ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by epikur37 Wed 10 Aug - 21:20

dva brata wrote:Ako je istina.
Čestitke ukraincima na poslu

Jer Ukrainci su na svom teritoriju eliminirali agenta države sa kojom su u hibridnom ratu. Ovo je odlična pobjeda Ukrainske anti terorističke jedinice

:D kralju

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus Wed 10 Aug - 21:20

Ja sam za mir al vidim nema ga baš tamo nešto tj neko stanje pasivnog sukoba ili tako nešto tj tinja.

Bitno je samo da se sukob ne proširi na Europu tj na ovo ispod a to tamo Krim , Donbas bmk.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by Guest Wed 10 Aug - 21:22

Ameri sad freneticno gledaju gdje jos mogu zakuhati...trpaju oruzje posvuda,ocekujuci da netko pogrijesi i prvi pokrene sranja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by epikur37 Wed 10 Aug - 21:22

jastreb wrote:
dva brata wrote:Ako je istina.
Čestitke ukraincima na poslu
Jadni Malorusi,oni će ovdje najviše najebati. I to uglavnom oni koji veze sa ovim nemaju.

Ukoliko se na vrijeme ne probude.

Malorusi su izmanipulirani ali i nisu neki karakter....inertna svjetina koja ni sama ne zna gdje, zašto i zbog čega. Takve povijest uredno gazi.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by Guest Wed 10 Aug - 21:23

Kosovo je Srbija
Krim je Ukraina

da Srbi barem imaju 2% muda kao Ukrainci


a ne Vučić govori da treba južnu Srbiju natrpati Albancima haha


Last edited by dva brata on Wed 10 Aug - 21:24; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus Wed 10 Aug - 21:23

Kad se pogleda cijela ova prica onda je najbitniji rezultat a rezultat je Putin uvodi specijalno stanje na Krim jer to je ta poanta ove price.

Specijalno stanje to mislim policijska država i to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by epikur37 Wed 10 Aug - 21:25

RayMabus wrote:Kad se pogleda cijela ova prica onda je najbitniji rezultat a rezultat je Putin uvodi specijalno stanje na Krim jer to je ta poanta ove price.

Specijalno stanje to mislim policijska država i to.

Nema potrebe on ima punu podršku stanovništva na Krimu u to je ova tragikomična ukrajinska epizoda dodatno izgubljena i na štetu samim ukrima.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus Wed 10 Aug - 21:26

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Kad se pogleda cijela ova prica onda je najbitniji rezultat a rezultat je Putin uvodi specijalno stanje na Krim jer to je ta poanta ove price.

Specijalno stanje to mislim policijska država i to.

Nema potrebe on ima punu podršku stanovništva na Krimu u to je ova tragikomična ukrajinska epizoda dodatno izgubljena i na štetu samim ukrima.

Pa i nema baš : Tartari plus proukrajisnko stanovništvo a ovo mu je sad izlika da ih sve protjera zakonskim metodama.

Eto vidite teroristi iz Ukrajine bla bla bla ja uvodim policijsko stanje bla bla bla aj mrš.

To vam je to. Ajmo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by epikur37 Wed 10 Aug - 21:28

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Kad se pogleda cijela ova prica onda je najbitniji rezultat a rezultat je Putin uvodi specijalno stanje na Krim jer to je ta poanta ove price.

Specijalno stanje to mislim policijska država i to.

Nema potrebe on ima punu podršku stanovništva na Krimu u to je ova tragikomična ukrajinska epizoda dodatno izgubljena i na štetu samim ukrima.

Pa i nema baš : Tartari plus proukrajisnko stanovništvo a ovo mu je sad izlika da ih sve protjera zakonskim metodama.

Eto vidite teroristi iz Ukrajine bla bla bla ja uvodim policijsko stanje bla bla bla aj mrš.

To vam je to. Ajmo dalje.

Sve skupa to je ispod 20%, pogle kakav je bio referendum....nema to.

Krim je betoniran.

Doduše treba paziti na terorističke opasnosti, fanatičnih ukro radikalnih skupina. No Rusija zna s njima.

Slično se ponašaju poput amerovehabija protiv kojih Rusija također djeluje u Siriji.


Last edited by epikur37 on Wed 10 Aug - 21:29; edited 1 time in total
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus Wed 10 Aug - 21:29

Epikur pa hbga 20 % peta kolona ....teroristi bla bla bla policijski status bla bla bla noga u dupe i mrš,

Sve po zakonu.

Ruskom.

He he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior Wed 10 Aug - 21:29

jastreb wrote:Ako je sve ovo istina,onda su predviđanja mnogih analitičara od prije par mjeseci točna.

Sprema se napad na Rusiju.
Naravno da se sprema napad na Rusiju. Samo se čeka pobjeda Hillary Clinton.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by epikur37 Wed 10 Aug - 21:32

Ne vjerujem u napad na Rusiju ali ako krenu ovi američki sateliti, onda zna se. U glavu, na SAD njukovima i bok. Taš se zavlačiti u konvencionalno ratovanje s ovim istočnoeuropskim idiotima, nego gazdu ravno u vugla.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus Wed 10 Aug - 21:32

Je baš ce netko napast direktno nuklearnu silu. Nemoj te me hebat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by epikur37 Wed 10 Aug - 21:35

RayMabus wrote:Je baš ce netko napast direktno nuklearnu silu. Nemoj te me hebat.

Pa neće a rekao sam i zašto neće, odnosno ne smije...jer onda ide njuk ravno u vugla, pa ti čačkaj mečku :)

U ostalom zato i služe njukovi :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus Wed 10 Aug - 21:38

AMerički sateliti tamo su prije svega Turska a nakon onog puca Erdogan je ok sa Putinom tako da nema baš americkih satelita koji bi jurišali direkt na Krim i to tamo .....mislim Crno more bojište.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by epikur37 Wed 10 Aug - 21:41

RayMabus wrote:AMerički sateliti tamo su prije svega Turska a nakon onog puca Erdogan je ok sa Putinom tako da nema baš americkih satelita koji bi jurišali direkt na Krim i to tamo .....mislim Crno more bojište.

Pa uvijek imaš glupe i povodljive  ukre, iskopleksirane poljake  ili paranoiučni baltik....to se malo nahuška, baci se neka provokacija i tako.

No zna se gdje je glava zavjere i akcije...pa se i ameri boje jer bi mogli dobiti ravno u vugla :D pa onda samo ovako izokola nabrijavaju i puštaju ove da se dodatno napaljuju i arlauču okolo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by RayMabus Wed 10 Aug - 21:43

Poljaci su na Baltiku. Poljake u biti najviše zanima vlastita obrana i te šeme itd itd itd druga tema.

Ukri ne mogu izvršit desant na Krim a posebno ne sad kad je Erdogan na strani Putina jer ce im zatvorit Dardanel i kraj vojne akcije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by mutava baštarda Wed 10 Aug - 21:52

RayMabus wrote:Poljaci su na Baltiku. Poljake u biti najviše zanima vlastita obrana i te šeme itd itd itd druga tema.

.
imaju na zapadnoj granici stotinjak tisuća američkih vojnika, na istočnoj stoljetne neprojatelje iz rusije, a s juga pristiže vojska kalifata...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by melkior Wed 10 Aug - 21:59

RayMabus wrote:Je baš ce netko napast direktno nuklearnu silu. Nemoj te me hebat.
Američki establishment vjeruje da će u slučaju da dođe do rata NATO Pakta s Rusijom, Rusija se raspasti. Hazarderi  bom
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by mutava baštarda Wed 10 Aug - 22:00

dva brata wrote:Kosovo je Srbija
Krim je Ukraina

da Srbi barem imaju 2% muda kao Ukrainci


a ne Vučić govori da treba južnu Srbiju natrpati Albancima haha
Veće pravo imaju ruje na krim nego šipci na kosovo, ali ajde... priznat sve i ćao đaci. Očekivati da se šiptari vrate u srbiji nerealno je, nenadjebivi su...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by mutava baštarda Wed 10 Aug - 22:03

melkior wrote:
RayMabus wrote:Je baš ce netko napast direktno nuklearnu silu. Nemoj te me hebat.
Američki establishment vjeruje da će u slučaju da dođe do rata NATO Pakta s Rusijom, Rusija se raspasti. Hazarderi  bom
istina je da bi se Rusija raspala, a raspalo bi se i sve ostalo... link
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu - Page 2 Empty Re: Ukri pokušali terorističku akciju na Krimu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum