ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by IL Risorto Mon 18 Apr - 23:57

Ero wrote:
Oni moji to rade planski i ništa na silu....rađe posegnu po većem čekiću. B-)
Oni tvoji završit će ko fratri na Širokomn Brijegu.
Zar vam nije bio dosta jedan Bleiburg ?

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Ero Tue 19 Apr - 0:00

Usne Stjepana Gnječa wrote:
Ero wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Ero wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Ero wrote:
Iknarov svjedok wrote:
Za početak dekristijanizirati društvo
S bombami ispod oltara? Misliš da bi to išlo tako glatko? Šiting?  geek

Teško uć u crkvu naoružan stvarno je problem.
Kako god, našli bi te oni moji...Ne poželi si toga. drunken

Onim tvojima poruči da ih čekam.
Ništa drugo ti i nije ostalo...Sakrit se ne možeš.

Ajd krenite! šta se čeka????
Nije takav plan.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by frakcija Tue 19 Apr - 0:41

Ispod ovog videa su zanimljivi komentari
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Guest Tue 19 Apr - 0:45

Kud baš templare nađoše... od svih crkvenih redova, oni su najviše bili tolerantni prema muslimanima... :)

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Templars2
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Ero Tue 19 Apr - 0:58

Kod ovakve "antifašističke" inteligencije(Gnječ, Šiting...) nije čudo što se država našla na rubu bankrota. :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by frakcija Tue 19 Apr - 1:02

Starhemberg wrote:Kud baš templare nađoše... od svih crkvenih redova, oni su najviše bili tolerantni prema muslimanima... :)

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Templars2
Ne znam ja za ostale ratničke redove, valjda ni oni. Eno na jubitu sastavljaju vojsku...
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by sitting_bull Tue 19 Apr - 1:05

Ero wrote:Kod ovakve "antifašističke" inteligencije(Gnječ, Šiting...) nije čudo što se država našla na rubu bankrota. :]

država je na rubu bankrota jer su  tvoji prethodni gazde (sanader&co) svoje domoljublje naplatili do zadnje lipe koja se mogla zamračiti, a sada stiže ekipa bez pameti koja će staviti križ na hrvatsku budućnost.

kaj to tebe muči kad ionako nisi hrvat, nemaš domovinu i plaću bi kao i svi plaćenici dobivao i da je ostala yuga i yu-srbi u hrvatskoj na vlasti...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by sitting_bull Tue 19 Apr - 1:09

Ero wrote:
Oni moji to rade planski i ništa na silu....rađe posegnu po većem čekiću. B-)

koji tvoji?

ovo u hrvatskoj je preslika onoga što je milošević radio srbima: jogurt šatoraška revolucija, okupacija hrt-a, umjesto mošti svetog lazara šećete sv.leopolda.

ostaje dojam kako udbaški spavači nastoje u hrvatskoj isprovocirati događanje naroda pa da plavuša izvuče vojsku na ulice.

a kao veliki rvati i domoljubi...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Ero Tue 19 Apr - 1:14

sitting_bull wrote:
Ero wrote:Kod ovakve "antifašističke" inteligencije(Gnječ, Šiting...) nije čudo što se država našla na rubu bankrota. :]

država je na rubu bankrota jer su  tvoji prethodni gazde (sanader&co) svoje domoljublje naplatili do zadnje lipe koja se mogla zamračiti, a sada stiže ekipa bez pameti koja će staviti križ na hrvatsku budućnost.

kaj to tebe muči kad ionako nisi hrvat, nemaš domovinu i plaću bi kao i svi plaćenici dobivao i da je ostala yuga i yu-srbi u hrvatskoj na vlasti...

Bože sačuvaj šta radite...To se vam neće oprostiti.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Ero Tue 19 Apr - 1:15

sitting_bull wrote:
Ero wrote:
Oni moji to rade planski i ništa na silu....rađe posegnu po većem čekiću. B-)

koji tvoji?
...
Znaš ti dobro koji.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by sitting_bull Tue 19 Apr - 1:25

Ero wrote:
Bože sačuvaj šta radite...To se vam neće oprostiti.

budaletino, vlast u hrvatskoj bi trebali obnašati tvoji duhovni vođe.

svjestan si kako  narod neće oprostiti, ali još uvijek nisi svjestan da se radi o tebi i tvojima.

zato i jesi dobar medij kojim se lako manipulira, čak i karamarko to može s takvima raditi!

da imaš čime mogao bi se i zamisliti, ovako ti život u vlastitom veselju teče...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by sitting_bull Tue 19 Apr - 1:29

Ero wrote:Znaš ti dobro koji.

dosadan si već s tim izbjegavanjem i prebacivanjem loptice tek da kao nešto skriveno poručiš.

u mom zavičaju za takve pobjeguljske pokušaje ima i opjevani odgovor:

nije ovca nadblejala ovna nit će mene natpjevati govna!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Ero Tue 19 Apr - 1:45

sitting_bull wrote:
Ero wrote:Znaš ti dobro koji.

dosadan si već s tim izbjegavanjem i prebacivanjem loptice tek da kao nešto skriveno poručiš.

u mom zavičaju za takve pobjeguljske pokušaje ima i opjevani odgovor:

nije ovca nadblejala ovna nit će mene natpjevati govna!
Nikome ja ne prijetim, ja samo logički zaključujem na temelju onoga što vidim i čujem.
Za sada me logika nikad nije izdala...
Stariji forumaši će se sjetiti moje prognoze, još za vrijeme gđe Kosor, da će doći Karamarko na vrh.
I ostvarilo se.
Tada sam rekao i da će Mesić završiti u zatvoru. Još nije, ali hoće.
Još nisam rekao da će i Milanović završiti u zatvoru, a hoće, ako ne prestane radit ovo što radi...
Tako to ide, jbga. :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by vuksadinare Tue 19 Apr - 5:13

Iknarov svjedok wrote:
sitting_bull wrote:popovi su otvorili pandorinu kutiju (poziv na novi domovinski rat, bozanićev poziv na linč medija koji mu ne ližu šupak) i sad vampiri traže krv.

kaptolski farizeji misle kako je kucnuo njihov čas za vladanje iz sjene...
Samo neka se raspojasaju,to će biti njihov kraj i onda odjebite vatikanske ugovore,vjeronauk u školama,misu na HRT-u,jer što se katolčad više uzjebe,to će biti lakše napraviti reda.
Kad se moglo hercegovačku ratnoprofitersku grabež stjerat u kraj,katolčad će biti još i lakše.
ne lupetaj gluposti...od 2000-te rasturate drzavu,narod,ustav krsite...ko je ovlastio da se hrvatsku gura tamo gdje po ustavu se ne smije....hrvatska po ustavu mora biti neovisna i samostalna i ne ulaziti u nesto pod svaku cijenu...ovo je sve na zalost cijena gluposti politike od 2000-te naovamo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by jastreb Tue 19 Apr - 7:27

Ero wrote:
sitting_bull wrote:
Ero wrote:
Oni moji to rade planski i ništa na silu....rađe posegnu po većem čekiću. B-)

koji tvoji?
...
Znaš ti dobro koji.
Iz Čikaga?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by jastreb Tue 19 Apr - 7:35

Veoma poštujem sv.Leopolda Mandića i nisam sudjelovao u masovnom izrugivanju glede istog.

Čak se i zgražam nad time.

ALI...

Ovi koji se sada zgražavaju nad tim izrugivanjem i prijete novinarima zaboravljaju da su prije 28 godina isto tako se sprdali i narugivali sa moštima svetog kneza Lazara koje su pohodile mnoga mjesta važna za pravoslavlje na ovim prostorima.

Ja sam tad bio još pubertetlija i više sam se bavio nogometom,ali pamtim kako su se u listovima poput Danas i u humorističkom listu Berekin sprdali sa kostima prepodobnog kneza.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Guest Tue 19 Apr - 8:02

To su iskazi prave kršćanske ljubavi i Isusova nauka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Guest Tue 19 Apr - 8:06

vuksadinare wrote:
Iknarov svjedok wrote:
sitting_bull wrote:popovi su otvorili pandorinu kutiju (poziv na novi domovinski rat, bozanićev poziv na linč medija koji mu ne ližu šupak) i sad vampiri traže krv.

kaptolski farizeji misle kako je kucnuo njihov čas za vladanje iz sjene...
Samo neka se raspojasaju,to će biti njihov kraj i onda odjebite vatikanske ugovore,vjeronauk u školama,misu na HRT-u,jer što se katolčad više uzjebe,to će biti lakše napraviti reda.
Kad se moglo hercegovačku ratnoprofitersku grabež stjerat u kraj,katolčad će biti još i lakše.
ne lupetaj gluposti...od 2000-te rasturate drzavu,narod,ustav krsite...ko je ovlastio da se hrvatsku gura tamo gdje po ustavu se ne smije....hrvatska po ustavu mora biti neovisna i samostalna i ne ulaziti u nesto pod svaku cijenu...ovo je sve na zalost cijena gluposti politike od 2000-te naovamo
Joj Vučino, ti si očito prespaval rasprodaju Hr. Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 1f600  Domoljubi ju prodali za 1 kn,  manje više. Tak da sad ono nove gazde odlčuju kam se ide,  kojim smjerom i u koje asocijacije. Ustav je tu za stoku stinog zuba i one bakice kaj prelaze na crvenu farbu semafor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Ero Tue 19 Apr - 8:13

jastreb wrote:
Ero wrote:
sitting_bull wrote:
Ero wrote:
Oni moji to rade planski i ništa na silu....rađe posegnu po većem čekiću. B-)

koji tvoji?
...
Znaš ti dobro koji.
Iz Čikaga?
Osvaklen...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Regoč Tue 19 Apr - 9:07

Iknarov svjedok wrote:
deda na aparatima wrote:
Iknarov svjedok wrote:
deda na aparatima wrote:
Zar se nije lakše preseliti?
Tko,gdje ?
Nek se seli katolčad u Vatikan.Ovako je puno zabavnije,ovo su im zadnji trzaji.

Ne bih rekao da su ovo zadnji trzaji, ovo je tek početak.
Pa,je to je početak jednog procesa.Katolibani i ustašoidi su se osilili,no već su jednom dobili po nosu,pa onda kmeče Bleiburg,križni put.
A neki kmeče Jasenovac, Šaranova jama... Pitanje je tko će zadnji zakmečati.

_________________
Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Regoč Tue 19 Apr - 9:08

Usne Stjepana Gnječa wrote:
Regoč wrote:Gnječ će biti zgnječen.

Kaptolski nekrofil Josip Bozanić će uskoro vidjet Sv. Petra.
Gnječ Boga neće vidjeti.

_________________
Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom - Page 4 Empty Re: Katolibanski ekstremizam zavladao Hrvatskom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum