ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koji je vas horoskopski znak ?

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

koji je vas horoskopski znak ?

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap14%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap11%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap6%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap11%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap3%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap3%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Total Votes : 35
 
 

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/17/2018, 08:12

bome nije  :)

Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by L'âme 8/17/2018, 14:31

Sova-jantar-young
8-@

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 11:10

Speare Shaker wrote:
violator wrote:Da, da. Tako to kreee-nee. Mic po mic i odjednom zonglirate s kristalima u pauzama izmedju tarot-klijenata. :-P

Šta fali kristalima?  :)

:P :D


Paa, ako su dilitijski, jedno 45 godina. :-P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 11:15

metilda wrote:
violator wrote:Da, da. Tako to kreee-nee. Mic po mic i odjednom zonglirate s kristalima u pauzama izmedju tarot-klijenata. :-P

e.  :P znaš da bih ja rado živjela u gradu od kristala?  :)


Jesi li i ti s dalekog Kriptona? :-)


https://youtu.be/4pf_7W2KJL0


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 11:27

Sto se astrologije tice, meni nikada nista ne pogode. Govorim o ovim opisima s kojekakvih web-stranica. Vjerujem da bi izrada natalne karte od strane kakvog profi-astrologa s dvosatnim tumacenjem donijelo nekakve podudarnosti.


Kada bih si sama birala opis pojedinog znaka koji bi mi najbolje odgovarao, bila bi to Skorpija, sto prema jyotishu i jesam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 11:57

violator wrote:
metilda wrote:
violator wrote:Da, da. Tako to kreee-nee. Mic po mic i odjednom zonglirate s kristalima u pauzama izmedju tarot-klijenata. :-P

e.  :P znaš da bih ja rado živjela u gradu od kristala?  :)


Jesi li i ti s dalekog Kriptona? :-)


https://youtu.be/4pf_7W2KJL0



a ne, nije to takav čvrsti kristal u oblicima.. kristal u kojem sam bila je stanje, kao što sad imamo zemlju, zrak, vodu, stabla, kuće, tako je tamo bio kristal koji je izazivao neizrecivu sreću.. s bićem koje je došlo po mene komunicirala sam mislima.. tijela su nam bila od nešto gušćeg kristala od okoline i samo smo lebdjeli prema gradu.. ali nisam još stigla u njega...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 11:59

violator wrote:Sto se astrologije tice, meni nikada nista ne pogode. Govorim o ovim opisima s kojekakvih web-stranica. Vjerujem da bi izrada natalne karte od strane kakvog profi-astrologa s dvosatnim tumacenjem donijelo nekakve podudarnosti.


Kada bih si sama birala opis pojedinog znaka koji bi mi najbolje odgovarao, bila bi to Skorpija, sto prema jyotishu i jesam.

pa s obzirom kako mene doživljavaju na forumu ovaj pacov mi ništa nije pogodio :D
ali s obzirom na to kako ja samu sebe doživljavam pogodio je sve :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 17:30

metilda wrote:
violator wrote:
metilda wrote:
violator wrote:Da, da. Tako to kreee-nee. Mic po mic i odjednom zonglirate s kristalima u pauzama izmedju tarot-klijenata. :-P

e.  :P znaš da bih ja rado živjela u gradu od kristala?  :)


Jesi li i ti s dalekog Kriptona? :-)


https://youtu.be/4pf_7W2KJL0



a ne, nije to takav čvrsti kristal u oblicima.. kristal u kojem sam bila je stanje, kao što sad imamo zemlju, zrak, vodu, stabla, kuće, tako je tamo bio kristal koji je izazivao neizrecivu sreću.. s bićem koje je došlo po mene komunicirala sam mislima.. tijela su nam bila od nešto gušćeg kristala od okoline i samo smo lebdjeli prema gradu.. ali nisam još stigla u njega...


Sto je to? :-) San, vizija, mastanje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 18:11

san.. ali je osjećaj neizrecive sreće bio tako stvaran da me u budnom stanju nije napuštao još 7 dana .. :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by night sky 8/18/2018, 19:00

violator wrote:Sto se astrologije tice, meni nikada nista ne pogode. Govorim o ovim opisima s kojekakvih web-stranica. Vjerujem da bi izrada natalne karte od strane kakvog profi-astrologa s dvosatnim tumacenjem donijelo nekakve podudarnosti.


Kada bih si sama birala opis pojedinog znaka koji bi mi najbolje odgovarao, bila bi to Skorpija, sto prema jyotishu i jesam.




da ithildin, potrebno je najmanje dva sata utrošiti da bi se dobro poručila natalna karta ali u tom slučaju onaj tko želi znati što mu zvijezde poručuju ne pobjegne glavom bez obzira, promijeni nik i posramljeno se vratio nakon nekoliko tjedana ispričavajući se kako je previše toga otkriveno, izloženo javnosti tj. tumaču natalne karte. osim toga, onaj tko utroši dva sata, najmanje, dobro bi to i naplatio, ne bi iz ljubavi prema astrologiji i dobrih namjera ništa besplatno radio.
drugo, astrologija nije gatanje, tko želi znati s kojim brojevima će dobiti na lotu nap., neka se obrati gatari, tarotu i sl. tehnikama proricanja. astrologija je, i uvijek će biti, MOGUĆNOST i najviše pomoć, savjet što i kako izbjeći, prema čemu krenuti, od čega prosperirati, što će odmoći, naštetiti, gdje se uspraviti.... ali ljudska priroda nije naklonjema realnosti, još manje mijenjati se, pa bježi u maštu, fantazije i zamišlja kako su čuda moguća.... a možda i jesu, no da je to uobičajno, svima ostvarivo, ovo bi bila jako sretna planeta.
.... ali ok, razumijem, vatra ima veliki ego, misli da je iznad svih i svega.... na svu sreću, duša zna najbolje, vuče je ono najvažnije za njen opstanak, ne nužno i razumljivo ostatku svijeta.... njena bit i smisao postojanja.... no, isto tako čovjek nije samo duša, ego je obično, i najčešće ruinira najviše.
mjesec u škorpionu voli čeprkati, istraživati, gurati nos svugdje, istinom se baviti  ali kad biva otkriven bježi jer ono što zovemo istinom, ono što najviše boli, ego podnijeti ne može....
i kao što rekoh jednom.... ego iz vatrenog strijelca nije uvijek od pomoći, a trebao bi biti, ali nije jer i sam nalazi uporište u imaginarnom poradi konjukcije sa neptunom. njegov ovoživotni zadatak je na ispravan način ovladati vlastitom voljom, kao i shvatiti namijenjenu mu ulogu.
i bez brige, čak i ako ne razimiješ o čemu govorim ima onih koji će znati.... i nije tako strašno, lav po pitanju ega ima puno veći problem.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 19:22

Ja razumijem i otkad radim na sebi i cijenim istinu,koliko god boljela,zivim zivot punim plucima....ne biram sta mi paše nego pokušavam zivjet svim sferama bića[size=32]....imam osjecaj da mi je uklonjen veo s očiju...ne mogu se samo sjetit kad se to desilo....a vjerovatno ni nije odjednom....[/size]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 19:42

night sky wrote:
violator wrote:Sto se astrologije tice, meni nikada nista ne pogode. Govorim o ovim opisima s kojekakvih web-stranica. Vjerujem da bi izrada natalne karte od strane kakvog profi-astrologa s dvosatnim tumacenjem donijelo nekakve podudarnosti.


Kada bih si sama birala opis pojedinog znaka koji bi mi najbolje odgovarao, bila bi to Skorpija, sto prema jyotishu i jesam.




da ithildin, potrebno je najmanje dva sata utrošiti da bi se dobro poručila natalna karta ali u tom slučaju onaj tko želi znati što mu zvijezde poručuju ne pobjegne glavom bez obzira, promijeni nik i posramljeno se vratio nakon nekoliko tjedana ispričavajući se kako je previše toga otkriveno, izloženo javnosti tj. tumaču natalne karte. osim toga, onaj tko utroši dva sata, najmanje, dobro bi to i naplatio, ne bi iz ljubavi prema astrologiji i dobrih namjera ništa besplatno radio.
drugo, astrologija nije gatanje, tko želi znati s kojim brojevima će dobiti na lotu nap., neka se obrati gatari, tarotu i sl. tehnikama proricanja. astrologija je, i uvijek će biti, MOGUĆNOST i najviše pomoć, savjet što i kako izbjeći, prema čemu krenuti, od čega prosperirati, što će odmoći, naštetiti, gdje se uspraviti.... ali ljudska priroda nije naklonjema realnosti, još manje mijenjati se, pa bježi u maštu, fantazije i zamišlja kako su čuda moguća.... a možda i jesu, no da je to uobičajno, svima ostvarivo, ovo bi bila jako sretna planeta.
.... ali ok, razumijem, vatra ima veliki ego, misli da je iznad svih i svega.... na svu sreću, duša zna najbolje, vuče je ono najvažnije za njen opstanak, ne nužno i razumljivo ostatku svijeta.... njena bit i smisao postojanja.... no, isto tako čovjek nije samo duša, ego je obično, i najčešće ruinira najviše.
mjesec u škorpionu voli čeprkati, istraživati, gurati nos svugdje, istinom se baviti  ali kad biva otkriven bježi jer ono što zovemo istinom, ono što najviše boli, ego podnijeti ne može....
i kao što rekoh jednom.... ego iz vatrenog strijelca nije uvijek od pomoći, a trebao bi biti, ali nije jer i sam nalazi uporište u imaginarnom poradi konjukcije sa neptunom. njegov ovoživotni zadatak je na ispravan način ovladati vlastitom voljom, kao i shvatiti namijenjenu mu ulogu.
i bez brige, čak i ako ne razimiješ o čemu govorim ima onih koji će znati.... i nije tako strašno, lav po pitanju ega ima puno veći problem.



Oprosti, nisam shvatila prvi dio komentara. Spominjem razliku izmedju zabave (ili narodski horoskopa) i ozbiljnijeg proucavanja natalne karte (koje se naravno naplacuje i izravno, oci u oci, dobijemo dvosatno tumacenje svega onoga sto ne mozemo pronaci po web-stranicama i forumima). Zao mi je ako si moj upis dozivjela kao kritiku jer uopce se tebe nisam ni dosjetila dok sam ga pisala, ali spominjem se da sam ti se obratila sa specificnim upitom i da si mi velikodusno odgovorila na njega. Tada smo i povele jedan razgovor u kojem sam spomenula da, u sustini, ne mogu ni prihvatiti astrolosko profiliranje kao neki ozbiljniji uvid u "problematiku duse" jer, u konacnici, ona negira slobodnu volju, tj. astrologija pociva na fatalizmu pa se kosi s mojim vrjednosnim sustavom.

Dalje, o egu ne bih jer vidim da nitko nije imun njegovom divljanju. Bila to stvar "vatre" ili "jazza".

Uglavnom, dopustam da sam u krivu i mozda cu si jednom priustiti gorespomenuto tumacenje. Zasad, ne nalazim istinitost u ovakvom "ceprkanju".

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/18/2018, 19:49

metilda wrote:san.. ali je osjećaj neizrecive sreće bio tako stvaran da me u budnom stanju nije napuštao još 7 dana .. :))


Lijepo. Vele neki da takva ekstaticna stanja znaju biti i popratna pojava komunikacije s duhovnim vodicima.. Tkogod ili stogod oni bili..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/19/2018, 09:59

violator wrote:
metilda wrote:san.. ali je osjećaj neizrecive sreće bio tako stvaran da me u budnom stanju nije napuštao još 7 dana .. :))


Lijepo. Vele neki da takva ekstaticna stanja znaju biti i popratna pojava komunikacije s duhovnim vodicima.. Tkogod ili stogod oni bili..

još nekoliko ekstatičnih stanja doživjela sam u Taboru dok je pater Zvjezdan bio živ.. nakon polaganja ruku pala sam u ekstazu i kad sam izašla iz nje imala sam neopisiv osjećaj raosti i smijala sam se do suza.. rekli su mi da je to duša sretna jer je u ekstazi vidjela da je spašena tj. da je u gradu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/20/2018, 10:37

metilda wrote:
violator wrote:
metilda wrote:san.. ali je osjećaj neizrecive sreće bio tako stvaran da me u budnom stanju nije napuštao još 7 dana .. :))


Lijepo. Vele neki da takva ekstaticna stanja znaju biti i popratna pojava komunikacije s duhovnim vodicima.. Tkogod ili stogod oni bili..

još nekoliko ekstatičnih stanja doživjela sam u Taboru dok je pater Zvjezdan bio živ.. nakon polaganja ruku pala sam u ekstazu i kad sam izašla iz nje imala sam neopisiv osjećaj raosti i smijala sam se do suza.. rekli su mi da je to duša sretna jer je u ekstazi vidjela da je spašena tj. da je u gradu

I sto se desavalo u takvom stanju? Jesi li bila svjesna okoline? Cega si bila svjesna?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/20/2018, 15:19

violator wrote:
metilda wrote:
violator wrote:
metilda wrote:san.. ali je osjećaj neizrecive sreće bio tako stvaran da me u budnom stanju nije napuštao još 7 dana .. :))


Lijepo. Vele neki da takva ekstaticna stanja znaju biti i popratna pojava komunikacije s duhovnim vodicima.. Tkogod ili stogod oni bili..

još nekoliko ekstatičnih stanja doživjela sam u Taboru dok je pater Zvjezdan bio živ.. nakon polaganja ruku pala sam u ekstazu i kad sam izašla iz nje imala sam neopisiv osjećaj raosti i smijala sam se do suza.. rekli su mi da je to duša sretna jer je u ekstazi vidjela da je spašena tj. da je u gradu

I sto se desavalo u takvom stanju? Jesi li bila svjesna okoline? Cega si bila svjesna?

zapravo su bile tri za vrijeme tri dana  boravka u Taboru.. za vrijeme prve nisam bila svjesna okoline.. za vrijeme druge sam udisala Duha Svetoga, za vrijeme treće sam proživjela umiranje .. i umrla..i vratila se... sva tri puta sam osjećala neizrecivu radost.. dobila sam i dar lokucije ali kad sam se vratila doma obiteljske obveze mi nisu omogućavale takav dubok duhovni život pa sam nakon godinu dana otišla kod patera Zvjezdana da moli nada mnom i da to prestane pa je i prestalo.. za mene kao prilično racionalnu osobu koja nije sklona misticizmu to je bilo malo previše.. sada sam zadovoljna ovim što imam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/20/2018, 15:27

Lokucija je dar govora u jezicima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/20/2018, 15:34

Moxy wrote:Lokucija je dar govora u jezicima?

unutarnji govor i to je jako odgovoran dar jer zahtijeva raspoznavanje duhova što je opet dar
inače sam u Tabor otišla zbog bolesti, dobila ozdravljenje a ovo je došlo onako "usput"
sad moram ugasiti računalo jer kod nas jako grmi pa ako budeš još što pitala odgvorit ću kasnije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/20/2018, 15:55

Ja sam imala i nije mi smetao,zato pitam....imam zapravo jos uvijek al rijetko koristim jer rijetko molim....

Mebi je to vise ko neko blazeno stanje rijekom molitve a posebno slave....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest 8/20/2018, 16:55

Moxy wrote:Ja sam imala i nije mi smetao,zato pitam....imam zapravo jos uvijek al rijetko koristim jer rijetko molim....

Mebi je to vise ko neko blazeno stanje rijekom molitve a posebno slave....
evo, protutnjala grmljavina, palo par kapi kiše i temperatura sa 36,9 spala na 22,5 .. jako zamorno vrijeme

.. meni je bio tako intenzivan i čest da nisam imala vremena za obitelj.. a djeca su tražila svoje vrijeme i da više vremena provodim s njima..
ni ja ne molim puno ali sam cijeli život pretvorila u molitveni stav.. kad gulim krumpire onda je guljenje krumpira molitva..
ono što je ostalo nakon svega je da uvijek moram reagirati onako kako taj trenutak osjetim..  pa taman to bio i sarkazam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by L'âme 8/20/2018, 18:26

night sky wrote:
violator wrote:Sto se astrologije tice, meni nikada nista ne pogode. Govorim o ovim opisima s kojekakvih web-stranica. Vjerujem da bi izrada natalne karte od strane kakvog profi-astrologa s dvosatnim tumacenjem donijelo nekakve podudarnosti.


Kada bih si sama birala opis pojedinog znaka koji bi mi najbolje odgovarao, bila bi to Skorpija, sto prema jyotishu i jesam.




da ithildin, potrebno je najmanje dva sata utrošiti da bi se dobro poručila natalna karta ali u tom slučaju onaj tko želi znati što mu zvijezde poručuju ne pobjegne glavom bez obzira, promijeni nik i posramljeno se vratio nakon nekoliko tjedana ispričavajući se kako je previše toga otkriveno, izloženo javnosti tj. tumaču natalne karte. osim toga, onaj tko utroši dva sata, najmanje, dobro bi to i naplatio, ne bi iz ljubavi prema astrologiji i dobrih namjera ništa besplatno radio.
drugo, astrologija nije gatanje, tko želi znati s kojim brojevima će dobiti na lotu nap., neka se obrati gatari, tarotu i sl. tehnikama proricanja. astrologija je, i uvijek će biti, MOGUĆNOST i najviše pomoć, savjet što i kako izbjeći, prema čemu krenuti, od čega prosperirati, što će odmoći, naštetiti, gdje se uspraviti.... ali ljudska priroda nije naklonjema realnosti, još manje mijenjati se, pa bježi u maštu, fantazije i zamišlja kako su čuda moguća.... a možda i jesu, no da je to uobičajno, svima ostvarivo, ovo bi bila jako sretna planeta.
.... ali ok, razumijem, vatra ima veliki ego, misli da je iznad svih i svega.... na svu sreću, duša zna najbolje, vuče je ono najvažnije za njen opstanak, ne nužno i razumljivo ostatku svijeta.... njena bit i smisao postojanja.... no, isto tako čovjek nije samo duša, ego je obično, i najčešće ruinira najviše.
mjesec u škorpionu voli čeprkati, istraživati, gurati nos svugdje, istinom se baviti  ali kad biva otkriven bježi jer ono što zovemo istinom, ono što najviše boli, ego podnijeti ne može....
i kao što rekoh jednom.... ego iz vatrenog strijelca nije uvijek od pomoći, a trebao bi biti, ali nije jer i sam nalazi uporište u imaginarnom poradi konjukcije sa neptunom. njegov ovoživotni zadatak je na ispravan način ovladati vlastitom voljom, kao i shvatiti namijenjenu mu ulogu.
i bez brige, čak i ako ne razimiješ o čemu govorim ima onih koji će znati.... i nije tako strašno, lav po pitanju ega ima puno veći problem.
Draga najtice, ako ti nesto znaci, ja ti vjerujem i jako sam ti zahvalna na vremenu, trudu, dobroj volji i znanju koje si ulozila u razgovore sa mnom, proucavanje moje natalne karte, razumijevanje i objasnjavanje mojih mogucnosti i potencijala i na tome ti se ne mogu nikako i nikad dovoljno zahvalit.
:-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 8 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum