ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by RayMabus 18/4/2016, 09:42

Onda se na kraju čude kad owi katolibani popizde pa ih počmu watat mačetama okolo.

Pa prwi su počeli.

Jel se owi u koga diraju sa owim šta idu posjetit owu relikwiju ?

Nisu.


A netko drugi u njih ?

OOOO DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 09:44

I sigurnost..u Jugi je bilo sigurno,cesto se kutje nisu kljucale nocu,a danu su zjapile i otvorenih vrata,mogo si otici u ducan,vamo i tamo i doslovno ostaviti otvorena vrata i pendžere,i nis nije bilo..kao youngsteri smo bajkovima isli posvuda,klinci su se kretali slobodno,nitko te nije dirao,pa cak se islo preko bajkovima bez motora u Bosniju,preko starog srusenog mosta..drzilo se sa ekipom preko,zderalo cevape,lokala kola,i sviralo na guitar...
Toga vise nema,bar u tom obliku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Ringo10 18/4/2016, 15:20

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Ovi naši popovi u sprezi sa HDZom upiru svim snagama da od Hrvatske naprave srednjevijekovnu katoličku talibaniju.

Nema gorega zla nego kad se njima dopusti da se nešto pitaju u politici. To se domah pretvara u Talibaniju.
HVALJEN ISUS.


Shvatio je na koji će način vršiti svoj ekumenski apostolat te uskliknuo: “Odsada pa ubuduće svaka duša koja bude tražila moju službu bit će moj Istok.” Kao dugogodišnji neumorni ispovjednik on će sve svoje molitve, žrtve, napore prinositi na veliku nakanu: “Da svi budu jedno!” Stalno je molio Boga, da se pravoslavni i katolici ne sukobljavaju, nego da se sve bolje slažu.

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 15417

Preci su mu podrijetlom iz Zakučca (Omiš), zaselak Mandići. Naime, njegov pradjed Nikola je došao u Herceg Novi gdje se i oženio. Na krštenju je dobio ime Bogdan, a po ulasku u kapucine promijenio ga je u Leopold. Bio je dvanaesto dijete u obitelji Mandić. Njegovi roditelji bili su vjerni kršćani, Hrvati. Dobri otac pratio je svako jutro malog Bogdana u crkvu na svetu misu i pričest, što je tada bilo nešto posve neobično. U duboko kršćanskom obiteljskom ozračju Bogdan je od malena učio mnogo moliti. Rodbina i znanci zvali su ga "naš Bogdo", a bio je visok samo 135 cm.
Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 220px-Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Leopolda_Mandicia_w_Herceg_Novi
Crkva svetog Leopolda Mandića u Herceg Novom.
Njegova dobrostojeća obitelj nije uspjela sačuvati blagostanje. Druge će u sličnim prilikama znati tješiti iz vlastitog iskustva. Tako je jednog osiromašenog očajnika ovako tješio u ispovjedaonici: “Razumijem vaš žalosni položaj, jer i moja je obitelj nekoć bila bogata. No izgubila je sve svoje imanje i dobra, te zapala u bijedu. I vi ste slično iskusili pa stoga razumijem vašu žalost.” Živeći u Herceg-Novom među pravoslavcima, Bogdan je veoma rano upoznao i iskusio žalosnu činjenicu rastavljenosti kršćanske braće. Zato je još kao dječak govorio: “Dobro, ja ću se posvetiti spasenju tolikih siromašnih i nesretnih ljudi. Postat ću njihov misionar”. Promatrajući nesebično djelovanje kapucina u svom rodnom gradu, koje su cijenili i pravoslavci, Bogdan je mislio, da će svoj misionarski naum najbolje ostvariti ako stupi u njihov red. Roditelji su se složili s njegovim izborom zvanja, premda im je rastanak s njime bio veoma težak.
U dobi od 16 godina polazi na nauke u sjemenište u Udinama u sjevernoj Italiji. Na dan 20. rujna 1890., kardinal Domenico Agostini ga je zaredio za svećenika. Nakon kratkog boravka u Zadru, Kopru i na Rijeci, po volji svojih poglavara bio je konačno određen za Padovu. Shvatio je na koji će način vršiti svoj ekumenski apostolat te uskliknuo: “Odsada pa ubuduće svaka duša koja bude tražila moju službu bit će moj Istok.” Kao dugogodišnji neumorni ispovjednik on će sve svoje molitve, žrtve, napore prinositi na veliku nakanu: “Da svi budu jedno!” Stalno je molio Boga, da se pravoslavni i katolici ne sukobljavaju, nego da se sve bolje slažu.
Početkom Prvog svjetskom rata nije htio primiti talijansko državljanstvo pa je kao stranac iz neprijateljske države morao u koncentracijski logor. Obrazložio je to riječima: “Krv nije voda!” Imao je izvanrednu sposobnost razumijevanja onih koji su mu se povjeravali i sposobnost pomaganja u zamršenim tjeskobama. Prije smrti o. Leopold je prorekao, da će kapucinski samostan u Padovi biti razrušen od bombi. Ipak, kod te strašne ratne katastrofe njegova ispovjedaonica osta pošteđena da bude trajan znak njegova pomiriteljskoga apostolata. Brojni hodočasnici, koji sa svih strana dolaze na njegov grob, dotiču se s poštovanjem i njegove drage ispovjedaonice u kojoj je zaslužio nebo, u kojoj je vršio svoje ekumensko poslanje.
Šta misliš, da su Leopolda za života pitali slaže li se da dugo nakon njegove smrti počnu sa njegovim posmrtnim ostacima praviti ovakav circus,  šta misliš da bi kao skroman i nomalan čovjek odgovorio.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 15:23

I još da mu od lica rade kurton.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by abraham 18/4/2016, 16:29

Mahanje kokoskom iznad glave je odgovor.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 16:34

Kaparot, ha? Pa bolje koka u ruci nego kurton na faci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by abraham 18/4/2016, 16:39

Inteligentno??? Slaviti kada odsjeces kozu sa kurca???? Klitoris takodjer?? Svaka vjera ima svoje. Moze ti se svidjati ili ne. Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti. To je neki osnov. Ili jedi govna za svoj gros, boli me kurac.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 16:47

abraham wrote:Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti.

Zašto je to bitno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by abraham 18/4/2016, 17:01

deda na aparatima wrote:
abraham wrote:Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti.

Zašto je to bitno?
Zasto ne???Tko ti daje pravo da se petljas u tudji rad i zivot??? Cime si to pravo zasluzio??? Sto dolazi nakon vrijedjanja????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 17:18

abraham wrote:Inteligentno??? Slaviti kada odsjeces kozu sa kurca???? Klitoris takodjer?? Svaka vjera ima svoje. Moze ti se svidjati ili ne. Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti. To je neki osnov. Ili  jedi govna za svoj gros, boli me kurac.
Od kad je iznošenje činjenica uvreda? Jel mu faca rekonstruirana istim materijalom od kojeg se rade i kurtoni, i grudni umetci i dilda?  Katotalibanija u punom zamahu u Hrvatskoj, a i na ovom forum. Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 1f600 I Giordano Bruno je zbog iznošenja činjenica svojedobno proglašen heretikom i kao takav spaljen od strane Crkve, tak da ono 400 godina i nije neki vremenski period u kojem Crkva može evoluirati,a ni vjernici. Jedino kaj se,  valjda,  ne smije više vatrica palit na otvorenim površinama, pa me to spašava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 17:20

abraham wrote:
deda na aparatima wrote:
abraham wrote:Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti.

Zašto je to bitno?
Zasto ne???Tko ti daje pravo da se petljas u tudji rad i zivot??? Cime si to pravo zasluzio??? Sto dolazi nakon vrijedjanja????
Svaka javna djelatnost podložne je kritičkom promišljanju i iznošenju argumenata. Ja sam svoje dala, poliuretanska faca. Ti ih pobij, ak možeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by abraham 18/4/2016, 17:32

Eva wrote:
abraham wrote:
deda na aparatima wrote:
abraham wrote:Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti.

Zašto je to bitno?
Zasto ne???Tko ti daje pravo da se petljas u tudji rad i zivot??? Cime si to pravo zasluzio??? Sto dolazi nakon vrijedjanja????
Svaka javna djelatnost podložne je kritičkom promišljanju i iznošenju argumenata. Ja sam svoje dala, poliuretanska faca. Ti ih pobij, ak možeš.
Gledaj,mahanje kokoskom iznad glave, odsijecanje koze djeci. zabrana sjedenja zenama u prvom dijelu autobusa i sl. Mogao bih jos ali necu. Teski kretenluk ali mene to ne zanima. Zivite svoj zivot,jebi te se preko plahte i nosite gace da ne dirate genitalije. To nije moj problem. Pritisnut cu i gumb u autobusu da moze sici kod sinagoge jer subotom se nista ne radi , cak ni gumb za stop se ne pritisce. Nisam jednom i opet cu ako me se uljudno upita. Kretenluk na izvolte ali nije moj problem. Kao sto rekoh , ne mislim da je nekoga dobro vrijedjati, bio on katolik ili zidov ili musliman ili bilo sto. Sve je to isti kretenluk, manje vise. Sto netko drugi radi, moj problem nije. Meni iznad glave neces mahati niti sa mojom kokosi. Drugima koji hoce, masi koliko vam je volja.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by abraham 18/4/2016, 17:32

Kriticko iznosenje misljenja i vrijedjanje su dvije razlicite stvari.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 19:50

abraham wrote:
deda na aparatima wrote:
abraham wrote:Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti.

Zašto je to bitno?
Zasto ne???Tko ti daje pravo da se petljas u tudji rad i zivot??? Cime si to pravo zasluzio??? Sto dolazi nakon vrijedjanja????
A Tita možeš vrijeđati i svetinje NOBa, no ni slučajno da netko nije dirnuo u kršćanstvo?
Što bi ti htio da dolazi nakon toga? Asila je pričao o nekakvom rasporivanju trbuha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Yehudi 18/4/2016, 20:33

RayMabus wrote:
Iknarov svjedok wrote:......tijelo ne truli .....čudo ......jel.

 Ma kakvo tijelo kakvo čudo. Tijela niti nema nego glava i ruke od voska, kraj priče, mita i čuda.

Uostalom ako je netko otrovan arsenom ili sl jakim otrovima, to pobije sve bakterije i bacile a 

i na dalje to tkivo ostaje otrovno za svaku buhu, muhu ili bilo koju drugu beštiju koja bi ga pokušala 

konzumirati.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by IL Risorto 18/4/2016, 20:46

Yehudi wrote:
RayMabus wrote:
Iknarov svjedok wrote:......tijelo ne truli .....čudo ......jel.

 Ma kakvo tijelo kakvo čudo. Tijela niti nema nego glava i ruke od voska, kraj priče, mita i čuda.

Uostalom ako je netko otrovan arsenom ili sl jakim otrovima, to pobije sve bakterije i bacile a 

i na dalje to tkivo ostaje otrovno za svaku buhu, muhu ili bilo koju drugu beštiju koja bi ga pokušala 

konzumirati.
Točno.A poznato je da se katolčad međusobno trovala,pogotovu ako pretedent na mjesto nuncija,kardinala ili čak pape,bude razočaran njegovim ne izborom.
Katolčad se borila za funkcije,jednako kao komesari u komunističkoj partiji koji su pakovali jedni drugima i slali jedni druge u gulage,samo da bi došli na njegovo mjesto.
Tu su vatikanski birokrati slični onim komunističkim.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by abraham 18/4/2016, 20:48

deda na aparatima wrote:
abraham wrote:
deda na aparatima wrote:
abraham wrote:Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti.

Zašto je to bitno?
Zasto ne???Tko ti daje pravo da se petljas u tudji rad i zivot??? Cime si to pravo zasluzio??? Sto dolazi nakon vrijedjanja????
A Tita možeš vrijeđati i svetinje NOBa, no ni slučajno da netko nije dirnuo u kršćanstvo?
Što bi ti htio da dolazi nakon toga? Asila je pričao o nekakvom rasporivanju trbuha.
Tito je definitivno utjecao i to vrlo negativno na moj zivot. Krscanstvo i vjera opcenito i nije. Nit u crkvu idem niti me tko tjera da to radim. Na stafetu su me tjerali kao dijete. U crkvu nisu. Tito i partija su krojili zivote, bili odluka zivot ili smrt. Da pojasnim . I da sam bio u ZG ne bih otisao pogledati svetca. Jos da stojim u redu, nemojmo se zajebavati. Isto tako nisam htio ni u kucu Anne Frank. Dakle ljudi stoje u redu i vjeruju u nesto ili postuju to. Meni svejedeno. Vrijedjat ih necu. Dok se ne petljaju i ne utjecu na moj zivot. Masi kokoskom iznad glave ali ne moje.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by L'âme 18/4/2016, 20:50

abraham wrote:Kriticko iznosenje misljenja i vrijedjanje su dvije razlicite stvari.
ma,sto se zamaras,abo..svakome njegovo izdanje na slavu il'ruglo..;-)
Kad si odgojen da ne vrijeđas i ne ponizavas tuđe,a stujes svoje,sve ti je jasno..:-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by IL Risorto 18/4/2016, 20:53

abraham wrote:
deda na aparatima wrote:
abraham wrote:
deda na aparatima wrote:
abraham wrote:Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti.

Zašto je to bitno?
Zasto ne???Tko ti daje pravo da se petljas u tudji rad i zivot??? Cime si to pravo zasluzio??? Sto dolazi nakon vrijedjanja????
A Tita možeš vrijeđati i svetinje NOBa, no ni slučajno da netko nije dirnuo u kršćanstvo?
Što bi ti htio da dolazi nakon toga? Asila je pričao o nekakvom rasporivanju trbuha.
Tito je definitivno utjecao i to vrlo negativno na moj zivot. Krscanstvo i vjera opcenito i nije. Nit u crkvu idem niti me tko tjera da to radim. Na stafetu su me tjerali kao dijete. U crkvu nisu. Tito i partija su krojili zivote, bili odluka zivot ili smrt. Da pojasnim . I da sam bio u ZG ne bih otisao pogledati svetca. Jos da stojim u redu, nemojmo se zajebavati. Isto tako nisam htio ni u kucu Anne Frank. Dakle ljudi stoje u redu i vjeruju u nesto ili postuju to. Meni svejedeno. Vrijedjat ih necu. Dok se ne petljaju i ne utjecu na moj zivot. Masi kokoskom iznad glave ali ne moje.
A šta bi rekao na sve one na čije živote je utjecala sveta katolička inkvizicija ?
Kršćanstvo danas jede samo djelić onih govana koja su kroz sva ova stoljeća izazsrali,te ako ima kozmičke pravde,ovo je samo početak.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by frakcija 18/4/2016, 21:10

IvyTeasdale wrote:
abraham wrote:Kriticko iznosenje misljenja i vrijedjanje su dvije razlicite stvari.
ma,sto se zamaras,abo..svakome njegovo izdanje na slavu il'ruglo..;-)
Kad si odgojen da ne vrijeđas i ne ponizavas tuđe,a stujes svoje,sve ti je jasno..:-)
Al godinama ista škvadra na forumu visi da bi pljuvala po hrvatskoj državi i narodu. Ne osijećaju se pripadnicima istog korpusa i njihove kritike nisu odraz altruističke  zabrinutosti, nego neke opsesivne zluradosti.  Malo baca na koprofiliju preforsirani plitki humor. Meni kad je nešto odbojno, to zaobilazim u širokom luku. Ne kužim te motive , ni dijagnozu.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Ero 18/4/2016, 21:23

Jučer slušam na Al Jazeeri kako se odnose spram doseljenih Palestinaca.
Budi Libanonac ili nema posla, nema vlasništva...Imaju samo zbirni centri za njih i to je to. Nije loša metoda discipliniranja stranaca, moram priznati...Oš neš, imaš Bangladeš ... :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 5 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum