ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/6/2016, 22:37

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
da mi pošalješ svoju sliku u prozirnoj spavaćici, to bi bila jedna lipa nepravilnost u ovoj temporalnoj jurnjavi.
Isuse Bože! :)
Toliko si mi drag, vjeruj, da ti to ne želim učiniti :) Da si mi malo manje drag-učinila bih! :)
haha, koja ti je to obrnuto obrnuta psihologija, ne mogu zapetljo sun se ča to znoči:))
hahahhahah, i ja se smijem :)
Samo znaj, ne želiš takvo što :)
hahahhahha...Koji si ti.....hahhahaha
Mene uopće ne zanima kako izgledaš u noćnoj opravi :) (eto toliko) :)
klasika, jo želin tvoje tilo a ti želiš moju sposobnost da ti zarodin šoldov:(


pa ča biš s mojoj noćnon slijon, valjda bi neku s lopatom..?

aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/6/2016, 22:42

petak opet, huh?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/6/2016, 22:44

aben wrote:
klasika, jo želin tvoje tilo a ti želiš moju sposobnost da ti zarodin šoldov:(

pa ča biš s mojoj noćnon slijon, valjda bi neku s lopatom..?
Pa iskreno, ne bih se bunila protiv nekoga tko bi mi donosio lovu :)
Ok, ali samo ako si znojan :D
hahhahaha, kako ovo sve zvuči katastrofalno :)

Nego, da se vratimo na ona promišljanja o autoritetu. Znaš, zadao si mi tjednu muku. Promišljala sam često o tome. Što je za mene autoritet, i ta fobija i sve to. I uvijek mi je zvučalo bezveze. Jer primjer banalni, policija je autoritet....Smijemo i ismijavamo im se. Razni filozofi, uvijek se nađe netko tko će ismijati. Osobno nisam si našla nikoga za čije bih teze strastveno se dala.
Znam samo jedno, kada bih ga našla, cijela bih mu se dala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/6/2016, 22:44

kic wrote:petak opet, huh?
neee, pozdravi je prvo :facepalm

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/6/2016, 22:45

kic wrote:petak opet, huh?
Huh! :) Šta je s vama dečkima?! :)

stoneage
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/6/2016, 22:46

aben wrote:
kic wrote:petak opet, huh?
neee, pozdravi je prvo :facepalm

:rofl :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/6/2016, 22:54

mativka wrote:
aben wrote:
klasika, jo želin tvoje tilo a ti želiš moju sposobnost da ti zarodin šoldov:(

pa ča biš s mojoj noćnon slijon, valjda bi neku s lopatom..?
Pa iskreno, ne bih se bunila protiv nekoga tko bi mi donosio lovu :)
Ok, ali samo ako si znojan :D
hahhahaha, kako ovo sve zvuči katastrofalno :)

Nego, da se vratimo na ona promišljanja o autoritetu. Znaš, zadao si mi tjednu muku. Promišljala sam često o tome. Što je za mene autoritet, i ta fobija i sve to. I uvijek mi je zvučalo bezveze. Jer primjer banalni, policija je autoritet....Smijemo i ismijavamo im se. Razni filozofi, uvijek se nađe netko tko će ismijati. Osobno nisam si našla nikoga za čije bih teze strastveno se dala.
Znam samo jedno, kada bih ga našla, cijela bih mu se dala...
smijete se policiji? benti ne boga, mene su znali prebiti i radi pametovanja, a kamoli da in se smijen...

vidi, teško mi je surfati na mobitelu, ali sićun se da sun neke teze ...ili je to bi kic, ne sićun se...podupro is nekin autorima, ili su u pitanju bili neki citati, a ti si odmahnula rukon i rekla da te ne zanimaju neki tamo publicisti. često naglašavaš taj osobni doživlja i ne želin upirati u to, al eto iman taj neki dojam da koji sun oblikovo u nepostojeći termin- autoritetofobija. i, kako nis sigur u sjećanju, a ne morin ni provjeriti, omoh sun troži potvrdu od kica, jer bi mu verovo da mi reče da nemoš tu bolest.

za mene vridi da je jena knjiga puno bolja od jednog razgovora s čovikon jer se u knjizi obično nataloži više iskustva nego u jednome čoviku. zoto uvik birun knjigu nego čovika.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/6/2016, 23:01

i ja biram knjigu, dobra knjiga te uzdiže, ne znam kad sam zadnji put s nekim razgovarao a imao sličan osjećaj.. nema šanse.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/6/2016, 23:06

aben wrote:

smijete se policiji? benti ne boga, mene su znali prebiti i radi pametovanja, a kamoli da in se smijen...

vidi, teško mi je surfati na mobitelu, ali sićun se da sun neke teze ...ili je to bi kic, ne sićun se...podupro is nekin autorima, ili su u pitanju bili neki citati, a ti si odmahnula rukon i rekla da te ne zanimaju neki tamo publicisti. često naglašavaš taj osobni doživlja i ne želin upirati u to, al eto iman taj neki dojam da koji sun oblikovo u nepostojeći termin- autoritetofobija. i, kako nis sigur u sjećanju, a ne morin ni provjeriti, omoh sun troži potvrdu od kica, jer bi mu verovo da mi reče da nemoš tu bolest.

za mene vridi da je jena knjiga puno bolja od jednog razgovora s čovikon jer se u knjizi obično nataloži više iskustva nego u jednome čoviku. zoto uvik birun knjigu nego čovika.
Pa nije da se smijemo, ali ipak je autoritet bez obzira na koji način su taj autoritet postigli. Jel ga moraš poslušati- moraš! (ti koji si se godinama školovao ili onaj koji je završio recimo, po mom, tečaj.)

Ma, ja pročitam sve to vaše, pogledam, razmislim. No, meni uvijek nedostaje taj neki osobni doživljaj. Strast u rečenici, nešto osobno. Sve mi to djeluje kao da razgovaram s duhovima.
Što da i ja na takav način odgovaram vama?!
Kroz linkove, riječi drugih, misli drugih, pa se sve svede na linkanje tuđih misli i izražaja. Ako se sjećaš, neke tvoje linkove sam shvatila kao da sam na seminaru, pisala si natuknice i od njih stvara svoje vlastite konstrukcije. Više volim tako doživjeti neki link. Stvaranje vlastitih natuknica.
Živi razgovor, osobnost , otvorenost temi je za mene više od svega.....

Možda sam bolesna, jer ne pripadam struji pomodarstva i lakoće u nekim stvarima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/6/2016, 23:07

kic wrote:i ja biram knjigu, dobra knjiga te uzdiže, ne znam kad sam zadnji put s nekim razgovarao a imao sličan osjećaj.. nema šanse.
Rijetko koje knjige se sjećam...Ali razgovora uvijek-da...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/6/2016, 23:07

sličan osjećaj punine jedino nastaje kod razgovora nabijanog seksualnon čežnjom, kad postane izvjesno da je stvar zapečaćena i sve ča se reče je nekako ispravno....ali lažno:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/6/2016, 23:11

aben wrote:sličan osjećaj punine jedino nastaje kod razgovora nabijanog seksualnon čežnjom, kad postane izvjesno da je stvar zapečaćena i sve ča se reče je nekako ispravno....ali lažno:)
Abende!!!!!

Mislim, odakle bi i u sexualnoj čežnji mogao znati što znači punina :D

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=10430
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum