ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 20/5/2016, 23:15

*opet uvodi dramu*

kic
Admin

Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/5/2016, 23:17

kic wrote:*opet uvodi dramu*
skule koncentriraju đake
na jedno mesto- logor
hinu da su obrazovne


vidiš, neke drame su po istinitim događajima ispričane

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/5/2016, 23:21

aben wrote:
kic wrote:*opet uvodi dramu*
skule koncentriraju đake
na jedno mesto- logor
hinu da su obrazovne


vidiš, neke drame su po istinitim događajima ispričane
Bilo bi , tj, ne bi, da sve u životu nije tako. Po čemu si ti Abende drugačiji od drugih, osim po tvom razmišljanju koja ti je jedina sloboda koju imaš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/5/2016, 23:29

mativka wrote:
aben wrote:
kic wrote:*opet uvodi dramu*
skule koncentriraju đake
na jedno mesto- logor
hinu da su obrazovne


vidiš, neke drame su po istinitim događajima ispričane
Bilo bi , tj, ne bi, da sve u životu nije tako. Po čemu si ti Abende drugačiji od drugih, osim po tvom razmišljanju koja ti je jedina sloboda koju imaš?
po zapremini koju moja koža okružuje, i po materijalu od kojeg se moje telo sastoji.

briga mene jes li drukčiji ili isti, možda bi jo prvi poslo svoje dite u slobodni koncentracijski obrazovni logor, ali to moro biti moja odluka

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 20/5/2016, 23:33

aben je Clark Gable iz njegova posljednjeg filma Misfits, kad se ostali smiluju i puste divlje konje koje su tako mukotrpno hvatali, on baca uže i hvata tog konja vlastitim rukama, bori se, trza, ostali gledaju u čudu, i kad napokon ipak savlada konja i priveže ga..

ode do auta, gucne neš, obriše znoj, ode do konja, i prereže uže i pusti konja..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/5/2016, 23:43

stoji,
a i gableovi brci su..prihvaćam usporedbu,

ka malo staviš u perspektivu, jo se borin za nojugroženije, to su oni gluplji učenici kima je skula bergenbelsen. prosječni ne kužu koliko je to traumatično iskustvo. niko ih ne kuži, osim nas osan, devet na svitu.

sad, život je takov došo, hiperspecijalizirali smo se, i nemomo svi  vrimena za za dicu koliko bi hotili. da, do bi dite u područnu skulu, ali bi se dogovori s vlosnicima skule da uči većinom ono ča mu gre, a ne i ono ča mu ne gre. to bi jepeta bi nekakov program, naravski. jeli savršeno? ni. je li more bolje? u vakovoj stiuaciji- ne.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/5/2016, 23:44

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
kic wrote:*opet uvodi dramu*
skule koncentriraju đake
na jedno mesto- logor
hinu da su obrazovne


vidiš, neke drame su po istinitim događajima ispričane
Bilo bi , tj, ne bi, da sve u životu nije tako. Po čemu si ti Abende drugačiji od drugih, osim po tvom razmišljanju koja ti je jedina sloboda koju imaš?
po zapremini koju moja koža okružuje, i po materijalu od kojeg se moje telo sastoji.

briga mene jes li drukčiji ili isti, možda bi jo prvi poslo svoje dite u slobodni koncentracijski obrazovni logor, ali to moro biti moja odluka
Sve ja to razumijem. No, zar ne želiš najbolje za svoje bližnje?
Primjer, reći ženi (ako si u gabuli): sve je u redu, ne brini....(i truditi se to ispraviti, a da ona to ne osjeti)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/5/2016, 23:45

kic wrote:
ode do auta, gucne neš, obriše znoj, ode do konja, i prereže uže i pusti konja..
Jedino ispravno :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 20/5/2016, 23:52

preporučam taj film, zadnji film klasičnog morala nekako, i zadnji film od Marilyn Monroe i Clark Gablea, i ta zadnja scena je smisao: daj mi da sam odlučim jebemvam..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/5/2016, 23:55

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
kic wrote:*opet uvodi dramu*
skule koncentriraju đake
na jedno mesto- logor
hinu da su obrazovne


vidiš, neke drame su po istinitim događajima ispričane
Bilo bi , tj, ne bi, da sve u životu nije tako. Po čemu si ti Abende drugačiji od drugih, osim po tvom razmišljanju koja ti je jedina sloboda koju imaš?
po zapremini koju moja koža okružuje, i po materijalu od kojeg se moje telo sastoji.

briga mene jes li drukčiji ili isti, možda bi jo prvi poslo svoje dite u slobodni koncentracijski obrazovni logor, ali to moro biti moja odluka
Sve ja to razumijem. No, zar ne želiš najbolje za svoje bližnje?
Primjer, reći ženi (ako si u gabuli): sve je u redu, ne brini....(i truditi se to ispraviti, a da ona to ne osjeti)
ali jo ne zun ča je nojbolje za bližnje.

nikad, ako sun u škripcu, žena to moro znati da more izračunati svoje koroke. ako ne zno istinu unda će krivo računati i jo morin biti odgovoran za posljedice.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/5/2016, 23:56

kic wrote:preporučam taj film, zadnji film klasičnog morala nekako, i zadnji film od Marilyn Monroe i Clark Gablea, i ta zadnja scena je smisao: daj mi da sam odlučim jebemvam..

ide na vrh liste čekanja, bold je zagrebački melem na moju opečenu dušu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/5/2016, 00:00

aben wrote:
kic wrote:preporučam taj film, zadnji film klasičnog morala nekako, i zadnji film od Marilyn Monroe i Clark Gablea, i ta zadnja scena je smisao: daj mi da sam odlučim jebemvam..

ide na vrh liste čekanja, bold je zagrebački melem na moju opečenu dušu

ja sam ga pogledao samo jer obožavam band Misfits (Danzig, Jerry Only i Co), i čitao sam intervju da su se nazvali po tom filmu, oni uglavnom uzimaju neke nepoznate dragulje i prave od njih pjesme, ali taj film ih se posebno dojmio vele--

Misfits slobodarci čovječe, još su nakon 30tak godina napravili reunion jer se Danzig pripa smrti (Bowie, Prince, Lemmy) http://www.billboard.com/articles/columns/rock/7377321/misifts-reunion-danzig-david-bowie-prince-death-inspire-2016
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/5/2016, 00:03

aben Clarke, a mativka je izgubljena Marilyn, paše skroz -
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/5/2016, 00:11

kic wrote:aben Clarke, a mativka je izgubljena Marilyn, paše skroz -
Joj, sada si mi ubacio bubicu u misao :) Moram ga pogledati pa iznijeti svoje stručno mišljenje :)
Ima negdje jedna pjesma, meni draga na jedan sadistički način....ali ne mogu se sjetiti kako se zove...da me ubiješ...tip koji pjeva baš podsjeća na Clarka...a, ona poput srne:)...
Ali to nema veze s Abendom i sa mnom jer on je...tj. mi smo dva različita svijeta....(što je lijepo u raspravama)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/5/2016, 00:19

ma, nećete požaliti ako pogledate, dobri dijalozi..

http://www.penttilinkola.com/pentti_linkola/ecofascism/

"Any dictatorship would be better than modern democracy. There cannot be so incompetent dictator, that he would show more stupidity than a majority of the people. Best dictatorship would be one where lots of heads would roll and government would prevent any economical growth."

eko-socijalizam
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 21/5/2016, 00:19

isuse, nis ni za danziga ču bar kvarat stoljeća:)

meni je mativka ka scarlet, trudin se kolo nje skoro svaki pijetak, a ona neozbiljna. e pa frankly my dear..dobro, jo sun strpljiv, ali kako ti se više do odolijevati?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/5/2016, 00:22

aben wrote:isuse, nis ni za danziga ču bar kvarat stoljeća:)

meni je mativka ka scarlet, trudin se kolo nje skoro svaki pijetak, a ona neozbiljna. e pa frankly my dear..dobro, jo sun strpljiv, ali kako ti se više do odolijevati?
Pa svaki dan je novi dan :)
Dok god živimo! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 21/5/2016, 00:26

kic wrote:ma, nećete požaliti ako pogledate, dobri dijalozi..

http://www.penttilinkola.com/pentti_linkola/ecofascism/

"Any dictatorship would be better than modern democracy. There cannot be so incompetent dictator, that he would show more stupidity than a majority of the people. Best dictatorship would be one where lots of heads would roll and government would prevent any economical growth."

eko-socijalizam
ča ti je s ovin likom?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 21/5/2016, 00:26

mativka wrote:
aben wrote:isuse, nis ni za danziga ču bar kvarat stoljeća:)

meni je mativka ka scarlet, trudin se kolo nje skoro svaki pijetak, a ona neozbiljna. e pa frankly my dear..dobro, jo sun strpljiv, ali kako ti se više do odolijevati?
Pa svaki dan je novi dan :)
Dok god živimo! :)
gljedoj, okrenu sun admina, okrenuću i tebe. otpor je uzaludan, samo gubimo vrime

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/5/2016, 00:30

aben wrote:
kic wrote:ma, nećete požaliti ako pogledate, dobri dijalozi..

http://www.penttilinkola.com/pentti_linkola/ecofascism/

"Any dictatorship would be better than modern democracy. There cannot be so incompetent dictator, that he would show more stupidity than a majority of the people. Best dictatorship would be one where lots of heads would roll and government would prevent any economical growth."

eko-socijalizam
ča ti je s ovin likom?

gledam neke stare bookmarkse, imam ih naravno na stotine, i nikad im se čovjek više ne vrati..

ovo je u stvari Finski dedalus,


"If the present amount of Earths population is preserved and is reduced only by the means of birth control, then:

Birthgiving must be licenced. To enhance population quality, genetically or socially unfit homes will be denied offspring, so that several birth licences can be allowed to families of quality.
Energy production must be drastically reduced. Electricity is allowed only for the most necessary lighting and communications.
Food: Hunting must be made more efficient. Human diet will include rats and invertebrate animals. Agriculture moves to small un-mechanized units. All human manure is used as fertilizer.
Traffic is mostly done with bicycles and rowing boats. Private cars are confiscated. Long-distance travel is done with sparse mass transport. Trees will be planted on most roads.
Foreign affairs: All mass immigration and most of import-export trade must stop. Cross-border travel is allowed only for small numbers of diplomats and correspondents.
Business will mostly end. Manufacture is allowed only for well argumented needs. All major manufacturing capacity is state owned. Products will be durable and last for generations.
Science and schooling: Education will concentrate on practical skills. All competition is rooted out. Technological research is reduced to extreme minimum. But every child will learn how to clean a fish in a way that only the big shiny bones are left over."
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/5/2016, 00:35

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:isuse, nis ni za danziga ču bar kvarat stoljeća:)

meni je mativka ka scarlet, trudin se kolo nje skoro svaki pijetak, a ona neozbiljna. e pa frankly my dear..dobro, jo sun strpljiv, ali kako ti se više do odolijevati?
Pa svaki dan je novi dan :)
Dok god živimo! :)
gljedoj, okrenu sun admina, okrenuću i tebe. otpor je uzaludan, samo gubimo vrime
Smiri se, diši duboko...ajmo filozofirati :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum