ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Abortus je ubojstvo....

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by oldie 6/5/2014, 13:39

deda wrote:
metilda_ wrote:
Nisam mislila da ću ikada citirati saiyaina koji je žestoki kritičar kršćanstva i KC, ali ovaj njegov komentar na ovu temu moram citirati sa starog foruma, nadam se da mi neće zamjeriti:


"Djeca su umrla od zaraznih bolesti, postoji dokumentacija o tome, nitko tu djecu nije ubio. Radi se jednostavno o zajedničkoj grobnici. Ovaj ostap_fender je izostavio taj ključni detalj iz svog uvodnog upisa, vjerovatno zato što je latentni peder, citirao je samo ono što zvuči skandalozno. Kad se sve stavi u povijesni kontekst, da je Irska bila siromašna, da nije bilo kontracepcije ni pobačaja, da je vladala globalna ekonomska depresija, da se dogodio 2. svjetski rat, da nije bilo antibiotika ni cjepiva i drugih ljekova dostupnih siromašnima, onda i nije toliko čudno da su imali neoznačen zajednički grob za siročad."


http://forum.net.hr/forums/p/389582/12456497.aspx#12456497



Očito da je siromaštvo bilo tako strašno. Irska je sve donedavno bila simbol siromaštva i bijede, a Irci su se iz svoje domovine masovno iseljavali stoljećima.
Evo u dailymailu piše da se objekt u koji su pokopani koristio kao šterna, spremnik za vodu, prije nego je zgrada postala prihvatilište za žene, i prije nego je imala tekuću vodu iz vodovoda. A uz malo mašte šterna lako postane septička jama, da bi se sad sa gnušanjem moglo moralizirati o sudbini te djece.
Tako se valjda dokazuje da si dobra i moralna osoba, zgražaš se nad nečim.

http://forum.net.hr/forums/p/389582/12457344.aspx#12457344
Prvo...
jebi ga...kao srednjoškolci (nas 7-8) jednom prijatelju smo pomogli izgraditi  poljsku kućicu i iz zahvalnosti nam je dao ključ kako bi  katkad navečer sami svratili i popili po par bevandi...Jednog dana (nakon par mjeseci) vidjesmo policiju da njuška okolo...Nevino pitamo šta se dešava, a oni vele vlasnik prijavio da mu je netko ukrao 10 "tolitara" vina...Tek nakon par dana intezivnog mozganja ( nas 8 puta litra puta 120 dana) zaključili smo tko je taj gnjusni lupež ;)...Želim reći ovo - nama koji smo pili po litricu dnevno to je bio pi*kin dim, ali gazdi koji je to saznao nakon par mjeseci bio je šok...Otprilike tako gledam i na ovu priču iz uvodnog posta.

Drugo....

The Tuam historian Catherine Corless discovered the extent of the mass grave when she requested records of children's deaths in the home. The registrar in Galway gave her almost 800. Shocked, she checked 100 of these against graveyard burials, and found only one little boy who had been returned to a family plot. The vast majority of the children's remains, it seemed, were in the septic tank. Corless and a committee have been working tirelessly to raise money for a memorial that includes a plaque bearing each child's name.
For those of you unfamiliar with how, until the 1990s, Ireland dealt with unmarried mothers and their children, here it is: the women were incarcerated in state-funded, church-run institutions called mother and baby homes or Magdalene asylums, where they worked to atone for their sins. Their children were taken from them.
According to Corless, death rates for children in the Tuam mother and baby home, and in similar institutions, were four to five times that of the general population. A health board report from 1944 on the Tuam home describes emaciated, potbellied children, mentally unwell mothers and appalling overcrowding. But, as Corless points out, this was no different to other homes in Ireland. They all had the same mentality: that these women and children should be punished.

http://www.theguardian.com/commentisfree/2014/jun/04/children-galway-mass-graves-ireland-catholic-church

treće (o siromaštvu)...znam mnoge ljude koji su prodali u bescjenje aute (zemljišta, kuće, stanove...) ne bi li pribavili sredstva za liječenje (ili školovanje, zapošljavanje...) svojih najmilijih...crkva (najveći vlasnik nekretnina na svijetu) nikad niti jednu - samo ih skupljaju i gomilaju....
iz ovog citata gore je vidljivo da su  (iako) siromašne irske obitelji ipak imale 4-5 puta manju smrtnost male djece od bogatih crkvenih ustanova...

oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by oldie 6/5/2014, 14:15

kingkong wrote:
oldie wrote:lažno se predstavljao kao božji sin -  dakle, smatram da je bio hohštapler:





1.onaj koji pomoću spretna nastupa i manira pribavlja pristup u društvo
2.onaj koji živi raskošnije nego što ima sredstava, koji se izdaje za nešto više nego što jest
Ovo je zanimljivo..čak i da jest; je li zlo: spasiti život ili ga oduzeti!
Isus je bio dakle hohštapler..koji je liječio, ozdravljao, vraćao u život, obnavljao ga...donosio blagoslov, radost i mir a to čini i dan danas!

Dakle; Isus je bio hohštapler, manipulator i varalica jer si je pribavio pristup u društvo...ali zamisli kakav pristup..koje ga je gle; odbacilo, dakle izopćilo, osudilo..viskodostojanstvenici onoga vremena su bili dakako cijenjeni..i prozreli su varalicu koji je njima htio oduzeti prijesto..

Drugo; Isus je uz hohštaplerstvo, varanje i manipulaciju sebi pribavio raskoš...uuuops; dakle po toj bi logici trebao stanovati u dvoru, imati hrane i bogatstva u izobilju...biti dobar s visokosvećenicima onoga doba...a dobro znamo da je bio zaogrnut u jednu haljinu..i da nije imao ništa materijalnog osim sebe samog.

"Vjerujte u mene, ako ne zbog mene samog, vjerujte zbog djela koja činim" - govorio je Isus učenicima ondašnjeg vremena.

Pitam se što znači čovjeku nevjerniku...ateisti...da želi dokazati da je Isus sve ono što sam nabrojio ako ne vjeruje u njega...gotovo naslućujem, ali ću ovom prilikom zadržati za sebe!

sai - baba, sudac i slične varalice također "čine dobro mnogima" i "ozdravljuju"...bogatstvo ni ne kriju....koliko je isus bio siromašan?...ako ćemo vjerovat bibliji, već prilikom rođenja dobio je zlato od jednog od tri budalaša...Njegovi roditelji, a i on sam putovali su na magarcima, a to je ekvivalent današnje ako ne "s", onda barem "c" klase (Mercedesa)...dakle prdac u prazno kao i obično B-)

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Guest 6/5/2014, 14:39

oldie wrote:
kingkong wrote:
oldie wrote:lažno se predstavljao kao božji sin -  dakle, smatram da je bio hohštapler:








1.onaj koji pomoću spretna nastupa i manira pribavlja pristup u društvo
2.onaj koji živi raskošnije nego što ima sredstava, koji se izdaje za nešto više nego što jest
Ovo je zanimljivo..čak i da jest; je li zlo: spasiti život ili ga oduzeti!
Isus je bio dakle hohštapler..koji je liječio, ozdravljao, vraćao u život, obnavljao ga...donosio blagoslov, radost i mir a to čini i dan danas!

Dakle; Isus je bio hohštapler, manipulator i varalica jer si je pribavio pristup u društvo...ali zamisli kakav pristup..koje ga je gle; odbacilo, dakle izopćilo, osudilo..viskodostojanstvenici onoga vremena su bili dakako cijenjeni..i prozreli su varalicu koji je njima htio oduzeti prijesto..

Drugo; Isus je uz hohštaplerstvo, varanje i manipulaciju sebi pribavio raskoš...uuuops; dakle po toj bi logici trebao stanovati u dvoru, imati hrane i bogatstva u izobilju...biti dobar s visokosvećenicima onoga doba...a dobro znamo da je bio zaogrnut u jednu haljinu..i da nije imao ništa materijalnog osim sebe samog.

"Vjerujte u mene, ako ne zbog mene samog, vjerujte zbog djela koja činim" - govorio je Isus učenicima ondašnjeg vremena.

Pitam se što znači čovjeku nevjerniku...ateisti...da želi dokazati da je Isus sve ono što sam nabrojio ako ne vjeruje u njega...gotovo naslućujem, ali ću ovom prilikom zadržati za sebe!

sai - baba, sudac i slične varalice također "čine dobro mnogima" i "ozdravljuju"...bogatstvo ni ne kriju....koliko je isus bio siromašan?...ako ćemo vjerovat bibliji, već prilikom rođenja dobio je zlato od jednog od tri budalaša...Njegovi roditelji, a i on sam putovali su na magarcima, a to je ekvivalent današnje ako ne "s", onda barem "c" klase (Mercedesa)...dakle prdac u prazno kao i obično B-)
To je bilo imovno stanje njegovih roditelja, ne njegovo. Možeš se i ti odreći svega i živjeti od milostinje, tad te neće definirati koliko su tvoji roditelji imali novca. Tvoj izbor, njegov je barem takav bio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Sora 6/6/2014, 08:36

speare_shaker wrote:
metilda_ wrote:
Nisam mislila da ću ikada citirati saiyaina koji je žestoki kritičar kršćanstva i KC, ali ovaj njegov komentar na ovu temu moram citirati sa starog foruma, nadam se da mi neće zamjeriti:


"Djeca su umrla od zaraznih bolesti, postoji dokumentacija o tome, nitko tu djecu nije ubio. Radi se jednostavno o zajedničkoj grobnici. Ovaj ostap_fender je izostavio taj ključni detalj iz svog uvodnog upisa, vjerovatno zato što je latentni peder, citirao je samo ono što zvuči skandalozno. Kad se sve stavi u povijesni kontekst, da je Irska bila siromašna, da nije bilo kontracepcije ni pobačaja, da je vladala globalna ekonomska depresija, da se dogodio 2. svjetski rat, da nije bilo antibiotika ni cjepiva i drugih ljekova dostupnih siromašnima, onda i nije toliko čudno da su imali neoznačen zajednički grob za siročad."


http://forum.net.hr/forums/p/389582/12456497.aspx#12456497

Evo da i ja citiram jedan njegov post:

Očito da je siromaštvo bilo tako strašno. Irska je sve donedavno bila simbol siromaštva i bijede, a Irci su se iz svoje domovine masovno iseljavali stoljećima.
Evo u dailymailu piše da se objekt u koji su pokopani koristio kao šterna, spremnik za vodu, prije nego je zgrada postala prihvatilište za žene, i prije nego je imala tekuću vodu iz vodovoda. A uz malo mašte šterna lako postane septička jama, da bi se sad sa gnušanjem moglo moralizirati o sudbini te djece.
Tako se valjda dokazuje da si dobra i moralna osoba, zgražaš se nad nečim.

http://forum.net.hr/forums/p/389582/12457344.aspx#12457344
Ne nego se tako BRANEĆI UBOJSTVA U KRILU KATOLIČKE CRKVE 

DOKAZUJE DA NEMATE NI MORALA NI DOBROTE

da ste nakazna i pokvarena ustanova čijoj rigidnosti, gluposti i  pohlepi nema premca

A to,kaj stancate i producirate milijarde nepotrebnih rijeci i trilijarde praznih slova 

Temeljenih na lažnoj ideologiji 

Ne pomaze ... :freddie
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Sefirot 6/6/2014, 09:37

Patriot_1 wrote:
Sora wrote:I jebote dođe tima se izrigas na obranu 
Nije bilo komtracepcije jeli?
pa ZASTO NIJE BILO KONTRACEPCIJE 
Tko je kriv 
Kad čemo naučiti povezati uzroke i posljedice
Bezbožnička masa ... Jel ona je kriva ?
Mislim ono,,nemogu shvatiti ,,koliko moraš biti pokvaren da bi povjerovao da je crkva organizirano ubijala djecu!???

jesi li čuo ikad za zanemarivanje ili ubojstvo iz nehaja?

Ne davanje konkretne njege od koje osoba umre je čisto ubojstvo iz nehaja. Ovo sa 800 djece je praktički, po tome, masovno ubojstvo iz nehaja. Na žalost onda su vlasti imale manje prava nad vjerskim svratištima pa se nije ni znalo što se događa...

Sa druge strane Irska je bila sinonim za siromaštvo, no to ne negira činjenicu da se trebao obaviti dostojan ukop te obavijestiti vlasti...što naravno, nije učinjeno.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Sefirot 6/6/2014, 09:39

kingkong wrote:
oldie wrote:lažno se predstavljao kao božji sin -  dakle, smatram da je bio hohštapler:




1.onaj koji pomoću spretna nastupa i manira pribavlja pristup u društvo
2.onaj koji živi raskošnije nego što ima sredstava, koji se izdaje za nešto više nego što jest
Ovo je zanimljivo..čak i da jest; je li zlo: spasiti život ili ga oduzeti!
Isus je bio dakle hohštapler..koji je liječio, ozdravljao, vraćao u život, obnavljao ga...donosio blagoslov, radost i mir a to čini i dan danas!

Dakle; Isus je bio hohštapler, manipulator i varalica jer si je pribavio pristup u društvo...ali zamisli kakav pristup..koje ga je gle; odbacilo, dakle izopćilo, osudilo..viskodostojanstvenici onoga vremena su bili dakako cijenjeni..i prozreli su varalicu koji je njima htio oduzeti prijesto..

Drugo; Isus je uz hohštaplerstvo, varanje i manipulaciju sebi pribavio raskoš...uuuops; dakle po toj bi logici trebao stanovati u dvoru, imati hrane i bogatstva u izobilju...biti dobar s visokosvećenicima onoga doba...a dobro znamo da je bio zaogrnut u jednu haljinu..i da nije imao ništa materijalnog osim sebe samog.

"Vjerujte u mene, ako ne zbog mene samog, vjerujte zbog djela koja činim" - govorio je Isus učenicima ondašnjeg vremena.

Pitam se što znači čovjeku nevjerniku...ateisti...da želi dokazati da je Isus sve ono što sam nabrojio ako ne vjeruje u njega...gotovo naslućujem, ali ću ovom prilikom zadržati za sebe!

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 37766510

No ostaje ona jedna stvar... da se Isus danas pojavi, 99% kršćana bi bilo protiv njega i upravo oni bi ga smaknuli...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Sora 6/6/2014, 18:24

Oružja
Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sora wrote:I jebote dođe tima se izrigas na obranu 
Nije bilo komtracepcije jeli?
pa ZASTO NIJE BILO KONTRACEPCIJE 
Tko je kriv 
Kad čemo naučiti povezati uzroke i posljedice
Bezbožnička masa ... Jel ona je kriva ?
Mislim ono,,nemogu shvatiti ,,koliko moraš biti pokvaren da bi povjerovao da je crkva organizirano ubijala djecu!???

jesi li čuo ikad za zanemarivanje ili ubojstvo iz nehaja?

Ne davanje konkretne njege od koje osoba umre je čisto ubojstvo iz nehaja. Ovo sa 800 djece je praktički, po tome, masovno ubojstvo iz nehaja. Na žalost onda su vlasti imale manje prava nad vjerskim svratištima pa se nije ni znalo što se događa...

Sa druge strane Irska je bila sinonim za siromaštvo, no to ne negira činjenicu da se trebao obaviti dostojan ukop te obavijestiti vlasti...što naravno, nije učinjeno.
Radi se o masovnim ubojstvima djece
I kad se iz crkve potegne pitanje zaštite života nerodenihl pitam se s kojim pravom?....!,!,,,
Ovakav sksndal u 20. Vijeku koji je načinila Irska katolička črkva ....j nešto nezapamćeno 
I neusporedivo s bleiburgom
Tamo su bili bojovnici a ne djeca
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by kingkong 6/6/2014, 22:59

Sefirot wrote:No ostaje ona jedna stvar... da se Isus danas pojavi, 99% kršćana bi bilo protiv njega i upravo oni bi ga smaknuli...
Vrlo mogućno..kao što je i moguće da se onih 99% antikršćana preobraze i postanu Isusovi učenici...jer mnogi prvi će biti posljednji a posljednji prvi...

_________________
Abortus je ubojstvo.... - Page 3 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by kingkong 6/6/2014, 23:06

Sora wrote:
speare_shaker wrote:
metilda_ wrote:
Nisam mislila da ću ikada citirati saiyaina koji je žestoki kritičar kršćanstva i KC, ali ovaj njegov komentar na ovu temu moram citirati sa starog foruma, nadam se da mi neće zamjeriti:


"Djeca su umrla od zaraznih bolesti, postoji dokumentacija o tome, nitko tu djecu nije ubio. Radi se jednostavno o zajedničkoj grobnici. Ovaj ostap_fender je izostavio taj ključni detalj iz svog uvodnog upisa, vjerovatno zato što je latentni peder, citirao je samo ono što zvuči skandalozno. Kad se sve stavi u povijesni kontekst, da je Irska bila siromašna, da nije bilo kontracepcije ni pobačaja, da je vladala globalna ekonomska depresija, da se dogodio 2. svjetski rat, da nije bilo antibiotika ni cjepiva i drugih ljekova dostupnih siromašnima, onda i nije toliko čudno da su imali neoznačen zajednički grob za siročad."


http://forum.net.hr/forums/p/389582/12456497.aspx#12456497

Evo da i ja citiram jedan njegov post:

Očito da je siromaštvo bilo tako strašno. Irska je sve donedavno bila simbol siromaštva i bijede, a Irci su se iz svoje domovine masovno iseljavali stoljećima.
Evo u dailymailu piše da se objekt u koji su pokopani koristio kao šterna, spremnik za vodu, prije nego je zgrada postala prihvatilište za žene, i prije nego je imala tekuću vodu iz vodovoda. A uz malo mašte šterna lako postane septička jama, da bi se sad sa gnušanjem moglo moralizirati o sudbini te djece.
Tako se valjda dokazuje da si dobra i moralna osoba, zgražaš se nad nečim.

http://forum.net.hr/forums/p/389582/12457344.aspx#12457344
Ne nego se tako BRANEĆI UBOJSTVA U KRILU KATOLIČKE CRKVE 

DOKAZUJE DA NEMATE NI MORALA NI DOBROTE

da ste nakazna i pokvarena ustanova čijoj rigidnosti, gluposti i  pohlepi nema premca

A to,kaj stancate i producirate milijarde nepotrebnih rijeci i trilijarde praznih slova 

Temeljenih na lažnoj ideologiji 

Ne pomaze ... :freddie
Nemoj misliti da to što nisi vjernica nećeš biti suđena za svaku izgovorenu riječ...mržnje, osude, klevete, generaliziranja, netrpeljivosti...onako kako ti drugome sudiš i osuđuješ, tako će biti i tebi!
Sad možeš slobodno nastaviti....

_________________
Abortus je ubojstvo.... - Page 3 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Sora 6/6/2014, 23:23

Opet prijetnje?

Nemoj misliti da istinu možete ubiti

Vi vjernici...

I da ..neka bude meni kako ja vama sudim..neka bude nemam nista protiv

Samo moje je krivnja da govorim istinu a vaša da lažete

I navodite narod da vjeruje u vaše lažilaži

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Trinity 6/6/2014, 23:25

Jedva dočekala...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Sora 6/6/2014, 23:26

kingkong wrote:
Sefirot wrote:No ostaje ona jedna stvar... da se Isus danas pojavi, 99% kršćana bi bilo protiv njega i upravo oni bi ga smaknuli...
Vrlo mogućno..kao što je i moguće da se onih 99% antikršćana preobraze i postanu Isusovi učenici...jer mnogi prvi će biti posljednji a posljednji prvi...
Sve je moguće 
I da ratni zločinci budu heroji a heroji da dobiju batine za nagradu
Sve 
U ovoj državi kojom drmaju  :cry 

Katotalibani...

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Sora 6/6/2014, 23:28

Trinity wrote:Jedva dočekala...
E glupa si ko kurac

Dođem na taj forum u 11 sati u noći
I tvoj komentar je  da sam jedva dočekala?
Daj seci malo
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Trinity 6/6/2014, 23:28

Šta si živčana ?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Sora 6/6/2014, 23:30

Trinity wrote:Šta si živčana ?
Na dijeti sam  flower
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Trinity 6/6/2014, 23:31

Da je bar to samo razlog... :P
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by kingkong 6/7/2014, 00:00

Sora wrote:Opet prijetnje?

Nemoj misliti da istinu možete ubiti

Vi vjernici...

I da ..neka bude meni kako ja vama sudim..neka bude nemam nista protiv

Samo moje je krivnja da govorim istinu a vaša da lažete

I navodite narod da vjeruje u vaše lažilaži
A što je istina?! Ti misliš da si u posjedu istine...a što bi ja lagao Sora...jesam li igdje rekao da svećenici ne mogu sagriješiti i biti zli..nažalost mogu..ali to ne znači da je cijela Crkva zla...zar ja stalno moram ponavljati jedno te isto...ja za razliku od tebe ne nosim mržnju u srcu...i ne uzimam za zlo...onima koji to čine...jednostavno molim za njih...i ponavljam: nedaj Bože da bi prijetio...već samo govorim da će svatko dobiti po svojim djelima vez obzira bio li vjernik i ne vjerovao...samo toliko.

Odoh spavati!

_________________
Abortus je ubojstvo.... - Page 3 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by kingkong 6/7/2014, 00:04

Sora wrote:
kingkong wrote:
Sefirot wrote:No ostaje ona jedna stvar... da se Isus danas pojavi, 99% kršćana bi bilo protiv njega i upravo oni bi ga smaknuli...
Vrlo mogućno..kao što je i moguće da se onih 99% antikršćana preobraze i postanu Isusovi učenici...jer mnogi prvi će biti posljednji a posljednji prvi...
Sve je moguće 
I da ratni zločinci budu heroji a heroji da dobiju batine za nagradu
Sve 
U ovoj državi kojom drmaju  :cry 

Katotalibani...
ah....esdepeovci su katotalibani..svašta ću još čuti...a karamarkovi su licemjeri...jedni i drugi su isti....i to im omogućuju svi oni koji ne izađu na glasanje...

_________________
Abortus je ubojstvo.... - Page 3 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Patriot_1 6/7/2014, 00:12

Sora wrote:
Trinity wrote:Jedva dočekala...
E glupa si ko kurac

Dođem na taj forum u 11 sati u noći
I tvoj komentar je  da sam jedva dočekala?
Daj seci malo
Vidiš,meni se baš čini da je ona pametna a ti glupa!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Iknar 6/7/2014, 03:18

Sora wrote:
Trinity wrote:Šta si živčana ?
Na dijeti sam  flower
da te putam nesto,jel tvoja dijetau glavi ili negdje drugdje
posto po tvom nacinu pisanja bi rekao da si buulimicna u vugla kako bis e narodski reklo

neki bi rekli plitka,ja kazem da ti je mozak na dijeti vec dugo vremena,jos malo pa ce atrofirati u bulimiju

evo morao sam te komentirati jer me podsjecas na jednu saru sa jednog foruma,pa reko ako si ,ista si,samo ta je sara bila radodajka,ja senadam da ti nisi ta,ma neki kazu dama,ja kazem drugacije sto ces,volim izravno

dakle na stvanus ve to,ajde ti malo namjestaja ugradi u svoju kucicu,digni si vindowse kako bi kompjuterasi rekli ,par programa si inastaliraj i vidjeti ces da ces nesto mozda i razumijeti,do onda za mene osobno si blago receno klaun
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Iknar 6/7/2014, 03:21

ajmo sada malo na tem
dakle je li abourtus ubojstvo pa anravno da je,to je i budali jasno,a maloumnome mozda,a bezumnome nije,e sda tko je tko neka se prepozna
dakle ovo me podsjeca na situaciju na koju naiđem malo cesce,ljudi pustaju pse na        djecu,dakle druge ljude ,pas ugrize,a vlasnik pasa istuce psa,dakle nema sankcija,isto tako ih nema niti za ubojstvo,dakle abortus,treba se pitati zasto je to tako,pa odgovor je ljudski rod     je otisao u tamu ajmo bolje tako reci,nemoralnost se slavi,a moranost se pljuje
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Abortus je ubojstvo.... - Page 3 Empty Re: Abortus je ubojstvo....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum