ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by mutava baštarda 10/8/2016, 22:03

melkior wrote:
RayMabus wrote:Je baš ce netko napast direktno nuklearnu silu. Nemoj te me hebat.
Američki establishment vjeruje da će u slučaju da dođe do rata NATO Pakta s Rusijom, Rusija se raspasti. Hazarderi  bom
istina je da bi se Rusija raspala, a raspalo bi se i sve ostalo... link

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus 10/8/2016, 22:04

melkior wrote:
RayMabus wrote:Je baš ce netko napast direktno nuklearnu silu. Nemoj te me hebat.
Američki establishment vjeruje da će u slučaju da dođe do rata NATO Pakta s Rusijom, Rusija se raspasti. Hazarderi  bom
AMerikanci imaju think thank ekipu tj trust mozgova za geopolitiku. Eto kao oni puše na Bliskom istoku a jedini koji puše su ovi okolo a prodaja oržjua ide ko luda. Sad su uvalili Saudijcima neke tenkove. Frnacuzi KUvajtu trideset helikoptera. Tko je tu lud ? AMerikanci ? CIsto sumnjam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior 10/8/2016, 22:04

melkior wrote:
RayMabus wrote:Je baš ce netko napast direktno nuklearnu silu. Nemoj te me hebat.
Američki establishment vjeruje da će u slučaju da dođe do rata NATO Pakta s Rusijom, Rusija se raspasti. Hazarderi  bom
Najviše od svega vjeruju da će se Rusi ograničiti na akcije neposredno u blizini svojih granica, odnosno u Europi. Paralelno s planiranjem napada na Rusiju pripremaju svojevrsnu revoluciju sličnu onoj koju je proveo Vladimir Iljič Lenjin, inače njemački tajni agent kojeg su financirale njemačke tajne službe za vrijeme 1. svjetskog rata da razjebe, sruši rusko carstvo i izvrši pljačku nacionalnog bogatstva, što je on uspješno i sproveo, bacivši Rusiju u narednim desetljećima u tešku bijedu i glad sve dok stvari malo-po malo nije konsolidirao teški sociopat i oportunist J.Staljin.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by provocator 10/8/2016, 22:10

RayMabus wrote:Putin provocira. Dobro je rekao Ukrajinac.
A kaj bi provociral?
Krim je RUSKI i doviđorno!

_________________
Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior 10/8/2016, 22:11

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Je baš ce netko napast direktno nuklearnu silu. Nemoj te me hebat.
Američki establishment vjeruje da će u slučaju da dođe do rata NATO Pakta s Rusijom, Rusija se raspasti. Hazarderi  bom
AMerikanci imaju think thank ekipu tj trust mozgova za geopolitiku. Eto kao oni puše na Bliskom istoku a jedini koji puše su ovi okolo a prodaja oržjua ide ko luda. Sad su uvalili Saudijcima neke tenkove. Frnacuzi KUvajtu trideset helikoptera. Tko je tu lud ? AMerikanci ? CIsto sumnjam.
Imaju oni trust mozgova za geopolitiku, ali potpuno su podcijenili unutarnje prilike u Rusiji i prije svega, ruski mentalitet. Misle da mogu žariti i paliti čitavom euroazijskom pločom kao što mogu s Arapima, kastriranim Nijemcima i duševno poremećenim Poljacima i Ukrajincima. Amerikanci bi rado na mjesto Putina instalirali nekog sebi podložnog milijardera u Kremlj. To više nije moguće jer Putin ništa nije prepustio slučaju, u potpunosti je počistio tajne službe, vojsku i birokratski aparat naslijeđen od vremena pijanog i ludog Jeljcina. Za stabilnost Rusije prije svega je važna čvrsta konsolidacija vlasti na svim razinama, uključujući medije, a tu je Putin napravio lavovski posao. Istina, ne demokratskim metodama.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by provocator 10/8/2016, 22:14

Ono što su uKrajini svojevremeno dali sad su uzeli i to s razlogom. Putin je CAR!

_________________
Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior 10/8/2016, 22:17

provocator wrote:Ono što su uKrajini svojevremeno dali sad su uzeli i to s razlogom. Putin je CAR!
Piše se Tsar:

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus 10/8/2016, 22:22

Ja sam ocekivao veci angažman Putina na Balkanu a kad ono šipak. Razocaranje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by provocator 10/8/2016, 22:24

RayMabus wrote:Ja sam ocekivao veci angažman Putina na Balkanu a kad ono šipak. Razocaranje.
Tvoj problem je to kaj ne kužiš da je Putin daleko pametniji od tvoje malenkosti.

_________________
Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus 10/8/2016, 22:26

provocator wrote:
RayMabus wrote:Ja sam ocekivao veci angažman Putina na Balkanu a kad ono šipak. Razocaranje.
Tvoj problem je to kaj ne kužiš da je Putin daleko pametniji od tvoje malenkosti.
Ja msilim da je ovo srpski problem a ne moj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by provocator 10/8/2016, 22:46

Ti samo misliš da misliš.

_________________
Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus 10/8/2016, 22:48

provocator wrote:Ti samo misliš da misliš.
Analaziram.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior 11/8/2016, 00:17

mutava baštarda wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Je baš ce netko napast direktno nuklearnu silu. Nemoj te me hebat.
Američki establishment vjeruje da će u slučaju da dođe do rata NATO Pakta s Rusijom, Rusija se raspasti. Hazarderi  bom
istina je da bi se Rusija raspala, a raspalo bi se i sve ostalo... link
Jedno je igra i američke pretpostavke, a drugo je stvarnost. O čemu se radi? NATO će napasti Rusiju ne nuklearnim oružjem već nekom vrstom asimetrično-hibridnim ratom. Izazvat će tenzije u istočnoj Europi na granici s Rusijom, staviti u funkciju tzv. proturaketni štit u Poljskoj, Češkoj i Rumunjskoj, a onda pokušati izvršiti prevlast nad Baltikom. Istodobno će pokušati atentat na Putina ispalivši rakete iz Poljske ili Rumunjske na njegovo ljetovalište u Sočiju ili na rezidenciju u Kremlju. To su nenuklearne metode napada na Rusiju, istodobno nastojavši ostvariti više zadanih ciljeva: upotrijebiti europsku mašineriju kao dodatni psihološki pritisak na Rusiju, istodobno obezglaviti rusko vodstvo, pravdajući pred saveznicima da je to nužno radi mira u Europi, a pri tom demonstrirajući sposobnost dosega NATO raketa na Moskvu. NATO-američki ciljevi su jasni: izazvati krizu vlasti i zapovijedanja u Rusiji, izazvati revoluciju ruske srednje klase i postaviti sebi odanog milijardera u Moskvi koji će im prepustiti Sibi i raspustiti ruski nuklearni potencijal. To su ameički ciljevi i NATO strategija.

Putin ima informacije da će NATO-Ameri pokušati atentat na njega, fingirat će prisutnost u zadano vrijeme i tiho pripremati odgovor. Odgovor će biti strašan: direktan nuklearni udar na Washington i Pentagon.

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus 11/8/2016, 00:18

:^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior 11/8/2016, 00:21

RayMabus wrote::^0
B-)
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by Winter is coming 11/8/2016, 00:23

ako se ukri budu zajebavali sa Krimom i pokusavali nesto eskalirati to ce se smatrati kao napad na Rusiju,mislim da nebi bilo pametno ukrima otvoriti jos jedan front na krimu,nebi imali dovoljno snaga drzati 2 fronta
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior 11/8/2016, 00:27

Winter is coming wrote:ako se ukri budu zajebavali sa Krimom i pokusavali nesto eskalirati to ce se smatrati kao napad na Rusiju,mislim da nebi bilo pametno ukrima otvoriti jos jedan front na krimu,nebi imali dovoljno snaga drzati 2 fronta
Problem je u američkim pogrešnim procjenama da će Rusi učiniti sve da izbjegnu izravnu nuklearnu konfrontaciju. Zadesit će ih, iznenadit će se, a nemaju ništa pripremljeno u pozadini jer nove ruske rakete razvaljuju američki proturaketni štit kao od šale.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior 11/8/2016, 00:29

melkior wrote:
Winter is coming wrote:ako se ukri budu zajebavali sa Krimom i pokusavali nesto eskalirati to ce se smatrati kao napad na Rusiju,mislim da nebi bilo pametno ukrima otvoriti jos jedan front na krimu,nebi imali dovoljno snaga drzati 2 fronta
Problem je u američkim pogrešnim procjenama da će Rusi učiniti sve da izbjegnu izravnu nuklearnu konfrontaciju. Zadesit će ih, iznenadit će se, a nemaju ništa pripremljeno u pozadini jer nove ruske rakete razvaljuju američki proturaketni štit kao od šale.
Američki proturaketni štit je zastario, NATO vojna avantura s Rusijom je čisto hazarderstvo jer više računa na slabosti protivnika nego na vlastitu snagu.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior 11/8/2016, 00:34

melkior wrote:
melkior wrote:
Winter is coming wrote:ako se ukri budu zajebavali sa Krimom i pokusavali nesto eskalirati to ce se smatrati kao napad na Rusiju,mislim da nebi bilo pametno ukrima otvoriti jos jedan front na krimu,nebi imali dovoljno snaga drzati 2 fronta
Problem je u američkim pogrešnim procjenama da će Rusi učiniti sve da izbjegnu izravnu nuklearnu konfrontaciju. Zadesit će ih, iznenadit će se, a nemaju ništa pripremljeno u pozadini jer nove ruske rakete razvaljuju američki proturaketni štit kao od šale.
Američki proturaketni štit je zastario, NATO vojna avantura s Rusijom je čisto hazarderstvo jer više računa na slabosti protivnika nego na vlastitu snagu.
Istina je da NATO - Amerika tjera medvjeda u kut, a medvjed više nema kamo, nego u napad svim sredstvima, bez obzira na žrtve i gubitke. Ne da će Amerika dobiti Sibir, nego će im Rusi sprašiti nuklearke na Yellowstone pa će ih potopiti kao Atlantidu. Neće im pomoći ni bunkeri 5 katova ispod Pentagona, ode sve u pičku materinu, u ocean.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by Winter is coming 11/8/2016, 00:36

melkior wrote:
Winter is coming wrote:ako se ukri budu zajebavali sa Krimom i pokusavali nesto eskalirati to ce se smatrati kao napad na Rusiju,mislim da nebi bilo pametno ukrima otvoriti jos jedan front na krimu,nebi imali dovoljno snaga drzati 2 fronta
Problem je u američkim pogrešnim procjenama da će Rusi učiniti sve da izbjegnu izravnu nuklearnu konfrontaciju. Zadesit će ih, iznenadit će se, a nemaju ništa pripremljeno u pozadini jer nove ruske rakete razvaljuju američki proturaketni štit kao od šale.
pa kad je bio onaj kratki rat u gruziji ameri su se bili uzjebali i poceli nesto prijetiti,Rusi sa druge strane nisu puno prijetili,samo su dovukli takticke nuklearke,i ameri su ustuknuli e sad kad bi Gruzijci opet izveli onako nesto kao prije mislim da Ruski odgovor nebi bio onako ogranicen kao prvi put,e sad sto se tice Ukrajine koja je puno veca od Gruzije igra ce trajati malo duze ali sto se tice nuklerne konfontacije americki raketni stiti je nekoristan,ruske rakete ga mogu zaobici i ici drugom putanjom ili prvo neutralisati taj stiti pa onda poslati rakete ali to je hipotetitcki scenario,scneraio tj plan "Global strike" koji ameri imaju o napadu na Rusiju je realan i o njemu je i Putin govorio

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus 11/8/2016, 00:40

Postoje i balisticke podmornice tako da ......mislim ono raketni štit a on iz podmornice iza leđa ti ispali.

Smiješno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 3 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum