ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koji je vas horoskopski znak ?

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

koji je vas horoskopski znak ?

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap14%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap11%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap6%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap11%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap3%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap3%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Total Votes : 35
 
 

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Tue 14 Aug - 18:15

Nice wrote:
metilda wrote:
Nice wrote:
metilda wrote:
Nice wrote:Imas stranicu www.astro.com
Tu je sve na eng.
Ako ipak ne uspijes, mogu ti ja.
Makar sam ja vrlo povrsni poznavatelj svega ;-)

ispalo mi je da sam rak.. ali nemam pojma što to znači osim da sam i po karakteristikama ribe i raka jako osjetljiva dušica  :D
puno 'vode' :-D

da je makar mineralna..   :D 
sad svi koji me napadaju da sam agresivna neka imaju u vidu moju nježnu narav  B-)
haha, voda je zeznuta..sve k'o nece :-P

naravno :P i tsunami je voda :D

Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Tue 14 Aug - 19:56

UimeOcaiSina...! Hajde da i ovo dozivim. :-D

Metka i Sekspir traze (i nalaze!) karakteristike znakova. Ali to nije sve! Seki cak navodi one s kojima se najbolje slaze! : )))





avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Tue 14 Aug - 20:07

violator wrote:UimeOcaiSina...! Hajde da i ovo dozivim. :-D

Metka i Sekspir traze (i nalaze!) karakteristike znakova. Ali to nije sve! Seki cak navodi one s kojima se najbolje slaze! : )))





:D  pa i nas dvoje se znamo zabavljati ...  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Tue 14 Aug - 20:18

Da, da. Tako to kreee-nee. Mic po mic i odjednom zonglirate s kristalima u pauzama izmedju tarot-klijenata. :-P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Tue 14 Aug - 21:33

violator wrote:Da, da. Tako to kreee-nee. Mic po mic i odjednom zonglirate s kristalima u pauzama izmedju tarot-klijenata. :-P

Šta fali kristalima?  :)

:P :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Noor Tue 14 Aug - 21:35

:20

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Tue 14 Aug - 22:03

violator wrote:Da, da. Tako to kreee-nee. Mic po mic i odjednom zonglirate s kristalima u pauzama izmedju tarot-klijenata. :-P

e.  :P znaš da bih ja rado živjela u gradu od kristala?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Wed 15 Aug - 7:14

I dođe jedan od sedam anđela što imaju sedam čaša punih zála konačnih te progovori sa mnom: »Dođi, pokazat ću ti Zaručnicu, Ženu Jaganjčevu!« 10I prenese me u duhu na goru veliku, visoku i pokaza mi sveti grad Jeruzalem: silazi s neba od Boga, 11sav u slavi Božjoj, blistav poput dragoga kamena, kamena slična kristalnom jaspisu; 12okružen zidinama velikim i visokim, sa dvanaest vrata: na vratima dvanaest anđela i napisana imena dvanaest plemena Izraelovih. 13Od istoka vrata troja, od sjevera vrata troja, od juga vrata troja, od zapada vrata troja. 14Gradske su zidine imale dvanaest temelja, a na njima dvanaest imena dvanaestorice apostola Jaganjčevih.
15Moj subesjednik imaše mjeru, zlatnu trsku, da izmjeri grad, vrata njegova i zidine. 16Grad se stere u četvorini: dužina mu jednaka širini. On izmjeri trskom grad: dvanaest tisuća stadija – dužina mu i širina i visina jednaka. 17Izmjeri i njegove zidine: sto četrdeset i četiri lakta po čovjekovoj mjeri kojom je mjerio anđeo. 18Zidine su gradske sagrađene od jaspisa, a sam grad od čistoga zlata, slična čistu staklu. 19Temelji su gradskih zidina urešeni svakovrsnim dragim kamenjem: prvi je temelj od jaspisa, drugi od safira, treći od kalcedona, četvrti od smaragda, 20peti od sardoniksa, šesti od sarda, sedmi od krizolita, osmi od berila, deveti od topaza, deseti od krizopraza, jedanaesti od hijacinta, dvanaesti od ametista. 21Dvanaest vrata – dvanaest bisera: svaka od svoga bisera. A gradski trg – čisto zlato, kao prozirno staklo.



Otkrivenje


jednom sam sanjala da sam umrla i dočekao me anđeo i poveo me kroz jasni prozirni kristal
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Wed 15 Aug - 9:37

violator wrote:Da, da. Tako to kreee-nee. Mic po mic i odjednom zonglirate s kristalima u plažama izmedju tarot-klijenata. :-P
To sam.i ja primjetila :)

Zaboravila si i visak dodati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by T. Wed 15 Aug - 23:56

Ovan-strijelac-štakor... koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 1f602

_________________
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 16 Aug - 10:08

mene nema u kineskom horoskopu, znači li to da nisam kinez?   affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by T. Thu 16 Aug - 10:09

Kako nema?
Svakoga ima...

_________________
koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 16 Aug - 11:54

T. wrote:Kako nema?
Svakoga ima...

a.. gledala krivu stranicu.. i ja sam štakor  affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 16 Aug - 11:55

element - metal
svojstvo - yang
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 16 Aug - 12:12

Tigar. Element voda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 16 Aug - 12:21

Ja ovca :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 16 Aug - 18:28

metilda wrote:
T. wrote:Kako nema?
Svakoga ima...

a.. gledala krivu stranicu.. i ja sam štakor  affraid
ma vidi ti mene:  cheers

Kineski znak štakor nalazi se na prvom mjestu i ima najbolji položaj. Uz taj kineski znak vezuju se karakteristike inteligencija, dosjetljivost, razigranost, intuitivnost, mašta i radoznalost. Znak štakora voli naučiti nove stvari i dobro može protumačiti druge ljude.
Oni svoje probleme čuvaju za sebe i ne djele ih s drugima no vrlo rado će pomoći prijatelju u nevolji i uvjek su spremni dati dobar savjet. Kineski znak štakor je znak s puno pozitivne snage poleta i energije vol pričati i veoma su šarmantni. Vrlo se dobro snalaze u svim životnim situacijama i uvjek se dočekaju na noge. Vrlo su moralno uzvišeni i pošteni. Vole uživati u životnim radostima i globalno su vrlo dobri ljudi.
U svakom trenutku su spremni pomoći svom prijatelju u nevolji. U njihovim financijskim egzibicijama uglavnom im samo viša sila pomogne pa bi trebali malo više obratiti pozornost na financije i štednju.
Zdravlje štakora u kineskom horoskopu
U globalu ovaj znak i osobe rođene u godini štakora imaju vrlo dobro zdravlje. Vole održavati svoju baštu i kuću i veliki su radnici. Kada sve naprave i odrade u svojoj kući spremni su pomoći i napraviti posao svom prijatelju. Trebali bi se čuvati visina i naručito nespretnog penjanja na ljestve.
Vrlo su aktivna i radišna bića koja vole pokret i to ih čini zdravim. Povremeno mogu biti pomalo živčani i pod stresom i to bi trebali korigirati. Ako se svakodnevno bave tjelovježbom onda im je zdravlje i smirenost zagarantirana.
Karijera štakora
Ovaj znak ima veliku moć zapažanja i mudrosti i znaju otkriti što čovjeku nedostaje, imaju sposobnost da vide cijelu sliku kroz nekoliko njenih segmenata. Tim sposobnostima štakori su ko stvoreni za rješavanje problema i prije nego što se pojave. Štakori su izvrsni poduzimači i gazde posla. Vrlo lako mogu doći do sredstava sa svojom dobrom prosudbom. Vrlo su kreativni i treba im određena doza slobode kako bi ispoljili svoje najbolje poslovne osobine.
Dobri poslovi za štakora su direktor i upravitelj, političar, naučnik, odvjetnik, sudac, pisac, umjetnik, glazbenik, vozač formule jedan.
Ljubav među znakom štakora
U ljubavi su pravi šarmeri. Vole se družiti i upoznavati nove ljude. Nakon prekida neke veze rjetko se vraćaju nazad. Veoma su vjerni dok su u vezi. Partner štakora mora biti pravi umjetnik kako bi ih pratio i uspio iole zadovoljiti. Vrlo dobro se slažu s Zmajom i majmunom a malo lošije odnosno nekompatibilni s konjem i zecom.
Znak štakora i pet elemenata
Metalni štakor su ljudi rođeni u godinama 1900 i 1960. Ove osobe su pojedinci koji znaju što hoće i kako to dobiti bez obzira na žrtvu. U svojim osjećajima znaju ponekad ići iz krajnosti u krajnost. Ponekad su pomalo tvrdoglavi što bi mogao biti problem u odnosima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Noor Thu 16 Aug - 18:32

di mogu vidit koja živina sam ja?! :|

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 16 Aug - 18:58

https://www.feng-shui-dom.com/kineski-horoskop/kineski-horoskop-kalkulator
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Noor Thu 16 Aug - 20:49

zmija-drvo-yin


Kakva je Zmija

Niti o jednoj drugoj životinji u kineskom horoskopu ne postoji toliko predrasuda kao o zmijama. Jedino od toga što ima veze s Vama, je to da se ponekad netko može osjetiti hipnotiziranim u Vašem društvu.
Zmijama se pripisuju mistične moći. Za razliku od Zmajeva, koji se razbacuju s tom osobinom, Zmije je uglavnom drže za sebe. Vole sve istražiti do krajnjih granica. Ugodno se osjećaju tek kada sve znaju o nekoj temi.


Žena-Zmija:

Vi ste najzavodljivija od svih zavodnica. Ženstveni od glave do pete. Puni dostojanstva i uzvišenosti. Ali i pomalo prefrigani.  Iako nerjetko ljudi misle kako su Zmije preljubnice sumnjiva morala, to nema nikakvog temelja. Vi ste brižna, nježna i požrtvovana supruga koja se potpuno daje u obitelj. No ako Vam osjećaji nisu adekvatno uzvraćeni, nitko ne može garantirati što će se dogoditi.

Ako žena-Zmija nađe i malo povoda za ljubomoru, bit će vraga. Taj vrag ne mora se nužno očitovati u ispadima i vikanju, može biti zatomljen i pasivno-agresivan. No ona sigurno ne može podnijeti da svira drugu violinu. I čak kada je izgubila sav interes za jednog muškarca, njezin ponos joj ne dozvoljava da ga samo tako pusti da ode.


Drvena Zmija

Vrlo je oprezna i radije će se dva puta osigurati nego ući u bilo kakav rizik. Posjeduje cijeli niz skrivenih talenata koji samo čekaju da ih netko otkrije. Potrebna joj je duga i  iscrpna priprema da bi se odlučila na novi početak.

Da biste osvojili ovu božicu među ženama trebate imati istančan osjećaj za taktičnost, šarm, inteligenciju, briljantnost, eleganciju, dobro držanje i općenito biti čovjek kojeg se zavoli na prvi pogled.

Da biste uspjeli i zadržati ovaj nevjerojatni Jack-Pot, potrebno je da joj se svidi Vaš dom. Ona je i praktična osoba i razmišlja o budućnosti, u kojoj želi uživati u ugodnom prostoru. Osim toga sposobna je procijeniti nečije karakterne crte na temelju toga kako je uredio i održava svoj stan.
Ovoj dami potrebno je puno dokazivanja Vaše ljubavi prema njoj. Tada će biti nenadmašiva partnerica, osjećajna i nezasitna istovremeno.
______________________

pa, nije loše koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 A045
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Fri 17 Aug - 8:12

bome nije  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 7 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum