ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 10 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Piglet 25/2/2016, 22:49

dzango wrote:
Piglet wrote:
RayMabus wrote:Ne leti baš puno raje za AMeriku ...taj interkontinetalni let za Ameriku BG aerodromu samo daje jedan interkontinetalni štih , prekooćeansku wezu i tako ....ok ...al nisu naša posla nit pštete nit koristi ...ako bude jeftinija karta i to ...radit će i swe pet.
Ti avioni su srpski kao što su i kragujevački fićo ili Kosovo srpski. To je samo opijum za neoprane mase poput dzanga da si umisle da i oni nešto vrijede. I da za to masno plate. I da glasaju za Vučića.
Nije reč o tome čiji je avion, nego čija je kompanija, ko u njoj radi i odakle leti. Jeste da bi tebi bilo lakše da ne letiš u Ameriku iz Srbije sa srpskom kompanijom. Ali šta ću ti ja. Isto kao što ćeš ti pre da glasaš za Vučića nego ja.
Vučiću, ti li si?

Kad ćeš objaviti sve ugovore o privatizaciji JAT-a? Zašto tajiš takav fantastičan poslovni potez? Zašto Arapi ne moraju plaćati Aerodromu Beograda takse? Na kome je rizik poslovanja, kakav je odnos ulaganja RS-Etihad? Koliki su dugovi JAT-a i koliko Srbija mjesečno plaća Etihadu management usluge? Zašto Air Serbia dobiva zrakoplove samo na leasing i zašto na aerodromu Beograd više nema nijedne low-cost avio kompanije? Gdje su nestale i zašto više ne lete u Srbiju?

Vučko, Vučiću, vraže jedan.

Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 10 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Piglet 25/2/2016, 23:00

dzango wrote:
maggie13 wrote:Ah,cini mi se da te fino 'stjerao',zato sam te i posla branit :D
Jeste. Rekao mi da sam Vučićev bot. Mali je genije.
Nije istina, rekao sam da si gluplji od Vučićevih botova.

Ali zapravo se bojim da si jednostavno glup i zatucan jer ne samo da sa svojom srpskom plaćom nikada nisi letio avionom nego nisi ni bio dalje od Srbije među šljivama, a kamoli u SAD na koje se toliko pozivaš. Aerodrom možda ponekad vidiš kad negdje putuješ vlakom i izdaleka se diviš novom, arapsko-orijentalnom logu Ujedinjenjih Letova Arapa i Srba. Ili kako su vas već nazvali gazde.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 10 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Kermit 25/2/2016, 23:05

treba sve preimenovati u FT jer iskreno od njegovih vlada ovo sve više liči na hajdučiju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 10 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum