno više prednosti od OLED-a.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Kraj za Lumia telefone - Page 3 Empty Re: Kraj za Lumia telefone

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum