ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rekreacija

Page 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Go down

rekreacija Empty rekreacija

Post by modra 27/5/2016, 22:08

ah... svoji smo si.. mislim, ONI su si.. svoji.. naši.. :D jer ja njih ne bi tak komentirala

ma ne znam, oči mi se napune suzama, iz ušiju i nosa bi para...   bash

bilo je i jučer komentara, ali od strane moje obitelji uže 
i baka jučer..
jedino moj dragi nećak ne zna o čemu pričaju kad ga pitam jel mu teta debela i da joj svi govore da jest.. on me pogleda u čudu, sunce malo smrudljivo :D

ja ne znam zašto privlačim takve komentare uvijek, fakat
mene stvarno ima, al šta bi bilo da sam baš deeebela, pretila.. pa izjeli bi me!
imam dojam da sam jedina osoba na ovom svijetu koju svi samo gledaju i komentiraju, mene i nikoga više.. kao da sam zato stvorena

pa vidite i sami... što reći, koju posluku porati.. :D

ne moram ni pogledat osobu, već osjetim njene oči na mom bogatom tijelu :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:08

Ista stvar je i s ostalim komentarima koje ljudi vole postavljati drugima tipa: Jesi li ti to još malo posijedio/oćelavio? Jesi ti to smršavila/udebljala se? Jesi još uvijek jadan bez posla? Sad kad ste u braku, kad će djeca? Ono, šta te briga jebote, NSK. :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:09

gle sada i ove sa tim NSK  :D 

meni se sere sto ljudi uopce ista komentiraju
gonite se i gledajte svoja dlakava muda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by modra 27/5/2016, 22:10

imaju svi ti silni ljudi zadnjih dana sreće što nije pms  :raspa

sad sam stajala kraj tate pred računalom i nešto mu pomagala, kad je ova prokomentirala moj izgled... odgovorila sam da se jesam udebljala i istog trena ošla u sobu  rekreacija 1f602

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:12

a samo da se razumijemo, pola njih kad kaze:uh kako si lijep, velika, uh kako si narasla itd. uglavnom to ne misli

a ljudi uglavnom na drugima primjecuju samo negativu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:12

Nije mi se dalo pisati cijelu "napuši se kurca" frazu, a i htjela sam djelovati pristojnije. :^0 :^0

Slažem se. Takvima treba vratiti istom mjerom: Baš ste mi nekako ostarili u posljednje vrijeme... Fakat vam se koža na vratu pošteno objesila... No :]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:14

Lady_D wrote:a samo da se razumijemo, pola njih kad kaze:uh kako si lijep, velika, uh kako si narasla itd. uglavnom to ne misli

a ljudi uglavnom na drugima primjecuju samo negativu
mislim negativu...trace dlaku u jajetu sto moraju prokomentirat, nadu ti onu jednu sijedu dlaku u kosi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:19

Vegvísir wrote:Jebemu modra, u kakvom ti to okruženju zločestih, nepristojnih i neodgojenih ljudi živiš? :| Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji imaju potrebu bacati takve komentare


ili se baš ugojila pa ne može da se primeti, pa se da dobronamerna kritika/opaska...  scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by modra 27/5/2016, 22:20

a ja baš i ne primjećujem toliko izgled.. tj. ne fascinira me u tom smislu toliko da bi išla naglas prokomentirat...

tak mi svejedno jesi se udebljao ili smršavio itd itd itd
primjetit ću i možda pridodat tome pažnju malo više eventualno ako se nenormalno  osoba promijenila.. neću toj osobi nabijat na nos, ko da ona tog nije svjesna! ako i nije i ne smeta joj ta neka 'mana',, drago mi je zbog nje, zašto da joj ja otvaram oči? čemu?? :D

možda je to dijelom jer znam kako je kad se čovjek ne osjeća dobro u vlastitoj koži.. cijeli život sam buca.. pa reeecimo da suosjećam, i ne bi nikad htjela čovjeka stavit u nezgodnu poziciju
nikad ne znaš kako se tko osjeća...

ja sam ipak prepristojna :trept


Last edited by modra on 27/5/2016, 22:22; edited 3 times in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:21

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:Jebemu modra, u kakvom ti to okruženju zločestih, nepristojnih i neodgojenih ljudi živiš? :| Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji imaju potrebu bacati takve komentare


ili se baš ugojila pa ne može da se primeti, pa se da dobronamerna kritika/opaska...  scratch

Dobronamjerna opaska može biti od članova uže obitelji ili jako dobrih prijatelja... Sad baš da ti frendovi od staraca to komentiraju je, prema mom mišljenju, samo bezobrazno. :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:22

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:Jebemu modra, u kakvom ti to okruženju zločestih, nepristojnih i neodgojenih ljudi živiš? :| Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji imaju potrebu bacati takve komentare


ili se baš ugojila pa ne može da se primeti, pa se da dobronamerna kritika/opaska...  scratch
vjeruj mi, nikada to nije dobronamjerno :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:22

Al' kažem, ne odnosi se to samo na izgled, nego i na hrpu drugih stvari koje sam već navela
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:22

ma ti si modra dobra dusica
zato i najebes
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:22

Lady_D wrote:
vjeruj mi, nikada to nije dobronamjerno :/


iskreno, mnogo je dobronamernije reći istinu-koliko god ona ružna bila, nego reći-jao baš mi lepo izgledaš...  scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:24

Braćala wrote:
Lady_D wrote:
vjeruj mi, nikada to nije dobronamjerno :/


iskreno, mnogo je dobronamernije reći istinu-koliko god ona ružna bila, nego reći-jao baš mi lepo izgledaš...  scratch
ma i to sto kazes
ali da ti to kaze clan familije, to je jedno
a ne neka sporedna osoba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:26

zamisli bracala da ti dode od mame kolegica i kaze ti: jao nesto si procelavio, ha? , malo si posjedio, a sto ti je sa zubicima malo ti idu u krivo?

to je jednostavno nepristojno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:26

to se podrazumeva ako ti je neko blizak. neki levi ljudi to rade ciljano, da bi te povredili...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Guest 27/5/2016, 22:26

Braćala wrote:
Lady_D wrote:
vjeruj mi, nikada to nije dobronamjerno :/


iskreno, mnogo je dobronamernije reći istinu-koliko god ona ružna bila, nego reći-jao baš mi lepo izgledaš...  scratch

A najdobronamjernije je držati jezik za zubima i ne silovati druge s tim pitanjima. :D

Isto k'o i ljudi koji pitaju parove "radite li na bebi?" i ne kontaju koliko je to nepristojno i da te u principu na fin način pitaju "Jebete li se redovito bez zaštite na način da ti muž svrši u pi**u s ciljem oplodnje?" :trept


Last edited by Vegvísir on 27/5/2016, 22:26; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by modra 27/5/2016, 22:26

..hahaha, zato i najebem
:D:D:D:D:D 


braćala..
udebljala se jesam, al ne u mjesec dana.. udebljala sam se u posljednjih 5-6 mj..
al ja stalno imam faze, te smršavim, te se udebljam.. vrlo nestabilan metabolizam imam
mogu se napuhat u pola dana ako pretjeram ko puh
ali i kad se baš potrudim, ide mršavljenje.. nije da imam problem da kile nikako neće dolje.. zasad
ne znam kako ću izać na kraj s tim za 10-15 godina

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by veber 27/5/2016, 22:26

ja samo muske kritiziram, frendove. i neke zene koje su mi prijateljice.
ostalo zadrzim za sebe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

rekreacija Empty Re: rekreacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum