ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by kralj_david Fri 26 Sep - 18:40

Patriot aplauz. No Slava Isusu što gledaš Istinu i neka tako i ostane zauvijek

kralj_david

Posts : 17
2014-09-26


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by kralj_david Fri 26 Sep - 18:45

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:

Ne samo da si potvrdio da sam u pravu nego si i sebe označio još više neobrazovanim.
Imam dovoljno godina. punoljetan sam po svim svijetskim zakonima, a dovoljno star da bi po godinama mogao (da sam židov) ići za rabina. :D 
Ovo što navodiš je samo potvrda neobrazovane, zatucane, licemjerne, nelogične, nerazumne osobe. S oproštenjem patriote. Niti jednom nisi potvrdio ništa od svojih izjava osim da pokazuješ da se temelji samo i isključivo samo na vjerskoj ideologiji. Samo te mogu žaliti.
:facepalm :facepalm :facepalm
Žali ti sebe , sinko!
Ja slijedim Krista a on je jasan,,,vjerujem mu sve pa i to kad kaže da drugog puta nema!

Isus Krist - jedini put do Boga?
To je važno pitanje!
Odgovor možeš naći u Božjoj riječi, Bibliji: 'I nema ni u kom drugom spasenja: jer nema pod nebom drugog imena danog ljudima po kojem nam se treba spasiti.' (Djela apostolska 4,12)
Isus reče: 'Ja sam Put, i Istina, i Život - nitko ne dolazi k Ocu osim po meni.' (Ivan 14,6)

Put:
Isus ne tvrdi da će nam pokazati put do Boga. On je rekao: 'Ja sam put nitko ne dolazi k Ocu osim po meni.' Drugim riječima: on za sebe tvrdi da je jedini put do osobnog odnosa s Bogom kao ocem.
Kada kao kršćani kažemo da je Isus jedini put, tada to prije svega znači da svi ljudi - kršćani, budisti, muslimani, agnostici itd. imaju istu sudbinu. Svi smo mi jako zakazali u dostizanju Božjega savršenog standarda. Osim toga, bez obzira na mjerila, ideje i djela po kojima živimo, ne uspijeva nam živjeti ni po vlastitim mjerilima i idealima. Biblijsko kršćanstvo podrazumijeva da je Bog putem svoga sina Isusa Krista izvršio ono što sami ne možemo učiniti. Riječ 'religija' dolazi od lat. 'religere', što znači 'dovesti natrag'. To je čovjekov pokušaj da dođe do Boga. No u Isusu Kristu sam Bog gradi most prema čovjeku. To je fundamentalna razlika!

Obilježje je kršćanske vjere upravo to da je Bog postao čovjekom, umro za nas te nam nudi oproštenje i opravdanje u sadašnjosti i vječnosti bez nakande. Spasenje nije nešto što bismo mogli zaraditi, već nešto što primamo kao dar. Inače bi bilo arogantno reći: 'Spašen sam i otkupljen.'
Spašeni smo kada se u vjeri uzdamo u Isusa, kako ga predstavljaju Evanđelja, i s njim ulazimo u osobni odnos.

Istina:
Još jedna Isusova izjava: 'Ja sam  istina.' (Ivan 14,6)
Neki bi ga danas zbog te tvrdnje nazvali 'netolerantnim' jer mnogi obožavaju svetu toleranciju. Pa ipak i tolerancija ima svoje granice. Ljudi su uvjereni u to sa svoga osobnog stanovišta, ali tolerancija ne može značiti da su sva gledišta jednako istinita. Ako je 2 + 2 = 4, onda taj zbroj ne može istovremeno biti 8. Nije netolerantno reći da je samo jedan odgovor ispravan.
Većina istočnih religija je panteistička. One govore da je Bog sve što postoji i da su Bog i univerzum jedno. S druge strane, Biblija govori o beskonačno-osobnom Bogu stvoritelju, koji je stvorio sve stvari, odvojeno od sebe i izvan sebe samoga. Ne mogu oba gledišta biti ispravna. Jedno isključuje drugo. Kršćani tvrde i da je Isus Božji sin, koji je umro i u tijelu uskrsnuo od mrtvih. Islam poriče tu tvrdnju. Ne može oboje biti točno. Poštenje je važno, ali poštenje ne jamči istinu!
Život:
Isus tvrdi i: 'Ja sam  život .' (Ivan 14,6) i u tome je jedinstven. Mnogi kažu: 'Moja vjera je zlatno pravilo!' Još od Konfucija veliki su učitelji, a i Isus, naučavali da za druge trebamo činiti ono što bismo željeli da oni čine za nas. No jedino nam Isus nudi ne samo niz ideala, već i snagu i sposobnost da živimo s Bogom, za što smo i određeni.
Kršćanska vjera nije 'Uradi sam' ponuda Bogu i nebu. Bog nam nudi životvornu snagu Svetoga Duha kako bi nas oslobodio strašnoga i bijednoga kruga grijeha i smrti, koji inače vlada našim životom.
Isusove tvrdnje možda zapanjuju svojom autoritativnošću i potpunošću. Samo Isus tvrdi da je on istina koja je postala tijelom kako bi oslobodila i spasila ljude.
Je li bio u pravu rekavši: 'Ja sam istina'? Ako nije, bio je samo lažljivac. No ako je to točno, onda je jedinstveno i nenadomjestivo. Vjerujem da je jedinstven u tome, u svome učenju, životu, smrti i uskrsnuću. On je jedini koji je umro, uskrsnuo u tijelu i danas živi.
'Ja sam Prvi i Posljednji ' onaj koji živi. 'I mrtav bijah, a gle, živim u vijeke vjekova! Amen. I imam ključeve pakla i smrti.' (Otkrivenje 1,17 - 18)

Ako je Isus put, istina i život, onda zaslužuje da mu se potpuno predamo i slijedimo ga. On je jedini put do Boga - ili je ništa.

Što je on za tebe?
Imaš vremena točno za jedan život da spoznaš istinu o njemu.
Biti s njim, to je nebo, biti odvojen od njega je pakao.
C/P
Sefirote tama je zlo, i okani se zla jer upadaš dublje i dublje dok slaviš onog koji je na samom kraju a kraj je blizu, kako je bio početak sa čim se moraš složit da je bio tako će doći kraj a onda će biti kasno. Sijanje zla rađa zlim plodom dok sijanje dobra rađa dobrim plodom i svi od toga imaju korist. Od zla samo lažac ovog svijeta ima korist i egoizam je u njemu a time i u njegovima. Neka te Bog osvijesti, želim ti iz sveg srca.

_________________
25 Kaže mu žena: "Znam da ima doći Mesija zvani Krist - Pomazanik. Kad on dođe, objavit će nam sve."
26 Kaže joj Isus: "Ja sam, ja koji s tobom govorim!"
kralj_david
kralj_david

Male
Posts : 17
2014-09-26

Lokacija: : Salona

Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Patriot_1 Fri 26 Sep - 18:49

kralj_david wrote:Patriot aplauz. No Slava Isusu što gledaš Istinu i neka tako i ostane zauvijek
Pozdrav Davide,,no glede sefirota,,kasno je za njega,previše se otvorio zlome!10 godina se već ganjamo ja i on,i i dalje smo,svatko na svom!
On je "svećenik" okultizma a ja Kristov(ne svećenik ali sluga a svaki pravi sluga Kristov je i svećenik).Doista nisam baš pravi ali ,,on je,,on me voli i ja njega!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by kralj_david Fri 26 Sep - 18:56

Patriote nikad nije kasno za dušu dok je sa nama kad je uzme Gospodin sebi onda čeka sud kad ćće svi dobiti novo tijelo i onda slijedi Sud a potom Smrt, no ne obična ili prva smrt već Vječna Smrt a to je nestanak što znaći da će zaista nestati i neće postojati više ni u kakvom obliku ako tko vjeruje u reinkarnaciju. Zaista SMRT jer tko vjeruje da je Isus Sin Božji ima život vječni i zato i jesmo ovdje od Babilona do danas od Adama do Antikrista, od YHWH do Isusa, Novog Jeruzalema i Nove Zemlje. Amen

_________________
25 Kaže mu žena: "Znam da ima doći Mesija zvani Krist - Pomazanik. Kad on dođe, objavit će nam sve."
26 Kaže joj Isus: "Ja sam, ja koji s tobom govorim!"
kralj_david
kralj_david

Male
Posts : 17
2014-09-26

Lokacija: : Salona

Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Patriot_1 Fri 26 Sep - 18:58

kralj_david wrote:Patriote
Ja sam čudna biljka,prokatolički orjentiran a nekako mi više paše protestantska teologija!
A  ti?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by kralj_david Fri 26 Sep - 19:03

Da otvorim pitanje krišne... Tko je umro na Križu za nas? krišna?Tko je imao ljubavnice i igrao se zmijama? Tko je sol svijeta? Tko je bezgrešan? Na boljnom polju zašto Arjuna treba krišnu kad se bori protiv svojih najbližih i rodbine, čemu ta borba? Zar nas zdrav razum ne uči a i Biblija da ljubimo bližnje samim time i rodbinu, zar to nije zbog materije?

_________________
25 Kaže mu žena: "Znam da ima doći Mesija zvani Krist - Pomazanik. Kad on dođe, objavit će nam sve."
26 Kaže joj Isus: "Ja sam, ja koji s tobom govorim!"
kralj_david
kralj_david

Male
Posts : 17
2014-09-26

Lokacija: : Salona

Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Trinity Fri 26 Sep - 19:04

Slap wrote:
Trinity wrote:Vidiš kako si sretan što si rođen i odgajan kao katolik, još uvijek ti je kršćanstvo baza. 
A ni hinduizam nije baš za otpad kad si iz njega posuđuješ ponešto.

 


 Kršćanstvo sam zadnje izučavao...prije hermetizam /knjige Slavinskog,brljavptina svega i svačeg/,filozofija ponajviše indijska pa kršćčanstvo.  U mladosti sam imao dosta različitih paranormalnih  iskustava zato sam počeo sa svime time...i lako je bilo meni u dosta toga "povjerovati" kad sam već iskusio svašta...
Počelo je s kršćanstvom jer si rođen kao katolik. Sve ostalo je došlo jer te kopalo, a i bilo ti je pri ruci.
Neke kopa, ali nemaju pristup (ili su nepismeni, siromašni,  nemaju vremena jer prehranjuju djecu, nemaju internet , knjige..) Zadržala sam se na ovima 
kod kojih postoje objektivni razlozi za ostajanje u okvirima vjere u kojoj su rođeni. Zar je tako teško zamisliti se u toj situaciji?

A što se tiče ovih paranormalnih iskustava, mogu reći da ja imam samo normalna.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by kralj_david Fri 26 Sep - 19:09

Patriote ja sam ne-dominacijski jednostavno šta sam pročitao na jednom forumu Just belive in Jesus. Vjerujem da je Katolička Crkva dobra u nečem i da ima ljudi koji poznaju Krista jer Krist je usađen u svako srce to je Svjetlost ne zaboravi samo značenje riječi Krist, Isus je bio Krist što znači da se Bog spustio na Zemlju da hoda među nama da shvati bol čovjekovu i patnju i da umre za nas kako bi shvatili što je žrtva jer je bio janje i Njegova krv je prolivena za nas kako bi njome bili otkupljeni za svaki Grijeh jer grijesi su na njemu sadašnji i prošli i tako će zaista biti dok se ne vrati a onda će biti teško svakom jer će sve izaći na vidjelo svaki grijeh no ne i onima koji uzvjerahu jer će imati Tješitelja, Duha Svetog sa sobom koji će ih pravdati a time i zaštititi pred propašću. Sud je težak zamisli samo kako je teško sjediti na električnoj stolici ili čekati kemijsku injekciju ili obruljivanje glave (giljotina), koliko će tek onda biti težak Sud kad se odvoje koze od ovaca?!

_________________
25 Kaže mu žena: "Znam da ima doći Mesija zvani Krist - Pomazanik. Kad on dođe, objavit će nam sve."
26 Kaže joj Isus: "Ja sam, ja koji s tobom govorim!"
kralj_david
kralj_david

Male
Posts : 17
2014-09-26

Lokacija: : Salona

Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Patriot_1 Fri 26 Sep - 19:31

Super!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Slap Fri 26 Sep - 22:04

Trinity wrote:

A što se tiče ovih paranormalnih iskustava, mogu reći da ja imam samo normalna.

Da...nisi se imala prilike požaliti mami  "Mama,vidjela sam stričeka u svojoj sobi sa svjetlom kacigom na glavi" ... no nije isključeno da ti se naprimjer rasprsne vrč sa posađenim cvijetom ... jer je u tom trenutku umrla tebi draga osoba...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Trinity Fri 26 Sep - 23:56

Slap wrote:Da...nisi se imala prilike požaliti mami  "Mama,vidjela sam stričeka u svojoj sobi sa svjetlom kacigom na glavi" ...

Pa vidjela sam provalnika u svojoj sobi usred noći, ali to je bio moj susjed, istina bez svijetle kacige na glavi...
Slap wrote: ... no nije isključeno da ti se naprimjer rasprsne vrč sa posađenim cvijetom ... jer je u tom trenutku umrla tebi draga osoba...

Baš ništa slično, a imam i brata blizanca, čak ni telepatija i te priče...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Patriot_1 Sun 28 Sep - 11:13

Slap wrote:
Trinity wrote:Vidiš kako si sretan što si rođen i odgajan kao katolik, još uvijek ti je kršćanstvo baza. 
A ni hinduizam nije baš za otpad kad si iz njega posuđuješ ponešto.

 


 Kršćanstvo sam zadnje izučavao...prije hermetizam /knjige Slavinskog,brljavptina svega i svačeg/,filozofija ponajviše indijska pa kršćčanstvo.  U mladosti sam imao dosta različitih paranormalnih  iskustava zato sam počeo sa svime time...i lako je bilo meni u dosta toga "povjerovati" kad sam već iskusio svašta...
I sad imaš gadan problem!
Sreo sam takvih podosta,bili u ovome,pa u onome pa u nećem trećem,,četvrtom,petom,nije im se dopalo i okrenuli se kršćanstvu no u međuvremenu im je u glavi nastao mess jer su um hranili svačim,,i sad bi htjeli biti ,,kršćanski teolozi a odavno se od zdrave kršćanske nauke udaljili!
Učite,pa tek onda postanite učitelji,,ali prije toga se oslobodite loših utjecaja loše nauke!

Ovo što ti vjeruješ i s visoka naučavaš,nije kršćanstvo nego messsss!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Slap Sun 28 Sep - 12:23

Patriot_1 wrote:I sad imaš gadan problem!
Sreo sam takvih podosta,bili u ovome,pa u onome pa u nećem trećem,,četvrtom,petom,nije im se dopalo i okrenuli se kršćanstvu no u međuvremenu im je u glavi nastao mess jer su um hranili svačim,,i sad bi htjeli biti ,,kršćanski teolozi a odavno se od zdrave kršćanske nauke udaljili!
Učite,pa tek onda postanite učitelji,,ali prije toga se oslobodite loših utjecaja loše nauke!

Ovo što ti vjeruješ i s visoka naučavaš,nije kršćanstvo nego messsss!
Tvoj problem je gadniji....imaš pred sobom tipa koji te poziva na dvoboj  argumenata po bilo kojoj rečenici koju sam napisao na forumu. Jednostavno nisi sposoban da mi bilo što osporiš a da ne uđeš u  nerješivu biblijsku problematiku za tebe.
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Patriot_1 Sun 28 Sep - 18:28

Slap wrote:
Patriot_1 wrote:I sad imaš gadan problem!
Sreo sam takvih podosta,bili u ovome,pa u onome pa u nećem trećem,,četvrtom,petom,nije im se dopalo i okrenuli se kršćanstvu no u međuvremenu im je u glavi nastao mess jer su um hranili svačim,,i sad bi htjeli biti ,,kršćanski teolozi a odavno se od zdrave kršćanske nauke udaljili!
Učite,pa tek onda postanite učitelji,,ali prije toga se oslobodite loših utjecaja loše nauke!

Ovo što ti vjeruješ i s visoka naučavaš,nije kršćanstvo nego messsss!
Tvoj problem je gadniji....imaš pred sobom tipa koji te poziva na dvoboj  argumenata po bilo kojoj rečenici koju sam napisao na forumu. Jednostavno nisi sposoban da mi bilo što osporiš a da ne uđeš u  nerješivu biblijsku problematiku za tebe.
Dobro ti bran do reče,,umišljen do daske!
Uhhhh gadno je to!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Slap Sun 28 Sep - 21:55

Patriot_1 wrote:
Dobro ti bran do reče,,umišljen do daske!
Uhhhh gadno je to!

Uvjek sam se pitao kako se to osjećaju tipovi koji očito bježe iz argumentirane diskusije jer su "opareni" a sami sebe /ili druge/ hoće da uvjeravaju "ma mičem se od budale" ...zanima me koliko se kroz podsvjest crvene i osjećaju jadno....
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Sefirot Mon 29 Sep - 8:55

Patriot_1 wrote:
Slap wrote:
Trinity wrote:Vidiš kako si sretan što si rođen i odgajan kao katolik, još uvijek ti je kršćanstvo baza. 
A ni hinduizam nije baš za otpad kad si iz njega posuđuješ ponešto.

 


 Kršćanstvo sam zadnje izučavao...prije hermetizam /knjige Slavinskog,brljavptina svega i svačeg/,filozofija ponajviše indijska pa kršćčanstvo.  U mladosti sam imao dosta različitih paranormalnih  iskustava zato sam počeo sa svime time...i lako je bilo meni u dosta toga "povjerovati" kad sam već iskusio svašta...
I sad imaš gadan problem!
Sreo sam takvih podosta,bili u ovome,pa u onome pa u nećem trećem,,četvrtom,petom,nije im se dopalo i okrenuli se kršćanstvu no u međuvremenu im je u glavi nastao mess jer su um hranili svačim,,i sad bi htjeli biti ,,kršćanski teolozi a odavno se od zdrave kršćanske nauke udaljili!
Učite,pa tek onda postanite učitelji,,ali prije toga se oslobodite loših utjecaja loše nauke!

Ovo što ti vjeruješ i s visoka naučavaš,nije kršćanstvo nego messsss!

Kao ti patriote, jel? :D pa te svaka bena potuče sa najjednostavnijom logikom i razumom. :D pravi se javio...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Patriot_1 Mon 29 Sep - 16:56

Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Slap wrote:
Trinity wrote:Vidiš kako si sretan što si rođen i odgajan kao katolik, još uvijek ti je kršćanstvo baza. 
A ni hinduizam nije baš za otpad kad si iz njega posuđuješ ponešto.

 


 Kršćanstvo sam zadnje izučavao...prije hermetizam /knjige Slavinskog,brljavptina svega i svačeg/,filozofija ponajviše indijska pa kršćčanstvo.  U mladosti sam imao dosta različitih paranormalnih  iskustava zato sam počeo sa svime time...i lako je bilo meni u dosta toga "povjerovati" kad sam već iskusio svašta...
I sad imaš gadan problem!
Sreo sam takvih podosta,bili u ovome,pa u onome pa u nećem trećem,,četvrtom,petom,nije im se dopalo i okrenuli se kršćanstvu no u međuvremenu im je u glavi nastao mess jer su um hranili svačim,,i sad bi htjeli biti ,,kršćanski teolozi a odavno se od zdrave kršćanske nauke udaljili!
Učite,pa tek onda postanite učitelji,,ali prije toga se oslobodite loših utjecaja loše nauke!

Ovo što ti vjeruješ i s visoka naučavaš,nije kršćanstvo nego messsss!

Kao ti patriote, jel? :D pa te svaka bena potuče sa najjednostavnijom logikom i razumom. :D pravi se javio...
Misliš bena kao ti?
Nikad me nisi potukao osim u glavi svojoj!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Patriot_1 Mon 29 Sep - 16:58

Slap wrote:
Patriot_1 wrote:
Dobro ti bran do reče,,umišljen do daske!
Uhhhh gadno je to!

Uvjek sam se pitao kako se to osjećaju tipovi koji očito bježe iz argumentirane diskusije jer su "opareni" a sami sebe /ili druge/ hoće da uvjeravaju "ma mičem se od budale" ...zanima me koliko se kroz podsvjest crvene i osjećaju jadno....
Sreo sam takvih puno!
Ne,aju pojma o ničemu a misle da znaju sve!
Glede kršćanske teologije!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Sefirot Mon 29 Sep - 17:26

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Slap wrote:
Trinity wrote:Vidiš kako si sretan što si rođen i odgajan kao katolik, još uvijek ti je kršćanstvo baza. 
A ni hinduizam nije baš za otpad kad si iz njega posuđuješ ponešto.

 


 Kršćanstvo sam zadnje izučavao...prije hermetizam /knjige Slavinskog,brljavptina svega i svačeg/,filozofija ponajviše indijska pa kršćčanstvo.  U mladosti sam imao dosta različitih paranormalnih  iskustava zato sam počeo sa svime time...i lako je bilo meni u dosta toga "povjerovati" kad sam već iskusio svašta...
I sad imaš gadan problem!
Sreo sam takvih podosta,bili u ovome,pa u onome pa u nećem trećem,,četvrtom,petom,nije im se dopalo i okrenuli se kršćanstvu no u međuvremenu im je u glavi nastao mess jer su um hranili svačim,,i sad bi htjeli biti ,,kršćanski teolozi a odavno se od zdrave kršćanske nauke udaljili!
Učite,pa tek onda postanite učitelji,,ali prije toga se oslobodite loših utjecaja loše nauke!

Ovo što ti vjeruješ i s visoka naučavaš,nije kršćanstvo nego messsss!

Kao ti patriote, jel? :D pa te svaka bena potuče sa najjednostavnijom logikom i razumom. :D pravi se javio...
Misliš bena kao ti?
Nikad me nisi potukao osim u glavi svojoj!

Ah, patriote, nije ni čudo da ti nedostaje logike, razuma i racija....

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Patriot_1 Tue 30 Sep - 18:37

Tebi nedostaje puno toga,,ne samo ovo nabrojeno!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta - Page 5 Empty Re: "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum