ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Trinity 3/6/2014, 12:43

oldie wrote:
Trinity wrote:
oldie wrote:
Trinity wrote:Prihvaća, pokažem ti ...ali ja sam kršćanka, morat ćeš javno priznati da nešto znam bolje od tebe...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Matrix14
vjerojatno i znaš jer nemam baš puno vremena se zajebavat s opcijama....zašto ne bih prihvatio da si u nečemu bolja?
zato što neprestano tupiš kako vi ateisti imate mozak, a vjernici ne...
to ja tupim radi onih vjernika koji ga nemaju, a ne radi svih Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Matrix14
khmm...a ti ono znaš tko ima, a tko nema mozak...

(sad si počeo krasti smajliće ?Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Matrix15)

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 12:46

Michael1 wrote:Sto reci na sva ta ukazanja i poruke?
Ima ih od Boga i od Satana!
Treba luciti duhove.
imaš kakav primjer poruka od dotične gospode ili samo laprdaš? lol!

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 13:18

************
Poruka 110 Naše Gospe od Mira, Anguera, Bahia, Brazil
3. prosinca 1988. godine
 


   Dragi sinovi i kćeri, uskoro će biti tri uzastopna dana tame koje ne će znanost znati objasniti.  Tih dana će te svi vi puno pretrpjeti. 
Obećavam svima koji su na Mojoj strani da im ne će nedostajati svjetla. 
Molim vas da uvijek imate u svojim kućama svijeće koje je blagoslovio svećenik ....
 


************
Poruka 2.787 Naše Gospe od Mira, Anguera, Bahia, Brazil
18. siječnja 2007. godine
 
   Obratite pozornost na Božje znakove.  Doći će dan kada će zemlja izgubiti svoje prirodno kretanje, sunce će potamnjeti i ništa više neće biti kao što je bilo prije toga.


************

Poruka 612 Naše Gospe od Mira, Anguera, Bahia, Brazil
16. ožujka 1993. godine
 
   Dragi sinovi i kćeri, ako nema obraćenja, gnjev Božji će sići na vas, stoga se obratite, obratite se, obratite se. 
Sva sredstva komunikacije koja rade na uništenju Božjih planova uništit će Božji gnjev koji će doći kao velika munja i sve će uništiti.

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 13:20

 ***********

Poruka 2.470 Naše Gospe od Mira, Anguera, Bahia, Brazil
15. siječnja 2005. godine
 
   Dragi sinovi i kćeri, ogromna vatrena lopta će doći ostavljajući za sobom veliku pustinju.  Vrisak i žalosno plakanje će se čuti na sve strane. To je čas Gospodnji.


 ***********


Poruka 2.482 Naše Gospe od Mira, Anguera, Bahia, Brazil
12. siječnja 2005. godine
 
   Dragi sinovi i kćeri, gnjev Božji će doći.  Njegovo ime ima svoje podrijetlo iz imena biljke davno poznate. (Otk 8:11 : „Ime je zvijezdi Pelin,.
Trećina se voda pretvori u pelin i izginu mnogo ljudi od voda,
jer su postale gorke.“ Pelin je biljka podrijetlom iz mediteranskoga područja Europe i Azije, gdje se raste na suhim, kamenitim, neplodnim mjestima.
To je uistinu biljka gorkoga okusa.)


  ***********


Poruka 2.570 Naše Gospe od Mira, Anguera, Bahia, Brazil
3. rujna 2005. godine
 
   Dragi sinovi i kćeri, velike planine će pasti na tlo.


  ***********


Poruka 2.597 Naše Gospe od Mira, Anguera, Bahia, Brazil
22. lipnja 2006. godine u Maceio, Brazil
 
   Dragi sinovi i kćeri, ovo su vremena velikih nevolja. Čovječanstvo prolazi kroz velike kušnje. 
Zemlja će se tresti i planine će se raspasti. Kontinenti će se kretati i gradovi će biti uvučeni u more .....

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 13:22

**************
Poruka 2.597   Naše Gospe kraljuice mira od Anguera, 01. studenoga 2005. godine
Velika eksplozija će se dogoditi u hramu. Teroristi će djelovati s velikim bijesom.
Čovječanstvo se je jako udaljilo od svoga Stvoritelja i sada je trenutak velikoga povratka Gospodinu.
Bugarskoj će se dogoditi velika razaranja. To će biti ogromno. Ništa veće se nije do sada dogodilo.


**************



Poruka 2.616   Naše Gospe kraljuice mira od Anguera, 17. prosinca 2005. godine
   Dragi sinovi i kćeri, molite. Čovječanstvu treba mir ivi  možete pridonijeti da mir zavlada u srcima ljudi. Ne će dugo proći a u Izraelu će nastati velike patnje. Francuska će tugovati zbog smrti svoje djece i Los Angeles će potresti potres. Evo, dolaze teška vremena za čovječanstvo. Obratite se i vratiti se Njemu koji je vaš Put, Istina i Život. Ja sam vaša Mama i uvijek sam s vama.  Teroristi pripremaju čovječanstvu nešto bolno. Engleska će patiti. Gruzija će također pretrpjeti težak križ. Ostajte ustrajno i čvrsto na putu koji sam vam pokazala. Velika bol će doći u Aljasku / Alaska - U.S. P/

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 16:56

*******  
Poruka 3.616 Naše Gospe, Kraljice Mira, Anguera, Bahia, Brazil. 28. veljače 2012. godine u Guara IL/D
   Draga djeco, volim vas kakvi jeste i želim vas vidjeti sretne već i ovdje na Zemlji, a kasnije sa Mnom u Raju.  Ja sam vaša Majka žalosna i patim zbog onoga što vas očekuje. Neki zastrašujući događaj će se dogoditi u Rijeci (grad i luka na sjevernome Jadranu u Hrvatskoj – op. prev.)a ponovit će se u Salvadoru (država u Srednjoj Americi. Graniči sa Gvatemalom na zapadu iHondurasom na sjeveru i istoku. Na jugu izlazi na Tihi ocean. – op. prev.). Kleknite i molite. 
Ja vas blagoslivljem u ime Oca, i Sina, i Duha Svetoga, Amen.
Ostanite u miru.
Amen.


****************


  Poruka 3.625 Naše Gospe od Mira, Anguera, Bahia, Brazil 20. ožujka 2012. godine, Brasilia, DF
   Draga djeco, jedan bolan događaj će se dogoditi u Florianopolis (glavni grad savezne države Santa Catarina, južni Brazil grad s najvišom kvalitetom življenja u Brazilu – op. prev.) i ponovit će se u Dubrovniku (grad s velikim brojem povijesno-kulturnih znamenitosti i jedno od najpoznatijih turističkih središta u Hrvatskoj i na Mediteranu. – op. prev.) Patim zbog onoga što vas očekuje. (....)
Ja vas blagoslivljam u ime Oca, Sina i Duha Svetoga. Amen.
Ostanite u miru.
Amen.




***************

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 17:02

u jebote, pogodila je da će bit veliki potres u Japanu (najtrusnijem području na svijetu)???


gospa genije!

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Michael1 3/6/2014, 17:13

oldie wrote:*******  
Poruka 3.616 Naše Gospe, Kraljice Mira, Anguera, Bahia, Brazil. 28. veljače 2012. godine Ja sam vaša Majka žalosna i patim zbog onoga što vas očekuje. Neki zastrašujući događaj će se dogoditi u Rijeci 
Oldie,
je li se sto dogodilo u Rijeci, osim da su dobili Dzamiju? lol! 
Hahahahahahaha,,,,,,,,,,, :aw

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Trinity 3/6/2014, 18:00

joj oldie, uopće ne čitam te tvoje gluposti... ali ubija me taj font sajz...
dakle, kad nakeljiš ta svoja sranja, označi tekst, i tamo di inače riktaš font size smanji ta slova više... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Guest 3/6/2014, 18:26

Koliko vidim, i na ovoj temi se "radi" prekovremeno...jel barem plaćeno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by kingkong 3/6/2014, 20:23

oldie wrote:
kingkong wrote:
oldie wrote:
kingkong wrote:
(...) Ono što želim ovdje objaviti još nikada nije objavljeno niti u jednome mome Ukazanju na svijetu.

Samo mi je u ovoj zemlji Bog dopustio govoriti vam o budućim događajima.

Ono što ovdje prenosim nikada neće biti objavljeno negdje drugdje u svijetu.

Bog je odabrao Zemlju Svetoga Križa [Brazil] kako bi svijetu navijestio ono što se ima zbiti. (...)
dakle, Međugorje je laž - to kaže gospa, a njoj je rekao bog....
Dakle to kaže Bog koji ne postoji. Bravo Oldie...ovako nešto ni najveći mislioci ne bi mogli smisliti!  :^0
Ne razumiš ti kurc kingkonga tebe
Samo ti križaj...to ti je jedino i preostalo!  B-)

_________________
Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by kingkong 3/6/2014, 20:28

Trinity wrote:
oldie wrote:
Trinity wrote:
oldie wrote:
Trinity wrote:Prihvaća, pokažem ti ...ali ja sam kršćanka, morat ćeš javno priznati da nešto znam bolje od tebe...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Matrix14
vjerojatno i znaš jer nemam baš puno vremena se zajebavat s opcijama....zašto ne bih prihvatio da si u nečemu bolja?
zato što neprestano tupiš kako vi ateisti imate mozak, a vjernici ne...
to ja tupim radi onih vjernika koji ga nemaju, a ne radi svih Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Matrix14
khmm...a ti ono znaš tko ima, a tko nema mozak...

(sad si počeo krasti smajliće ?Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Matrix15)
Hvala Trinity što si uspjela izvući iz njega da vjernici ipak imaju mozak.  B-)

_________________
Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Trinity 3/6/2014, 20:34

Kao dokaz napravila sam screenshot, da mu ga nataknem na nos kad opet počne srati o 'njihovom' i 'našem' mozgu i pameti. geek
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 21:08

von_Starhemberg wrote:Koliko vidim, i na ovoj temi se "radi" prekovremeno...jel barem plaćeno?
dakle, ja sam nekakav plaćenik koji je c/p oko 15 poruka od 6700 koliko je gospa do sada objavila (0,2%)?..Umjesto da se iščuđavaš meni, utipkaj u google ime dotičnog "vidioca" i vidjet ćeš što piše o njemu...Gotovo da ni nema negativnih vijest ili komentarai - dakle, ljudi mu mahom vjeruju, a to je uvreda za čovječanstvo i uvreda zdravom razumu....

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Guest 3/6/2014, 22:28

oldie wrote:
von_Starhemberg wrote:Koliko vidim, i na ovoj temi se "radi" prekovremeno...jel barem plaćeno?
dakle, ja sam nekakav plaćenik koji je c/p oko 15 poruka od 6700 koliko je gospa do sada objavila (0,2%)?..Umjesto da se iščuđavaš meni, utipkaj u google ime dotičnog "vidioca" i vidjet ćeš što piše o njemu...Gotovo da ni nema negativnih vijest ili komentarai - dakle, ljudi mu mahom vjeruju, a to je uvreda za čovječanstvo i uvreda zdravom razumu....
Pa možemo zahvaliti tebi što si nam ove gluposti prenio, inače ih ne bi ni vidio. Slično kao i s nekim drugim temama koje si otvorio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Mad_Vlad 7/6/2014, 05:37

Brazilska Gospa definitivno rastura međugorsku. Što znači kako Brazilci bolje izmišljaju od Hercegovaca. :mog Zato ćemo ih razvalit 12-og. :cro
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno - Page 2 Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum