ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by aben Sat 29 Nov - 14:43

nazivati nekoga ružnim pogrdnim dovitljivim riječima- književnost
nazivati nekoga random ružnim riječima- not cool

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Guest Sat 29 Nov - 15:44

Patriot_1 wrote:
aben wrote:
Patriot_1 wrote:Četnikuša,misliš?
nemoj me jebati, triniti je srbkinja?!

Nemam pojma!
Patriot, ti si opet vrlo blizu bana, ako ne prestaneš s ovim. Već bih ti dao trajni, što se mene tiče, jer tvoje pisanje već odavno prelazi sve granice kulture i pristojnosti. Smatraj ovo zadnjim upozorenjem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by aben Sat 29 Nov - 18:47

von_Starhemberg wrote:
Patriot_1 wrote:
aben wrote:
Patriot_1 wrote:Četnikuša,misliš?
nemoj me jebati, triniti je srbkinja?!

Nemam pojma!
 Već bih ti dao trajni, što se mene tiče
ako ode on, idemo i sefi i ja!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Patriot_1 Sat 29 Nov - 19:02

von_Starhemberg wrote:
Patriot_1 wrote:
aben wrote:
Patriot_1 wrote:"Četnikuša,misliš?"
nemoj me jebati, triniti je srbkinja?!

Nemam pojma!
Patriot, ti si opet vrlo blizu bana, ako ne prestaneš s ovim. Već bih ti dao trajni, što se mene tiče, jer tvoje pisanje već odavno prelazi sve granice kulture i pristojnosti. Smatraj ovo zadnjim upozorenjem.

Ovo je bila šala!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Guest Sat 29 Nov - 19:16

E moje nije, pa pripazi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Patriot_1 Sat 29 Nov - 23:52

von_Starhemberg wrote:E moje nije, pa pripazi.
A ova njena izjava moloprije upućena meni:"I da, lažeš kao čopor pasa."
To je ništa?
Ili ova:"
Patriot to radi svima, pripisuje im ono što ne kažu , pa čak i ono što ne misle.
Dakle, Patriot se ne obazire što netko kaže/napiše , jer on misli što misli, piše što piše... Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Lol Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Lol Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Lol

Ali ako nekome podmeće, što uredno radi, onda laže kao pas.

I još bi mu to netko zabranjivao ?! Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 204824722"
http://ex-iskon.forumcroatian.com/t1007p45-misionarenje-sto-je

Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Trinity Sun 30 Nov - 3:46

Kad napišeš za nekoga da je ono što nije i da je rekao ono što nije,  onda lažeš i to kao pas.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Patriot_1 Sun 30 Nov - 8:42

Trinity wrote:Kad napišeš za nekoga da je ono što nije i da je rekao ono što nije,  onda lažeš i to kao pas.

Sefirotu sam dokazao da je rekao da je kršćanstvo zlo,tebi u šali da si četnikuša i dakle,nema laži nigdje!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Trinity Sun 30 Nov - 10:36

Sorkač, ne prolazi...lažeš smišljeno i namjerno...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Patriot_1 Sun 30 Nov - 10:39

To ti vrlo dobro opisa,,sebe!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Trinity Sun 30 Nov - 10:45

He he ...loš pokušaj...  ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Sefirot Mon 1 Dec - 10:08

Patriot_1 wrote:
von_Starhemberg wrote:
Patriot_1 wrote:
aben wrote:
Patriot_1 wrote:"Četnikuša,misliš?"
nemoj me jebati, triniti je srbkinja?!

Nemam pojma!
Patriot, ti si opet vrlo blizu bana, ako ne prestaneš s ovim. Već bih ti dao trajni, što se mene tiče, jer tvoje pisanje već odavno prelazi sve granice kulture i pristojnosti. Smatraj ovo zadnjim upozorenjem.

Ovo je bila šala!

To nije bila nikakva patriotova šala nego klasičan oblik komunikacije bukve i medvjeda...
Štoviše, da ovo argumentirano potvrdim citirat ću ga...


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t1007p30-misionarenje-sto-je
misionarenje, što je?

Patriot wrote:
Sefirot wrote:Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi...

...Ja ću tebi to raditi , dopustio ti to ili ne!Zadovoljan?Nemaš ti što meni dopustati ili ne dopustati!...

A pošto je i Veg više puta upozoravala Patriota prije nego što mu je dala ban, zaista, zaista, hoće li prestati? Ne, neće i to znamo svi...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Sefirot Mon 1 Dec - 10:10

Trinity wrote:Kad napišeš za nekoga da je ono što nije i da je rekao ono što nije,  onda lažeš i to kao pas.

Ah što reći... raskrinkali smo već....


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t1007p30-misionarenje-sto-je
misionarenje, što je?

Patriot wrote:
Sefirot wrote:Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi...

...Ja ću tebi to raditi , dopustio ti to ili ne!Zadovoljan?Nemaš ti što meni dopustati ili ne dopustati!...

Iako to već svi odavno znamo...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Sefirot Mon 1 Dec - 10:10

Trinity wrote:Sorkač, ne prolazi...lažeš smišljeno i namjerno...

točno :tu

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Sefirot Mon 1 Dec - 10:12

Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:Kad napišeš za nekoga da je ono što nije i da je rekao ono što nije,  onda lažeš i to kao pas.

Sefirotu sam dokazao da je rekao da je kršćanstvo zlo,tebi u šali da si četnikuša i dakle,nema laži nigdje!

Nisi dokazao ništa patriote štoviše, pobio sam navedeno jer sam rekao da je za mene, a na to imam pravo, jel?

a u šali što si rekao.... to se nisi šalio jer prvo nije ni zvučalo kao šala te kad te se raskrinkalo, izvlačiš se.

Pravi Hovind... :D

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Patriot_1 Mon 1 Dec - 19:03

Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:Kad napišeš za nekoga da je ono što nije i da je rekao ono što nije,  onda lažeš i to kao pas.

Sefirotu sam dokazao da je rekao da je kršćanstvo zlo,tebi u šali da si četnikuša i dakle,nema laži nigdje!

Nisi dokazao ništa patriote štoviše, pobio sam navedeno jer sam rekao da je za mene, a na to imam pravo, jel?

a u šali što si rekao.... to se nisi šalio jer prvo nije ni zvučalo kao šala te kad te se raskrinkalo, izvlačiš se.

Pravi Hovind... :D

Pa jesi li ti normalan?
Tvrdio si da nikad nisi rekao da je kršćanstvo zlo,ja ti dam TRI citata,,i ti i dalje laprdaš!
Sa takvima lažovima mi se neda više povedat!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Sefirot Wed 10 Dec - 11:28

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:Kad napišeš za nekoga da je ono što nije i da je rekao ono što nije,  onda lažeš i to kao pas.

Sefirotu sam dokazao da je rekao da je kršćanstvo zlo,tebi u šali da si četnikuša i dakle,nema laži nigdje!

Nisi dokazao ništa patriote štoviše, pobio sam navedeno jer sam rekao da je za mene, a na to imam pravo, jel?

a u šali što si rekao.... to se nisi šalio jer prvo nije ni zvučalo kao šala te kad te se raskrinkalo, izvlačiš se.

Pravi Hovind... :D

Pa jesi li ti normalan?
Tvrdio si da nikad nisi rekao da je kršćanstvo zlo,ja ti dam TRI citata,,i ti i dalje laprdaš!
Sa takvima lažovima mi se neda više povedat!

Normalniji od tebe i nisi dao ništa što sam već argumentirano naveo... Opet pucaš u prazno patriot.


A što se tiče lažova, o bukvo jesi se pogledao u ogledalo danas?

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus Tue 23 Dec - 15:10

Volio bi vidjeti tog Grka koji je prevodio Toru pa izvukao to ime jer prvi put cujem za to. Znam tko je Abraxas.

http://en.wikipedia.org/wiki/Abraxas
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus Tue 23 Dec - 15:11

Abraksas (lat. Abraxas) je mitološko biće čije se ime pojavljuje u gnostičkim spisima. Smatra se da se to ime u početku koristilo kao zamjena za neizrecivo ime Svevišnjeg koje predstavlja njegovu solarnu moć.Njegovo ime nastalo je od riječi abrakadabra.

Vjerovalo se da slova njegova imena predstavljaju sedam stvaralačkih moći, odnosno planetarnih anđela. Njegovo ime sadrži numerološku vrijednost 365, što je broj dana u godini, odnosno broj nebeskih duhova.

Lik ovog bića nekoć se urezivao na amajlije, a prikazivan je kao stvorenje s glavom pijetla, zmajskim nogama i s bičem u ruci. Drugi ga izvori predstavljaju kao vozača četveroprega u koji su upregnuta četiri bijela konja koji simboliziraju eter pomoću kojeg solarna moć kruži svemirom. Također, prikazivan je i s velikim trbuhom i krunom na glavi.

Isprva je predstavljao božansku emanaciju, a kasnije ga je kršćanska Crkva proglasila demonom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus Tue 23 Dec - 15:15

Divine Energies:
Their mission is to strengthen spiritually to those who are seeking the path of Light, For example Jesus incorporated the Christic Energy (Dimensional Logos) who helped him to fulfill his mission when he was embodied. When Siddartha Gautama was embodied he channeled the Buddhic Energy (Galactic Logos).Other Divine Energies are Fohat, Prana and Kundalini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by RayMabus Tue 23 Dec - 15:20

Krist je sada dimenzionalni logos šta je u osnovi glavni za spiritualni razvoj živih bica uzduž galaksija tj više sistema. Prije Krista dakle prije dvije tisuce godina Abraxas je bio dimenzionalni logos za planet Zemlju. Cijela prica oko toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax - Page 2 Empty Re: Moj Bog je i tvoj Bog! Abrasax

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum