ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju''

Go down

''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju'' Empty ''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju''

Post by red wolf Mon 20 Nov - 23:54

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz-je-danas-nadmasio-sam-sebe-prvo-je-osramotio-hrvatsku-a-onda-optuzio-bruxelles-za-korupciju/1008688.aspx


:ming1  hahahahahahahahahahahahahahahaha...Mislim se, kako moraš razmišljati da ovakvima daš glas na izborima... lol!
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju'' Empty Re: ''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju''

Post by kaya Tue 21 Nov - 6:05

Ma to su neke komunjare i udbasi u Briselu moguće i orjunaši , cim ne daju našim dragim hrvatskim ljudima iz adza tu agenciju .
Ovi su vec rekli svojiman iz Dalmacije i izbosne ... - rodjak , iman misto , u agenciji ces radt i napravili cjenik za druge te razradili malverzacije s lijekovima . A ovi komunjare vako bezobrazni ...cccc
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju'' Empty Re: ''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju''

Post by RayMabus Tue 21 Nov - 6:15

Previše velike zvjerke su zagrizle na tu agenciju jer se tu vrti lova, mi bi se tribali javit za natječaj za kopanje ruda i gubljenje vremena
RayMabus
RayMabus

Posts : 173523
2014-04-11


Back to top Go down

''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju'' Empty Re: ''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju''

Post by kaya Tue 21 Nov - 6:28

RayMabus wrote:Previše velike zvjerke su zagrizle na tu agenciju jer se tu vrti lova, mi bi se tribali javit za natječaj za kopanje ruda i gubljenje vremena
Lova, lova a umjesto da namin iz adz a i Imotskog daju da vrtimo, mitimo, korumpiramo ne daju komunjare ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju'' Empty Re: ''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju''

Post by RayMabus Tue 21 Nov - 6:32

Ma... tek smo novi u EU, učimo, Zagreb bi kao glavni grad jedne eu države svakako nešto trebao dobiti no netreba biti naivan pa mislit da će ti dati nešto šta je lova

Eto Ljubljana ima neku EU agenciju za regulaciju energije na razini EU, 110 zaposlenih tamo
RayMabus
RayMabus

Posts : 173523
2014-04-11


Back to top Go down

''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju'' Empty Re: ''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju''

Post by Eva_ Tue 21 Nov - 9:38

Ingrid, Bandić, Kujundžić to su jake snage hrvatske diplomacije. Kad oni lobiraju i spikaju English, smijeh je zagarantiran.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju'' Empty Re: ''HDZ je danas nadmašio sam sebe. Prvo je osramotio Hrvatsku, a onda optužio Bruxelles za korupciju''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum