ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muke po sezoncima

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by frakcija 15/6/2016, 11:31

RayMabus wrote:
frakcija wrote:
RayMabus wrote:
frakcija wrote:The act of 'following' is often seen as a lesser state to 'leading'. But leading requires knowledge and knowledge is gained from following those who are experienced and great. There is no shame in following one who has knowlege for that is how leadership is perfected. In order to lead one must know what following is. In order to follow well, one must be focused on leadership. A weak follower is one who follows without ambition. A weak leader is one who leads without a knowledge of following.
Smanji malo. Vidi nje : ona bi odma u đenerale. E ne može. Vrati se u kužinu prat pijate. Pocima se od nule.

lol!
ma jok..ja perem pjate i zahode i čistim prašća criva i janjeću glavu cipam satarom... Nego imaš li ti takih iskustava u ovoj inkarnaciji?
Sve ok al to ipak ne mijenja činjenicu da si odma poletila na teks o vođama.

Vrati se nazad. Snimio sam ja taj detalj. Vrati se nazad.
Imaš li kakvo sjećanje na težak fizički rad, stvaranje rukama..iz ovog života, il su sve iskustva iz bivših inkarnacija?

frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 11:33

frakcija wrote:
RayMabus wrote:
frakcija wrote:
RayMabus wrote:
frakcija wrote:The act of 'following' is often seen as a lesser state to 'leading'. But leading requires knowledge and knowledge is gained from following those who are experienced and great. There is no shame in following one who has knowlege for that is how leadership is perfected. In order to lead one must know what following is. In order to follow well, one must be focused on leadership. A weak follower is one who follows without ambition. A weak leader is one who leads without a knowledge of following.
Smanji malo. Vidi nje : ona bi odma u đenerale. E ne može. Vrati se u kužinu prat pijate. Pocima se od nule.

lol!
ma jok..ja perem pjate i zahode i čistim prašća criva i janjeću glavu cipam satarom... Nego imaš li ti takih iskustava u ovoj inkarnaciji?
Sve ok al to ipak ne mijenja činjenicu da si odma poletila na teks o vođama.

Vrati se nazad. Snimio sam ja taj detalj. Vrati se nazad.
Imaš li kakvo sjećanje na težak fizički rad, stvaranje rukama..iz ovog života, il su sve iskustva iz bivših inkarnacija?
Vrati se nazad.

Snimija sam ja taj detalj ne brini se.

Vrati se nazad.

Ja imam generalski ćin al mi se ne zapovijeda.

Nemam potrebu da vladam.

Vrati se nazad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 11:39

Ta želja da budeš vođa ti je postulat.

Postulat ti je jedino šta aberira osobu.

Postulat je kreirana misao.

Vrati se nazad.


NIrvana.

Ne želi ništa.

Muke po sezoncima - Page 3 Maxresdefault
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 11:41

I tek kad se od toga izlijećiš ( da budeš vođa ) ......možda uđeš u razmatranje.......možda.


Basketball

Al morat ćemo te malo testirati prije toga jbga.

Kako se izdaju naredbe ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by frakcija 15/6/2016, 11:42

kad ne želiš ništa onda si mrtav..svojski se trudim želit nešto..to je spiritus movens
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 11:46

frakcija wrote:kad ne želiš ništa onda si mrtav..svojski se trudim želit nešto..to je spiritus movens
Onda zaboravi bilo kakvi ćin u GF jer tamo nemoš dobit niti jedan ćin ako nešto želiš.

Nećemo te primit u ofcirsku školu jbga.

Neš nikad naucit kako se izdaju naredbe.

Aj dobar sa ti ja , imam znanja na bacanje .....da pričam sto godina i učiš od mene opet bi još sto godina mogao pričati jer sam više zaboravio nego šta ćeš ti ikada znati.

Use 'please' when giving orders.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by frakcija 15/6/2016, 11:51

RayMabus wrote:
frakcija wrote:kad ne želiš ništa onda si mrtav..svojski se trudim želit nešto..to je spiritus movens
Onda zaboravi bilo kakvi ćin u GF jer tamo nemoš dobit niti jedan ćin ako nešto želiš.

Nećemo te primit u ofcirsku školu jbga.

Neš nikad naucit kako se izdaju naredbe.

Aj dobar sa ti ja , imam znanja na bacanje .....da pričam sto godina i učiš od mene opet bi još sto godina mogao pričati jer sam više zaboravio nego šta ćeš ti ikada znati.

Use 'please' when giving orders.
pa ne želim ja činove niti liderstvo..problem je što nametnuti autoriteti nemaju druge kvalifikacije osim primitivnog nagona za laktašenjem...mene je zanimalo kako si ti stekao laskavu titulu lidera, bez da si preživio život na dnu hranidbenog lanca?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by Guest 15/6/2016, 12:29

preko_vode_do_slobode wrote:
jasambrend wrote:A e..  Slobodno tržište je utopija veća i od marksističke, ali jebi ga...svatko valjda ima svoju religiju kojoj vjeruje

pa naravno da jest utopija. iako možda malo manja utopija od marksisitčke ali i dalje utopija.

stvar je balans. ja sam za minimalnu državu

to znači da si ti za državu koja ne troši puno, koja nema deficit nego uravnotežen proračun, troši koliko ubere porezom, ili ima čak i suvišak, što pak znači da se zalažeš za to da cijelo gospodarstvo financira privatni sektor zaduživanjem, građani i tvrtke dizanjem kredita, a kad privatni sektor prestane povećavati svoju kreditnu zaduženost onda dolazi do bankrota, nelikvidnosti i depresije :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by frakcija 15/6/2016, 14:17

RayMabus wrote:Ta želja da budeš vođa ti je postulat.

Postulat ti je jedino šta aberira osobu.

Postulat je kreirana misao.

Vrati se nazad.


NIrvana.

Ne želi ništa.

Muke po sezoncima - Page 3 Maxresdefault

Muke po sezoncima - Page 3 Fjaka
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by v_vlado 15/6/2016, 14:23

Jebat im majku svima.....dvaput.....a......ako......treba i .
...triput...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by Guest 15/6/2016, 14:55

frakcija wrote:
jastreb wrote:Dok smo bili normalna država sezonci su odlazili (i)u Slavoniju gdje su radili poljoprivredne radove.
a bili plaćeni u naturi..tako su preživjeli godine gladi..
tako su naši iz dalmacije, čak iz moje bliže rodbine cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by Guest 15/6/2016, 14:57

deda getting old wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
jasambrend wrote:A e..  Slobodno tržište je utopija veća i od marksističke, ali jebi ga...svatko valjda ima svoju religiju kojoj vjeruje

pa naravno da jest utopija. iako možda malo manja utopija od marksisitčke ali i dalje utopija.

stvar je balans. ja sam za minimalnu državu

to znači da si ti za državu koja ne troši puno, koja nema deficit nego uravnotežen proračun, troši koliko ubere porezom, ili ima čak i suvišak, što pak znači da se zalažeš za to da cijelo gospodarstvo financira privatni sektor zaduživanjem, građani i tvrtke dizanjem kredita, a kad privatni sektor prestane povećavati svoju kreditnu zaduženost onda dolazi do bankrota, nelikvidnosti i depresije :)
otprilike tako, sa time da mislim da država nemora se mješati ciklički i anti ciklički.. uglavnom nemora

mi imamo situaciju gdje država je konstatno nabijala deficit, a ekonomski rast je bio loše struktuiran a dug raste.. dakle tvoj model dovodi do kraha..

što se tiče moga modela, ako ekonomija "prdne", onda automatski padnu cijene roba i usluga i rada, što automatski dovodi do povećanja potražnje, pa se sustav vraća u ravnotežu itd.. uloga države bi trebala po meni biti dosta manja, nego što je sada
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by max123 15/6/2016, 15:22

nek se drpaju.ali,prvo plati...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 15:22

frakcija wrote:.mene je zanimalo kako si ti stekao laskavu titulu lidera,a?
Piše ti ......na drugoj stranici teme u postu di sam copy paste .....samo treba znat čitat.

CHAPTER FOUR
THE SECRET OF EFFICIENCY
What is control?

The primary difference between “the worker” in an office or a factory and an execu-
tive is that the executive controls minds
, bodies and placement of communications, raw mate-
rials and products, and the worker controls in the main his immediate tools. However, it is far
too easy for those anxious to agitate labor into measures not necessarily good for it, and for
executives who themselves are anxious for control and anxious about it, to forget that the
worker who does not control his materials of work and who is himself a controlled factor only,
is practically useless to the plant itself. Both management and labor must be able to control
their immediate environment. The most apparent difference between an executive and a
“worker” is that the executive controls more environment than the “worker”. To that degree,
then, the executive must be more capable than the “worker” or the plant or business is
doomed to difficulty if not failure.
What is a good workman? He is one who can positively control his equipment or tools
of trade or who can control the communication lines with which he is intimately connected.


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t9580p20-muke-po-sezoncima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 15:32

RayMabus wrote:
frakcija wrote:.mene je zanimalo kako si ti stekao laskavu titulu lidera,a?
Piše ti ......na drugoj stranici teme u postu di sam copy paste .....samo treba znat čitat.

CHAPTER FOUR
THE SECRET OF EFFICIENCY
What is control?

The primary difference between “the worker” in an office or a factory and an execu-
tive is that the executive controls minds
, bodies and placement of communications, raw mate-
rials and products....
Kontrolori prave kalup dolazecih dogadjaja na taj nacin sa namerom da dezorjentisu mase ali kontrolori znaju destinaciju i poredak zivota. Mase su vodjene da veruju da slucajni dogadjaji u sredini oblikuju haos u njihovom postojanju. U istinskoj realnosti ne postoji takva stvar kao sto je haos. Haos je model koji jos nije shvacen ili osecen. Seti se mrava koji hoda preko napravljenog poda od crepa. Mrav mozda izgleda zbunjen ili dezorjentisan neznajuci u kom pravcu da krene, ali covek gledajuci mrava sa vise perspektive cisto i jasno vidi model poda i zna u kom pravcu mrav moze da ide da bi dosao do svoje destinacije. Samo mrav moze da shvati haos. Za coveka, postoji odredjen model. Za kontrolore ljudi su mravi. Kontrolori su zainteresovani da usmeravaju ljude na taj nacin da oni neznaju da su usmereni. Kontrolori rade sporo i metodicno sa globalne perspektive da bi zavrsili njihov cilj.

Muke po sezoncima - Page 3 Assassins-Creed-Rogue-featured1


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t9585p20-grcka-sve-je-isto-samo-vise-nema-nade
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by frakcija 15/6/2016, 15:56

To viruješ u predestinaciju ko i Gottschalk. u dalmaciji je bilo plodno i tolerantno tlo za sve varijacije na temu.
moj pokojni dida je govorija da nije ni đava uvik crn i da nemere u raj ko nije izija vriću luga i uže dlaka. u bumbaku se ne razvija karakter..svaka metamorfoza je bolna, pa čak i regresijska  sjtimo li se gregora samse
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 16:01

frakcija wrote:moj pokojni dida je govorija da nemere u raj
Koji ću kuraz tamo ?

Čovjek koji teži biti negdje drugdje nego gdje je znaci da je zarobljen.

Jesam ti lijepo rekao : NIRVANA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by Guest 15/6/2016, 16:04

frakcija wrote:To viruješ u predestinaciju ko i Gottschalk. u dalmaciji je bilo plodno i tolerantno tlo za sve varijacije na temu.
moj pokojni dida je govorija da nije ni đava uvik crn i da nemere u raj ko nije izija vriću luga i uže dlaka. u bumbaku se ne razvija karakter..svaka metamorfoza je bolna, pa čak i regresijska  sjtimo li se gregora samse
aj prevedi ovo na standardni hrvatski
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 16:05

preko_vode_do_slobode wrote:
frakcija wrote:To viruješ u predestinaciju ko i Gottschalk. u dalmaciji je bilo plodno i tolerantno tlo za sve varijacije na temu.
moj pokojni dida je govorija da nije ni đava uvik crn i da nemere u raj ko nije izija vriću luga i uže dlaka. u bumbaku se ne razvija karakter..svaka metamorfoza je bolna, pa čak i regresijska  sjtimo li se gregora samse
aj prevedi ovo na standardni hrvatski
Tko se dima ne nadimi taj se vatre ne nagrije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 16:08

Sv Petar išutira nogon svakog tko ; želi ici u raj.

Duša koja želi biti negdje gdje nije sada je : nesretna.

Nesretnima nije mijesto u raju.

Isto kao i onima šta bi htjeli vladati nije mjesto u oficirskom kadru Galakticke federacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by RayMabus 15/6/2016, 16:17

Zato su mi i dali cinove. Više volim konje nego te cinove. Posherem im se na svaku zvijezdicu na đeneralskom cinu GF.

lol!


MIjenjam kraljevstvo za konja.

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Muke po sezoncima - Page 3 Empty Re: Muke po sezoncima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum