ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 2/6/2014, 21:11

nedavno sam na temi o sprdačini zvanoj međugorska ukazanja c/p izjavu Pape Frane u propovijedi na Svetoj Misi u četvrtak, 14. studenog 2013. u Domu Sveta Marta: - Ma, gle, Gospa je Majka. Ona nas voli sve. Ona nije ravnatelj poštanskog ureda koji svaki dan šalje poruke. Takve priče – veli Sveti Otac – udaljuju od Evanđelja, od Duha Svetoga, od mira i mudrosti, od slave i ljepote Božje.


surfajući danas naletih na ovaj site: http://pedroregis.com/mensagens_por.php


ima i na hrvatskom:  U Angueri, selu zaleđa brazilske pokrajine Bahie, odvijaju se marijanska ukazanja koja se neupitno ubrajaju među najveća ukazanja u povijesti čovječanstva. Najveća po učestalosti i bogatstvu poruka što ih je Blažena Djevica Marija izrekla vidiocu Pedru Régisu; najveća ujedno i po svojim plodovima: obraćenjima, čudesima, svećeničkim i redovničkim zvanjima te nebrojenim milostima o kojima svjedoče hodočasnici koji to mjesto pohode u tisućama. Poruke što ih je dala Djevica Marija sadrže ista ohrabrenja i iste savjete što ih pronalazimo u svim porukama iz naših dana iz različitih krajeva svijeta. Kroz 25 godine ukazanjâ, dano  je više od 6700 poruka koje ljude pozivaju na obraćenje i potiču kršćane neka ostanu vjerni Crkvi i redovito primaju sakramente.


Evo link https://sites.google.com/site/marijinaukazanja/poruke-nase-gospe-kraljice-mira-u-angueri-brazilu-2011 na neke od tih poruka.....


što mislite o tome?

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 2/6/2014, 21:12

01. siječnja  2011. godine
   Dragi sinovi i kćeri, Ja sam vaša Mama i ja vas ljubim. Otvorite svoja srca i neka vas Milost Moga Gospodina preobrazi. Ne dopustite demonu da unese sumnju u vaša srca. Čvrsto vjerujte u snagu Boga. Molim vas da stalno molite.
Čovječanstvo će proživjeti tjeskobu osuđenika, i Moja sirota djeca će morati plakati i naricati. Smrt će doći iz dubine. Proći će Cayenneand i doći će na sjever BrazilaJa trpim zbog onoga što vas očekuje.

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 2/6/2014, 21:16

Poruka 3.423 Naše Gospe od mira, Anguera, Bahia, Brazi
08. siječnja 2011. godine

   Dragi sinovi i kćeri, vi ste važni za ostvarenje Mojih planova. (.......) Padnite na koljena i molite.Nešto žalosno će se dogoditi u Porto Elizabeth. Stanovnici Victoria-e će zadesiti slične patnje


Poruka 3.426 Naše Gospe od mira, Anguera, Bahia, Brazil
15. siječnja 2011. godine

   
Dragi sinovi i kćeri, Ja sam vaša žalosna Majka.(......). Smrt će proći kroz Campos Novos, a pogodit će i Pato Branco, a plač i zapomaganje će se čuti u Lages-u. Ja trpim zbog onoga što vam dolazi.


Poruka 3.427 Naše Gospe od mira, Anguera, Bahia, Brazil.
18. siječnja 2011. godine

   
Dragi sinovi i kćeri, nemojte biti prekrštenih ruku. (...) Velika i poznata rijeka koja prolazi gnijezdom orla bit će zagađena. (Mississippi), Moja sirota djeca nosit će teški križ. Patnja će zadesiti i Tri vodopada (Three Falls) i Zemlju pijeska (Land of Sand). Bacite se na koljena i molite.

Poruka 3.428 Naše Gospe od mira, Anguera, Bahia, Brazil.
20. siječnja 2011. godine

   Dragi sinovi i kćeri, nemojte odustati od molitve. Čovječanstvo je postalo duhovno slijepo i treba ga izliječiti. (...) Veliki grad obali Potomac-a će proživjeti trenutke velike nevolje.
 


Poruka 3431 Naše Gospe od mira, Anguera, Bahia, Brazil.
25. siječnja 2011. godine

   Dragi sinovi i kćeri, vi ste u Mome Bezgriješnome Srcu i nemate se čega bojati. (...) Kalamata (grad i luka na Peloponezu, Grčka – op. prev.)
će proživjeti trenutke boli. Smrt će doći iz dubine i jadna Moja djeca će plakati i naricati.

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 2/6/2014, 21:20

 Poruka 3435 Naše Gospe od mira, Anguera, Bahia, Brazil.
05. veljače 2011. godine

   Dragi sinovi i kćeri, ljubite Ljubav, ne skrećite od Milosti (....) 
Destruktivne snage će ustati iz dubine zemlje i mnoga područja koja se danas vide ne će više postojati. Padnite na koljena i molite. Ja patim zbog onoga što vam dolazi. To će se dogoditi u Canta-u (glavni grad provincije Canta u zap. dijelu Pera - op. prev.) i mnoga moja jadna djeca će plakati i kukati. Nešto slično će se dogoditi i u Amazoni. 



 Poruka 3.440. Naše Gospe od mira, Santo Amaro/SP, Brazil
15. veljače 2011. godine

   Dragi sinovi i kćeri, kada osjetite težinu križa, nemojte izgubiti srce i srčanost.(...)Smrt će proći kroz Asiz (Assis, grad u Italiji, grad Sv. Franje- op. prev.) i Moja jadna djeca će plakati i naricati.Akita (grad u Japanu poznat po ukazanjima B.D. Marije- op. prev.) će ispiti gorku čašu boli. 


Poruka 3.441 Naše Gospe od mira, Anguera, Bahia, Brazil.
19. veljače 2011. godine
   Dragi sinovi i kćeri, budite hrabri, imajte vjeru i nadu.  Smrt će proći kroz Punta Cana (je novoizgrađeni dio područja gradova Punta Cana-Bavaro-Veron-Macao u provinciji La Altagracia, u Dominikanskoj Republici, poznato kupališno, rekreativno i zabavišno područje s oko 100. 000 stanovnika. – op prev.)  i razaranje će ostaviti veliki trag. Luzon (najveći i najnaseljeniji otokFilipinskog otočja i države Filipini na kojem živi oko 46 milijuna stanovnika. Tu su najveći filipinski gradovi Manila iQuezon City. – op. prev.) će doživjeti agonije na koju je osuđen. Molite. Molite. Molite.


 
 Poruka 3.444 Naše Gospe od mira, Anguera, Bahia, Brazil.
26. veljače 2011. godine.

   Dragi sinovi i kćeri, tražiti snagu u Gospodinu i ne dopustite da vas stvari ovoga svijeta odvedu od milosti Moga Isusa. (...)Smrt će proći Tarmom (Santa Ana de la Ribera de Tarma grad u regiji Junín Perúu, glavni grad istoimene provincije s oko 60.000 stanovnika, naziva se i Biser Anda. – op. prev.)  i Passosom (mikro regija u jugozapadnom dijelu brazilske savezne države Minas Gerais, sastoji se od 14 gradova od kojih je jedan istoga imena. Tu živi oko 210.000 stanovnika.– op. prev.). Stanovnici Pariza će proživjeti slične patnje. Padnite na koljena i molite. 

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 2/6/2014, 21:23

very important:
(...) Ono što želim ovdje objaviti još nikada nije objavljeno niti u jednome mome Ukazanju na svijetu.
Samo mi je u ovoj zemlji Bog dopustio govoriti vam o budućim događajima.
Ono što ovdje prenosim nikada neće biti objavljeno negdje drugdje u svijetu.
Bog je odabrao Zemlju Svetoga Križa [Brazil] kako bi svijetu navijestio ono što se ima zbiti. (...)
 

B-) dakle, međugorje piss off ...jedini ovlašteni proricatelj budućnosti je "zemlja svetog križa" Brazil (odabrao ga je bog) tako piše

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 2/6/2014, 21:34

 Poruka 3.454. naše Gospe od mira, Anguera, Bahia, Brazil.
19. ožujka 2011. godine
 
   Dragi sinovi i kćeri, ne dopustite da vas stvari ovoga svijeta udalje od Boga(...)  Azerbajdžan i Yantai (grad u sjeveroistočnojm dijelu pokrajine Shandong, N.R. Kina – op. prev.)smrt će doći i Moja jadna djeca će plakati i naricati. Padnite na koljena i molite.


 Poruka 3.455 Naše Gospe od mira, Ceilândia/DF, Brazil.
20. ožujka 2011. godine

   Dragi sinovi i kćeri, budite hrabri. Moj Isus je s vama.(...)Kerman (grad u istoimenoj provinciji u Iranu – op. prev.) će vičući zapomagati i tražiti pomoć, a Moja jadna djeca će nositi teški križ. 


Poruka 3.456 Naše Gospe od mira, Samambaia, DF, Brazil.
21. ožujka 2011. godine.

   Dragi sinovi i kćeri, Ja dolazim iz Neba da vam kažem da Otac, Sin po Duhu Svetome ljubi svakoga od vas. (...) 
Chengdu (glavni grad provincije Sečuan, N.R. Kina – op. prev.) će proživjeti trenutke tjeskobe i velike boli koja će zadesiti Moju siromašnu djecu.


Poruka 3.464  Naše Gospe od mira, Anguera, Brazil.
Macaé, 05. travnja 2011. godine

   Dragi sinovi i kćeri, Piúma (grad na atlantskoj obali u brazilskoj saveznoj državi Espírito Santo- op. prev.) će nositi težak križ i Moja jadna djeca će doživjeti velike patnje. Ajuda (dio grada Lisabona; možda: Arraial d'Ajuda, grad u južnome dijelu brazilske savezne države Bahia na atlantskoj obali s velikim plažama i stalno toplim morem; grad Ouidah, čije je to drugo ime na portugalskome jeziku, na atlantskoj obali u državu Benin (Afrika), centar Voodoo vjerovanja i magije – op. prev.) će vikati za pomoć i Socorro (grad  državi New Mexico, S.A.D.- op. prev.) ćeproživjeti trenutke tjeskobe. Otok Madeira (otočje, portugalsko autonomno područje u Atlantskome oceanu, poznato po vinu i turizmu- op. prev.) će doživjeti trenutke velike nevolje. Smrt će doći i ljudi će plakati i naricati.


Poruka 3.467 Naše Gospe od mira, Anguera, Brazil.
Maracanau / CE, Brazil, 11. travnja 2011. godine
 
   Dragi sinovi i kćeri, cijenite vrijednost Božje prisutnosti s vama. (...) 
Jedna žalosna činjenica će se dogoditi u Litvi (država na sjeveroistoku Europe, na obali Baltičkoga mora- op. prev.) i to isto će se ponoviti u Braziliji (Brasília ili Brazilija, glavni grad južnoameričke države Brazila). Padnite na koljena i molite.

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 2/6/2014, 21:41

Da vidim bi li ja bio dobar proricatelj...mislim da bih se mogao mjeriti s gospom...

1. Andora će doživjeti veliku patnju
2. Atlanta će doživjeti bol i smrt.
3. Atalantu čeka teški križ.
4. Alžir će iskusiti veliku bol i patnju
5. Albanija će požnjeti tugu
6. Austin (u Teksasu) očekuje najveće zlo
7. Alabama će najebat
8. Arkansas isto
9. Aljasku očekuje hladnoća i noć i smrt
10.Afganistan će doživjeti veliku smrt
11. Aziju će pogoditi poplave i potresi - smrt će biti na svakom koraku
12. Afriku će pogodit glad i bolest i smrt
13- Avijoni će padati....bit će puno poginulih
14. Auti će se sudarati - biće isto masu mrtvih
15. Asti gospe!

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by kingkong 3/6/2014, 00:28


_________________
Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 00:33

kingkong wrote:
(...) Ono što želim ovdje objaviti još nikada nije objavljeno niti u jednome mome Ukazanju na svijetu.

Samo mi je u ovoj zemlji Bog dopustio govoriti vam o budućim događajima.

Ono što ovdje prenosim nikada neće biti objavljeno negdje drugdje u svijetu.

Bog je odabrao Zemlju Svetoga Križa [Brazil] kako bi svijetu navijestio ono što se ima zbiti. (...)
dakle, Međugorje je laž - to kaže gospa, a njoj je rekao bog....

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Michael1 3/6/2014, 10:07

Sto reci na sva ta ukazanja i poruke?
Ima ih od Boga i od Satana!
Treba luciti duhove.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by kingkong 3/6/2014, 11:06

oldie wrote:
kingkong wrote:
(...) Ono što želim ovdje objaviti još nikada nije objavljeno niti u jednome mome Ukazanju na svijetu.

Samo mi je u ovoj zemlji Bog dopustio govoriti vam o budućim događajima.

Ono što ovdje prenosim nikada neće biti objavljeno negdje drugdje u svijetu.

Bog je odabrao Zemlju Svetoga Križa [Brazil] kako bi svijetu navijestio ono što se ima zbiti. (...)
dakle, Međugorje je laž - to kaže gospa, a njoj je rekao bog....
Dakle to kaže Bog koji ne postoji. Bravo Oldie...ovako nešto ni najveći mislioci ne bi mogli smisliti!  :^0

_________________
Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 12:15

kingkong wrote:
oldie wrote:
kingkong wrote:
(...) Ono što želim ovdje objaviti još nikada nije objavljeno niti u jednome mome Ukazanju na svijetu.

Samo mi je u ovoj zemlji Bog dopustio govoriti vam o budućim događajima.

Ono što ovdje prenosim nikada neće biti objavljeno negdje drugdje u svijetu.

Bog je odabrao Zemlju Svetoga Križa [Brazil] kako bi svijetu navijestio ono što se ima zbiti. (...)
dakle, Međugorje je laž - to kaže gospa, a njoj je rekao bog....
Dakle to kaže Bog koji ne postoji. Bravo Oldie...ovako nešto ni najveći mislioci ne bi mogli smisliti!  :^0
Ne razumiš ti kurc kingkonga tebe

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Trinity 3/6/2014, 12:27

Oldie ne zna kako se rikta font sajz...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Clown10
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 12:30

Trinity wrote:Oldie ne zna kako se rikta font sajz...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Clown10
znam. ali kada se c/p iz drugih izvora ne prihvaća

ah, žene...ne kaže se riktati nego rihtati

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Trinity 3/6/2014, 12:33

Prihvaća, pokažem ti ...ali ja sam kršćanka, morat ćeš javno priznati da nešto znam bolje od tebe...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Matrix14
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Trinity 3/6/2014, 12:34

oldie wrote:
Trinity wrote:Oldie ne zna kako se rikta font sajz...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Clown10
znam. ali kada se c/p iz drugih izvora ne prihvaća

ah, žene...ne kaže se riktati nego rihtati
to kažu purgeri, a ja nisam purgerka...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 12:35

Trinity wrote:Prihvaća, pokažem ti ...ali ja sam kršćanka, morat ćeš javno priznati da nešto znam bolje od tebe...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Matrix14
vjerojatno i znaš jer nemam baš puno vremena se zajebavat s opcijama....zašto ne bih prihvatio da si u nečemu bolja?

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Trinity 3/6/2014, 12:36

oldie wrote:
Trinity wrote:Prihvaća, pokažem ti ...ali ja sam kršćanka, morat ćeš javno priznati da nešto znam bolje od tebe...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Matrix14
vjerojatno i znaš jer nemam baš puno vremena se zajebavat s opcijama....zašto ne bih prihvatio da si u nečemu bolja?
zato što neprestano tupiš kako vi ateisti imate mozak, a vjernici ne...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by oldie 3/6/2014, 12:39

Trinity wrote:
oldie wrote:
Trinity wrote:Prihvaća, pokažem ti ...ali ja sam kršćanka, morat ćeš javno priznati da nešto znam bolje od tebe...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Matrix14
vjerojatno i znaš jer nemam baš puno vremena se zajebavat s opcijama....zašto ne bih prihvatio da si u nečemu bolja?
zato što neprestano tupiš kako vi ateisti imate mozak, a vjernici ne...
to ja tupim radi onih vjernika koji ga nemaju, a ne radi svih Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Matrix14

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Trinity 3/6/2014, 12:43

oldie wrote:
Trinity wrote:
oldie wrote:
Trinity wrote:Prihvaća, pokažem ti ...ali ja sam kršćanka, morat ćeš javno priznati da nešto znam bolje od tebe...Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Matrix14
vjerojatno i znaš jer nemam baš puno vremena se zajebavat s opcijama....zašto ne bih prihvatio da si u nečemu bolja?
zato što neprestano tupiš kako vi ateisti imate mozak, a vjernici ne...
to ja tupim radi onih vjernika koji ga nemaju, a ne radi svih Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Matrix14
khmm...a ti ono znaš tko ima, a tko nema mozak...

(sad si počeo krasti smajliće ?Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Matrix15)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno Empty Re: Šefica poštanskog ureda radi prekovremeno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum