ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za feministice abortus je kontracepija

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Za feministice abortus je kontracepija

Post by gargamel0101 29/10/2016, 09:56

Kazala je i da se priziv savjesti u ginekologiji zlorabi da bi se ženama onemogućio pristup medicinski sigurnom abortusu. "S jedne strane demoniziraju se žene i osuđuju jer su seksualno aktivne, a s druge strane se osuđuje abortus, kontracepciju,  i to ide toliko daleko da se uopće napada primarno pravo žene da kontrolira svoje tijelo", dodala je.


http://direktno.hr/en/2014/domovina/65752/Radnička-fronta-organizirala-tribinu-o-'napadima'-na-ženska-prava.htm
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by Sora 29/10/2016, 10:53

Ovo izmedu dvije rijeci se zove zarez .
Abortus, kontracepcija ..
Zarez . Ok?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by Guest 29/10/2016, 11:39

Sora wrote:Ovo izmedu dvije rijeci se zove zarez .
Abortus, kontracepcija ..
Zarez . Ok?
Ono između ušiju se zove mozak,  kod tebe je to svedeno na žicu koja drži dva uha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by mutava baštarda 29/10/2016, 11:55

gargamel0101 wrote:S jedne strane demoniziraju se žene i osuđuju jer su seksualno aktivne, a s druge strane se osuđuje abortus, kontracepciju,  i to ide toliko daleko da se uopće napada primarno pravo žene da kontrolira svoje tijelo"
od svih životinja samo kod ljudskog roda ženke žele pobaciti da bi opet bile seksualno aktivne....
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by sitting_bull 29/10/2016, 12:40

od svih životinja samo kod ljudskog roda se ne vrši prirodna selekcija gdje snažni i jaki pojedu slabe i nemoćne.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by gargamel0101 29/10/2016, 12:44

sitting_bull wrote:od svih životinja samo kod ljudskog roda se ne vrši prirodna selekcija gdje snažni i jaki pojedu slabe i nemoćne.
Sjedni, jedan iz biologije.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by red wolf 29/10/2016, 12:45

Sora wrote:Ovo izmedu dvije rijeci se zove zarez .
Abortus, kontracepcija ..
Zarez . Ok?
Ne vide oni zarez...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by Guest 29/10/2016, 14:14

sitting_bull wrote:od svih životinja samo kod ljudskog roda se ne vrši prirodna selekcija gdje snažni i jaki pojedu slabe i nemoćne.

Daj nemoj tako, neka te.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by provocator 29/10/2016, 14:16

tre911 wrote:
Sora wrote:Ovo izmedu dvije rijeci se zove zarez .
Abortus, kontracepcija ..
Zarez . Ok?
Ono između ušiju se zove mozak,  kod tebe je to svedeno na žicu koja drži dva uha.
Je, ti ga imaš... Odi u Petrovu pa se probaj informirati koliko je časnih sestara obavilo tamo abortus.

_________________
Za feministice abortus je kontracepija Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by kaya 29/10/2016, 15:37

Sadržaj ne odgovara naslovu. Ili sam ja malo glupa. A ne bi rekla.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by Guest 29/10/2016, 16:03

mutava baštarda wrote:
gargamel0101 wrote:S jedne strane demoniziraju se žene i osuđuju jer su seksualno aktivne, a s druge strane se osuđuje abortus, kontracepciju,  i to ide toliko daleko da se uopće napada primarno pravo žene da kontrolira svoje tijelo"
od svih životinja samo kod ljudskog roda ženke žele pobaciti da bi opet bile seksualno aktivne....
Mdaa.. No No No  na zalost,a ne zele niti Piciju razvaliti porodom "prije vremena" da bi je sto bolje i uspjesnije Kapitalizirali No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by max123 29/10/2016, 16:51

zenino tijelo,zenina odluka.kratko-jasno...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by Guest 29/10/2016, 17:16

A da mi Max pocnemo svoja tijela koristiti,kako nama pase,a posto su to nasa tijela,ebe nas se kako zene budu fasovale?
Inace,zene,koje su zanijele,nemaju samo odgovornost prema svom inace sebicnom Egu,nego i prema zivotu u sebi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by L'âme 29/10/2016, 17:22

MaximusDecimusMiridije wrote:
sitting_bull wrote:od svih životinja samo kod ljudskog roda se ne vrši prirodna selekcija gdje snažni i jaki pojedu slabe i nemoćne.

Daj nemoj tako, neka te.
:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by max123 29/10/2016, 17:22

bogomdani wrote:A da mi Max pocnemo svoja tijela koristiti,kako nama pase,a posto su to nasa tijela,ebe nas se kako zene budu fasovale?
Inace,zene,koje su zanijele,nemaju samo odgovornost prema svom inace sebicnom Egu,nego i prema zivotu u sebi..
pa svak svoje tilo valjda koristi kako on zeli,ili ne?ima iznimke,naturlih.drugo,"zanijeti" nista ne znaci,to je jos uvik njezin dio tijela.trece,kako ce se ona ponijet sa "zivotom u njoj",njezina rabota i njezina odgovornost prema samoj sebi..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by Guest 29/10/2016, 17:27

max123 wrote:
bogomdani wrote:A da mi Max pocnemo svoja tijela koristiti,kako nama pase,a posto su to nasa tijela,ebe nas se kako zene budu fasovale?
Inace,zene,koje su zanijele,nemaju samo odgovornost prema svom inace sebicnom Egu,nego i prema zivotu u sebi..
pa svak svoje tilo valjda koristi kako on zeli,ili ne?ima iznimke,naturlih.drugo,"zanijeti" nista ne znaci,to je jos uvik njezin dio tijela.trece,kako ce se ona ponijet sa "zivotom u njoj",njezina rabota i odgovornost..
e vidis Max,uprevo takvo dopustanje da presudjuju Zivotu u sebi,kojii nisu Same zacele,je dovelo do danasnje situacije u drustvu...
Nemoj mislit da bihj ja zenama ukinuo slobodu odluke,ali u Ovome NISU SAME,kujiš?..tu se i onaj koji je doprinjeo trudnoci imao pravo na odluku..Lako je pobaciti dijete,treba imati mooda ili jajnika da se to dijete uzdigne bar do 18te..posto su danas zene,onakve kakve kazes,same o svemu u vezi sebea i Zivotza odlucuju,vidimo da se to 2moderno" drustvo urusava,a Khozoepi nam dolaze pomoci u vezi groznoga problema...nek se ebu,da im okice ispadaju,nek si osiguraju zastitu,ako zemle svoju Piciju posvetiti samo Bogu qrcu i njemu se kllanjati iskljucivo,nemam nis protiv,ali ako je bila tutlekasta pa zatrudnjela ,e ebi ga,sad snosi odgovornost za zivot,naravno uz pomoc Sukreatora...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by max123 29/10/2016, 17:33

bogomdani wrote:
max123 wrote:
bogomdani wrote:A da mi Max pocnemo svoja tijela koristiti,kako nama pase,a posto su to nasa tijela,ebe nas se kako zene budu fasovale?
Inace,zene,koje su zanijele,nemaju samo odgovornost prema svom inace sebicnom Egu,nego i prema zivotu u sebi..
pa svak svoje tilo valjda koristi kako on zeli,ili ne?ima iznimke,naturlih.drugo,"zanijeti" nista ne znaci,to je jos uvik njezin dio tijela.trece,kako ce se ona ponijet sa "zivotom u njoj",njezina rabota i odgovornost..
e vidis Max,uprevo takvo dopustanje da presudjuju Zivotu u sebi,kojii nisu Same zacele,je dovelo do danasnje situacije u drustvu...
Nemoj mislit da bihj ja zenama ukinuo slobodu odluke,ali u Ovome NISU SAME,kujiš?..tu se i onaj koji je doprinjeo trudnoci imao pravo na odluku..Lako je pobaciti dijete,treba imati mooda ili jajnika da se to dijete uzdigne bar do 18te..posto su danas zene,onakve kakve kazes,same o svemu u vezi sebea i Zivotza odlucuju,vidimo da se to 2moderno" drustvo urusava,a Khozoepi nam dolaze pomoci u vezi groznoga problema...nek se ebu,da im okice ispadaju,nek si osiguraju zastitu,ako zemle svoju Piciju posvetiti samo Bogu qrcu i njemu se kllanjati iskljucivo,nemam nis protiv,ali ako je bila tutlekasta pa zatrudnjela ,e ebi ga,sad snosi odgovornost za zivot,naravno uz pomoc Sukreatora...
ja sam siguran,da niti jedna zena ne abortira sto zeli.nego uvik zato sto mora.il je sama pri odluci svojoj(ostavljena).il je natjerana od jebaca,il nesto trece.ja sam siguran,da zenka nikad svoje cedo ne odbacuje dobrovoljno,to je stvar prirodnih zakona.osudjivat zenu,da je kriva sto ovo drustvo danas funkcionira kak funkcionira(use,nase i podase)je licemjerno...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by Guest 29/10/2016, 17:39

max123 wrote:
bogomdani wrote:
max123 wrote:
bogomdani wrote:A da mi Max pocnemo svoja tijela koristiti,kako nama pase,a posto su to nasa tijela,ebe nas se kako zene budu fasovale?
Inace,zene,koje su zanijele,nemaju samo odgovornost prema svom inace sebicnom Egu,nego i prema zivotu u sebi..
pa svak svoje tilo valjda koristi kako on zeli,ili ne?ima iznimke,naturlih.drugo,"zanijeti" nista ne znaci,to je jos uvik njezin dio tijela.trece,kako ce se ona ponijet sa "zivotom u njoj",njezina rabota i odgovornost..
e vidis Max,uprevo takvo dopustanje da presudjuju Zivotu u sebi,kojii nisu Same zacele,je dovelo do danasnje situacije u drustvu...
Nemoj mislit da bihj ja zenama ukinuo slobodu odluke,ali u Ovome NISU SAME,kujiš?..tu se i onaj koji je doprinjeo trudnoci imao pravo na odluku..Lako je pobaciti dijete,treba imati mooda ili jajnika da se to dijete uzdigne bar do 18te..posto su danas zene,onakve kakve kazes,same o svemu u vezi sebea i Zivotza odlucuju,vidimo da se to 2moderno" drustvo urusava,a Khozoepi nam dolaze pomoci u vezi groznoga problema...nek se ebu,da im okice ispadaju,nek si osiguraju zastitu,ako zemle svoju Piciju posvetiti samo Bogu qrcu i njemu se kllanjati iskljucivo,nemam nis protiv,ali ako je bila tutlekasta pa zatrudnjela ,e ebi ga,sad snosi odgovornost za zivot,naravno uz pomoc Sukreatora...
ja sam siguran,da niti jedna zena ne abortira sto zeli.nego uvik zato sto mora.il je sama pri odluci svojoj(ostavljena).il je natjerana od jebaca,il nesto trece.ja sam siguran,da zenka nikad svoje cedo ne odbacuje dobrovoljno,to je stvar prirodnih zakona.osudjivat zenu,da je kriva sto ovo drustvo danas funkcionira kak funkcionira(use,nase i podase)je licemjerno...
ima i toga,naravno,ali niti iskljucivo takvih problema..vjeruj mi,ima Qurvestija,koje se ebu kao Štuke,i sve fino i sve 6 ,dok je seks bogovski bez posljedica..izlazi se na vecere,kupuje zlato,vozika dobrim autima...i onda cura zatrudni..panika..!!! slijede posjete opskurnim ginekolozima ovima onima..jos potkraj 80tih,poznavao sam jednu curu,visila je sa nekim hertzegovackim kartarosima,uvijek punima love,izvodili je na vecere,i sve sto nabrojah..haj lajf za vrijeme stare Juge...
i onda zatrudnila..o kako je uhvatila panika,pa sto da radi pa sto ovo pa sto ono..posto je podrijetlom bosanka posavka,da to pukne u javnost,oooo katastrofa..pa je isla na Struganje u VK,vamo i tamo...jos se izvjesno vrijeme vucarala sa tim likom,muhala ga izvlacila lovu,.i onda osla u svabiju...cujem,udala se prije 10ak godina za Grka nekog i taj jos nastancao 3djece...
ajd,barem je na kraju nes korisno napravila..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by max123 29/10/2016, 17:44

naravno,ima kurvi,al ima daleko vise besstidnih i bezkarakternih jebaca.no,daleko najveci dio zena koja abortira radi to iz gore prilozenih razloga..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by Guest 29/10/2016, 17:47

a ima svega...opet,same cure odlucuju "kome ce dati"...vidimo i istinski profi testiranja karaktera na forumu od strane zainteresiranih cura....nabace neke provokantne teme i cekaju reakcije...a Moškije navale kao ose...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za feministice abortus je kontracepija Empty Re: Za feministice abortus je kontracepija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum