ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,

Go down

Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,  Empty Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,

Post by Guest 21/3/2017, 09:37

Pariz -- Kandidat za predsednika Francuske Fransoa Fijon govoreći o ulasku Krima u sastav Rusije, tokom televizijske debate pomenuo je pitanje Kosova.
IZVOR: B92, SPUTNJIK UTORAK, 21.03.2017. | 08:33žFijon o Krimu: I mi smo menjali granice,  103169781658d0dc9837a45526086772_v4_big

Mi smo sami crtali granice, između ostalog, primer je Kosovo. Mi mislimo da, ako smo Zapadnjaci sve nam je dozvoljeno — možemo ući u Irak, možemo zavoditi red u bilo kom delu sveta… Postoji osnovni princip: narod ima pravo da sam bira svoju sudbinu. Postoje i granice koje su uspostavljene na način koji je nedopustiv za narod“, izjavio je Fijon.
Osim toga, kako navode, poziciju zapadnih zemalja o Krimu kritikovao je i lider radikalne levice Žan Luk Melanšon, navodi "Sputnjik". 

"Meni lično izgleda da je Krim više povezan sa Rusijom“, rekao je Melanšon. 

U debati u kojoj je učestvovalo pet predsedničkih kandidata – Le Penova, Markon, Fijon, Amon i Melanšon – bilo je žestokih međusobnih udaraca zbog zapošljavanja, terorizma i mesta Francuske u Evropi. 

Mediji prenose da je Le Penova bila meta napada ostalih kandidata. 

Jedna od tema debate bio je i "burkini", a liderka Nacionalnog fronta navela je da multikulturalizmu mora doći kraj, ali Markon je potom naveo da ona Francusku pravi neprijateljima muslimana. 

BBC navodi da je teško odrediti ko je pobedio u debati, da niko nije grešio i da su svi ostvarili neke poene, tako da će građani sami doneti svoje zaključke. 

Istraživanja javnog mnjenja navode da će ona osvojiti najviše glasova u prvom krugu izbora, ali da će Makron slaviti u drugom, navodi BBC. 

Francuski predsednički izbori biće održani 23. aprila, a za prvi krug kandidovalo se 11 kandidata. Drugi krug trebalo da bude održan 7. maja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,  Empty Re: Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,

Post by Guest 21/3/2017, 09:38

Postoje i granice koje su uspostavljene na način koji je nedopustiv za narod“, izjavio je Fijon.




sad ste se setili, da ste preterali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,  Empty Re: Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,

Post by Guest 21/3/2017, 09:40

sad, ipak se primecuje  da su šipce iz 5 brzine prebacili u ler, nenajvljeno !
to njima tesko pada, ali, uravnotezen stav zapada  jedini je nacin
da balkan ostane stabilan i nastavi redom, 1a za 2gom, u koloni ka eu.
kakva god bila ona je bolja od skupa drzava koje vode nepredvidivu politiku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,  Empty Re: Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,

Post by Guest 21/3/2017, 09:45

takodje se primecuje da su srbi i srbija tema skoro svih izbora na zapadu.
od austrije do amerike !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,  Empty Re: Fijon o Krimu: I mi smo menjali granice,

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum