ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by jastreb 13/6/2016, 10:59

RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:Zar nije jednostavnije kad ti neka kaže,,neću ti dat p..ke'' da ti kažeš,,Ok.onda mi daj anusa'' ? king
Ne igra mi to.

Takve koje misle da one nekome nešto daju ja moram izgazit.

O tome se radi.

Onda ide ja peder i šta si rekla mala gubavice ?

AJ MRŠ.
A što bi učinio da ti se udvara zgodni tajlandski katui?

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:00

jastreb wrote:
RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:Zar nije jednostavnije kad ti neka kaže,,neću ti dat p..ke'' da ti kažeš,,Ok.onda mi daj anusa'' ? king
Ne igra mi to.

Takve koje misle da one nekome nešto daju ja moram izgazit.

O tome se radi.

Onda ide ja peder i šta si rekla mala gubavice ?

AJ MRŠ.
A što bi učinio da ti se udvara zgodni tajlandski katui?
Da nisam zainteresiran. Šta bi mu trebao reci ? Produži dalje i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by IL Risorto 13/6/2016, 11:02

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Large

Ili šta bi Učinio Ray,kad bi ti se ovakav udvarao ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:03

To šta je netko peder ili lezba to je njihov mentalni problem. Ja im tu ne mogu pomoči. 

Ja sam heteroseksualan s mogučnošću postajanja peder na mentalnoj razini.

To je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by prckov 13/6/2016, 11:04

RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:Zar nije jednostavnije kad ti neka kaže,,neću ti dat p..ke'' da ti kažeš,,Ok.onda mi daj anusa'' ? king
Ne vidim gdje je tu ono da spustiš taj njen ego ?

Ocito je da ona misli da je njena pichka vrijednija od tvog kurza tj ona od tebe.

To šta ti predlažeš nema duhovnu lekciju.
a ništa, moraćeš nać tu cigansku knjigu
u noj je recept za čudotvorne čvarke koji rješavau sve probleme svijeta

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34124
2014-04-18


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by IL Risorto 13/6/2016, 11:04

RayMabus wrote:

To je sve.
Jesil siguran ?
Mislim ono,ne trebaš biti limitiran,živimo u 21st.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:05

Iknar je gay wrote:Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Large

Ili šta bi Učinio Ray,kad bi ti se ovakav udvarao ?
Zgodan lik al ne težim tome. To te može prevariti kod mene jer po prici ispada da me to zanima dok ustvari ne.

Jednostavno je.

IMam tu sposobnost u umu.

Mogu se pretvoriti u pedera na mentalnoj razini a pederi vam ne trzaju na pichke i onda ono njeno glumljenje pada u vodi i ostane ko poshrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:08

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:

To je sve.
Jesil siguran ?
Mislim ono,ne trebaš biti limitiran,živimo u 21st.
100%

Jednostavno je : A i B ....

A = Heteroseksualno

B = Biseksualno dakle i muški

A ............................................B

Između je NULA.

Dođe žemska i postavi mi se kao da je A.

Ako vidim umišljenost ja postajem B.

i šta ćemo sad ?

Evo šta ćemo :




ODPUZI GNJIDO VAŠLJIVA IZ RUPE IZ KOJE SI IZGMIZALA.

SMEĆE UMIŠLJENO ....EGO JA JA JA JA

MRŠ SMEĆE I U SMEĆE SE VRATI IZ KOJEG SI I ISPUZALA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:11

Može se posli toga postavit na trepavice ako ja namiršem taj ego tj umišljenost kod nje i taj stav ja sam iznad tebe.

Nece kurza od mene vidit ni da oće posli dat.

Masu sam ih ja spustija na zemlju.

MASU SINE.

Manje od makovog zrna su bile ....ko pokisle ostale.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by prckov 13/6/2016, 11:14

RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:

To je sve.
Jesil siguran ?
Mislim ono,ne trebaš biti limitiran,živimo u 21st.
100%

Jednostavno je : A i B ....

A = Heteroseksualno

B = Biseksualno dakle i muški

A ............................................B

Između je NULA.

Dođe žemska i postavi mi se kao da je A.

Ako vidim umišljenost ja postajem B.

i šta ćemo sad ?

Evo šta ćemo :




ODPUZI GNJIDO VAŠLJIVA IZ RUPE IZ KOJE SI IZGMIZALA.

SMEĆE UMIŠLJENO ....EGO JA JA JA JA

MRŠ SMEĆE I U SMEĆE SE VRATI IZ KOJEG SI I ISPUZALA.
ma ja bi je još spuco tim iknarovim čarobnim čvarkom u glavu  :grin
prckov
prckov

Posts : 34124
2014-04-18


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:14

Ono glumi nešto ko da je ne znam šta jer ima pichku .....misli da će vrtit oko malog prsta ...sve je ok ja sam A ....i sad ti ja vidim to ....eto mene u B.

SAMO SE ZABIJE U ZID I ODBIJE O NJEGA.

NIŠTA IM NE BUDE JASNO SAMO SKUŽE DA ONO NIJE PROŠLO I DA ......AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:15

Igram se sa njima.

Psihologija ....psihijatar.

Samo brajo brzinsko spuštanje te umišljenosti šta je najobicniji ego.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:17

Ne mogu protiv ovoga jer su nemoćne ovdje.

One svoje ženske igrice mogu igrat samo sa heteroseksualcima a ja sam od A do ...........B.

Cim mi ideš prodavat muda za bubrege eto mene u tocki B .....A TO TI JE CISTI ZID.

SAMO SE ZABIJU U TO U TAJ BETON I ODBIJU OD TOGA.

PREPREKA.

AJMO PIĆI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:19

RayMabus wrote:Ne mogu protiv ovoga jer su nemoćne ovdje.

One svoje ženske igrice mogu igrat samo sa heteroseksualcima a ja sam od A do ...........B.

Cim mi ideš prodavat muda za bubrege eto mene u tocki B .....A TO TI JE CISTI ZID.

SAMO SE ZABIJU U TO U TAJ BETON I ODBIJU OD TOGA.

PREPREKA.

AJMO PIĆI.
Šta ti u prevodu znači ovo : ako misliš bit kraj mene 24 sati dnevno moraš neimat ego.

Lucifer je anđeoska hijerahija.

NEMA TU EGA NITI GA MOŽE BITI U NJEGOVOJ BLIZINI......TAKO GA NI KRAJ MENE NEMOŽEŠ IMAT JER GA JA JEDEM ZA DORUČAK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:26

Treba se sprdat s debilima.

Evo recimo uzmi neku manekenku npr :

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 5662f2d7-e670-465c-aaad-223e0a0a0a64-iskra-718x446

Ona vas može vrtit oko malog prsta al mene ne može.

Samo postanem peder na mentalnoj razini.

Žalim al ne diže mi se na tebe.

Šta ćemo sad ?

AJ GUBI SE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:28

Al neću postat peder na mentalnoj razini ako je ženska ok i nije umišljena i nema ego i te šeme.

Onda sam heteroseksualan normalno.

A je ima dupe dobro jeba je ja.

Baš se lipo naprćila.

I tata bi sine

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by RayMabus 13/6/2016, 11:31

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 5662f2d7-e670-465c-aaad-223e0a0a0a64-iskra-718x446

Cim ima ovako dupe nikako ne može bit loša u duši.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Yehudi 13/6/2016, 16:50

Iknar je gay wrote:Zar nije jednostavnije kad ti neka kaže,,neću ti dat p..ke'' da ti kažeš,,Ok.onda mi daj anusa'' ? king

 Ako nebi ni to, onda oralno .............ili manualno  drunken
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Yehudi 13/6/2016, 16:58

deda getting old wrote:ubilo ih iz milosrđa, smrt je jedini način da se oprosti homoseksualcima za grijeh kojim su uvrijedili Alaha

2 mjeseca prije ovog masakra neki imam s bliskog istoka je držao predavanje o tome u džamiji u Oregonu


  Nešto  slično sam pročitao nedavno u vezi pedera koje skuže u  " kalifatu isis-a " , naime tamo pedere

 bacaju sa visokih zgrada. A dogodilo se sljedeće - lika su optužili za pederluk i po šerijatu osudili na smrt, 

medjutim najprije je morao par dana ići kod nekog hodje da ga ovaj pouči kako je to grijeh i da radi toga

 mora umriti.  Ali prije nego su ga bacili  sa zgrade, rekli su raji koja je sve to promatrala da se ne smiju radovati niti 

uzvikivati  ono svoje  akbaranje jer, eto, umire musliman a onaj gori će mu suditi.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Yehudi 13/6/2016, 17:06

Iknar je gay wrote:
n_razbojnik wrote:
Iknar je gay wrote:
n_razbojnik wrote:
Iknar je gay wrote:
Problem s Ciganima je taj što kod njih ne postoji mnogo pisanih,već uglavnom usmenih predaja koje se prenose s koljena na koljeno.Ja i moji smo u potrazi za jednom jako starom ciganskom knjigom,zanimmljivo kako čak niti postoji kopija te knjige.
Cigani i knjige?
Da,koliko god nevjerojatno to zvučalo ali da.Čak su i Thule tražili tu knjigu,ali bezuspješno,jer nisu ni znali kako se zove,no doduše oni su tražili i orginalnu Velesovu knjigu.
Teško je od cigana bilo što doznat,ili ne znaju ili se prave da ne znaju.Znam ljude koji su se sprijateljili s brojnim ciganima samo da bi nekako nešto doznali o toj knjizi.
neki ciganski sveti gral
Pa ne baš,više nešto kao ciganjski Nekronomikon.S tim da tu doista ima stvari o nekromanciji,zato nije ni čudo da se razne skupine nastoje dočepati te knjige.

  Navodno je samo jedan lik uspio pročitati Nekronomikon i ostati normalan ( ne poluditi skroz ) 

 i to " Ludi Arap " .............imenom ( kako ? )

   A tu -cigansku knjigu - ćeš naći jednako kao i Nekronomikon..........znači nikada.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by IL Risorto 13/6/2016, 21:15

Yehudi wrote:
Iknar je gay wrote:
n_razbojnik wrote:
Iknar je gay wrote:
n_razbojnik wrote:
Cigani i knjige?
Da,koliko god nevjerojatno to zvučalo ali da.Čak su i Thule tražili tu knjigu,ali bezuspješno,jer nisu ni znali kako se zove,no doduše oni su tražili i orginalnu Velesovu knjigu.
Teško je od cigana bilo što doznat,ili ne znaju ili se prave da ne znaju.Znam ljude koji su se sprijateljili s brojnim ciganima samo da bi nekako nešto doznali o toj knjizi.
neki ciganski sveti gral
Pa ne baš,više nešto kao ciganjski Nekronomikon.S tim da tu doista ima stvari o nekromanciji,zato nije ni čudo da se razne skupine nastoje dočepati te knjige.

  Navodno je samo jedan lik uspio pročitati Nekronomikon i ostati normalan ( ne poluditi skroz ) 

 i to " Ludi Arap " .............imenom ( kako ? )

   A tu -cigansku knjigu - ćeš naći jednako kao i Nekronomikon..........znači nikada.
Pa zapravo postoje dva Nekronomikona a pri tome ne mislim na onaj iz,,Ash protiv živih mrtvaca'' ili onaj iz Lovecraftovih romana.
Zanimljiva je ta fascinacija Nekronomikonom,pojavljuje se u književnim i filmskim djelima,čak i u jednom dijelu ,,Petak 13'' čini mi se,,Jason ide u pakao'' pojavi se ta knjiga koja izgleda isto kao u ,,Zlim mrtvacima'' mada ne spominju ime te knjige.
Ali u biti,ne znam od kud taj naziv,,Nekronomikon''svi su ga rado prihvatili,mada to i nije orginalni naziv za tu knjigu.
Uvijek su je zvali knjiga mrtvih,ali nije baš sasvim jasno jeli sumerska i egipatska knjiga mrtvih ista knjiga,ili su to kopije orginalne.
Sada se pojavljuju,,Zag Nehar'' te ,,Šotenero'' pa ,,Tothova knjiga'' no upitno je koliko je otkriveno i upotrebljivo iz tih knjiga koje se nađu vrlo lako.
Ja sam primjerice naišao na neke mantre koje kao da su namjerno izvrnute,po neko slovo,tako da su neupotrebljive.
Rjetki su oni koji su povirili u to i ostali normalni,ali samo čitanje nije opasno,koliko površni pokušaju primjene.
I da,Nekronomikon nema potrebe tražiti,nije nikad ni izgubljen,već je u rukama moćene i opake družine a za tu ciganski knjigu čak ni naziv se ne može doznati.

I ovo je još jedna zagonetna knjiga,https://en.wikipedia.org/wiki/Voynich_manuscript
Mada su i vještice imale svoje grimoare koji podsjećaju na tu knjigu,te su takođe nerazumljive svima ostalima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu - Page 11 Empty Re: Omar porijeklom iz afganistana pobio preko 20ljudi u gay klubu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum