ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Piglet 25/2/2016, 17:11

RayMabus wrote:Ne leti baš puno raje za AMeriku ...taj interkontinetalni let za Ameriku BG aerodromu samo daje jedan interkontinetalni štih , prekooćeansku wezu i tako ....ok ...al nisu naša posla nit pštete nit koristi ...ako bude jeftinija karta i to ...radit će i swe pet.
Ti avioni su srpski kao što su i kragujevački fićo ili Kosovo srpski. To je samo opijum za neoprane mase poput dzanga da si umisle da i oni nešto vrijede. I da za to masno plate. I da glasaju za Vučića.

Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Ero 25/2/2016, 17:13

provocator wrote:Preko vode do slobode!
Predlažem ti Dunav. Sad je hladan, sačekaj na proljeće... jocolor

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Winter is coming 25/2/2016, 17:15

dzango wrote:
Winter is coming wrote:jeli aerodrom ili zracna luka ha ha,bar jedan nazvati po stipi šuvaru
Aerodrom Franjo Tuđman mu dođe kao i NDH. Aerodrom bi trebalo da je zračna luka a NDH neovisna. Džaba kad su šlampavi.
bolje bi bilo aerodrom Andrija Artukovic on je bio veci ustaša

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by RayMabus 25/2/2016, 17:17

Winter is coming wrote:
dzango wrote:
Winter is coming wrote:jeli aerodrom ili zracna luka ha ha,bar jedan nazvati po stipi šuvaru
Aerodrom Franjo Tuđman mu dođe kao i NDH. Aerodrom bi trebalo da je zračna luka a NDH neovisna. Džaba kad su šlampavi.
bolje bi bilo aerodrom Andrija Artukovic on je bio veci ustaša
Po tebi i sličnima swi smo mi ustaše ....nije ni čudo šta će was sad mlatit po Hr di god was nanjuše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175949
2014-04-11


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Winter is coming 25/2/2016, 17:22

pa da više manje,ako niste ustaše onda ste njihovi simpatizeri

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by RayMabus 25/2/2016, 17:23

Winter is coming wrote:pa da više manje,ako niste ustaše onda ste njihovi simpatizeri
Majmune Tuđman je ukinija parawojne formaćije a onda ti teletino ga zoweš ustašom.

KIlo mozga pola marke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175949
2014-04-11


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Guest 25/2/2016, 17:53

dzango wrote:
epikur37 wrote:
dzango wrote:
epikur37 wrote:
dzango wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:
epikur37 wrote:Posve primjereno. Tuđman to zaslužuje, bilo je bezveze  onaj periferni trg.....ovako je ok.
OK. Tito ima trg,Francek aerodrom i to je u duhu njegove politike pomirenja.


Pa kaj se tiče Tuđmana tu nema dileme, kaj se tiče Tita...držat ću se Tuđmana.
Za šta ćeš da ga držiš?

Za Oluju :)
Tako mu je bio ponos?

A svima nam je ;)
Svima vam je Tuđman ostavio u amanet da ga držite za ponos?
Ne nama koliko vama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Guest 25/2/2016, 17:54

Piglet wrote:Hrvatska ima 7 međunarodnih aerodroma, a Srbija samo 1. Vjerujem  da će ipak namoliti Arape da im izgrade bar još jedan da ga i oni nazovu po svom omiljenom vođi i političkom lideru Aleksandru Vučiću.
:lol: :lol: :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by L'âme 25/2/2016, 18:23

dzango wrote:
maggie13 wrote:
Piglet wrote:
dzango wrote:
Piglet wrote:
dzango wrote:
Piglet wrote:
dzango wrote:
Piglet wrote:
jastreb wrote:Hrvatska ima 7 aerodroma? Koji su to?

Imamo ZG,RI,ZD,OS,RI,DU i PU. Da,to je to.Ne,Rijeku sam dva put spomenuo. Koji je sedmi?

Imamo i odličan vojni aerodrom na Udbini. Zatim manje  aerodromčiće po otocima.
Imamo 9, ali 7 je međunarodnih. Dubrovnik, Osijek, Pula, Rijeka, Split, Zadar, Zagreb su međunarodni + Brač i Mali Lošinj.

Srpska sirotinja ima samo jedan operativni u cijeloj državi, ostale su pozatvarali.
Vidi se ko je sirotinja. Mi možemo da biramo velikana po kojem ćemo da nazovemo aerodrom. Vi vaš nazivate po Tuđmanu. Dalji komentar je suvišan.
Da, možete pa molite Arape da vam izgrade drugi. Jeste tako birali i ime nacionalnog avio prijevoznika kad su vas Arapi preimenovali? Sirotinja ne bira imena, gazde to rade.
Ko je vlasnik nacionalnog prevoznik Srbije i kako se zove? Ajde sad poplako.
Ti si gluplji nego Vučićevi botovi na internetu. A

Naravno da su vam ostavili 51% dok poduzeće ima gubitke, a to smo vidjeli i ove godine kad ste ih vi iz budžeta namirili. Izvršna i faktična uprava je u rukama Arapa, a u ugovoru im stoji pravo kupovine zlatne akcije. To još neće uraditi jer će time Air S - Etihad prestati biti europska kompanija i imat će veća ograničenja u letovima prema EU.

Najgore je kad sirotinja msli da je gospodin.
To jeste. Evo tebe koji prvi druge nazivaš sirotinjom. To najbolje govori o tebi i praziluku koji ti viri iz dupeta.

AS ima gubiteke, ali mnogo manje nego 2014. 2018 bi trebalo da izađe na zelenu granu i posluje bez gubitaka. Nikakvih ograničenja neće biti i to je posao Etihada. Do tada možete sa Air Serbia iz Beograda da letite za Ameriku. Jebiga kad sa Franje Tuđmana ni jedan ne leti tamo.
Ma jašta Vučićev botu, zaboravio si spomenuti i plaće 500€ i Beograd na vodi kao novu meku arapskog jet-seta.
ajde,nemoj tako niskim udarcima,rastuzit ces mi dzanija..8-)
Srećom si ti tu da me maziš i braniš.
:D
Sto cu od tebe,doslo mi milo..kad te taj zlocko tare..B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by veber 25/2/2016, 18:27

maggie13 wrote:
:D
Sto cu od tebe,doslo mi milo..kad te taj zlocko tare..B-)
hmm, a mene ne bi branila i da sam ti i mio i drag?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Ero 25/2/2016, 20:18

Kraj detuđmanizacije
Obistinjuju se riječi koje je Kissinger uputio Tuđmanu
Glave u hrvatskoj politici nisu hladne, ali imenovanjem zagrebačke zračne luke simbolično se odaje počast ocu nacije

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 948915b25b7c903b56802184dfccfb1a
Foto: Patrik Macek/PIXSELL

   Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 7bb129f1ce5df88cbe8da20e52b4bbc2
Autor:
Marinko Jurasić

 Gospodine predsjedniče, kao i svi veliki ljudi, za života nećete dočekati pravilno tumačenje vaših zasluga za narod, to će učiniti tek buduća pokoljenja, ali vjerujte, učinit će. Vi ćete biti veliki čovjek hrvatske povijesti, ali ne za života, već kada ocjene budu donesene hladnom glavom, u pismu dr. Franji Tuđmanu ...


http://www.vecernji.hr/premium/obistinjuju-se-rijeci-koje-je-kissinger-uputio-tudmanu-1063378

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Ero 25/2/2016, 20:21

...ilitiga, nitko nije bio prorok u svom selu.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by dzango 25/2/2016, 21:52

Piglet wrote:
RayMabus wrote:Ne leti baš puno raje za AMeriku ...taj interkontinetalni let za Ameriku BG aerodromu samo daje jedan interkontinetalni štih , prekooćeansku wezu i tako ....ok ...al nisu naša posla nit pštete nit koristi ...ako bude jeftinija karta i to ...radit će i swe pet.
Ti avioni su srpski kao što su i kragujevački fićo ili Kosovo srpski. To je samo opijum za neoprane mase poput dzanga da si umisle da i oni nešto vrijede. I da za to masno plate. I da glasaju za Vučića.
Nije reč o tome čiji je avion, nego čija je kompanija, ko u njoj radi i odakle leti. Jeste da bi tebi bilo lakše da ne letiš u Ameriku iz Srbije sa srpskom kompanijom. Ali šta ću ti ja. Isto kao što ćeš ti pre da glasaš za Vučića nego ja.

_________________
 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by dzango 25/2/2016, 21:54

tre911 wrote:
dzango wrote:
epikur37 wrote:
dzango wrote:
epikur37 wrote:
dzango wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:
epikur37 wrote:Posve primjereno. Tuđman to zaslužuje, bilo je bezveze  onaj periferni trg.....ovako je ok.
OK. Tito ima trg,Francek aerodrom i to je u duhu njegove politike pomirenja.


Pa kaj se tiče Tuđmana tu nema dileme, kaj se tiče Tita...držat ću se Tuđmana.
Za šta ćeš da ga držiš?

Za Oluju :)
Tako mu je bio ponos?

A svima nam je ;)
Svima vam je Tuđman ostavio u amanet da ga držite za ponos?
Ne nama koliko vama
Srbi ne drže ustaše. Zna se ko se njima ponosi i ko ih drži za ponos.

_________________
 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by dzango 25/2/2016, 21:55

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
Piglet wrote:
dzango wrote:
Piglet wrote:
dzango wrote:
Piglet wrote:
dzango wrote:
Piglet wrote:
jastreb wrote:Hrvatska ima 7 aerodroma? Koji su to?

Imamo ZG,RI,ZD,OS,RI,DU i PU. Da,to je to.Ne,Rijeku sam dva put spomenuo. Koji je sedmi?

Imamo i odličan vojni aerodrom na Udbini. Zatim manje  aerodromčiće po otocima.
Imamo 9, ali 7 je međunarodnih. Dubrovnik, Osijek, Pula, Rijeka, Split, Zadar, Zagreb su međunarodni + Brač i Mali Lošinj.

Srpska sirotinja ima samo jedan operativni u cijeloj državi, ostale su pozatvarali.
Vidi se ko je sirotinja. Mi možemo da biramo velikana po kojem ćemo da nazovemo aerodrom. Vi vaš nazivate po Tuđmanu. Dalji komentar je suvišan.
Da, možete pa molite Arape da vam izgrade drugi. Jeste tako birali i ime nacionalnog avio prijevoznika kad su vas Arapi preimenovali? Sirotinja ne bira imena, gazde to rade.
Ko je vlasnik nacionalnog prevoznik Srbije i kako se zove? Ajde sad poplako.
Ti si gluplji nego Vučićevi botovi na internetu. A

Naravno da su vam ostavili 51% dok poduzeće ima gubitke, a to smo vidjeli i ove godine kad ste ih vi iz budžeta namirili. Izvršna i faktična uprava je u rukama Arapa, a u ugovoru im stoji pravo kupovine zlatne akcije. To još neće uraditi jer će time Air S - Etihad prestati biti europska kompanija i imat će veća ograničenja u letovima prema EU.

Najgore je kad sirotinja msli da je gospodin.
To jeste. Evo tebe koji prvi druge nazivaš sirotinjom. To najbolje govori o tebi i praziluku koji ti viri iz dupeta.

AS ima gubiteke, ali mnogo manje nego 2014. 2018 bi trebalo da izađe na zelenu granu i posluje bez gubitaka. Nikakvih ograničenja neće biti i to je posao Etihada. Do tada možete sa Air Serbia iz Beograda da letite za Ameriku. Jebiga kad sa Franje Tuđmana ni jedan ne leti tamo.
Ma jašta Vučićev botu, zaboravio si spomenuti i plaće 500€ i Beograd na vodi kao novu meku arapskog jet-seta.
ajde,nemoj tako niskim udarcima,rastuzit ces mi dzanija..8-)
Srećom si ti tu da me maziš i braniš.
:D
Sto cu od tebe,doslo mi milo..kad te taj zlocko tare..B-)
Malo je glup pa moram polako sa njim.

_________________
 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by L'âme 25/2/2016, 21:57

Ah,cini mi se da te fino 'stjerao',zato sam te i posla branit :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by dzango 25/2/2016, 22:02

maggie13 wrote:Ah,cini mi se da te fino 'stjerao',zato sam te i posla branit :D
Jeste. Rekao mi da sam Vučićev bot. Mali je genije.

_________________
 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by L'âme 25/2/2016, 22:04

dzango wrote:
maggie13 wrote:Ah,cini mi se da te fino 'stjerao',zato sam te i posla branit :D
Jeste. Rekao mi da sam Vučićev bot. Mali je genije.
Ma nije bas mali..:D
Inace,moras znat da je to nama sve isto..B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by dzango 25/2/2016, 22:05

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:Ah,cini mi se da te fino 'stjerao',zato sam te i posla branit :D
Jeste. Rekao mi da sam Vučićev bot. Mali je genije.
Ma nije bas mali..:D
Inace,moras znat da je to nama sve isto..B-)
Ako nije mali, onda je glup. 
Šta bre nije isto?

_________________
 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by L'âme 25/2/2016, 22:11

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:Ah,cini mi se da te fino 'stjerao',zato sam te i posla branit :D
Jeste. Rekao mi da sam Vučićev bot. Mali je genije.
Ma nije bas mali..:D
Inace,moras znat da je to nama sve isto..B-)
Ako nije mali, onda je glup. 
Šta bre nije isto?
nista nije isto..osim politicara 8-)
Btw,zaista se nikad necete rijesit tih Arapa..:-S

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Piglet 25/2/2016, 22:49

dzango wrote:
Piglet wrote:
RayMabus wrote:Ne leti baš puno raje za AMeriku ...taj interkontinetalni let za Ameriku BG aerodromu samo daje jedan interkontinetalni štih , prekooćeansku wezu i tako ....ok ...al nisu naša posla nit pštete nit koristi ...ako bude jeftinija karta i to ...radit će i swe pet.
Ti avioni su srpski kao što su i kragujevački fićo ili Kosovo srpski. To je samo opijum za neoprane mase poput dzanga da si umisle da i oni nešto vrijede. I da za to masno plate. I da glasaju za Vučića.
Nije reč o tome čiji je avion, nego čija je kompanija, ko u njoj radi i odakle leti. Jeste da bi tebi bilo lakše da ne letiš u Ameriku iz Srbije sa srpskom kompanijom. Ali šta ću ti ja. Isto kao što ćeš ti pre da glasaš za Vučića nego ja.
Vučiću, ti li si?

Kad ćeš objaviti sve ugovore o privatizaciji JAT-a? Zašto tajiš takav fantastičan poslovni potez? Zašto Arapi ne moraju plaćati Aerodromu Beograda takse? Na kome je rizik poslovanja, kakav je odnos ulaganja RS-Etihad? Koliki su dugovi JAT-a i koliko Srbija mjesečno plaća Etihadu management usluge? Zašto Air Serbia dobiva zrakoplove samo na leasing i zašto na aerodromu Beograd više nema nijedne low-cost avio kompanije? Gdje su nestale i zašto više ne lete u Srbiju?

Vučko, Vučiću, vraže jedan.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

 Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman' - Page 9 Empty Re: Zagrebački aerodrom preimenovan u 'Franjo Tuđman'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum