ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GLOBALNO

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Trinity 19/9/2014, 14:38

Ti nešto prespavao...nije...

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 19/9/2014, 16:05

A -CNN- objavio rezultat- 52 % - i -58% -------------a to je -110 %
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Winter is coming 19/9/2014, 16:23

CNN=Crap News Network

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Guest 19/9/2014, 18:59

Yehudi wrote:UGLEDNI NOBELOVAC KRITIZIRA ZAPAD 'Želite li mir u svijetu, ne čačkajte mečku. 
Ne dirajte Rusiju!'
GLOBALNO - Page 9 Yisrael_Robert_Aum_699506S1
Yisrael Robert Aumann

 Reći ću nešto što nije tipično za zapadnjake. Mislim da je Zapad napravio grešku s Ukrajinom. Mislim da Zapad nije trebao ovo započeti i nije se trebao u to upletati. Ukrajina je rusko područje interesa. To je oduvijek jasno. A ako želite imati mir u svijetu, ne čačkajte mečku. Ne dirajte Rusiju. Zapad se trebao izmaknuti. Jer, da Vladimir Putin sutra ode u Meksiko i tamo izvodi neku revoluciju, vjerujte mi da bi to jako uzrujalo Sjedinjene Države.
upravo sam slicnu stvar i rekao tamo na net.hajerovom Forumu,i bio proglasen rusofilom..No dobro,drago mi je cijeniti i postivati tako veliku naciju... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 19/9/2014, 19:09

-Koliko se moglo vidjeti samo je tvoj prijatelj đuzla - kre
tako je moraš skrenuti đuzli-maramica

rekli smo đuzli 

 tvoj prijatelj đuzla

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------



 Mamicu vam jebem šugavu obojici-šta me spominjete šugavci kad vam ne mogu odgovoriti.
 Govna smrdljiva podli lažovi------------glup i gluplji
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Sora 19/9/2014, 21:54

Yehudi kaj se stalno svadis 
 Imaš povremeno vrijedne priloge ovdje i zadovolji se time 
 
Gdje te Nece tu se ne guraj i smatraj da je bolje za tebe 
Čuvaj živce !
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Winter is coming 20/9/2014, 02:47

ne brini ti nista yahudi im lijeka apoteka pirat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Trinity 20/9/2014, 09:11

Sora wrote:Yehudi kaj se stalno svadis 
 Imaš povremeno vrijedne priloge ovdje i zadovolji se time 

Baš se zna ražestiti ! :skriva se

Sora wrote:Gdje te Nece tu se ne guraj i smatraj da je bolje za tebe 
Čuvaj živce !
Da bi riječ rekla... :tu
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 20/9/2014, 09:50

Sora wrote:Yehudi kaj se stalno svadis 
 Imaš povremeno vrijedne priloge ovdje i zadovolji se time 
 
Gdje te Nece tu se ne guraj i smatraj da je bolje za tebe 
Čuvaj živce !
Ma dise ja to "stalno svadim"?????? 
 Sada, kadme nematamo ona dva podla lažova me spominju u svakomdrugompostu.
Pokušavaju dokazati nedokazivo.
 I onda sam tražio da dokažu svoje laži ali ništa od toga jer
 jedan nije imao fotoaparat tijekom rata a drugi kao čuva slike na sigurnom.
 Dok sam ja svoje slike pokazao ( i dokazao to šta govorim)
 Medjutim to ih ne smeta da i dalje laju i stalnim ponavljanjem pokušavaju laži učiniti istinom.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Guest 20/9/2014, 12:58

Zato i jeste bolje da budes ovdje..Eto,ja sam jos tamo i vidim kako ono gohovno od Maramice Sa dva Lica ljudima imputira lazi.stvar postaje ozbiljna,jer se cak oborio i na Roza svinjicu(!!!) koja je istinski dobra dusica,a time sam sve rekao..Tko nije bolesnik poput njega,i ne misli poput njega,odmah je jugonostalgicar,jugokomunjara i slicno...S druge strane takve Pichkice koje laju i prijete i podmecu naq Forumima,u reali su manji od makova zrna..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Winter is coming 20/9/2014, 13:04

ako neko nije vidio kako izgleda napad šizofrenije online neka samo prati njegove postove

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 21/9/2014, 11:51

VELIKI INCIDENT NA CVJETNOM TRGU Muškarac srušio stariju gospođu na pod i razbio joj nos!
GLOBALNO - Page 9 Cvjetni_700298S1

 Kažu da je ovo sve inscenirano . Ovaj lik i baba su skupa sidili i dogovrali se. On nije imao nikakve veze sa prosvjedom protiv -vatikanskih ugovora- već je bio za stolom u kafiću.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Guest 21/9/2014, 11:57

medolino_zg wrote:ako neko nije vidio kako izgleda napad šizofrenije online neka samo prati njegove postove
Mehhh..Medo,mogu samo sazalijevati njegovu blizu okolinu...obitelj sirotu da ne spominjem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Winter is coming 21/9/2014, 12:52

ma takvi manijaci nisu ni za potcjeniti,kladio bih se da ima negdje i sakrivenu pucu i to bi trebalo oduzeti i nabiti mu kaznu od 1000 kuna i to bi bila laka kazna

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 21/9/2014, 14:46


 FSA-"moderate" pobunjenici šalju poruku Obami (koji ih naoružava)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 21/9/2014, 18:44

Liable for damage’: Families of Germans killed in MH17 crash to sue Ukraine
The families of German citizens killed in the Malaysian plane crash in eastern Ukraine are planning to sue the Ukrainian authorities in the European Court of Human Rights, accusing them of manslaughter .
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 21/9/2014, 20:11

VELIKI SUKOBI U JEMENU Šijitski pobunjenici zauzeli vladine urede, premijer dao ostavku
GLOBALNO - Page 9 Jemen1_700616S0

SANA - Jemenski premijer Mohamed Salem Basindwa podnio je u nedjelju ostavku predsjedniku države Abd-Rabuu Mansuru Hadiju usred meteža i pomuntnje nakon izvješća o napredovanju šijitskih Houti pobunjenika iz plemena Zaida i zauzimanja nekih vojnih objekata i vladinih ureda u glavnom gradu Sani, izvješćuje Reuters.

Kako javljaju stanovnici jemenske prijestolnice, Houti su zauzeli nekoliko vladinih ureda, uključujući i ured predsjednika vlade, zapovjedni centar vojske i državnu televiziju.

Šiiti zauzeli -zapovjedni centar vojske-državnu televiziju-nekoliko vladinih ureda,  i ured predsjednika vlade.................mashala. 
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Winter is coming 22/9/2014, 12:36

kamel fakeri su se opasno uzjebali :face:

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 22/9/2014, 21:05

EKSKLUZIVNO Šef američke vojske za Jutarnji: 'U rat protiv ISIS-a Hrvatska se već uključila'
 Pa naravno da se uključila...............redovito im šalje oružje..........!!!!!!
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 22/9/2014, 21:12

BIVŠI DŽIHADIST 'Pobjegao sam kada su mi rekli da je silovanje male djece njihovo božje pravo'
Džihadisti Islamske države svakodnevno u svojim kampovima za obuku siluju žene, a u nekim slučajevima radi se o djevojčicama koje imaju samo devet godina.

Ovu zastrašujuću tvrdnju iznio je bivši borac Islamske države Sherko Omer. On je u svojoj ispovijesti rekao kako je svim pripadnicima IS-a rečeno da je njihovo 'božje pravo' silovati nemuslimanske zarobljenike.
Osim toga, tvrdi i da Islamska država za ova stravična silovanja posebno ohrabruje svoje pripadnike koji se spremaju na samoubilačke misije te da se među tim 'mučenicima' nalazi veliki broj Britanaca.
- Puno je stranih boraca određeno za samoubilačke misije ne zato jer su veliki borci i zbog toga što bog tako želi, kako zapovjednici govore pred svima, nego zato jer su beskorisni - rekao je bivši pripadnik Islamske države koji se krije pod lažnim imenom Sherko Omker.
- Zapovjednici misle da je normalno spavati sa zarobljenicama protiv njihove volje ako je riječ o nevjernicama i nemuslimankama - rekao je Omer.
- Ovo se događalo kršćankama iz Raqqe nakon što su njihovi muževi javno pogubljeni. Svjedočio sam tome. Vidio sam kako šest džihadista traži od jedne kršćanke i njezine kćeri da im postanu žene. Kći je imala oko 12-13 godina. Rekao sam im da je po islamu zabranjeno prisiljavati žene na nešto te da se djecu ne smije dirati ni pod kakvim okolnostima. Oni su na to samo uperili oružje u moju glavu i rekli mi da odem - ispričao je Omer koji je odlučio napustiti Islamsku državu nakon što je svjedočio smaknuću svog prijatelja Kurda koji je zarobljen u borbi protiv okrutnih terorista.
 Tekst objavljen u -jutarnjem listu-
 To -Kroejša-samo šalji oružje isis-koljačima....budi odana kujica i na dalje......PLJUC.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Yehudi 22/9/2014, 21:19

Lavrov tells US to respect Syria’s sovereignty while tackling ISISWashington should respect the sovereignty of Syria in its attempts to deal with the Islamic state, Russia’s Foreign Minister Sergey Lavrov said in a phone call with his US counterpart, John Kerry.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GLOBALNO - Page 9 Empty Re: GLOBALNO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum