ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku

Post by Guest 1/3/2016, 20:29

Pa vec ste poskupili i to dobro..

Guest
Guest


Back to top Go down

Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku

Post by Leviathan2 1/3/2016, 20:45

jebo imigrante, slovenci su ko drumski razbojnici niz godina, eo frend mi bio u ptuju i negdje nagazio kotacem na punu, oglobise ga za 200 eurica,  joj reko sto mene nece tako, uuuuufa,
kako im bi se vozio po punoj , tri puta su me pokusali orobiti al samo im je prvi puta uspjelo jer se suputnicima zurilo na avion pa sam platio sto su mi refundirali, inace slovenija najvecim dijelom zivi od drumarine, sto kazni sto drumarine sto benzina

_________________
Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku

Post by Guest 1/3/2016, 20:58

Leviathan2 wrote:jebo imigrante, slovenci su ko drumski razbojnici niz godina, eo frend mi bio u ptuju i negdje nagazio kotacem na punu, oglobise ga za 200 eurica,  joj reko sto mene nece tako, uuuuufa,
kako im bi se vozio po punoj , tri puta su me pokusali orobiti al samo im je prvi puta uspjelo jer se suputnicima zurilo na avion pa sam platio sto su mi refundirali, inace slovenija najvecim dijelom zivi od drumarine, sto kazni sto drumarine sto benzina
Dakle,Zlovenci su moderni Drumski razbojnici...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Slovenci migrante prvo opljačkaju pa ih tek onda vrate u Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum