ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malo o starozavjetnim "proroštvima"...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Malo o starozavjetnim "proroštvima"... - Page 2 Empty Re: Malo o starozavjetnim "proroštvima"...

Post by Iknar Thu 17 Jul - 2:59

von_Starhemberg wrote:Koji lik  :tss
znas kaj,isaos am lsitati teme malo odgovorio i vidim da si ti ucio povijest,a onda i da ucis druge,e onda se sjetim ovoga tvoga bubnjara koji je puko ko kokica  hahahahaa
ma sala ali istinita,sto az tebe uopce znaci povijest,meni su ti likovi koji su zavrsili povijest neka vrsta budala,koji su zavrsili ensto najlakse sto se moze,jer opona povijest koji takvi zavrsavaju u biti skoro i da nije povijest,nazalsot takvi najbolje i porlaze a ucinci nikakvi
daklre to je kakos e narodski kaze,mlacenje prazne slame,ti studiji"povijesti"

Iknar

Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Malo o starozavjetnim "proroštvima"... - Page 2 Empty Re: Malo o starozavjetnim "proroštvima"...

Post by Guest Thu 17 Jul - 14:03

Iknar wrote:
von_Starhemberg wrote:Koji lik  :tss
znas kaj,isaos am lsitati teme malo odgovorio i vidim da si ti ucio povijest,a onda i da ucis druge,e onda se sjetim ovoga tvoga bubnjara koji je puko ko kokica  hahahahaa
ma sala ali istinita,sto az tebe uopce znaci povijest,meni su ti likovi koji su zavrsili povijest neka vrsta budala,koji su zavrsili ensto najlakse sto se moze,jer opona povijest koji takvi zavrsavaju u biti skoro i da nije povijest,nazalsot takvi najbolje i porlaze a ucinci nikakvi
daklre to je kakos e narodski kaze,mlacenje prazne slame,ti studiji"povijesti"
Ha čuj, neki završe neke škole, neki instant tečajeve pa se prave da su pametni, lupetaju o gromovima, atlantidama, sotonistima, lošim pravopisom i još gorom gramatikom... Neću reći da su takvi budale, blizu jesu, više su za žaljenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Malo o starozavjetnim "proroštvima"... - Page 2 Empty Re: Malo o starozavjetnim "proroštvima"...

Post by Iknar Thu 17 Jul - 21:26

von_Starhemberg wrote:
Iknar wrote:
von_Starhemberg wrote:Koji lik  :tss
znas kaj,isaos am lsitati teme malo odgovorio i vidim da si ti ucio povijest,a onda i da ucis druge,e onda se sjetim ovoga tvoga bubnjara koji je puko ko kokica  hahahahaa
ma sala ali istinita,sto az tebe uopce znaci povijest,meni su ti likovi koji su zavrsili povijest neka vrsta budala,koji su zavrsili ensto najlakse sto se moze,jer opona povijest koji takvi zavrsavaju u biti skoro i da nije povijest,nazalsot takvi najbolje i porlaze a ucinci nikakvi
daklre to je kakos e narodski kaze,mlacenje prazne slame,ti studiji"povijesti"
Ha čuj, neki završe neke škole, neki instant tečajeve pa se prave da su pametni, lupetaju o gromovima, atlantidama, sotonistima, lošim pravopisom i još gorom gramatikom... Neću reći da su takvi budale, blizu jesu, više su za žaljenje.
jadan ti,opet nisi shvatio
dobro zavrsio si recimo povijest a sto znas samo ono sto su te naucili nsita vise,nisi istrazivao povijest,niti ne znas sto si uopce studirao,dakle sablonsko znanje,pravo znanje nemas,ali ajde to ti nsi kriv posto je povijest relativna i ovisio drzavama,dakle skoro nsita ne znas

pa gledaj mogu ja pisati tocno ali ne zelim,mudri ljudi mogus ve shvatiti budale bas i ne,ali ajde ako zelis biti takav tvoja volja

sto ti ooupce znas o povijesti koliko dalako ide tvoje znanje o povijesti
dakle ne znas skoro nsita,to je ionako danas sa znanjem kojims e raspolaze ide mozda 1000 godina unazad i to vjerojatno samo   doktorsko zvanje,ostalo nisko
ajde ti meni lijepo reci,na koji nacin su sagrađene piramide,tko ih je sagradio,gdje jos mogu biti itd
pa pred nosom su ti a povjesnicari nemaju pojma,ne trazim da govorio o atlantidi to je skriveno znanje,nije za svakoga danas

dakle zavrsio si povijest,to je isto kao da mi netko kaze da je zavrsio prometni faks,dakle uzaludno,beskorisno,samo imas dipomu nsita vise
ajde ti meni reci o cemu ucis druge,koje teme povijesti,koliko daleko u povijest i gdje je ta povijest tocno,do onda si samo budala koja se kiti perjem a nema nikakvo znanje,ali cak i to znaje je upitno posto je poznatos to se uci na povijesti,dakle skoro nista korisno
znas koja pisanje i gramatika je svjesno ose,ali unutar tihs tarih korica je veliko znanje,bio bi jako los arheolog ,a  jos si gori povjesnicar
ti me podsjecas na branda,ima nekakvo nauceno znanje,uM ti kao i njumu nije razvijen da probavi sve te cinjenice,hvalis se diplomom a na "znanju"padas
covjece Atlantida je ljudska povijest,piranmide isto,ono sto se dogodilo preije 2000 godina recimo to je i povijest i sadasnjost i buducnost,a ja covjece, ja sam slicno,samo je pitanje agregatnog stanja ako mozes shvatiti o cemu govorim
nemas pojma koliko sam takvih kao ti susretao i potukao u komunikaciji do koljena i to na temama slicnih ljudi kao sto si ti

dakle ponavlja ovo sto se uci o povijesti je skoro nista,skoro pa uzaludno znanje,ali onaj tko je nakon zavrsetka faksa ucenik on ima sanse da napreduje dalje,a oni kao ti stagnitraju,imaju titule ,nazive,ali i primitivan sablonski Um,dakle atrofija se događa,zaborav,na neki nacin umiranje Uma,boolje receno toga zvanja koje netko zavrsi
dakle ili pokazi cinjenice danesto ne postoji ili suti zauvijek
jedinos to mozda ne postoji je tvoje razumijevanje o temi i slozenost komunikacije na visim razinama,dakle nesto ddalje od ljudskog govora,dakle pokret,osjecaj i jos neke stvari kojih nisi dostojan da spominjem,jer kaos to sam ti rekao sablonac si sto se tice Uma
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Malo o starozavjetnim "proroštvima"... - Page 2 Empty Re: Malo o starozavjetnim "proroštvima"...

Post by Guest Thu 17 Jul - 21:32

Da, da...šta ono reče ti da si završio (kad se već prozivamo ovako)? Onako iz osobnog iskustva znam da su takvi koji omalovažavaju druge koji su nešto završili, zapeli na drugoj godini faksa, i ostatak dvadesetih proveli filozofirajući kako je sustav nepošten, kako su neshvaćeni, svi koji imaju diplomu budale i šarlatani i tako te pričice...i to sve uz neki šank i peti-šesti Heineken....  :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Malo o starozavjetnim "proroštvima"... - Page 2 Empty Re: Malo o starozavjetnim "proroštvima"...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum