ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Sirija Empty Sirija

Post by marcus-t 7/3/2016, 14:34

preko_vode_do_slobode wrote:
Winter is coming wrote:naneo je udarac američkoj prevarantskoj politici na razorenom Bliskom istoku tako što je optužio Tursku – NATO članicu – da olakšava terorističke napade na Siriju, tradicionalnog saveznika Moskve.


optužio je svoga bivšeg saveznika Tursku, i bivšeg Putinovog brata Erdogana .. dok su bili saveznici i Rusi su šutili nad Turskim sranjima, i šutili bi i dalje da im Turci nisu oborili avion. Vjerojatno je isti taj general se ljubio sa Erdoganom na otvaranju đamije u Moskvi prije kojih par tjedana
Ti i dalje melješ jedno te isto? Jebotebog, normalnijih od tebe ima pun kurac u Vrapču i Popovači. :roll
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Guest 7/3/2016, 14:49

pozdravi svoju ekipu tamo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 7/3/2016, 19:39

ALRAQQA EXPLODING; BA’ATH PARTY LEADS ASSAULT ON SAUDI TERRORISTS; HUNDREDS DEFECT TO SAA

Ziad Fadel / 2 hours ago



Sirija Syrian3

AL-RAQQA:  What we told you yesterday was absolutely true.  We were the only ones in this crazy-quilt media to tell the world the Ba’ath Party ignited the fire which would end with the devastation of the “Islamic State” as it exists in Al-Raqqa.  It was the Ba’ath which was trained to utilize communication equipment provided by the government and it was the Ba’ath which organized cadres and cells within the city to finally reach a point when they had the capability to dispel the suffocating stench of ISIS and its mindless Wahhabism.

We can confirm the defection of over 350 ISIS rodents with their noisome grub families to Faylaq Al-Shaam, but, many were seen killed by our operatives as they tried desperately to leave Al-Raqqa to the north.  What they did not know, and couldn’t know, was that the terrorists whom they believed belonged to Faylaq Al-Shaam, were in fact agents of the Syrian Army’s Military Intelligence Directorate.  All were arrested, their families sent to safe locales for interrogation.

Abu ‘Ali Al-Tunisi, ISIS’s “Intelligence Chief in Al-Raqqa” was gunned down by Ba’ath Party irregulars as he passed by the Al-Taaj Hotel with 5 aides accompanying him.  Every rodent who was found to have one breath left received his special coup de grace courtesy of the Ba’ath.

At the city’s Central Bus Garage, Al-Dallah Roundabout, Al-Rumayla Quarter, Al-Dar’iyya Quarter and the New Al-Raqqa Bridge, the flag of the Syrian Arab Republic – not the treasonous flag of the French mandate – was fluttering in defiance of the pre-Iron Age troglodytes infesting this beautiful city.

Exclusive to SyrPer:  ISIS called up a “general mobilization” to counter the burgeoning offensive led by the Ba’ath Party and attempted to take back the Bus Garage and the area surrounding the hotel.  Attempts to set up checkpoints and fortifications met with failure as the rats learned the patriots had a large number of RPGs, many seized by the SAA from dead rodents in all parts of Syria.  These weapons were used effectively to destroy ISIS vehicles, especially bulldozers,  to disrupt terrorist efforts to build up earthen defense positions.  We can confirm anarchy in the ranks of the ISIS rats as commanders are exhibiting intolerance to suggestions by lower rank rodents – specifically those who can’t speak Turkish or Chechen.



Via Wikimapia: http://wikimapia.org/#lang=en&lat=35.956020&lon=39.010649&z=14&m=b

 

Sirija 100146

________________________________________________________, e sad koliko ovaj iz sypera sere a koliko je istine, vidicemo u nadolazecim danima

_________________
Sirija Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by red wolf 7/3/2016, 19:41

Poput dječice ste...Da li su vam igračku da se igrate njome, a ne vidite što se sve događa...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 7/3/2016, 19:53

Kaj se događa, o mudri rede? :)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by red wolf 7/3/2016, 19:55

AlfaOmega wrote:Kaj se događa, o mudri rede? :)
Gotovo je...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 7/3/2016, 20:11

o perverzije jebote,
ovog pedera holandea treba trajno protjerat u saudiju al bez para da osjeti blagodati zivota u saudi kraljevstvu 

http://www.zerohedge.com/news/2016-03-06/saudis-awarded-frances-highest-national-honor-fight-against-terrorism

_________________
Sirija Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by red wolf 7/3/2016, 20:13

Leviathan2 wrote:o perverzije jebote,
ovog pedera holandea treba trajno protjerat u saudiju al bez para da osjeti blagodati zivota u saudi kraljevstvu 

http://www.zerohedge.com/news/2016-03-06/saudis-awarded-frances-highest-national-honor-fight-against-terrorism
Vi ste gotovi...Pred raspadom ste...Uživajte u tome...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 7/3/2016, 20:20

Kaj je, niko te više ne posjećuje na onom tvom topicu gdi vodiš monologe za uspavljivanje, pa sad tu dosađuješ?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by red wolf 7/3/2016, 20:21

AlfaOmega wrote:Kaj je, niko te više ne posjećuje na onom tvom topicu gdi vodiš monologe za uspavljivanje, pa sad tu dosađuješ?
Nebitno...Gotovi ste, ali toga još uvijek niste svijesni...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 7/3/2016, 20:28

Idi baci što god na belegiju

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by red wolf 7/3/2016, 20:32

AlfaOmega wrote:Idi baci što god na belegiju
Ne možeš izbijeći sudbinu...Ona dolazi...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by red wolf 7/3/2016, 20:34

Ovo sve što se događa, biti će kratko, a onda ćete...Onda ćete...hehehehehehehehehehehehehehehehe
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 7/3/2016, 20:40

ezek, odi baci drkicu i spat, ne gnjavi tamo gdje te ne treba,  za tvoje pljuge su cisto odgovarajuce teme o ustasama i partizanima, narocito one koje posta ero

_________________
Sirija Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by red wolf 7/3/2016, 20:41

Leviathan2 wrote:ezek, odi baci drkicu i spat, ne gnjavi tamo gdje te ne treba,  za tvoje pljuge su cisto odgovarajuce teme o ustasama i partizanima, narocito one koje posta ero
Zapamti, rekao sam vam...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 7/3/2016, 20:53

red wolf wrote:
AlfaOmega wrote:Kaj je, niko te više ne posjećuje na onom tvom topicu gdi vodiš monologe za uspavljivanje, pa sad tu dosađuješ?
Nebitno...Gotovi ste, ali toga još uvijek niste svijesni...

  " Vi ste gotovi a mi  sa galaktičkog matičnog broda  Arka-2promatrati ćemo vašu propast "

 Jer mi smo mi a vi ste vi, oni su oni.......... i to je to.

 laka noć, neka zadnji ugasi uljnu lampu i isključi komp.

 Zapamtite jer ja vam rekoh

- Vi ćete se sititi mene, od blata me praviti ali mene viti neće, jer me niste slušali


Last edited by Yehudi on 7/3/2016, 20:54; edited 1 time in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 7/3/2016, 20:53

ezeeek, drkica i nina nana, ajd

_________________
Sirija Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by red wolf 7/3/2016, 20:57

Leviathan2 wrote:ezeeek, drkica i nina nana, ajd
pa pa...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by red wolf 7/3/2016, 20:58

Yehudi wrote:
red wolf wrote:
AlfaOmega wrote:Kaj je, niko te više ne posjećuje na onom tvom topicu gdi vodiš monologe za uspavljivanje, pa sad tu dosađuješ?
Nebitno...Gotovi ste, ali toga još uvijek niste svijesni...

  " Vi ste gotovi a mi  sa galaktičkog matičnog broda  Arka-2promatrati ćemo vašu propast "

 Jer mi smo mi a vi ste vi, oni su oni.......... i to je to.

 laka noć, neka zadnji ugasi uljnu lampu i isključi komp.

 Zapamtite jer ja vam rekoh

- Vi ćete se sititi mene, od blata me praviti ali mene viti neće, jer me niste slušali
pa pa...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 7/3/2016, 21:23

Leviathan2 wrote: ALRAQQA eksplodira; Stranke Ba'ath VODI napada na Saudijsku terorista; Stotine NEDOSTACI SSP Ziadom Fadel / prije 2 sata AL-RAQQA:   Ono što smo vam jučer rekao je apsolutno točno. Bili smo jedini u ovom ludo-jorgan medijima da bi svijetu stranke Ba'ath zapalio vatru koja će završiti s devastacije "islamske države" kao što postoji u Al-Raqqa. Bilo je Ba'ath koji je osposobljen za korištenje komunikacijske opreme koji ste dobili od vlade i to je bio Ba'ath koja je organizirala kadrova i stanica u gradu da se konačno doći do točke kada su imali sposobnost da rastjera zagušljiv smrad ISIS a njezina bezumnog vehabizam. možemo potvrditi bijeg od preko 350 ISIS glodavaca sa svojim divlju ličinki obitelji na Faylaq Al-Shaam , ali, mnogi su vidjeli ubijeni od strane naših operativaca koji su pokušavali očajnički napustiti Al-Raqqa na sjeveru. Ono što nisu znali i nisu mogli znati, je da su teroristi koje su vjerovali pripadao Faylaq Al-Shaam , bili su u stvari agenti Uprave Vojne obavještajne sirijskog vojske. Svi su uhićeni, njihove obitelji šalju sigurna lokacija za ispitivanje. Abu 'Ali al-Tunisi , "Intelligence načelnika u Al-Raqqa" Isis je ubijen od strane stranke Ba'ath paravojne dok je prolazio od Al-Taaj hotelu s 5 suradnika prateći ga. Svaki od glodavaca koji je utvrđeno da ima jedan dah left dobio je posebnu coup de grace ljubaznošću Ba'ath. Na gradskoj Central Bus garaža, Al-Dallah kružni tok, Al-Rumayla četvrt Al-Dar'iyya četvrti i New Al -Raqqa Bridge ., zastava sirijskoj Arapskoj Republici - a ne izdajnički zastava francuskog mandata - bio leprša u inat pre-željeznog doba troglodytes infesting ovaj lijepi grad Ekskluzivno za SyrPer: ISIS nazvao je "opću mobilizaciju" za counter rastuće ofenzivu na čelu stranke Ba'ath i pokušaj da se vrati u autobusu garaža i područje oko hotela. Pokušaji za postavljanje kontrolne točke i utvrda susreo s neuspjehom, kao štakori naučili domoljubi imali veliki broj RPGova, mnogi zaplijenila SSP od mrtvih glodavaca u svim dijelovima Sirije. To je oružje koristi učinkovito uništiti ISIS vozila, posebno buldožera, poremetiti terorističke napore da izgrade zemljane obrambene položaje. Možemo potvrditi anarhiju u redovima ISIS štakora kao zapovjednici su izlaganja nepodnošenja prijedloga od strane niže rangiranim glodavaca. - To onih koji ne mogu govoriti turski ili čečenski Via e sad drzite liniju Ovaj tekst smještena je sypera Sere What Istine, vidicemo u nadolazecim danima


   Ne znam šta bih mislio. Siguran sam da kontraobavještajci rade tutta forca na svim stranama kao i da su aktivni razni prebjezi i dupli špijuni.


 Vidim Samo sta im Kadirov Radi,su se Čečeni tamo u isis, pobili medjusobno optužujući jedni druge za špijunažu  B-) A ovaj samo rekao da im je 


ubacio par špijuna  :^0


   Isto Tako Je ja medju SA plaćenicima Tamo. ONI pljeva Velike suočiti ostalima not drago takvo preseravanje pa se likvidiraju medjusobno.


 Da Je ODLIČNA Taktika, ONA Stara -zavadi pa vladaj- medju drogirane islamiste Iz raznih zemalja, Lako Je ubaciti kost razdora.


     Kad se poveže sa paranojom i zavisti, - Sumnja- Je idealna, provlači se Kao CRV Ispod Kore stabla, puzi Kao zmija u korijenu stabla 


 Kad se krije pa izroni Iz pukotine suhozida, raste i Jaca, razdire mozak. Mislim da im Je pakao u glavama. :starac


   Naravno da  -saa- ( uz stručnu pomoc ) Plasira dezinformacije koje imaju zadatak izblesati suprotnu stranu.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum