ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIRIJA

Go down

SIRIJA Empty SIRIJA

Post by Yehudi Thu 27 Aug - 23:12

Muslim jihadists attacked two schools in Syria, placing two bombs in each campus, detonating them and slaughtering 39 people, 30 of whom were small children.

http://www.jewsnews.co.il/2014/10/05/jihadists-attack-two-schools-and-brutally-slaughter-thirty-small-children/
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Yehudi Thu 27 Aug - 23:12

Zar nije dosta oveklaone u Siriji?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Guest Thu 27 Aug - 23:39

Yehudi wrote:

Muslim jihadists attacked two schools in Syria, placing two bombs in each campus, detonating them and slaughtering 39 people, 30 of whom were small children.



http://www.jewsnews.co.il/2014/10/05/jihadists-attack-two-schools-and-brutally-slaughter-thirty-small-children/
na ovom linku je vrlo brutalna slika male ubijene curice..tako da tko je osjetljivijeg zeloca,bolje neka ne gleda..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Winter is coming Fri 28 Aug - 0:38

glupi anglosaksonci i njihove sluge ne biraju sredstva da sruse asada i destabilizuju zemlju,kao sto su napravili sa libijom i irakom,afganistan ni ne racunam pod zemlju,to je americka vukojebina za uzgajanje opijuma.samo eto sirijci se pokazali kao tvrd orah,ma ja bi ovima dzihadistima jebao mater samo tako,evo npr sta bi uradio..kod nas ima veprova puk kurac i prave razne pizdarije a nesmijes ga ubiti,ja bi od njih napravio prave ratnike,organizovao bi ekipu da ih se zive nekako pokupi,na hiljade,onda bi ih utovario u neki transportni avion ili helihopter,vec neki kurac,svakom bi stavio padobran i podesio da se otvori na tako da vepar uredno dolje sleti,i sad zamisli koji bi to bio shok za dzihadiste,hiljade veprova oko njih skace i grokce,to bi im sjebalo koncepciju,onda ih napasti svim snagama a spic napada bi biole zene tako da nikako ne odu u raj,ako ni ovo nebi urodilo plodom onda ide plan b) neutronske bombe,pobiju insekte a zgrade ostane netaknute i zemlja ne zagadjena radijacijom

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Guest Fri 28 Aug - 0:51

medolino_zg wrote:glupi anglosaksonci i njihove sluge ne biraju sredstva da sruse asada i destabilizuju zemlju,kao sto su napravili sa libijom i irakom,afganistan ni ne racunam pod zemlju,to je americka vukojebina za uzgajanje opijuma.samo eto sirijci se pokazali kao tvrd orah,ma ja bi ovima dzihadistima jebao mater samo tako,evo npr sta bi uradio..kod nas ima veprova puk kurac i prave razne pizdarije a nesmijes ga ubiti,ja bi od njih napravio prave ratnike,organizovao bi ekipu da ih se zive nekako pokupi,na hiljade,onda bi ih utovario u neki transportni avion ili helihopter,vec neki kurac,svakom bi stavio padobran i podesio da se otvori na tako da vepar uredno dolje sleti,i sad zamisli koji bi to bio shok za dzihadiste,hiljade veprova oko njih skace i grokce,to bi im sjebalo koncepciju,onda ih napasti svim snagama a spic napada bi biole zene tako da nikako ne odu u raj,ako ni ovo nebi urodilo plodom onda ide plan b) neutronske bombe,pobiju insekte a zgrade ostane netaknute i zemlja ne zagadjena radijacijom
hahahaha..znas sto bi im jos trebalo,mauntati kevlar zastitu,i pancirnu mrezicu..dobro ih natrljati cvinjskom mascu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Winter is coming Fri 28 Aug - 1:13

haha da,zaboravio sam dodati i spiked ammo :clown

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Winter is coming Fri 28 Aug - 1:14


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Guest Fri 28 Aug - 1:24

Pretjerase ga Khozoepi,ali stvarno...Medo,kakve su tvoje projekcije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Winter is coming Fri 28 Aug - 1:28

nemam pojma,ali mislim da ce uskoro biti situacija kao kad je pao Rim,grabi sve sto se moze,Turci ce vjerovatno udriti na Grke (opet) i tu ce moratu uletiti Rusija i osloboditi Carigrad i ostale privremeno okupirane zemlje,sta ce biti sa Sirijom,Saudima i ostalim djelovima bog zna,to je previse nepredvidivo ali cini mi se da su glupi saudi sami sebi zabili kurac u guzicu sa onim spustanjem cijena nafte

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Guest Fri 28 Aug - 1:39

Mda..i meni se tako cini..previse se ovo izmaklo kontroli..Europa ce ponovno gorjeti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SIRIJA Empty Re: SIRIJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum