ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Page 16 of 22 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next

Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 3/3/2017, 20:56

žena. upućenost u medicinu-njega-služi-djevica a posebno farmaciju dalo je poseban pečat karijeri kojom se proslavila.
na nekim mjestima se spominje drugi sat rođenja, sa asc-om u strijelcu, što je manje vjerojatno jer saturn u 1k daje karakt. sjetu u očima, umor, tugu ili teret primjetan u mlađim danima. saturn uči strpljivosti a djevica prva savjesno čini sve po pravilima i redu, pa i saturnom mudro ovlada. stogai jest sasvim tipična djevica ali sa iskrom iznenađenja-mars u strijelcu.

uran, pluton i neptun se sporo kreću, i dugo borave u jednom znaku, što će odrediti i godinu rođenja.

night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sabina Spielrein 4/3/2017, 20:14

Nema veze s pisanjem?
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 5/3/2017, 20:49

:D.... rekoh da treba obratiti pažnju na merkur. a on, kao prvo, jest planeta intelekta, govora etc..






u mladim danima

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Xy10
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sabina Spielrein 5/3/2017, 22:45

Gdje se onih 11 dana nalazi u njenoj karti? :)
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 5/3/2017, 23:45

:D.... djevica je svojevrsni kontrol frik, sve mora biti po nekim pravilima, redu.... i kad jedan za drugim događaji ruše stabilnost i ugrožavaju sklad-mo i me i vagi, s tim da i sa saturnom u 1 kući naginje tmurnim mislima, deprica raspoloženja i sl..... treba to izdržati. 03.12.1926. tranzitni mjesec i merkur u škorpionu na saturnu a sve u kvadratu sa neptunom-gubi kontakt sa stvarnošću. i još jedna bitna stvar, venera u škorpionu teško podnosu odbijanje, prevaru, izdaju.... kak bi se reklo, puko joj je film.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 6/3/2017, 00:29

Zar Agatha?! ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 6/3/2017, 20:11

megi :D, ajde se odluči....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 9/3/2017, 10:34

evo, ja sam rođena 3. decembra, živo me zanima što mi govori tvoj nauk o meni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 9/3/2017, 10:38

Ja ti ne bih ništa rekla jer nisi zaslužila....:)

I jer pitaš samo kako bi sprdala.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 9/3/2017, 11:05

Moxy wrote:Ja ti ne bih ništa rekla jer nisi zaslužila....:)

I jer pitaš samo kako bi sprdala.....

izazov je izazov...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 9/3/2017, 11:06

Od tebe ne :)


Ne vrijedimo ovdje svi jednako....;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 9/3/2017, 12:04

Moxy wrote:Od tebe ne :)


Ne vrijedimo ovdje svi jednako....;)
aha, dakle tako.. sad ovu svoju rečenicu poveži sa onim koju si uputila meni na psihologiji... da sam ja sam sebi najzanimljivija.. što i treba biti jer Isus poručuje: ljubite bližnjega svoga kao samoga sebe.. ako ne upoznaš dobro samoga sebe i sve svoje mane nećeš uspjeti ljubiti drugoga usprkos njegovim manama.. ovdje dakle, na ovom pdf-u po tvom zaključku postoje manje i više vrijedni ljudi.. što donosi zanimljiv zaključak o tebi i tvojoj opsesiji kozmetikom.. viđala sam djevojčice koje su opsesivno zabavljene uređivanjem jer to vide od svoje mame.. i postanu plitke osobe jer sve podređuju vanjskom izgledu..
 
no da.. da bi moja natalna karta bila uspješna .. rođena sam u 23 sata i 15 minuta u Metkoviću – dakle poznata je i moja geografska širina i duljina.. pa da vidimo što zvijezde govore o meni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 9/3/2017, 12:25

Svakom po zasluzi da....

Ne bih se složila da sam površna...svestrana,to da...;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 9/3/2017, 14:42

night sky wrote:megi :D, ajde se odluči....
:D
Kaze da se udala za arheologa, da bi mu bila to ljepsa sto starija..
Haha
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 9/3/2017, 21:44

maggie13 wrote:
night sky wrote:megi :D, ajde se odluči....
:D
Kaze da se udala za arheologa, da bi mu bila to ljepsa sto starija..
Haha





i 14 godina mlađeg :D.... mars u strijelcu jako pridonosi toj nekoj živosti, potreba za avanturom, drugačija iskustva.... prvi brak je 7k, vladar neptun-ispario je, jel. drugi brak 9k, vladar upravo taj mars koji ju je i odveo na putovanja-njegov posao i donio pravu avanturu i korz romane. :)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 10/3/2017, 00:33

Zanimljivo bas..lako se uzivit..:D
Vrazja Agica bila..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 10/3/2017, 00:35

Koji planeti i aspekti joj daju spisateljski talent i sklonost kriminalistickom zanru, to me bas zanima :-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 10/3/2017, 21:04

od merkura sve započinje. no, da bi netko imao talenta mora postojati veza između mjeseca-emocije tj.unutarnji svijet sa uranom-posebnost, nešto po čemu se izdvaja od ostalih. njen mjesec je povezan sa uranom preko merkura-konjukcija i jupitera kvadrat, ali i jupiter trigon mjesec. kao i onaj najvažniji dio a to je mjesec/merkur trigon neptun/pluton.
neptun-mašta, sposobnost zamišljaja jer bez imaginacije nema ni stvaralačkog talenta. zatim pluton koji je ovdje najjača karika, gura, prodire, daje dubinu, sposobnost mjesecu da taj svoj unutarnji svijet istraži koliko je to makismalno moguće,a to je sa plutom jako puno. a kada se taj isti pluton nađe u konjukciji sa neptunom u znaku kojim vlada merkur-blizanci, i u trigonu sa merkurom i mjesecom u vagi, osoba će već naći put da se i javno predstavi.
važne su još i 4k zbog mjeseca i 12k neptuna. vladar prve je ona bitna karika-pluton, a druge sunce kvadrat mars u 4k. zatim i 8k kuća koja govori o kakvom se talentu radu. njena 8k je u ribama čiji je vladar već spomenuti neptun. vladar 6k-posao je uran konj. merkur etc.. kriminalistički romani-pluton-smrt, ubojstvo. neptun-tajna, otrov. venera u škorpionu-osveta, ljubomora, novac etc..
ne treba ni zaboraviti da je merkur i vladar djevice, veoma pedantna, posvećena detaljima. zločini su uvijek dobro isplanirani, ako i ne, njihovo prikrivanje mala je majstorija, i prosječnom policijskom službeniku teško rješiva, osim off co. genijalcu, valjda najtipičnijeg lika sa svim mogućim karakter. djevice od logike, pronicljivosti do odijevanja, h.poirotu.
mislim da nema onog tko nije u nekom razdoblju života čitao a.c., bio oduševljen svim tim začkoljicama i načinom njihovog razotkrivanja a napose likom h.poirota :).
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 10/3/2017, 21:12

riječi, riječi, riječi.... pričamo o merkuru i neptunu-i slika, fotografija,film etc.. simpatičan filmić na temu....
meni draga j.binoche, prava umjetnička duša, stelij u ribama-so,me i ma trigon ne u škorp,sekstil mo u jarcu. opoz. ur,pl u djevici.
i c.owen, stelij u djevici-mo,ur,pl sekstil neptun.



night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 10/3/2017, 21:15

Moratcu malo proucit te aspekte..nagovaraju me bliznji da pocnem nesto pisat, a ja se stalno opirem,;-)
Clive Owen je rijetka muska Vaga koji mi je simpatican jako.
A, Juliette je odlicna glumica.

Oboje su, ustvari, bas jednostavni u onome sto rade, a takvi su glumci i najbolji.
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 10/3/2017, 21:53

megi, osloni se na svog unutarnjeg navigatora....  učini kada osjetiš da će ići....  i samo naprijed! :tu


nekako su mi se, na prvi pogled, učinili kao neobičan par, posebno c.o. u ulozi otkačenog profesora, nije mi išlo skupa.... ali je ispalo sasvim OK. nisam razočarana filmom :).
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 16 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 22 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum