ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus 23/12/2014, 16:20

Krist je sada dimenzionalni logos šta je u osnovi glavni za spiritualni razvoj živih bica uzduž galaksija tj više sistema. Prije Krista dakle prije dvije tisuce godina Abraxas je bio dimenzionalni logos za planet Zemlju. Cijela prica oko toga.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus 23/12/2014, 16:32

Inace to nije Bog nego božanska energija. Imate Elohime koji su mali Bogovi i imate božanske energije. Ako zamislite Boga kao hobotnicu onda su božanske energije njegovi krakovi. Elohimi to nisu nego su male hobotnice. Dakle Abraxas je božanska energija , jedan od krakova Boga i to neodvojiv od njega kao takav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus 23/12/2014, 16:48

Isus kao osoba i Krist nisu iste stvari. Krist je božanska energija poput Abraxasa. Yehova je Elohim tj mali Bog. Elohimi mogu biti korumpirani egom jer su slobodni dok božanske energije nemogu. Yehova je bio planetarni logos do prije dvije tisuce godina tj dolaska Isusa tj Krist energije ovdje. Abraxas je isto do tada bio dimenzionalni logos dakle ne samo sa jednu planetu nego i šire. Trenutni dimenzionalni logos je Krist.

Kako duhovna evolucija napreduje sve je manje potrebno da viši entiteti budu planetarni i solarni logosi u nekom suncevom sustavu pa onda na pocetku tu funkciju zauzimaju božanske energije i ELohimi a kako se odvija duhovna evolucija u nekom suncevom sustavu tj zviježđu dirigentska palica se predaje uzašlim majistorima ....tako vam je danas planetarni logos u osnovi jedan od uzašlih majistora tj Budha a ne više Elohim klasa a suncev logos je prije bio Krist dakle božanska energija a sad je majsitor Isus. PLanetarni logosi imaju domenu nad planetom nad kojom su logosi a suncevi logosi su iznad njih jer su za cijeli suncev sistem tj taj i taj određen suncev sistem unutar kojeg su i planete od kojih je jedna il više naseljena pa ako je više planeta naseljeno planetarnih logosa može biti i više tj za svaku planetu po jedan.

Bitno je shvatit da u svakom sistemu dok je živi svijet još nerazvijen a samim time i organizmi i tako to da vam prvenstveno dolaze viši entiteti da maneđiraju te procese i cekaju da se to razvije kako bi palicu dali uzašlim majistorima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus 23/12/2014, 16:50

tako vam je danas planetarni logos u osnovi jedan od uzašlih majistora tj Budha

Ispravak : Siddharta Gautama
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus 23/12/2014, 16:54

Budha je isto božanska energija ....slicno ko i kod Isusa , Isus vam je osoba i uzašli majistor a Krist je božanska energija.

Budha je trenutno galakticki logos dakle na razini galaksije.

Siddharta Gautama je osoba i uzašli majistor , on je trenutni planetarni logos a Isus kao uzašli majistor je solarni logos dok je Krist tj božanska energija trenutni dimenzionalni logos dakle sa sva živa bica u prostoru i ne samo za jedan suncev sustav.

Svaki put kad se negdje odvija duhovna evolucija proces ide da zbog nerazvijenosti entiteta dakle ljudi na duhovnoj skali prvo božanske energije i ELohimi preuzimaju kontrolu i cekaju da se ta vrsta razvije kako bi šta prije planetarni i solarni logos za taj sistem predali ljudima tj uzašlim majistorima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus 23/12/2014, 17:00

To vam je inace i trik sa tim uzašlim majistorima jer kad se o njimagovori onda je ono stav o njima da su oni nekakva visoko duhovna bica koja pomažu u duhovnoj evoluciji bla bla bla pa prica Saint Germany koji je isto uzašli majistor pa ružicasta traka sedme svijetlsoti pa ovo pa ono pa nekakve hijerarhije no u osnovi nitko ne kuži zašto tj zbog cega je to tako ....pa zato šta imaju moc da preuzmu palicu duhovnih upravitelja planete i suncevih sistema od božanskih energija i ELohima koji to moraju radit kad je na materijalnoj razini život još nerazvijen pa onda i ta duhovna još nijedakle na pocetku evolucije .....jer ove više razine žele šta prije palicu predati ljudima. UZašli majistori su ljudi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Slap 23/12/2014, 17:05

RayMabus wrote:To vam je inace i trik sa tim uzašlim majistorima jer kad se o njimagovori onda je ono stav o njima da su oni nekakva visoko duhovna bica koja pomažu u duhovnoj evoluciji bla bla bla pa prica Saint Germany koji je isto uzašli majistor pa ružicasta traka sedme svijetlsoti pa ovo pa ono pa nekakve hijerarhije no u osnovi nitko ne kuži zašto tj zbog cega je to tako ....pa zato šta imaju moc da preuzmu palicu duhovnih upravitelja planete i suncevih sistema od božanskih energija i ELohima koji to moraju radit kad je na materijalnoj razini život još nerazvijen pa onda i ta duhovna još nijedakle na pocetku evolucije .....jer ove više razine žele šta prije palicu predati ljudima. UZašli majistori su ljudi.
 ti to ozbiljno?  jesli li spreman za detektor laži?
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus 23/12/2014, 17:22

Najozbiljnije , nemam nikakvi razlog da te lažem. Abraxas je sad na nekom drugom zadatku jer mu je specijalizacija priprema bica na nižem evolucijskom nivou i onda kad to obavi onda on krece na druga zviježđa. 

Božja ruka. Bog je hobotnica a božanske energije njeni krakovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus 23/12/2014, 17:31

Bog koliko ja znam nikad ne intervenira direktno. On je ljubav i nemiješa se. Za miješanje ima posrednike a to su : Elohimi , božanske energije , anđeli i uzašli majistori. Krist je božanska energija a Isus covjek. MIhael je anđeo. Nagovijestio ženi koja ce roditi tijelo koje ce imati konekciju sa božanskom energijom Krist da ustolici novog vladara na Zemlji. Duhovna evolucija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus 23/12/2014, 17:34

Elohimi su male hobotnice , mali Bogovi , samostalni su i imaju slobodnu volju i mogu pasti pod utjecaj ega ( Jehova npr ) a božasnke energije su sastavni dio Boga a Bog je ljubav i one nemogu pasti pod utjecaj ega jer nisu neodvojiv dio Boga nego njegov sastavni dio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Mad_Vlad 29/12/2014, 22:23

Sve neke božanske energije. Pitanje je kojeg Boga?
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 3 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum