ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Ero 11/5/2016, 20:52

Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'


 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Ana-karamarko
Nikša Duper / EPH


Supruga prvog potpredsjednika Vlade, Ana Karamarko, u svom je pisanom odgovoru za Novu TV definirala o kojem se vremenskom periodu radilo u slučaju suradnje s Jozom Petrovićem.
- Suradnja Drimije i Peritus savjetovanja započela je 01. veljače 2012. godine i raskinuta je 31.12.2015. godine. Ta suradnja bila je obična i dostupna informacija, u skladu sa svim zakonima i običajima profesije, a kako vidite započela je i prije nego je moj suprug postao predsjednik HDZ-a', stoji u priopćenju.
Suradnja je trajala do kraja prošle godine i okončana je prije nego je Karamarko postao prvi potpredsjednik Vlade. Drugih ugovora u ovoj godini, kazala je Ana Karamarko, nije bilo, a evo kako odgovara na upit misli li da je radom za MOL-ovog lobista Petrovića ugrozila nacionalne interese.
- Nisam državni službenik, u privatnom sam sektoru i vodim samo jednu od marketinških agencija. Ugovorena suradnja ticala se poslova savjetovanja o medijima, medijskim strategijama i trendovima određenih industrija. Ništa što radimo niti za jednog klijenta nema veze ni s politikom ni s nacionalnim interesima. Ovo je samo ružan napad na mojeg supruga u kojem me netko koristi kao sredstvo. I pokušaj kompromitiranja, narušavanja ugleda i atak i na moju osobu, moju reputaciju, moj posao i najvažnije, na moje dostojanstvo - zaključila je u priopćenju Ana Karamarko.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 11/5/2016, 20:54

ufffff,a jes eroticna..a jednom i da Pokarani zvizne u sridu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Ero 11/5/2016, 20:58

Ero wrote:
- Nisam državni službenik, u privatnom sam sektoru i vodim samo jednu od marketinških agencija. Ugovorena suradnja ticala se poslova savjetovanja o medijima, medijskim strategijama i trendovima određenih industrija. Ništa što radimo niti za jednog klijenta nema veze ni s politikom ni s nacionalnim interesima. Ovo je samo ružan napad na mojeg supruga u kojem me netko koristi kao sredstvo. I pokušaj kompromitiranja, narušavanja ugleda i atak i na moju osobu, moju reputaciju, moj posao i najvažnije, na moje dostojanstvo - zaključila je u priopćenju Ana Karamarko.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Ero 11/5/2016, 21:19

Ana Karamarko: Znam tko mi je otuđio dokumente
- Suradnja Drimije i Peritus savjetovanja započela je 1. veljače 2012. godine i raskinuta je 31. prosinca 2015. godine - kaže Ana Karamarko

16489 pregleda
 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  E346c026c17449598308bc5824bc910b
Foto: Sever Zolak
 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  2d869d0e3504de244942cbcd8c6cd560
Autor:
Iva Puljić-Šego

Nakon što je Nacional objavio kako je lobist MOL-a Josip Petrović preko svoje tvrtke plaćao usluge tvrtki Drimia u vlasništvu Ane Karamarko, supruga potpredsjednika Vlade Tomislava Karamarka za Večernji list komentirala je slučaj. 
Budući da ste ugovor o poslovnoj suradnji između Drimie i Peritus savjetovanja imali vi u Drimiji i Josip Petrović u Peritus savjetovanju, što mislite kako je taj ugovor izišao van? 
- Ovo je iznimno mučna situacija i još jedan politički napad na mojeg supruga u kojem sam ja sredstvo. Jako sam uzrujana da netko koristi mene i moj posao. Ovo je pokušaj kompromitiranja, narušavanja ugleda i atak i na moju osobu, moju reputaciju, moj posao i najvažnije, na moje dostojanstvo. Što se otuđenja tiče, znamo tko je uključen u ovaj napad, tko je bio u doticaju s dokumentima moje tvrtke i medijima. Ako se nastavi s ponavljanjima ovakvih optužbi, bit ću prisiljena poduzeti nužne mjere.
komentari: 199
Kada je točno započela suradnja Drimije s Peritus savjetovanjem i kada je točno završena? Je li ugovor raskinut ili je istekao? 
- Prije svega, ugovor koji je objavio Nacional nije ugovor po kojoj se naša suradnja odvijala, već jedna od verzija ugovora koje smo razmatrali na početku i koju je očigledno netko otuđio i grubo iskoristio. Suradnja Drimije i Peritus savjetovanja započela je 1. veljače 2012. godine i raskinuta je 31. prosinca 2015. godine. Ta suradnja bila je obična i dostupna informacija, u skladu sa svim zakonima i običajima profesije, a kako vidite započela je i prije nego je moj suprug postao predsjednik HDZ-a. Sve je to, posebno trajanje i financijski iznosi, lako provjerljivo u poslovnim knjigama moje tvrtke.
Dalo se pročitati da vaša tvrtka nema reference za obavljanje nekih od usluga koje su navedene u ugovoru konkretno usluga “praćenja i analize trendova industrije energetike”.
- Ne vjerujte svemu što pročitate. Onaj tko to kaže očito nije pročitao ni prvu rečenicu prvog članka objavljenog ugovora. Koja kaže da se ugovara suradnja na poslovima savjetovanja o medijima, medijskim strategijama i trendovima određenih industrija. Nakon skoro dvadeset godina provedenih u medijima, sigurno imam i kompetencije i znanje za sve navedene usluge. Pa time i analize medijskih trendova bilo koje industrije. Ako je potrebno, uvijek postoji i mogućnost outsourcanja znanja i usluga.
Kažete da je iznos koji je prihodovala vaša tvrtka iznosima mjesečnih naknada prema ugovoru kojeg je objavio Nacional u dvije godine iznosio 60.000 eura, ali s PDV-om dok Nacional tvrdi drugačije, da je to iznos bez PDV-a?
- Kako sam i rekla, iznos je s uračunatim PDV-om. Ugovor koji je objavio Nacional jednostavno nije točan, što dovodi u pitanje vjerodostojnost izvora na kojem je Nacional izgradio svoju tendencioznu priču - zaključila je Ana Karamarko.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 11/5/2016, 21:21

cura izgleda kao starlete na bivsem START magazinu.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 11/5/2016, 21:27

dobro, to, tamo ovamo, 60  ti mene, ja tebi,  nesto drzavno,
to je sve  savremeno
nego, ona, dobra picka, bas...bas. dobra riba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 11/5/2016, 21:40

ana kamarako je vrhunska vrhunska pica, to je istina.

ostalo je sve protiv nje. jednostavno podmazali su ih tako da se mađari dočepaju ine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 11/5/2016, 21:42

normalno, svi celni  politicari i njihovi biznis  provajderi,
nakon raspada yuge,
postali su bogatasi  svetskog formata, uglavnom.
a ovi, lokalci, ni oni nisu nevinasca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 11/5/2016, 21:52

odvratno ružan napad, fuj, fuj...

ne možeš više u ovoj državni ni pošteno primati mito a da te ne razvlače po novinama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by frakcija 12/5/2016, 00:22

Sve što radim ima posredno veze s nacionalnim interesima. Prije svake akcije se moralno preispitaš i procijeniš  reperkusije na društvo, kaj ne? Ovo meni jako zaudara i od glave i od repa.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 12/5/2016, 00:29

frakcija wrote:Sve što radim ima posredno veze s nacionalnim interesima. Prije svake akcije se moralno preispitaš i procijeniš  reperkusije na društvo, kaj ne? Ovo meni jako zaudara i od glave i od repa.
gle svima je jasno da je ovo korpucija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by vili40 12/5/2016, 05:30

nisam ja,majke mi
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by vuksadinare 12/5/2016, 05:39

...mislim sve je legalno ali koliko ej moralno ostaje upitno..isto ko i zokijevo zderanje jastoga za 6000 kuna i izjave 'moram se hranit kvalitetno'..a s druge strane nedugo je rekao da se ne trebamo razbacivati luksuzom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by vili40 12/5/2016, 05:40

pričaju da ona slaže Karamarkovu frizuru
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 12/5/2016, 07:56

O tvom dostojanstvu, Ančice, sve je rečeno činjenicom da si se jebavala s oženjenim ocem dvoje djece cijelo desetljeće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by jastreb 12/5/2016, 07:58

A što reći za Anu Kara Marko?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 12/5/2016, 08:01

Žena laka morala, a priča o nekom dostojanstvu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by catabbath 12/5/2016, 08:08

Odmah se vidi da se kuži u naftni business.

_________________
 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-21


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 12/5/2016, 08:09

Ero wrote:Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Ugovorena suradnja ticala se poslova savjetovanja o medijima, medijskim strategijama i trendovima određenih industrija.
Ništa što radimo niti za jednog klijenta nema veze ni s politikom ni s nacionalnim interesima. Ovo je samo ružan napad na mojeg supruga u kojem me netko koristi kao sredstvo. I pokušaj kompromitiranja, narušavanja ugleda i atak i na moju osobu, moju reputaciju, moj posao i najvažnije, na moje dostojanstvo - zaključila je u priopćenju Ana Karamarko.

Super, onda valjda nije problem predočiti specifikaciju obavljenih usluga i što je konkretno naplaćeno, pa da se spere ljaga s fiktivnosti usluga. Sigurno postoji točan popis obavljenog posla jer nije se faktura slala sam tak, popratnu dokumentaciju na sunce, i zatvorit ćeš sve usta željna senzacija. Ova patetika ne prolazi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Guest 12/5/2016, 08:10

dawson wrote:Odmah se vidi da se kuži u naftni business.

Pa da je to bila praksa u Ini, nije tajna. I Dikan je pokojnu Enu podvodio Talijanima dok ju nije oženio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'  Empty Re: Ana Karamarko: 'Ovo je ružan napad na mojeg supruga, na mene i moje dostojanstvo'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum