ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Guest Fri 18 Apr - 18:53

Baron wrote:
von_Starhemberg wrote:
Baron wrote:
von_Starhemberg wrote:
Baron wrote:
aben wrote:ćiril i metod su nam dali jezik?
nisu, ali su zapečatili sudbinu bilo kojem drugom lingvističkom utjecaju na hrvatske, srpske i druge krajeve.
službeni jezik državnika i crkve, bio je latinski, a Ćiril i Metod su upravo na našim krajevima propovjedali kršćanstvo na
slavenskim jezicima. odatle Glagoljica i prvo pismo, te se iz toga nastavio formirati jezik kojim danas Hrvati pricaju a i ostali narodi u JI Europi.
Propovijedali su na jeziku na kojem ih se razumjelo, logična stvar.
nije ih se razumjelo. razumjeo se latinski jezk. da su poslani u ove krajeve Franacki misionari danas bi i Hrvati i srbi pricali Bog zna kojim jezikom.
akoihje itko razumjeo, mozda je to bila pojedina struja velikaša koji subili školovani pa su znali stranihjezika.
no, postoji ti dokumentirano da su se pojedini Biskupi iz Soluna oštro protivili slavenizaciji, a to su upravo bili oni koji su priželjkivali Franački utjecaj.
Slavenizacijajezika se percipirala kao približavanje Bizantu, čiji utjecaj nikome nije tada bio poželjan. dapače.
Znači, veća masa je razumjela latinski nego slavenske jezike? A plemići su bli školovani (što nije istina, bili su nepismena bagra) pa su znali slavenske jezike bolje? Jel tebi jasno kakvu si ti glupost sad izvalio?
masa (obicnopucanstvo) nisu niznali za slova niza pismoni za jezik. govorim ocrkvenim velikašima kojisu jedinibili štolovani i znali su više jezika čak i u ono doba. znam da plemicke obitelji nisu bile posebice školovane jer su se fokusirle više na ratovanje nego na školovanje. intelektualnim radomse bavila iskljucivo crkva.
zelimsamo recida su narodi tada bili posve još slobodni bilo kakvog utjecaja iz vana, te im se moglo u onovrijeme nametnuti bilo što.
izabrana je najgora moguća opcija koja je stigmatizirala ovo podrucje od tada do dan danas.
Bez uvrede, ali ovo ti ni na što ne liči, faktografija živi užas... Ono, veze s vezom nema, ali stvarno.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by marcellus Fri 18 Apr - 19:47

EmberSpirit wrote:o tome ne odlučujuemo mi nego švabe, franuzi, britanci, pa i ameri... njima je u interesu ugurati Srbiju i ostale zemlje u EU, da nebudu Ruski trojanski konjevi..time da Zapad dobije formirane granice.. U srbiji su pobjedili pro zapadni četnici , dobili datum za pregovore , sve 5 ... čak ova kriza sa Rusijom bi mogla ubrzati Srbiju na putu u EU... Srbija će ući u EU, ali sranje je šta će biti sa Bosnom, Kosvom i Makedonijom.. Kosov je nepriznata država u pola EU država, a Makedonija i Bosna su države u raspadau...

Sve je to točno, naročito da Srbija ima marionetsku prozapadnu vlast. Ali ja i dalje nisam siguran da će ući u EU, još sam manje siguran da ona tamo spada i da tamo uopće želi ići, a posve sam siguran da to nama nije u interesu. Puno se govori da mi "trebamo oprostiti srbima". Ja im ništa ni ne zamjeram, meni su razlozi koji su srbiju gurnuli u kolektivnu boleštinu i rat devedesete jasni. Ali oni neće oprostiti nama: nema naznaka za tako nešto. A dok se Srbija posve ne denacificira, dok ne odustane od bilo kakvih planova vladanja ovim prostorima, kontroliranja "regiona", ili teritorijalnih prisezanja, mi moramo sprječavati njen ulazak. To bi za nas bilo pogubno. No i da se denacificira, osobno mislim da će se Srbija uvijek htjeti osvetiti za poniženje i poraz u ratu, zato ne treba riskirati i dovesti je u poziciju da se može uopće osvetiti. Iskreno, mislim da su oni "komotniji" s rusima nego s njemcima u eu, i da je nama bolje da to tako ostane. Granica na Dunavu, a za Bosnu... Bosna ne zadovoljava minimum civilizacijskih standarda za ulazak u EU, niti će ako mene pitaš ikad. Pitanje je jedino Hrvata tamo, i Srpske.
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by marcellus Fri 18 Apr - 19:48

Ukratko mislim da niti je njima u interesu da uđu u uniju u kojoj će biti strano tijelo, niti je to nama u interesu jer bi nam se mogli kad tad najebat majke uz malu pomoć brita, koji tuđmanu nikad nisu oprostili što im je poremetio planove.

_________________
Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by RayMabus Fri 18 Apr - 19:51

Tko hebe srbe. Eno im tamo Sanđak , Kosovo i muslimani po BiH pa nek se hebu s njima. Došla im je ruska komanda avijacije u posjet. Pametnom dovoljnom. Nit NATO nit EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by crvenkasti Fri 18 Apr - 19:58

marcellus wrote:
EmberSpirit wrote:o tome ne odlučujuemo mi nego švabe, franuzi, britanci, pa i ameri... njima je u interesu ugurati Srbiju i ostale zemlje u EU, da nebudu Ruski trojanski konjevi..time da Zapad dobije formirane granice.. U srbiji su pobjedili pro zapadni četnici , dobili datum za pregovore , sve 5 ... čak ova kriza sa Rusijom bi mogla ubrzati Srbiju na putu u EU... Srbija će ući u EU, ali sranje je šta će biti sa Bosnom, Kosvom i Makedonijom.. Kosov je nepriznata država u pola EU država, a Makedonija i Bosna su države u raspadau...

Sve je to točno, naročito da Srbija ima marionetsku prozapadnu vlast. Ali ja i dalje nisam siguran da će ući u EU, još sam manje siguran da ona tamo spada i da tamo uopće želi ići, a posve sam siguran da to nama nije u interesu. Puno se govori da mi "trebamo oprostiti srbima". Ja im ništa ni ne zamjeram, meni su razlozi koji su srbiju gurnuli u kolektivnu boleštinu i rat devedesete jasni. Ali oni neće oprostiti nama: nema naznaka za tako nešto. A dok se Srbija posve ne denacificira, dok ne odustane od bilo kakvih planova vladanja ovim prostorima, kontroliranja "regiona", ili teritorijalnih prisezanja, mi moramo sprječavati njen ulazak. To bi za nas bilo pogubno. No i da se denacificira, osobno mislim da će se Srbija uvijek htjeti osvetiti za poniženje i poraz u ratu, zato ne treba riskirati i dovesti je u poziciju da se može uopće osvetiti. Iskreno, mislim da su oni "komotniji" s rusima nego s njemcima u eu, i da je nama bolje da to tako ostane. Granica na Dunavu, a za Bosnu... Bosna ne zadovoljava minimum civilizacijskih standarda za ulazak u EU, niti će ako mene pitaš ikad. Pitanje je jedino Hrvata tamo, i Srpske.

Srbe treba učiniti takvima da nam se ne mogu nikako osvetiti. Postoje tri načina za to.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by aben Fri 18 Apr - 20:45

Baron wrote:

to je opet svaljivanje krivnje na drugoga. doduse je, ratovi sa Turcima su sprječili Hrvate kaoi druge narode Balkana da se umiru razvijajui da postanu nesto puno bolje nego sto to danas jesu.
no u onim vremenima pozitivnim utjecajima iz Mađarske, Austrije i Venecije opirala se ista marva i stoka sitnog zuba kakvu danas imamo na vlasti.
nesposobni prihvatiti veci i bolji ideal i ukljuciti ga u vlatiti narodni identitet.
bitno da se je primio balkanski korumptivni mentalitet od nastanka prve juge do danas.
to smo znaliprihvatiti, radišnu etiku, lingvistiku, te način rada od uspješnijih naroda to nismo znali prihvatiti.
sve političke elite od početka prodora Turaka u HR u velikom vecinom bile zapravo anti Hrvatske i anacionalne.
kada pogledas samonarodnipreporod i tko su mu bili predvoditelji..Slovaci,Česi, Srbi...rijetko gdje koji Hrvat.
sve ljudi koji su bili zdušno za ujedinjavanje Hrvatske i Srbije i protiv Mađarske i Austrije, jer su upravo isto Česi
bili u srži največi pan-slavisti, pa su to predcrtavali na nas.
podsjecam da je cak najomrazeniji i naocrnjivaniji Mađar - Hedervary bio po Hrvate bolja i pozitivnija ličnost nego bilo koji od tih papaka
iz ILIRSKOG (čak mu nisu ni dali naziv Hrvatski) preporoda
nije to krivnja nego uzrok. nego, korupcija je ljudska a ne hrvatska osobina. ne znan kako vadiš te zaključke o radnoj etici. političke elite prije moderne države nisu isto što i sadašnje elite, ovo sad su predstavnici i ne valjaju al to nije nikakvo pravilo. uska je staza po kojoj naši političari mogu hodati, uvik je i bila- očekivati nacionalnu državu u devetnajeston stoljeću je malo preambiciozno a znajući odnose snaga i na kraju dvadesetog stoljeća bogami skoro jednako tako.
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Guest Sat 19 Apr - 1:16

marcellus wrote:
EmberSpirit wrote:o tome ne odlučujuemo mi nego švabe, franuzi, britanci, pa i ameri... njima je u interesu ugurati Srbiju i ostale zemlje u EU, da nebudu Ruski trojanski konjevi..time da Zapad dobije formirane granice.. U srbiji su pobjedili pro zapadni četnici , dobili datum za pregovore , sve 5 ... čak ova kriza sa Rusijom bi mogla ubrzati Srbiju na putu u EU... Srbija će ući u EU, ali sranje je šta će biti sa Bosnom, Kosvom i Makedonijom.. Kosov je nepriznata država u pola EU država, a Makedonija i Bosna su države u raspadau...

Sve je to točno, naročito da Srbija ima marionetsku prozapadnu vlast. Ali ja i dalje nisam siguran da će ući u EU, još sam manje siguran da ona tamo spada i da tamo uopće želi ići, a posve sam siguran da to nama nije u interesu. Puno se govori da mi "trebamo oprostiti srbima". Ja im ništa ni ne zamjeram, meni su razlozi koji su srbiju gurnuli u kolektivnu boleštinu i rat devedesete jasni. Ali oni neće oprostiti nama: nema naznaka za tako nešto. A dok se Srbija posve ne denacificira, dok ne odustane od bilo kakvih planova vladanja ovim prostorima, kontroliranja "regiona", ili teritorijalnih prisezanja, mi moramo sprječavati njen ulazak. To bi za nas bilo pogubno. No i da se denacificira, osobno mislim da će se Srbija uvijek htjeti osvetiti za poniženje i poraz u ratu, zato ne treba riskirati i dovesti je u poziciju da se može uopće osvetiti. Iskreno, mislim da su oni "komotniji" s rusima nego s njemcima u eu, i da je nama bolje da to tako ostane. Granica na Dunavu, a za Bosnu... Bosna ne zadovoljava minimum civilizacijskih standarda za ulazak u EU, niti će ako mene pitaš ikad. Pitanje je jedino Hrvata tamo, i Srpske.
sve to stoji ali službena politika Zapada je ne samo guranje Srbije u EU, nego i Ukrajine.  Nema  tu "oprosti njima, oprosti nama" ne odlučujemo mi o tome... Karamarko kada mu naredi Merkelica sutra će se ići ljubiti sa Nikolićem bez da kaže išta protiv... a pogotovo kada Ameri narede... a Ameri žele i Srbiju i Ukrajinu u zapadnoj granici... dapače Zapad planira na dugi rok progutati i jebenu Rusiju, samo neka maknu Putina sa vlasti , i neka na vlast dođu neki komunjare(zapadni igrači)  liberali(zapadni igrač) i onda će i Rusi u "euro atlantske integracije"... ali to je već "daleki scenario", ali Srbija i Ukrajina idu svakako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Guest Sat 19 Apr - 1:19

a ovo drkanje na germane je smješno... germani su izgubili WW2 i doslovno izumiru... isto kao što su drevni Grci i drevni Rimljani nestali , tako će i Germani nestati do 2100 godine. Nema smisla se poistovjećivati sa uništenom kulturom i uzdizati kulturu koja je izgubila rat i nestaje sa horizonta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by RayMabus Sat 19 Apr - 6:37

EmberSpirit wrote:a ovo drkanje na germane je smješno... germani su izgubili WW2 i doslovno izumiru... isto kao što su drevni Grci i drevni Rimljani nestali , tako će i Germani nestati do 2100 godine. Nema smisla se poistovjećivati sa uništenom kulturom i uzdizati kulturu koja je izgubila rat i nestaje sa horizonta.
Upravo tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by marcellus Sat 19 Apr - 12:25

EmberSpirit wrote:a ovo drkanje na germane je smješno... germani su izgubili WW2 i doslovno izumiru... isto kao što su drevni Grci i drevni Rimljani nestali , tako će i Germani nestati do 2100 godine. Nema smisla se poistovjećivati sa uništenom kulturom i uzdizati kulturu koja je izgubila rat i nestaje sa horizonta.

Ne bih se složio, germani su vrlo uspješni, uz anglosasksonce koji su isto manje više germanskog porijekla i kineze nacija koja ima budućnost, slavenima je baš ne vidim: najbrži pad stanovništva imaju, nikakvog uspjeha ni na jednom polju osim rusi nešto vojnom...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Guest Sat 19 Apr - 12:44

EmberSpirit wrote:a ovo drkanje na germane je smješno... germani su izgubili WW2 i doslovno izumiru... isto kao što su drevni Grci i drevni Rimljani nestali , tako će i Germani nestati do 2100 godine. Nema smisla se poistovjećivati sa uništenom kulturom i uzdizati kulturu koja je izgubila rat i nestaje sa horizonta.
Pa ukupno ih je oko 80 milijuna..niti 7 milijuna stranaca..osim toga,danas rat ne definita narod,nego jaka ekonomija,a tu su Švabi bez premca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Guest Sat 19 Apr - 13:18

bogomdani wrote:
EmberSpirit wrote:a ovo drkanje na germane je smješno... germani su izgubili WW2 i doslovno izumiru... isto kao što su drevni Grci i drevni Rimljani nestali , tako će i Germani nestati do 2100 godine. Nema smisla se poistovjećivati sa uništenom kulturom i uzdizati kulturu koja je izgubila rat i nestaje sa horizonta.
Pa ukupno ih je oko 80 milijuna..niti 7 milijuna stranaca..osim toga,danas rat ne definita narod,nego jaka ekonomija,a tu su Švabi bez premca...

njemaca prije WW2 u Njemačkoj + istočnoj/srednjoj/SSSRu je bilo oko 80-90 milijuna i imali su dobar natalitet, i nazi projekcije su bile da će ih do 2000godine biti oko 200milijuna


Danas Njemačka ima 80milijuna stanovnika od čega 64milijuna švaba, a i sam znaš kako i tih 64 milijuna se mješaju ubrzano sa Hrvatima, turcima, poljacima, česima, španjolcima, i kako imaju loš natalitet... 

Dakle Njemaca realno ima 60ak milijuna od planiranih 200milijuna... očito je jasno da ih ima 1/4 od onoga planiranog broja...  A drugi germanski narod još gori.. Nizozemci, Skandinavci ubrzano nestaju i mješaju se. 


Tako su Rimljani nestali na sličan način ... loš natalitet + mješanje sa robovima, germanima , + imigracija.  Tako i Njemci nestaju. 

Današnju njemačku ekonomiju baš i drže slavenski(hrvati,poljaci, česi , rusi, srbi) + mediteranski imigranti(španjolci, talijani, grci)... da njema njih, i njemačka bi bila kurac na biciklu... 

Njemački jezik će ostati, kao što je ostao Latinski, ali Njemci kao i Rimljani će nestati... evo pokupajte opovrgnuti brojke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Guest Sat 19 Apr - 13:22

marcellus wrote:
EmberSpirit wrote:a ovo drkanje na germane je smješno... germani su izgubili WW2 i doslovno izumiru... isto kao što su drevni Grci i drevni Rimljani nestali , tako će i Germani nestati do 2100 godine. Nema smisla se poistovjećivati sa uništenom kulturom i uzdizati kulturu koja je izgubila rat i nestaje sa horizonta.

Ne bih se složio, germani su vrlo uspješni, uz anglosasksonce koji su isto manje više germanskog porijekla i kineze nacija koja ima budućnost, slavenima je baš ne vidim: najbrži pad stanovništva imaju, nikakvog uspjeha ni na jednom polju osim rusi nešto vojnom...


anglo saxonci nestaju, švabe nestaju. njihov etnički teritorij nestaje... 

Recimo slavenski narodi tipa Hrvati, Poljaci, Bjelorusi , možemo imati lošiji standard, ali imamo +90% čist etnički teritorij... to je najvažnije u opstanku nacije.  Ako se stvore dobri uvjeti države uduplaju populaciju za 30godina, a kada te istisnut recimo turci/arapi(imigranti) onda si ti gotov. to postaje njihov teritorij. i kada se izmješaš sa njima, tvoja nacija je gotova. ona će možda imati njemački jezik, ali neće to biti njemci. 

latinski jezik je bio službeni jezik velikog broja EU zemalja do zadnjih 200godina iako su Rimljani nestali preko tisuću godina prije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Ragnarok Sat 19 Apr - 19:21

Baron wrote:
Ragnarok wrote:I još jednom čudno...

Stalo ti je do germana i njihove povijesti, a do ruske nije..., a bome nisu baš to dva zasebna entiteta.

slaveni su u mojim ocima u najboljem slucaju polu-civilizirani narodi.
nemam sto kod njih voljeti niti  slavenizam išta nudi.
Germani su ti koji su izgradili civilizaciju i podigli je na stupanj tehnološke kulturne i znanstene razvijenosti na kojoj smo danas.
poslije WW2 germani su na zalost podlegli pod izravan cionistički i neo liberalni utjecaj (ropstvo) koje je nagrizlo njihova drustva, te ih u roku pola stoljeca pretvorilo u liberalne, mlohave, neodlucne i miroljubive narode, dok je istok (slaveni) bio toga postedjen jer je komunizam u neku ruku bio svojevrsna čahura koja je svojom zatvorenoscu prema zapadu odgodila u najbolju ruku da se isto ne desi i slavenima.
jedino sto cemu se nadam je da neo liberalizam nece slavenima uciniti isto te ih podvrgnuti sebi. jer nacional socijalizam koji smatram apsolutno jedinom i ispravnom i prihvatljivom ideologijom govori da sve narodi imaju pravo na svoj identitet, te da sve ideologije (cionizam, komunizam, kapitalizam) koji ugrožavaju svako autohtono društvo, bez obzira bilo ono Europsko, južnoameričko, azijsko ili afričko, moraju biti uklonjeni.
iskljucivo iz tog razloga podrzavam Ruse protiv zapada.
ali na pitanje dali sam za to da Rusi zavladaju Europom i svijetom te da zasjednuna tron na kojem je Amerika danas - svakako da ne, jer Slaveni (Rusi) nisu uopce u stanju voditi zapadnu civilizaciju, jer i sami nisu dio nje.
stvorili bi neki sveopći društven hibrid, koji bi bio štetan po narode koji su jedini kadri voditi ljudsku civilizaciju naprijed, a to su Germanski narodi.
Potrebno je oslobađanje i uništenje cionističkog ugnjetavanja na iste, te iskorjenje svih pojava proizašlih iz cionističko/kapitalističkog i neo liberalnog šunda koje je dovelo zapad na koljena od 1945. do danas.

Pa nisu baš samo Germani, Kopernik, Galileo i sl.

Hmm cionisti ovo ono, a kad tamo Rusi i protokol sionski
Ragnarok
Ragnarok

Posts : 283
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Ragnarok Sat 19 Apr - 19:30

Baron wrote:
von_Starhemberg wrote:
Baron wrote:
slaveni su u mojim ocima u najboljem slucaju polu-civilizirani narodi.
 
U tom ti slučaju trebaju naočale s jebenom dioptrijom, ako je samo do očiju...
što su slaveni ikada postigli? osim što su usavršili mrcvarenje svojihneprijatelja iživljavanje itd.
kultura im se ocrtava u oblokavanju, prostačenju, ljenosti i općenito gluposti.
da zivis u sredini gdje ih mozes pomnije promotriti drugacije bi ih dozivljavao.
ako su to po tebi ''civilizirani ljudi'' oda je ocito tebi potrebna operacija očiju + najžešća dioptrija koja postoji.

Pa dobro, nije da si bili prvi u svemiru, ni dali heliocentrični model sustava...

Za razliku od VB ili skandinavije, pa oktoberfesta?
Ragnarok
Ragnarok

Posts : 283
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Guest Sat 19 Apr - 19:38

najveća ironija da su rusi poslali jedinog švabu u svemir :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Sigmund_J%C3%A4hn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by RayMabus Sat 19 Apr - 19:45

EmberSpirit wrote:
bogomdani wrote:
EmberSpirit wrote:a ovo drkanje na germane je smješno... germani su izgubili WW2 i doslovno izumiru... isto kao što su drevni Grci i drevni Rimljani nestali , tako će i Germani nestati do 2100 godine. Nema smisla se poistovjećivati sa uništenom kulturom i uzdizati kulturu koja je izgubila rat i nestaje sa horizonta.
Pa ukupno ih je oko 80 milijuna..niti 7 milijuna stranaca..osim toga,danas rat ne definita narod,nego jaka ekonomija,a tu su Švabi bez premca...

njemaca prije WW2 u Njemačkoj + istočnoj/srednjoj/SSSRu je bilo oko 80-90 milijuna i imali su dobar natalitet, i nazi projekcije su bile da će ih do 2000godine biti oko 200milijuna


Danas Njemačka ima 80milijuna stanovnika od čega 64milijuna švaba, a i sam znaš kako i tih 64 milijuna se mješaju ubrzano sa Hrvatima, turcima, poljacima, česima, španjolcima, i kako imaju loš natalitet... 

Dakle Njemaca realno ima 60ak milijuna od planiranih 200milijuna... očito je jasno da ih ima 1/4 od onoga planiranog broja...  A drugi germanski narod još gori.. Nizozemci, Skandinavci ubrzano nestaju i mješaju se. 


Tako su Rimljani nestali na sličan način ... loš natalitet + mješanje sa robovima, germanima , + imigracija.  Tako i Njemci nestaju. 

Današnju njemačku ekonomiju baš i drže slavenski(hrvati,poljaci, česi , rusi, srbi) + mediteranski imigranti(španjolci, talijani, grci)... da njema njih, i njemačka bi bila kurac na biciklu... 

Njemački jezik će ostati, kao što je ostao Latinski, ali Njemci kao i Rimljani će nestati... evo pokupajte opovrgnuti brojke
Njemaca nema 60 miljona nego 65 miljona al imaju preko dvadeset posto populacije starije od 65 godina tako da ispada da ih ima u osnovi oko 52 miljona i uza sve to imaju jako loš natalitet.

Evo slike tj grafikoni slikovni :

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 400px-Europe_population_over_65
Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Magnify-clip
Percentage of the population over 65 in Europe


[th]Ethnic Group[/th][th] %[/th][th]population[/th]
Europeans and Ethnic Germans from Kazakhstan94.877,679,000
     Ethnic German without migration background80.565,570,000

65 - 66 miljona švaba i onda kad oduzmeš preko 20% staracke populacije koja je uglavnom švabska a ne stranci to ti je minus 13 miljona ljudi dakle 52 miljona švaba godišta do 65 godina i onda plus to još imaju i jako slab natalitet


Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Saupload_3-28-germany
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by crvenkasti Sat 19 Apr - 19:51

Kako da moja djeca budu Nijemci?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by RayMabus Sat 19 Apr - 19:51

 Ethnic Germans from Kazakhstan0.7567,000

Imamo pola miljuna Švaba iz SSSRa tamo i to je na onu brojku od 65,5 miljona švaba u osnovi 66 miljona švaba. Imaju preko 20% staracke populacije i slab natalitet. Kad oduzmeš 20% od 66 miljona dobiješ manje od 53 miljona cistih švaba plus imaju jako loš natalitet. 

Švabe nestaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by RayMabus Sat 19 Apr - 19:58

Kad se gleda ukupna slika a kad makneš ovu staracku populaciju koja je uglavnom germanska onda dobiješ da švaba ima negdje oko 70% u ukupnoj populaciji tamo plus imaju slab natalitet pa ce se omjer kasnije bit i veci .... ili ti ga u prevodu kad makneš iz statistike starcad , od deset ljudi u švabiji sedam je švaba a tri su stranca na ukupnom teritoriju Njemacke s tim da je tendcija opadanja broja švaba a povecavanja udijela stranaca il miješanih brakova i to jel.


Ethnic groups in Germany
  Germans without migration background (80.5%)
  Europe (excluding Turkey) (10.4%)
  Turkey (3.7%)
  Asians (2.5%)
  Africans (0.7%)
  America (0.5%)
  Others/unspecified (1.7%)



http://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Germany#Immigration


Last edited by RayMabus on Sat 19 Apr - 19:59; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Ragnarok Sat 19 Apr - 19:58

EmberSpirit wrote:najveća ironija da su rusi poslali jedinog švabu u svemir :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Sigmund_J%C3%A4hn

Nemoj, Baron će popizdit   bom
Ragnarok
Ragnarok

Posts : 283
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad - Page 4 Empty Re: Hrvatski interes je da države 'Zapadnog balkana' ne uđu u EU nikad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum