ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hinduizam - religija milosrđa i humanosti

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hinduizam - religija milosrđa i humanosti - Page 4 Empty Re: Hinduizam - religija milosrđa i humanosti

Post by Sefirot 15/7/2014, 11:22

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:
Bran_Do wrote:
Sefirot wrote:

Najpoznatiji doktor na tom području, dr. Sakoman je za dekriminalizaciju, a iskreno se ne bi nimalo čudio da je i sam probao da bi mogao shvatiti svoje pacjente. Zašto bi to bilo uopće čudno?

Daleko od toga da je čudno, ali ti si stvar postavio kao da je aksiomatska, odnosno kao da nitko ne može uvidjeti probleme koje droga može proizvesti niti dati svoju ocjenu o istoj, bez da ju je konzumirao ili konzumira.
A to je apsolutno promašena tvrdnja, odnosno to je tvrdnja koju osporavam.
Jer probleme koje izaziva ovisnost itekako dobro vidi, a nerijetko i trpi i njegova okolina (obitelj, društvo, osobe koje se bave rehabilitacijom), a ne samo ovisnik. 
A okolina će u mnogo slučajeva biti itekako svjesnija problema negoli i sam ovisnik.

Mislim da si krivo pročitao (ili citiraj gdje sam naveo to) jer nisam navodio uopće to što govoriš nego da osoba koja je probala može ozbiljnije govoriti o tome nego osoba koja samo govori bez realnog iskustva.

Dvije osobe, obje poznaju problem narkotika, jedna je probala druga nije.... tko je korektniji i ozbiljniji na govori o navedenome?
Zašto jednostavno ne priznaš da si u krivu?Bar ponekad bi mogao!

Zato što nisam jer netko tko ima iskustva ima daleko većih argumenata radi razumjevanja stanja...
Budale uče na osobnim greškama,pametni na tuđim!

Budala je onaj koji se navuče.
Iskustvo je sasvim druga stvar...

Sefirot

Posts : 1898
2014-04-29


Back to top Go down

Hinduizam - religija milosrđa i humanosti - Page 4 Empty Re: Hinduizam - religija milosrđa i humanosti

Post by Bran_Do 15/7/2014, 12:11

Sefirot wrote:Zato što nisam jer netko tko ima iskustva ima daleko većih argumenata radi razumjevanja stanja...

A ja opet ponavljam da to nipošto nije pravilo, već da ovisi od slučaja do slučaja, te aspekta uporabe droga o kojemu je riječ.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum