ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Ero 18/4/2016, 21:23

Jučer slušam na Al Jazeeri kako se odnose spram doseljenih Palestinaca.
Budi Libanonac ili nema posla, nema vlasništva...Imaju samo zbirni centri za njih i to je to. Nije loša metoda discipliniranja stranaca, moram priznati...Oš neš, imaš Bangladeš ... :]

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 21:38

Ero wrote:Jučer slušam na Al Jazeeri kako se odnose spram doseljenih Palestinaca.
Budi Libanonac ili nema posla, nema vlasništva...Imaju samo zbirni centri za njih i to je to. Nije loša metoda discipliniranja stranaca, moram priznati...Oš neš, imaš Bangladeš ... :]
Ero,Kraljica tvoja proglasila NDH zlocinackom tvorevinom..Komentar?? :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 21:38

I što je to Kurton?'
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by ljubo1212 18/4/2016, 21:43

kurton ste vas par tu na forumu, a ne vrijedite zajedno za pol kurca ladne vode....
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by jastreb 18/4/2016, 21:44

bogomdani wrote:
Ero wrote:Jučer slušam na Al Jazeeri kako se odnose spram doseljenih Palestinaca.
Budi Libanonac ili nema posla, nema vlasništva...Imaju samo zbirni centri za njih i to je to. Nije loša metoda discipliniranja stranaca, moram priznati...Oš neš, imaš Bangladeš ... :]
Ero,Kraljica tvoja proglasila NDH zlocinackom tvorevinom..Komentar?? :clown
Sad nema vremena,jer mora komentirati tajne Marsa.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 21:45

ljubo1212 wrote:kurton ste vas par tu na forumu, a ne vrijedite zajedno za pol kurca ladne vode....
et..jel se sad osjecas bolje...??' jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 21:47

jastreb wrote:
bogomdani wrote:
Ero wrote:Jučer slušam na Al Jazeeri kako se odnose spram doseljenih Palestinaca.
Budi Libanonac ili nema posla, nema vlasništva...Imaju samo zbirni centri za njih i to je to. Nije loša metoda discipliniranja stranaca, moram priznati...Oš neš, imaš Bangladeš ... :]
Ero,Kraljica tvoja proglasila NDH zlocinackom tvorevinom..Komentar?? :clown
Sad nema vremena,jer mora komentirati tajne Marsa.
Al ovo sam predvidio,zato se toliko i smijem..Prvo se nakitili Hasinim slikama,potom krenuli u Boj,u Boj..!!,a na kraju ih KGK zalila amperom ladne vode... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by ljubo1212 18/4/2016, 21:47

nezahvalan si, pitao si i dobio odgovor, 
a ako ti nije bolje čekaj treea i sijeno

evo ko pravi dobri tuljan, već si otkrio ladnu vodu
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 21:49

ljubo1212 wrote:nezahvalan si, pitao si i dobio odgovor, 
a ako ti nije bolje čekaj treea i sijeno
Ma tko kaze da sam nezahvalan.,.da sam takav,vec bih te velumno izmasakrirao ovdje,no nisi ti neki nivo,pa nisi interesantan..
Sto sa Tree-om??..kila mozga i tako?'..ne znam kakve veze on ima sa sijenom.. confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by debotoijusto 18/4/2016, 21:50

"Poštujem li njegovu potrebu za spolnim odnosom sa mnom i onda kada za to nisam raspoložena?", pitanje je koje bi si po ovom crkvenom letku trebala postaviti svaka žena. Ako je odgovor na njega ne, žena bi trebala razmisliti o tome da promijeni svoje ponašanje.


Letak nadalje savjetuje ženama da ne vjeruju u svoju intuiciju (koja se našla pod navodnicima) već samo svom mužu te da provode vrijeme rame uz rame s njim.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 21:53

Odoh zderat..epte se..ukupno i pojedinacno... ;) jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Ero 18/4/2016, 21:55

bogomdani wrote:
Ero wrote:Jučer slušam na Al Jazeeri kako se odnose spram doseljenih Palestinaca.
Budi Libanonac ili nema posla, nema vlasništva...Imaju samo zbirni centri za njih i to je to. Nije loša metoda discipliniranja stranaca, moram priznati...Oš neš, imaš Bangladeš ... :]
Ero,Kraljica tvoja proglasila NDH zlocinackom tvorevinom..Komentar?? :clown
Nemam. Nemam što reći, svaka joj je ka u Njegoša.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 23:08

IvyTeasdale wrote:
abraham wrote:Kriticko iznosenje misljenja i vrijedjanje su dvije razlicite stvari.
ma,sto se zamaras,abo..svakome njegovo izdanje na slavu il'ruglo..;-)
Kad si odgojen da ne vrijeđas i ne ponizavas tuđe,a stujes svoje,sve ti je jasno..:-)

Ma tko vas jadnike tulave retarde vrijeđa i ponižava? Kako vas nije sram razvlačiti ostatke pokojnika kao neku putujuću cirkusku predstavu?

Da je Leopold živ jebo bi vam majku i oca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 18/4/2016, 23:23

debotoijusto wrote:"Poštujem li njegovu potrebu za spolnim odnosom sa mnom i onda kada za to nisam raspoložena?", pitanje je koje bi si po ovom crkvenom letku trebala postaviti svaka žena. Ako je odgovor na njega ne, žena bi trebala razmisliti o tome da promijeni svoje ponašanje.


Letak nadalje savjetuje ženama da ne vjeruju u svoju intuiciju (koja se našla pod navodnicima) već samo svom mužu te da provode vrijeme rame uz rame s njim.

pa istina ali nisi primjetio da su ženske nekada bzvz nevoljne za seks, kao "boli me glava šema" a kasnije "jao bilo je super"... trebaju u ovoj situaciji slušati muškarca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 19/4/2016, 07:55

abraham wrote:Kriticko iznosenje misljenja i vrijedjanje su dvije razlicite stvari.
A iznošenje istine, tj. činjenice da mu je faca rekonstruirana i da je to materijal od kojeg se delaju prezervativi, je kaj? Koga istina vrijeđa, očito ima neki issue, no to ni moj problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 19/4/2016, 07:57

abraham wrote:
deda na aparatima wrote:
abraham wrote:
deda na aparatima wrote:
abraham wrote:Bitno je da ne vrijedjas one koji ne rade kao ti.

Zašto je to bitno?
Zasto ne???Tko ti daje pravo da se petljas u tudji rad i zivot??? Cime si to pravo zasluzio??? Sto dolazi nakon vrijedjanja????
A Tita možeš vrijeđati i svetinje NOBa, no ni slučajno da netko nije dirnuo u kršćanstvo?
Što bi ti htio da dolazi nakon toga? Asila je pričao o nekakvom rasporivanju trbuha.
Tito je definitivno utjecao i to vrlo negativno na moj zivot. Krscanstvo i vjera opcenito i nije. Nit u crkvu idem niti me tko tjera da to radim. Na stafetu su me tjerali kao dijete. U crkvu nisu. Tito i partija su krojili zivote, bili odluka zivot ili smrt. Da pojasnim . I da sam bio u ZG ne bih otisao pogledati svetca. Jos da stojim u redu, nemojmo se zajebavati. Isto tako nisam htio ni u kucu Anne Frank. Dakle ljudi stoje u redu i vjeruju u nesto ili postuju to. Meni svejedeno. Vrijedjat ih necu. Dok se ne petljaju i ne utjecu na moj zivot. Masi kokoskom iznad glave ali ne moje.
I Crkva je utjecala vrlo negativno, dapače pogubno na život Giordana Bruna. Viš da svatko za sve ima argumentaciju, i nema svetih krava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 19/4/2016, 07:58

frakcija wrote:
IvyTeasdale wrote:
abraham wrote:Kriticko iznosenje misljenja i vrijedjanje su dvije razlicite stvari.
ma,sto se zamaras,abo..svakome njegovo izdanje na slavu il'ruglo..;-)
Kad si odgojen da ne vrijeđas i ne ponizavas tuđe,a stujes svoje,sve ti je jasno..:-)
Al godinama ista škvadra na forumu visi da bi pljuvala po hrvatskoj državi i narodu. Ne osijećaju se pripadnicima istog korpusa i njihove kritike nisu odraz altruističke  zabrinutosti, nego neke opsesivne zluradosti.  Malo baca na koprofiliju preforsirani plitki humor. Meni kad je nešto odbojno, to zaobilazim u širokom luku. Ne kužim te motive , ni dijagnozu.
Domoljublje, aktuni stadij, tak su mi rekli doktori. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by L'âme 19/4/2016, 08:03

Usne Stjepana Gnječa wrote:
IvyTeasdale wrote:
abraham wrote:Kriticko iznosenje misljenja i vrijedjanje su dvije razlicite stvari.
ma,sto se zamaras,abo..svakome njegovo izdanje na slavu il'ruglo..;-)
Kad si odgojen da ne vrijeđas i ne ponizavas tuđe,a stujes svoje,sve ti je jasno..:-)

Ma tko vas jadnike tulave retarde vrijeđa i ponižava? Kako vas nije sram razvlačiti ostatke pokojnika kao neku putujuću cirkusku predstavu?

Da je Leopold živ jebo bi vam majku i oca.
sta je,eski? :D ostris li zube..:0)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by L'âme 19/4/2016, 08:07

frakcija wrote:
IvyTeasdale wrote:
abraham wrote:Kriticko iznosenje misljenja i vrijedjanje su dvije razlicite stvari.
ma,sto se zamaras,abo..svakome njegovo izdanje na slavu il'ruglo..;-)
Kad si odgojen da ne vrijeđas i ne ponizavas tuđe,a stujes svoje,sve ti je jasno..:-)
Al godinama ista škvadra na forumu visi da bi pljuvala po hrvatskoj državi i narodu. Ne osijećaju se pripadnicima istog korpusa i njihove kritike nisu odraz altruističke  zabrinutosti, nego neke opsesivne zluradosti.  Malo baca na koprofiliju preforsirani plitki humor. Meni kad je nešto odbojno, to zaobilazim u širokom luku. Ne kužim te motive , ni dijagnozu.
frakcija moja,neka misli sto tko hoce i osjeca sto moze..svatko ima svoje sklonosti i kapacitete..ja se volim i nasmijat i svasta procitat..u svakom slucaju,neka javne rijeci..i iskrenosti..samo,treba znat i 'dat i primit',kako bi se u nasim krajevima reklo..B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Guest 19/4/2016, 08:08

Megi, naučit će i Abraham, primat. Ak je savladal davanje, kaj ne bi i primanje. Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katolčadske nekrofilske orgije II.dio - Page 6 Empty Re: Katolčadske nekrofilske orgije II.dio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum