ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by IL Risorto Mon 13 Jun - 22:15

Yehudi wrote:
Iknar je gay wrote:
n_razbojnik wrote:
Iknar je gay wrote:
n_razbojnik wrote:
Cigani i knjige?
Da,koliko god nevjerojatno to zvučalo ali da.Čak su i Thule tražili tu knjigu,ali bezuspješno,jer nisu ni znali kako se zove,no doduše oni su tražili i orginalnu Velesovu knjigu.
Teško je od cigana bilo što doznat,ili ne znaju ili se prave da ne znaju.Znam ljude koji su se sprijateljili s brojnim ciganima samo da bi nekako nešto doznali o toj knjizi.
neki ciganski sveti gral
Pa ne baš,više nešto kao ciganjski Nekronomikon.S tim da tu doista ima stvari o nekromanciji,zato nije ni čudo da se razne skupine nastoje dočepati te knjige.

  Navodno je samo jedan lik uspio pročitati Nekronomikon i ostati normalan ( ne poluditi skroz ) 

 i to " Ludi Arap " .............imenom ( kako ? )

   A tu -cigansku knjigu - ćeš naći jednako kao i Nekronomikon..........znači nikada.
Pa zapravo postoje dva Nekronomikona a pri tome ne mislim na onaj iz,,Ash protiv živih mrtvaca'' ili onaj iz Lovecraftovih romana.
Zanimljiva je ta fascinacija Nekronomikonom,pojavljuje se u književnim i filmskim djelima,čak i u jednom dijelu ,,Petak 13'' čini mi se,,Jason ide u pakao'' pojavi se ta knjiga koja izgleda isto kao u ,,Zlim mrtvacima'' mada ne spominju ime te knjige.
Ali u biti,ne znam od kud taj naziv,,Nekronomikon''svi su ga rado prihvatili,mada to i nije orginalni naziv za tu knjigu.
Uvijek su je zvali knjiga mrtvih,ali nije baš sasvim jasno jeli sumerska i egipatska knjiga mrtvih ista knjiga,ili su to kopije orginalne.
Sada se pojavljuju,,Zag Nehar'' te ,,Šotenero'' pa ,,Tothova knjiga'' no upitno je koliko je otkriveno i upotrebljivo iz tih knjiga koje se nađu vrlo lako.
Ja sam primjerice naišao na neke mantre koje kao da su namjerno izvrnute,po neko slovo,tako da su neupotrebljive.
Rjetki su oni koji su povirili u to i ostali normalni,ali samo čitanje nije opasno,koliko površni pokušaju primjene.
I da,Nekronomikon nema potrebe tražiti,nije nikad ni izgubljen,već je u rukama moćene i opake družine a za tu ciganski knjigu čak ni naziv se ne može doznati.

I ovo je još jedna zagonetna knjiga,https://en.wikipedia.org/wiki/Voynich_manuscript
Mada su i vještice imale svoje grimoare koji podsjećaju na tu knjigu,te su takođe nerazumljive svima ostalima.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Kermit Mon 13 Jun - 22:19

https://www.scribd.com/doc/163861013/Nekronomikon-knjiga-mrtvih
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by IL Risorto Mon 13 Jun - 22:20

To je ona Thornova obrada ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Kermit Mon 13 Jun - 22:22

Iknar je gay wrote:To je ona Thornova obrada ?
da Beograd ako se ne varam, skupio je koješta to bez škole i učitelja ne vrijedi ništa...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by IL Risorto Mon 13 Jun - 22:24

asilovski wrote:
Iknar je gay wrote:To je ona Thornova obrada ?
da Beograd ako se ne varam, skupio je koješta to bez škole i učitelja ne vrijedi ništa...
Slažem se.Samo postati incijant neke škole nije baš lako,mada neke naplaćuju članstvo ali ipak ne otkrivaju sve.Ono najbolje ipak ostaje maloj zatvorenoj skupini.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by melkior Mon 13 Jun - 22:25

Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
Pa nije to baš tako kako ti tvrdiš.To koje ti navodiš su gay ekstremisti a vjerujem da je na takve mislio Ray kada je govorio oonima koji su uzurpirali rivu.Većina bisexualaca zapravo i nisu u braku,jer vole istovremeno uživati s obje polovice.
Stvar je u tome što biseksualci ne postoje.

Biseksualci su izmišljena kategorija.  I gay ekstremisti su u pravu.

Ljudoždera sa Bornea nitko neće nazvati svežderom,bez obzira što on voli banane ili kivi. On je prvenstveno ljudožder.

Lopov koji jedan dan na kasi plati ono što je kupio,a sutradan ne,je lopov,a ne nekakav polulopov.
Ne,gay extremisti nisu upravu,oni su isto što ISIL među muslimanima,jer oni koji su pravi homosexualci,oni čak niti ne mogu pogledati ženu a kamo li imati sex sa ženama,dok s druge strane bisexualci podjednako uživaju i s jednim i s drugim,samo za razliku od homosexualaca,bisexualci se ne zaljubljuju u muške,ne vodaju se za ručice,ne traže gay brakove,njima je samo do čistog užitka sexa,i zato ih gay extremisti mrze.
Aha, znači gay ekstremisti su romantični, a ovi biseksualci obične sirovine bez osjećaja :rain
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Kermit Mon 13 Jun - 22:28

Iknar je gay wrote:
asilovski wrote:
Iknar je gay wrote:To je ona Thornova obrada ?
da Beograd ako se ne varam, skupio je koješta to bez škole i učitelja ne vrijedi ništa...
Slažem se.Samo postati incijant neke škole nije baš lako,mada neke naplaćuju članstvo ali ipak ne otkrivaju sve.Ono najbolje ipak ostaje maloj zatvorenoj skupini.
Svuda je tako, uvijek se ide od neofita prema gore i svaka stepenica je druga tajna koja nije dostupna onima dolje, a nikad ne znaš da li postoji stepenica iznad, makar došao do "vrha", po meni treba početi sa Guenom, Levijem, zlatnom granom, bajkama, svetim knjigama ili samo intuicijom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by IL Risorto Mon 13 Jun - 22:28

melkior wrote:
Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
Pa nije to baš tako kako ti tvrdiš.To koje ti navodiš su gay ekstremisti a vjerujem da je na takve mislio Ray kada je govorio oonima koji su uzurpirali rivu.Većina bisexualaca zapravo i nisu u braku,jer vole istovremeno uživati s obje polovice.
Stvar je u tome što biseksualci ne postoje.

Biseksualci su izmišljena kategorija.  I gay ekstremisti su u pravu.

Ljudoždera sa Bornea nitko neće nazvati svežderom,bez obzira što on voli banane ili kivi. On je prvenstveno ljudožder.

Lopov koji jedan dan na kasi plati ono što je kupio,a sutradan ne,je lopov,a ne nekakav polulopov.
Ne,gay extremisti nisu upravu,oni su isto što ISIL među muslimanima,jer oni koji su pravi homosexualci,oni čak niti ne mogu pogledati ženu a kamo li imati sex sa ženama,dok s druge strane bisexualci podjednako uživaju i s jednim i s drugim,samo za razliku od homosexualaca,bisexualci se ne zaljubljuju u muške,ne vodaju se za ručice,ne traže gay brakove,njima je samo do čistog užitka sexa,i zato ih gay extremisti mrze.
Aha, znači gay ekstremisti su romantični, a ovi biseksualci obične sirovine bez osjećaja :rain
Pa zapravo,teško je tu postaviti neku definiciju,samo znam da gay ekstremiste,ne vole ni oni gayevi koji se ne vole isticati,nego nastoje biti normalni a ne ekscentrični poput ovih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by IL Risorto Mon 13 Jun - 22:33

asilovski wrote:
Iknar je gay wrote:
asilovski wrote:
Iknar je gay wrote:To je ona Thornova obrada ?
da Beograd ako se ne varam, skupio je koješta to bez škole i učitelja ne vrijedi ništa...
Slažem se.Samo postati incijant neke škole nije baš lako,mada neke naplaćuju članstvo ali ipak ne otkrivaju sve.Ono najbolje ipak ostaje maloj zatvorenoj skupini.
Svuda je tako, uvijek se ide od neofita prema gore i svaka stepenica je druga tajna koja nije dostupna onima dolje, a nikad ne znaš da li postoji stepenica iznad, makar došao do "vrha", po meni treba početi sa Guenom, Levijem, zlatnom granom, bajkama, svetim knjigama ili samo intuicijom
Pa ne znam baš.Imaš ti recimo one vlaške vračare,koje prenose svoja znanja usmenom predajom s koljena na koljeno i sistem njihove magije je možda i bolji nego kroz neki sinesterni red koji zbog suviše filozofije izgubi nit,znaš ono,,puno govoriš a malo toga kažeš''
Čak je i ciganska magija praktičnija nego učenje kroz neki red,mada je po meni ciganska magija prljava i bolesna,ali ipak efektivna.
Vicanski redovi takođe više se oslanjaju na praksu,nego na filozofiju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Kermit Mon 13 Jun - 22:36

Iknar je gay wrote:
asilovski wrote:
Iknar je gay wrote:
asilovski wrote:
Iknar je gay wrote:To je ona Thornova obrada ?
da Beograd ako se ne varam, skupio je koješta to bez škole i učitelja ne vrijedi ništa...
Slažem se.Samo postati incijant neke škole nije baš lako,mada neke naplaćuju članstvo ali ipak ne otkrivaju sve.Ono najbolje ipak ostaje maloj zatvorenoj skupini.
Svuda je tako, uvijek se ide od neofita prema gore i svaka stepenica je druga tajna koja nije dostupna onima dolje, a nikad ne znaš da li postoji stepenica iznad, makar došao do "vrha", po meni treba početi sa Guenom, Levijem, zlatnom granom, bajkama, svetim knjigama ili samo intuicijom
Pa ne znam baš.Imaš ti recimo one vlaške vračare,koje prenose svoja znanja usmenom predajom s koljena na koljeno i sistem njihove magije je možda i bolji nego kroz neki sinesterni red koji zbog suviše filozofije izgubi nit,znaš ono,,puno govoriš a malo toga kažeš''
Čak je i ciganska magija praktičnija nego učenje kroz neki red,mada je po meni ciganska magija prljava i bolesna,ali ipak efektivna.
Vicanski redovi takođe više se oslanjaju na praksu,nego na filozofiju.
Moja pok. prababa se bavila vračanjem (bacanjem ugljena, bajanjem i dr.) samo sam bio premali kad je umrla a nitko nije nastavio, ovo u vezi ciganske magije nemam pojma u svakom slučaju ako imaš šta javi na pp
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Guest Tue 14 Jun - 0:43

U svakom slučaju povijesni događaj. Treći najveći individualni pokolj svih vremena...
1. Anders Behring Breivik (NOR)  77 mrtvih   110 ranjenih
2. Woo Bum Kon            (RSK)   57 mrtvih   35 ranjenih
3. Omar Mateen            (USA)   50 mrtvih   51 ranjeni  (zasad)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 12 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum