ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

komad govedine

Go down

komad govedine Empty komad govedine

Post by marcellus Fri 15 Apr - 7:16

komad govedine Matija10

_________________
komad govedine 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by debotoijusto Fri 15 Apr - 7:24

dobar
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by marcellus Fri 15 Apr - 7:27

debotoijusto wrote:dobar

prost, vulgaran, primitivan i uvredljiv, ali dobro ti isto ko ni on nemaš kućni odgoj ni elementarnu pristojnost pa te to ne jebe

_________________
komad govedine 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by debotoijusto Fri 15 Apr - 7:33

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:dobar

prost, vulgaran, primitivan i uvredljiv, ali dobro ti isto ko ni on nemaš kućni odgoj ni elementarnu pristojnost pa te to ne jebe
spoj 9.99 i kvazi kalotolicanstvo u jednoj recenici
naravno da je dobar
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by Kermit Fri 15 Apr - 7:47

debotoijusto wrote:dobar
to je dobro isto tako kao i što je dobar stari hrvatski pozdrav korišten u poznatoj operi I. Zajca, jednostavno zamjerati drugima a raditi upravo što i oni nije licemjerje nego ludilo...osim toga na temama kao što su Sirija, Irak, Iran, Libija, Rusija, SAD-e vidi se jasno tko je platio njegov porezni dug, te da tu nema ničega
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by mutava baštarda Fri 15 Apr - 8:10

nije primjeren, ali je dobar... rekao bi da ga je trebao pustiti negdje između zatvaranja izložbe tijela sveca i jutarnjeg otvaranja konzuma...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by Guest Fri 15 Apr - 8:10

Kak kršćanstvo može bit monoteistička vjera a toliko svetaca ima? To je nespojivo s jednim Bogom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by marcellus Fri 15 Apr - 8:11

asilovski wrote:
debotoijusto wrote:dobar
to je dobro isto tako kao i što je dobar stari hrvatski pozdrav korišten u poznatoj operi I. Zajca, jednostavno zamjerati drugima a raditi upravo što i oni nije licemjerje nego ludilo...osim toga na temama kao što su Sirija, Irak, Iran, Libija, Rusija, SAD-e vidi se jasno tko je platio njegov porezni dug, te da tu nema ničega

dobro ali deboto je ono tipična ovca moš ga šetat kamo te volja on samo slijedi pastira

_________________
komad govedine 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by Guest Fri 15 Apr - 8:13

I još nekrofilija čista. Mislim šetati kosti centrom grada, nit je estetski primjerno a niti higijenski. Žasu! Džamahirija Hirvatistan. Jel slijedeće na redu grupno klanjanje oko Manduševca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by Kermit Fri 15 Apr - 8:17

Eva wrote:I još nekrofilija čista. Mislim šetati kosti centrom grada, nit je estetski primjerno a niti higijenski. Žasu! Džamahirija Hirvatistan. Jel slijedeće na redu grupno klanjanje oko Manduševca?
Na grupnom i fanatičnom klanjanju građevinama Židi imaju potpuni monopol nad franšizom tako da...;-)
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by marcellus Fri 15 Apr - 8:20

Eva wrote:I još nekrofilija čista. Mislim šetati kosti centrom grada, nit je estetski primjerno a niti higijenski. Žasu! Džamahirija Hirvatistan. Jel slijedeće na redu grupno klanjanje oko Manduševca?

http://www.alhaq.org/documentation/field-updates-2015/989-special-focus-holding-the-bodies-of-deceased-palestinians-by-israel

_________________
komad govedine 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by Guest Fri 15 Apr - 8:20

Kotelu se ne klanja. Nit se pred ikim savija osim pred Bogom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by marcellus Fri 15 Apr - 8:22

Eva wrote:Kotelu se ne klanja. Nit se pred ikim savija osim pred Bogom.

pa i kršćani kleče samo pred bogom koji je tebi kurac? Dobro ti klečiš često reklo bi se iz drugih razloga

_________________
komad govedine 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by Guest Fri 15 Apr - 8:25

marcellus wrote:
Eva wrote:Kotelu se ne klanja. Nit se pred ikim savija osim pred Bogom.

pa i kršćani kleče samo pred bogom koji je tebi kurac? Dobro ti klečiš često reklo bi se iz drugih razloga
Ma hajde, a sad se ide klanjat balzamiranom teletu! I takvih telaca u krscanstvu ono cca 3000. I ti kazes monoteizam komad govedine 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by mrincredible Fri 15 Apr - 8:27

Seljačina. Još bi čovjek i prihvatio taj njegov "humor" kad ne bi bio licemjer i blokirao na svom profilu one koji mu se usude suprostaviti.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by provocator Fri 15 Apr - 8:45

Nekak mi baš i nije bila namjera eksponirati se na ovoj i sličnim temama, a mislim na Sv. Leopolda Mandića, ali eto moram.


Ono kaj je meni osobno zanimljivo jest to da se ovdje na ovom forumu kao zagovornici ovog izlaganja našeg Sveca uglavnom javljaju ljudi koji su spremno pljunuti i pljuvati po ljudima druge rase, vjere, nacije... A i drug marcellus (otvarač ove teme) je jedan od tih.


Kaj htjedoh reći... To da je, naš Crnogorac, Bogdan Ivan, iliti Sv. Leopold Mandić, za sebe govorio kako je veliki ljubitelj prijateljstva sa svim ljudima... Namjerno sam boldao ovo sa svim ljudima.

Također bi svi vi koji se držite kao uvrijeđene frajle, jerbo netko ima muda drznuti pa pisati sve i svašta o ovom događaju, a mislim na izlaganje njegova tijela, trebali malo išamarati negdje u kupaoni da vas nitko ne vidi. A zakaj?


Pa vrlo jednostavno... Leopoldov duhovni život i rad nalazio je svoje žarište i izvorište u Euharistiji. Leopold Bogdan Mandić osjetio je, kako je sam tvrdio, želju da radi na kršćanskom jedinstvu, posebno na jedinstvu između Istočne i Zapadne Crkve, kod čega je osobito mislio na crkveno jedinstvo slavenskih naroda.

I sad ko me razme u redu... Glupani budu uvijek ostali glupani pa čak i da im crtam ovdje.

_________________
komad govedine Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by prckov Fri 15 Apr - 9:05

Eva wrote:
marcellus wrote:
Eva wrote:Kotelu se ne klanja. Nit se pred ikim savija osim pred Bogom.

pa i kršćani kleče samo pred bogom koji je tebi kurac? Dobro ti klečiš često reklo bi se iz drugih razloga
Ma hajde, a sad se ide klanjat balzamiranom teletu! I takvih telaca u krscanstvu ono cca 3000. I ti kazes monoteizam komad govedine 1f600
ma dobro, tebi krivo sto je i les ljepsi od tebe rendeer
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

komad govedine Empty Re: komad govedine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum