ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GLOBALNO

Page 3 of 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 30/7/2014, 16:19

ODBANIRAJ ME TAMO  bounce

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Guest 30/7/2014, 16:24

a sto si se usskakao... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Iknar 1/8/2014, 14:25

Yehudi wrote:ODBANIRAJ ME TAMO  bounce
znas is am tko vodi onaj forum
pa ja sam tamo dobio ban jer sam napisao g....,dakle lagali su posvadios e sa adminom jer sam mu rekao zasto,a on meni jer sam rekao govno nekome,zatim sam ja admina pitao da li sefirot i drugi tamo vrijeđaju,a oni rekli u stilu NE,ja impokazao kada pisu qurac i slicno,a oni meni da to nije ovreda,a mene radi g.... banirali
vidis i sam da tamo nema pravde,a akoc es ici psoteno na net.hr objasnjavati tkoje u pravu,e onda bi mogao stradati kao ja
dakle ako su te naceli na zub onda        ti nema pomoci,banirati ce te kao i mene a ti mozes objasnjavati da i drugi isto pisu i nece biti reakcije
dakle suosjecams a tobom,ali se sjeti tko je tamo baja,dakle ne bih volio da i tebe trajno baniraju jer si htio istjerati pravdu
ja sam tako onaj buffy  rekao da je lazljiva i to dokazao na cinjenicama,rekao sam kako ja mogu radi g.... dobiti trajni ban na oriđiđi nick a drugi na jos gore ne mogu niti upozorenje,
dakle zavrsilo je ovako meni trajni,a sv admini i sefiroti i slicni su mis e smijeli jer oni kontroliraju forume,e onda sam ja buffy rekao,akoc es bvbiti nepravedna zatociti cu ti dusu zivjeti ces samo da patis i nitko osim Boga ti nece moci pomoci,te sam jos rekao da mi se isprica,a ona meni u stilu,tko te jebe iknar,imam ja prijatelja koji msile kao ja i na tome ja zavrsilo,od onda stalno nove stavljam jer su me maknuli radi nepravde is latkos e smijali svi kasnije jer im je bilo smijesno u stilu ako ne mozes protiv sustava pridruzi im se,a ja sam rekao ako ne mogu protiv sustava milom idem silom
we da brando je bio taj koji je bio među njema
dakle ja dobio ban trajni radi g.... i pokusavanja istjerivanja pravde,logike,razuma a oni mi smo jaci tko te jebe
Dakle ako ne zelis da se tot ebi dogodi a uzeli su te na zub ne reagiraj odsluzi ban,smao je problems to ce ti to cesto raditi,a ako si kao ja da ces pokusati razumom objasnjavati dobices trajni,dakle sam svojom voljom odluci,
samo se sjeti tamo su okultisti,znanstvenici na forumu admini,niti jedan vjernik recimo,dakle tesko ces nekome objasniti da  je netko drugi poceo ako su oni kao grupa protiv toga sto ti pises

isprika adminu ovdje za ovo napisano,ali samo sam mu rekao kakos toji situacija tamo
dakle   sam odluci kako ces,mene ne diraju vise tamo previse znam tko is to su i svjesno su mi rekli odjebi,mi smo tu glavni a ti mali crv,slicno je i tebe netko uzeo na zub
ajde pozdtrav Yehudu,makar se ne slazemo oko    nekih stvari ja cijenim pravdu,samo tamo rpavde nema u tome je problem
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 4/8/2014, 07:51

GLOBALNO - Page 3 4353.0182007.55
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 4/8/2014, 07:57

GLOBALNO - Page 3 8877.b-net-070
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 4/8/2014, 10:55

GLOBALNO - Page 3 03310
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 4/8/2014, 17:43

mortal-joint wrote:koga planiraju napadati???
(ovi tvoji)
You nou  bounce
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 4/8/2014, 17:58

Iknar wrote:
Yehudi wrote:ODBANIRAJ ME TAMO  bounce
znas is am tko vodi onaj forum
pa ja sam tamo dobio ban jer sam napisao g....,dakle lagali su posvadios e sa adminom jer sam mu rekao zasto,a on meni jer sam rekao govno nekome,zatim sam ja admina pitao da li sefirot i drugi tamo vrijeđaju,a oni rekli u stilu NE,ja impokazao kada pisu qurac i slicno,a oni meni da to nije ovreda,a mene radi g.... banirali
vidis i sam da tamo nema pravde,a akoc es ici psoteno na net.hr objasnjavati tkoje u pravu,e onda bi mogao stradati kao ja
dakle ako su te naceli na zub onda        ti nema pomoci,banirati ce te kao i mene a ti mozes objasnjavati da i drugi isto pisu i nece biti reakcije
dakle suosjecams a tobom,ali se sjeti tko je tamo baja,dakle ne bih volio da i tebe trajno baniraju jer si htio istjerati pravdu
ja sam tako onaj buffy  rekao da je lazljiva i to dokazao na cinjenicama,rekao sam kako ja mogu radi g.... dobiti trajni ban na oriđiđi nick a drugi na jos gore ne mogu niti upozorenje,
dakle zavrsilo je ovako meni trajni,a sv admini i sefiroti i slicni su mis e smijeli jer oni kontroliraju forume,e onda sam ja buffy rekao,akoc es bvbiti nepravedna zatociti cu ti dusu zivjeti ces samo da patis i nitko osim Boga ti nece moci pomoci,te sam jos rekao da mi se isprica,a ona meni u stilu,tko te jebe iknar,imam ja prijatelja koji msile kao ja i na tome ja zavrsilo,od onda stalno nove stavljam jer su me maknuli radi nepravde is latkos e smijali svi kasnije jer im je bilo smijesno u stilu ako ne mozes protiv sustava pridruzi im se,a ja sam rekao ako ne mogu protiv sustava milom idem silom
we da brando je bio taj koji je bio među njema
dakle ja dobio ban trajni radi g.... i pokusavanja istjerivanja pravde,logike,razuma a oni mi smo jaci tko te jebe
Dakle ako ne zelis da se tot ebi dogodi a uzeli su te na zub ne reagiraj odsluzi ban,smao je problems to ce ti to cesto raditi,a ako si kao ja da ces pokusati razumom objasnjavati dobices trajni,dakle sam svojom voljom odluci,
samo se sjeti tamo su okultisti,znanstvenici na forumu admini,niti jedan vjernik recimo,dakle tesko ces nekome objasniti da  je netko drugi poceo ako su oni kao grupa protiv toga sto ti pises

isprika adminu ovdje za ovo napisano,ali samo sam mu rekao kakos toji situacija tamo
dakle   sam odluci kako ces,mene ne diraju vise tamo previse znam tko is to su i svjesno su mi rekli odjebi,mi smo tu glavni a ti mali crv,slicno je i tebe netko uzeo na zub
ajde pozdtrav Yehudu,makar se ne slazemo oko    nekih stvari ja cijenim pravdu,samo tamo rpavde nema u tome je problem
 Uh, napisa si ti doga dosta ali kužim šta želiš reći. Da, u pravu si. Tamo vlada jedna klika koja se formirala i sada dirigiraju po svojoj volji i osobnim simpatijama. U principu nemam se šta žaliti osim šta su ponekad pristrani, znači  subjektivni su, sude kako im dodje. ma nije -bafi loša- niti Max- ali isto naprave znaju  buti pristrani. ( ovo je moje subjektivno mišljenje) Jebiga dopušta se  (redovito istim) provokatorima dazajebavaju korisnikedanima .............aondakad imsereče -onošta ih slijedi- onda ti dobiješban (ili ja) Nema tu -demokracije , o kojoj se toliko priča, zauzeli su pozicije ( fotelje, rekao bi netko) i sada se smatraju -ubermensch- mada bi ,pomome, na forumu moralo postojati -godišnje- promjene -admina- tj.glasovanje. Jer ovako to izgleda poput diktature.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Iknar 4/8/2014, 23:25

Yehudi wrote:
Iknar wrote:
Yehudi wrote:ODBANIRAJ ME TAMO  bounce
znas is am tko vodi onaj forum
pa ja sam tamo dobio ban jer sam napisao g....,dakle lagali su posvadios e sa adminom jer sam mu rekao zasto,a on meni jer sam rekao govno nekome,zatim sam ja admina pitao da li sefirot i drugi tamo vrijeđaju,a oni rekli u stilu NE,ja impokazao kada pisu qurac i slicno,a oni meni da to nije ovreda,a mene radi g.... banirali
vidis i sam da tamo nema pravde,a akoc es ici psoteno na net.hr objasnjavati tkoje u pravu,e onda bi mogao stradati kao ja
dakle ako su te naceli na zub onda        ti nema pomoci,banirati ce te kao i mene a ti mozes objasnjavati da i drugi isto pisu i nece biti reakcije
dakle suosjecams a tobom,ali se sjeti tko je tamo baja,dakle ne bih volio da i tebe trajno baniraju jer si htio istjerati pravdu
ja sam tako onaj buffy  rekao da je lazljiva i to dokazao na cinjenicama,rekao sam kako ja mogu radi g.... dobiti trajni ban na oriđiđi nick a drugi na jos gore ne mogu niti upozorenje,
dakle zavrsilo je ovako meni trajni,a sv admini i sefiroti i slicni su mis e smijeli jer oni kontroliraju forume,e onda sam ja buffy rekao,akoc es bvbiti nepravedna zatociti cu ti dusu zivjeti ces samo da patis i nitko osim Boga ti nece moci pomoci,te sam jos rekao da mi se isprica,a ona meni u stilu,tko te jebe iknar,imam ja prijatelja koji msile kao ja i na tome ja zavrsilo,od onda stalno nove stavljam jer su me maknuli radi nepravde is latkos e smijali svi kasnije jer im je bilo smijesno u stilu ako ne mozes protiv sustava pridruzi im se,a ja sam rekao ako ne mogu protiv sustava milom idem silom
we da brando je bio taj koji je bio među njema
dakle ja dobio ban trajni radi g.... i pokusavanja istjerivanja pravde,logike,razuma a oni mi smo jaci tko te jebe
Dakle ako ne zelis da se tot ebi dogodi a uzeli su te na zub ne reagiraj odsluzi ban,smao je problems to ce ti to cesto raditi,a ako si kao ja da ces pokusati razumom objasnjavati dobices trajni,dakle sam svojom voljom odluci,
samo se sjeti tamo su okultisti,znanstvenici na forumu admini,niti jedan vjernik recimo,dakle tesko ces nekome objasniti da  je netko drugi poceo ako su oni kao grupa protiv toga sto ti pises

isprika adminu ovdje za ovo napisano,ali samo sam mu rekao kakos toji situacija tamo
dakle   sam odluci kako ces,mene ne diraju vise tamo previse znam tko is to su i svjesno su mi rekli odjebi,mi smo tu glavni a ti mali crv,slicno je i tebe netko uzeo na zub
ajde pozdtrav Yehudu,makar se ne slazemo oko    nekih stvari ja cijenim pravdu,samo tamo rpavde nema u tome je problem
 Uh, napisa si ti doga dosta ali kužim šta želiš reći. Da, u pravu si. Tamo vlada jedna klika koja se formirala i sada dirigiraju po svojoj volji i osobnim simpatijama. U principu nemam se šta žaliti osim šta su ponekad pristrani, znači  subjektivni su, sude kako im dodje. ma nije -bafi loša- niti Max- ali isto naprave znaju  buti pristrani. ( ovo je moje subjektivno mišljenje) Jebiga dopušta se  (redovito istim) provokatorima dazajebavaju korisnikedanima .............aondakad imsereče -onošta ih slijedi- onda ti dobiješban (ili ja) Nema tu -demokracije , o kojoj se toliko priča, zauzeli su pozicije ( fotelje, rekao bi netko) i sada se smatraju -ubermensch- mada bi ,pomome, na forumu moralo postojati -godišnje- promjene -admina- tj.glasovanje. Jer ovako to izgleda poput diktature.
ma nisam tamo pisoa mejsecima sdsamo gledao budale sto pisu,ali onda su me poceli prozivti u negativnom kontekstu,brando,pat,sefirot i ekipa,i onda sam reko javiti cu se
a ona blesaca adminicaBuffy mi je rekla da sanm nekome rekao da je govno radi g.....a ne vidi covjece qurac i slcine psotove,a ja kakav sam zainatio se,istjerati cu pravdu mislom i silom,a objasnjenje je da je trajnii radi g.... i jer nisam htio priznati da sam napisaos to je ona rekla,a ja na kraju rekao ajde se ti lijepo lijeci kod egzorxcita i slicno,a ona poludjela,ja mislim ja je opsjednuta kao iv ecnima admina moderatora
dogovarajus e oni koga maknuti a da to uopce nema veze sa pravilima,pa imam jos to ako mi nisu izbrisali u privatnom razgovoru,zena poludjela skroz,a posto je adminica dala mi je do znanja da je ona neka manga a ja niko i nista,samo se zajebala,nisam ju dugo cuo tamo,rekao sam joj da cue jos dusa patiti svaki dan ako se zainatim,dakle ajmo reci jedna vrsta prokletstva,nisam ju prokleo klasicno nego zaprijetio tome,ali posto ona je bila losa i dalje tko joj je kriv,nkea pati,ja sam bio u pravu to je meni vazno
zanimljivi je krlaster admina i moderatora tamo,pola njih nema veze sa temom,samo ja sam jaci i takoc e biti
bilo je tako i na krizu ziviota,isti forum sa slicnim pravilima,da ti ban jer oni tako mislle,ali culi su me svi tamo,to je bio sotonski forum recimo,samo pod krinkom vjenika u Boga,jedino na djelima u objasnjenjima nisu bili dovoljno pokriveni
dakle zaboli me ja na tom forumu gdje su tebe nacilli pisem,a brisu stalno a ja iznova i tako do kraja,a kada mi pukne film bice im,samod a saznam gdje im je server,par udara munje i ode im sve,a posto sam sve bolji to je jako blizu,a ti bi mi mogao pomoci da saznam lokaciju i ugasim taj forum,to jest sprzim im sve od hardvera
ajde mossad daj mi informacije,ti iams neke veze tamo mozda,a oni kao dobri tragaciž
dosta mi je vise kaznjavati zadar radi branda,trebam lijepo ukinuti taj forum silom,ali mi treba tocna lokacija,a onda ce sijati se i tresti ako zatreba
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Trinity 4/8/2014, 23:54

Ovdje su ti svi potrebni podaci:

GLOBALNO - Page 3 Nethr10
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Iknar 5/8/2014, 00:01

Trinity wrote:Ovdje su ti svi potrebni podaci:

GLOBALNO - Page 3 Nethr10
niti jedan,meni treba za Net,hr
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Trinity 5/8/2014, 00:14

pa to ti je IP i geolokacija za net.hr
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Iknar 5/8/2014, 16:15

Yehudi wrote:ODBANIRAJ ME TAMO  bounce
evo meni tako poceo prijetiti neki moderator upitne vjere da ne kazem nevjere,pa ja reko diem u kontranapad
ovako stoje stvari ,tamo sam napisao jednu temu o tom necasnom moderatoru koji je u grupici zlih ljudi koji misle da su svemoguci,dakle znas i sam kako to ide banovi nepravedni i nemogucnost komunikacije,a i sam si mozda to osjetio na svojoj kozi
pa me zanima posto i ti zidov,a trazi se netko,da li imas veze sa MOSSADOM,psoto mi trebaju neke informaciej,a izraelska obavjestajna sluzba je kao jedna od najboljih
vidi tamo na temi tkos e trazi,dakle covjek je odgovoran za Oluje i Gromove tu,poceo mi prijetiti svacime pa rekao da je najbolja obrana napad,dakel trazis e netko
mozes li mi ti pomoci ,mozda MOSSAD i slicno,da ne bi doslo do aktiviranja puno razornijih moci od Oluja i Gromova,dakle recimo rpevencije radi
dakle trazi se samo ns9ta vise,dakle razotkrivanje zla,mozda je to ejdan covjek ,mozda vise njih ne znam
a ako mi pomognes ja cu pomoci iztraelu sa kisom posto cuejm da im je potrebna
znas i sam da ne volim  previse one tamo,dakle nekada su sluzili Boga,danas ne,ali ljude volim
pa ti odluci ako mozes sto napraviti

Hvala
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Guest 5/8/2014, 17:02

vidim,teska artiljerija se priprema za napad na forum net.hajer...mante se bedstoca... Basketball  Basketball  Basketball  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Trinity 5/8/2014, 17:12

samo Iknaru prenosim poruku od Anonymousa...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Guest 5/8/2014, 17:13

Od Onani Mausa???.... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Iknar 5/8/2014, 17:56

bogomdani wrote:vidim,teska artiljerija se priprema za napad na forum net.hajer...mante se bedstoca... Basketball  Basketball  Basketball  Basketball
ne salim se,ti si ja_svetac tamo,nije terska artiljerija,o meni ce se ionako znati prije ili kasnije,ali  sve cu prozvati koji su ukljuceni ejr se cijela istina treba saznati

nisam ja kriv sto je budala ucijenila Hrvatsku,a da si ovdje vidio bi jel  bilo sunce kako su najavljivali ili je kako sam ja otprilike rekao

dakle teska artiljerija niej,mozda vas MOSSAD se  ukljuci za razmjenu dobara informacije za kisu te plodniju zemlju,makar cu i njima recis to ih ide kao i dos ada svima

a mozda se i neki novinarcic uplete,znas kako se kaze psi nanjuse plijen a onda ne pustaju
dakle nece mene nepravedno vise tamo kaznjavati i prijetiti
a rekao sam i o mogucem testiranju moci potresa o tome cu naknadno udluciti,dakle sve ovisi o situaciji

dakle niej to teska artiljerija jos,potresis padaju u to tesko,ovo ej samo diplomatska nota recimo,u stilu kaos to izrael kaze onim teroristima iz hamasa,samo ja sam pravedniji od izraela,kuzis
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Guest 5/8/2014, 18:37

ne kontam..sve mi izgleda kao losa trgovina,dakle,nema od toga nista..po prirodi sam šparan,a posto sam i sposoban,ne dijelim lovu amaterima... pirat 

sto se tice,net.hajera,svejedno,tjeras mak na konac,a tebi se na kraju bude obilo o glavu,ne bi bio prvi... jesi teski trol,no ne smatram te nekom zlom osobom,ali modovi na net.hajeru imaju drugu perceciju..a protiv njih ne mozes.. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Iknar 5/8/2014, 19:23

bogomdani wrote:ne kontam..sve mi izgleda kao losa trgovina,dakle,nema od toga nista..po prirodi sam šparan,a posto sam i sposoban,ne dijelim lovu amaterima... pirat 

sto se tice,net.hajera,svejedno,tjeras mak na konac,a tebi se na kraju bude obilo o glavu,ne bi bio prvi... jesi teski trol,no ne smatram te nekom zlom osobom,ali modovi na net.hajeru imaju drugu perceciju..a protiv njih ne mozes.. Basketball
gledaj ja te razumijem u normalnoj situaciji to bi bilo tako,ali  vidjeti ces ionako
da obice se meni o glavur ecimo,ali i drugima a ako mi pukne film odmah ce na globalno,dakle i u tvojioj svabiji recimo ako si tamo,nisam goranicen udaljenoscu,a psoto me i njemci pocinju zizvicirati mogli bi imati ledenu zimu

mogu ja covjece protiv takvih pitanje je samo do kuda da idem,kuzis
budale msle da sam neki idiot koji prica gluspoti da je ovo ono,,e pa nisam ja sam starnosto,ako i prije svemira,kako na Atlantidi tako i ovdje,pitanje je samo u kojem sams tanju,danas ovdje kao utjelovljen u covjeka,a psoto sam covjek onda se mogu mjesati u ljudske stvari,a to sto sam nagli i ne toleriram busdale i tkoc e koga to cemo vidjeti
budale se neke   ne boje Lucifera koji je zlo,ali ja sam puno agresivniji od njega ali sam dobar

a to sto ja mogu ili ne mogu vidjeti ce se,kod emne je glavno pitanje hocu ili necu a onda mocis to mogu ili ne mogu
ja mogu protiv svih osim protiv Boga,a protiv dobra niti ne zelim,jedino nesvjesno dakle kada sam bjesan,a i dogodilo se slicna situacija,ali svjesno ne,bar ne u obimu u kojem se misli
glavni je sada problem sto sam ljut,sto en kontroliram najbolje ,ajmot akor eci a to je sansa za Luciofera,psoto je kod mene goranicen djelovanje,ali kada sam ljut moze djelovati,a onda                    moze biti sranja velikoga,vecega nego on sam to moze napraviti
dakle vidjeti cemo
a ako bas nece milom,e onda cemo silom i necus e vuise igrati samo ssa Gromovima i Olujama nego i necim puno destruktivnijim pa ce krivce naci jako brzo
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Iknar 5/8/2014, 19:25

dakle       nadam se da si shvatio,onos to se dogodilo              kod Mojsija recimo u njegovo doba,slicno mogu i ja napraviti,bar neke moci recimo,ti bi kao zidov to mogao shvatiti makar su zidovi danas nevjerni Bogu
dakle to sto mislis da sam trol,ok,nije pitanje sto mislis nego da li znas
dakle ja mogu protiv svih,pitanje je samo obujma Moci i slobodne volje,dakle na dobro ili zlo koristenje
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Guest 5/8/2014, 19:26

Iknar wrote:
bogomdani wrote:ne kontam..sve mi izgleda kao losa trgovina,dakle,nema od toga nista..po prirodi sam šparan,a posto sam i sposoban,ne dijelim lovu amaterima... pirat 

sto se tice,net.hajera,svejedno,tjeras mak na konac,a tebi se na kraju bude obilo o glavu,ne bi bio prvi... jesi teski trol,no ne smatram te nekom zlom osobom,ali modovi na net.hajeru imaju drugu perceciju..a protiv njih ne mozes.. Basketball
mogli bi imati ledenu zimu

Joj covjece,salji je...ovdje je odvratna klimapuno sunca,puno kisa,puno vlage.Mozda ne znas ali planiram kupiti brvnaru na istoku rusije,tamo gdje je zimi -70 stupnjevadakle,slobodn ozezi i salji sibirsku zimu... greenstars
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 3 Empty Re: GLOBALNO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum